mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 135
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 14:20 
Cytuj  
http://forums.war-europe.com/warhammero ... hread.id=4

*

Posty: 167
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 15:11 
Cytuj  
tylko się powiesić...
WP był nerfiony, ale z tym szedł ogólny nerf AOE... ehh :/


_________________
Suffer not the witch to live!!!

*

Posty: 107
Dołączył(a): 23.09.2008
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 07:22 
Cytuj  
Ja się cieszę.
Nie tylko dlatego że mam DoKa, ale przede wszystkim dlatego że jestem mega poplecznikiem wprowadzania dobrych, przemyślanych i dobrze przetestowanych zmian.

Te zmiany nadejdą prędzej czy później, co więcej wiadomo mniej więcej jakie będą... nerf chaliców, nerf aoe heala i dmgu.
I gut, niemniej pozostałe zaproponowane zmiany w mechanice działania skilli dla DoKa była gruuuubo z dupy i bez sensu.

Być może chłopaki wyciągnęli jednak nauczkę z patcha 1.21 i exodusu witch elfek? ;-).

Imo bardzo dobrze - zmiany tak - bezsensowane i nie przemyślane gmeranie w balansie postaci - NIE.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 00:22 
Cytuj  
"Wyprowadzenie" zmian w C&C znaczy tylko ze Mythic wie ze ma zaplecze. Z obiecanek (jak padly na ryj ilosci subskrybcji) ze bedzie szybciej nic nie zostalo.Tera EA daje kase. Ludki to biora. BO JAKI jEST WYBOR?
Gram od poczatku. Tlumaczenie sie niedopracowaniem to mydlaenie oczu. Wystarczy ustalic modyfikator na skila - na PTSie
Dzis bilismy jako dpsy (2 potem 4)) RP + WP . Przezyli. BO SA KURWA NIE DO ZAJEBANIA.Chain heal.A tera dodamy BW i KobZe.Niesamowite nie? Poje - 50% heala nic nie znaczy
Ale kosciotrupy moge nawalac Hurra!


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2009, 08:41 
Cytuj  
No chyba w t3 sa nie do zabicia , bo tam każdy healer jest op - dobra grupa w t4 tnie RP w mniej niż 5s nawet z WP pomagającym , dostajesz na dzień dobry disable/silence i cześć . Jak mam guarda od IB jestem w stanie stać dłużej , ale bez cudów.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2009, 11:15 
Cytuj  
To raczej RP wspomaga WP,ale i tak nie kazdy ma disable,silence ma 5 sec no i grupa graczy zeby zabic 2 healerow?
Moim zdaniem Mythic ktory przez 2 miesiace praktycznie nic nie zmienil,a nie potrafi wypracowac przez ten czas powaznych zmian (AoE + %statsow) nie nadaje sie do robienia gry mmo. Oczywiscie nowy Live event,pare insta i praktycznie nic poza tym. Troche malo . A czekanie ze zmianami oznacza ze wszyscy ktorzy rolluja teraz WP,BW i KoBS beda jeszcze bardziej nazekac gdy zmiany w koncu sie pojawia.
A co do zmian - tokeny,sigile byly postulowane przez graczy praktycznie od poczatku. Tylko dlaczego ich wprowadzenie zajmuje devsom tyle miesiecy? Dlaczego wszystko trwa tak dlugo?Zamiast wysylac plastikowe kosci po ludziach mogli by sie wziac do roboty.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2009, 11:56 
Cytuj  
sam podałeś jako przykład 2-4 dps-ów , mi chodziło o walkę grupa/grupa - nie biegam solo . Generalnie nie spotkałem się z sytuacją gdzie WE nie może zabić RP .


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2009, 21:25 
Cytuj  
WE faktycznie ma sporo mozliwosci zabicia kazdego, jesli podejdzie na 5ft. Jesli. Natomiast inne dpsy maja tych mozliwosci mniej,lub wcale - sam WP jest ciezki do ubicia a wspomagany insta healami RP zawsze zdazy uciec (no chyba ze bedzie mial wyjatkowego pecha). O drobiazgach jak lag i targecie out of range nie wspominam nawet. WP ma medium armor, buffy antydoty,snary. Jesli WP chce uciec,to ucieknie.Chyba ze bedzie atakowany przez znacznie wiecej graczy.
A jesli grupa pozwala na zabicie swojego RP w 5 sec... to chyba spia albo wpadli na grupe BW+KotBS+2WP+RP+SW. Po stronie destro takiej grupy zlozyc sie nie da.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

*

Posty: 167
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 15 cze 2009, 18:27 
Cytuj  
jeżeli 4 mdpsy nie są w stanie zabić WP to znaczy, że powinni przestać grać w tę grę bo się do niej nie nadają..


_________________
Suffer not the witch to live!!!

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2009, 19:17 
Cytuj  
A 2 RDPSow moze zabic uciekajacego WP?Zanim dobiegnie on w jakies bezpieczne miejsce? Magus ma zasieg na DoTach 65ft, sorc 100 i 3,4 dotki squig debuff heala 1 dote i powiedzmy4dd - slabe stosunkowo i na duzym cd. Zreszta WP ma sporo skilli do radzenia sobie z dmg z DoTek. . Dlatego WP jest praktycznie nie do zabicia 1 vs 2 jesli nie bedzie walczyl,tylko uciekal. Z chain healem jest najtrodniejszym healerem do zabicia - potem RP, Arch w sumie najprostszy. jednoczesnie group heal jest najbardziej przydatny w oRvR. Przepakowany. Order ma kilka przepakowanych klas, ale tam to kwestia morlki,pojedynczych taktyk. Natomiast u WP to bardzo duza,jesli nie najwieksza ze wszystkich klas przezywalnosc i nie super mocny, ale przydatny i latwy w uzyciu heal. Chyba troche tego za duzo.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

*

Posty: 167
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 15 cze 2009, 19:33 
Cytuj  
wcześniej było 4 teraz już 1 na 2..

owszem.. 2 osoby nie zabiją WP jesli ma głowę na karku. tak samo jak i DoKa... aczkolwiek to zależy od tego kto bije..
wiesz.. i 10 osób nie zabije Wp jeśli to są healerzy :P

zresztą DoK ma większą od Wp przezywalność w środku walki, a jakoś na niego nie widze narzekania z twojej strony :)

ale to order ma przegięte klasy...
zapewne gra nimi Mythic :D


_________________
Suffer not the witch to live!!!

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2009, 23:36 
Cytuj  
Bylo 2 vs RP +WP, potem dobieglo jeszcze 2 i lalismy we 4 RP+WP. Ktorzy zdolali uciec do keepa po przebiegnieciu polowy zony.
Jesli mam byc szczery, to DoKa tez uwazam za op klase, dyskusyjne czy lepsza od WP, ale i tak za mocna. To zreszta problem calego balansu - mocny AoE heal, bo mocne AoE dmg.Mocne AoEdmg to mocny heal. Troche to bez sensu, bo znacznie obniza przydatnosc direct spelli i hotow. Imo AoE powinno byc 3 moze 4 razy slabsze od directow. HoT/DoT ze 2 razy. Ostatnio robilem unlocki w T3 na 5 spotkanych orderowcow bylo 3 BW 1 WP i jeden IB. Jasne, to zaledwie 5 ludkow,ale dominacja WP,BW i KotBS jest raczej zauwazalna,prawda?
Swoja droga jestem ciekaw ile czasu 2 DoKow biloby sie z WP.Mam wrazenie ze wcale nie tak dlugo.
Zreszta, nie ma co gadac. Odlozenie powaznych zmian w balansie gry na swietego Nigdy , mimo ponoc 2 miesiecy pracy, jest dzialaniem zlym. Nie twierdze ze trzeba przerabiac Dok/WP na 40 lev moba, ale PTS moglby sporo spraw uproscic - gotowe templaty, ograniczona mapa i jedziemy z testem.Po 2 tygodniach pacz i rozwiazywanie nastepnych problemow. To w koncu nie maja byc gruntowne zmiany, a sposob na zrownowazenie wszystkich klas,takrze tych z tego samego realma.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

*

Posty: 107
Dołączył(a): 23.09.2008
Offline
PostNapisane: 16 cze 2009, 07:53 
Cytuj  
sivar napisał(a):
...aczkolwiek to zależy od tego kto bije..

No tak... dokładnie.
Przeciętnie tylko rozgarnięty WH zjada DoKa na śniadanie... jak zresztą każdą inną klasę. DoK vs rozganięty SW albo engi to też 100% fail przy założeniu że DoK jest nastawiony na dpsing, albo remis po godzinnej walce jeśli jest nastawiony na leczenie. Oczywiście mowię o sytuacjach gdy powyższe postacie znajdują się na oRvR i jest wystarczająco wiele miejsca na kitowanie.
sivar napisał(a):
...zresztą DoK ma większą od Wp przezywalność w środku walki...

oh really...
skąd taki wniosek? DoK i WP to mniej więcej mirrory z tą różnicą że WP ma (jeszcze) AoE detaunta którego DoK akurat (jeszcze) nie posiada.
Ja mam DoKa na 40 i WP na 30 i z całą pewnością stwierdzam że pod kątem przeżywalności (moim zdaniem) WP>>>>>DoK.
Niemniej wydaje się że nie wynika to z samego WP ale raczej z ogólnie dostępnej ilości CC która w order jest jednak znacznie większa. Nie wspomnę też o łatwości zdobywania Elemental resistance co jest jawnym dowodem na to że Mythic jest niekompetentny pod kątem itemizacji dla Destro.
sivar napisał(a):
ale to order ma przegięte klasy...
zapewne gra nimi Mythic :D

miało być sarkastycznie, ale wyszło prawdziwie... niestety. Każdy kto twierdzi że to bzdura powinien pograć troszkę po stronie Destro, doprowadzić postać tak... choćby na początek T4 i przekonać się sam.
Różnice w poszczególnych postaciach są od małych (własnie apropos wcześniej wspomnianego WP/DoK) po ogromne np WH/WE.

Najlepszy dowód na to jest taki:
Na ilu serwerach Destro ma przewagę w T4 i skąd się ona bierze.
Jest K8P - no tak tylku tu jest wiecej Destro po prostu.
Karak Norn? Nie wiem, nie gram tam.

Na Karak Azgal przy mniej więcej równych ilościach graczy (coś w rodzaju 12100 [order] i 12200 [destro]) sytuacja po 3 wyjątkowych tygodniach wróciła do normy i IC farma codzienna prawie (albo przynajmniej 2x w tygodniu).
Przy czym mam duży szacunek dla Mythica za 20% bonus dla graczy orderu u nas na serwerze. W końcu te 0,82% graczy NAPRAWDĘ czyni różnicę.


_________________
Obrazek

*

Posty: 167
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 17 cze 2009, 00:38 
Cytuj  
DoK ma aoe disable dzięki któremu może spokojnie odbiec od przeciwników, podhealować na zestunowanym celu, etc
nic tego nie przebije... żąden aoe detaunt

przykład serwerów jest o kant dupy potłuc, bo: nie możesz w żaden sposób udowodnić, że gdyby na K8P gdyby było mniej destro to by nie wygrywało...
Karak Norn - nie masz pojęcia
Karak Azgal - ma przewagę Order..

aha.. jest Eltharion na którym jest generalnie równowaga, aczkolwiek destro częściej zony lockuje, a jakiś czas temu robiło Altdorf i 2x dziennie, ostatnio zaś zdarza się to raz na tydzień Orderowi

czyli Twój dowód Semai niczego tak naprawdę nie udowadnia...


_________________
Suffer not the witch to live!!!

*

Posty: 107
Dołączył(a): 23.09.2008
Offline
PostNapisane: 17 cze 2009, 07:40 
Cytuj  
Wymienie AoE detaunta any time na moje morale2 stuna kórego użycie jest w najlepszym razie sytuacyjne.
Jako support musze do nich (Was) podbiec. Jako WP z wysokim rankiem wiesz na pewno jak zazwyczaj kończy się żywot healera w pierwszej lub drugiej linii frontu.
Zerowe anticc (albo prawie zerowe) = szybki zgon jako że z drugiej strony sypią się momentalnie ranged silency i disarmy. Więc często jest tak że do m2 nawet można nie dojść.
Twój aoe detaunt jest statyczny i działa zawsze.

Niemniej nie mam zamiaru kłócić się o wyższość jabłek nad pomarańczkami. Ty, być może wolałbyś moralke ze stunem, ja wolałbym detaunta.
Moralke ze stunem wolałbym, tak jak w przypadku orderu, u sorca - tak jak ma BW. Oczywiście wiesz do czego piję... :wink:
Przykład serwerów NIE jest o kant dupy potłuc. Przykład jak przykład, to że nie wyciągasz z niego takich wniosków jak ja to inna bajka.

Równocześnie nie miałem też zamiaru nic nikomu udowadniać. Forum służy do tego żeby się wymieniać poglądami, często różniącymi się od siebie i niestety z definicji nie da się nikogo do nieczego przekonać.

Fakt jest natomiast taki że na przytłaczającej większości serwerów o równej populacji Order ma przewagę, Moim zdaniem to nie przypadek tylko niekompetencja Mythica wynikająca z nieudolnego balansowania postaciami celem zrównoważenia początkowej nierównej ich ilości.
Mówię o początkach gry kiedy order był underpopulated na większości serwerów.

Pamiętaj też, że moje posty są z perspektywy osoby która ma dość wysoko rankowe postacie po obu stronach konfliktu - czy Ty swoje posty opierasz też do doświadczenia z gry Destro?

Pozdro
PS
Za dowcipny uważam przykład Elthariona jako "serwera na którym jest generalnie równowaga". Rozumiem zatem że Tschar'zanek padł w wyniku ustawki? ;)


_________________
Obrazek

*

Posty: 167
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 17 cze 2009, 12:18 
Cytuj  
wiesz.. w planach jest znerfienie Intimidating Repent WP i dodanie podobnej rzeczy DOKowi.. czyli my tracimy, wy zyskujecie... i nadal nic nie mam żadnego sensownego CC (za wyjątkiem SIlence, z kt.órym trzeba podbiec do celu :P)..

to, że Taraznek padł nie świadczy o tym, że Order dominuje na serwerze..
rozumiem, że fakt, żę przez blisko miesiąc destro robiło Altdorf niemalże 2x dziennie to też nic nie znaczy? :)

gdyby destro było bardziej zorganizowane (a nie podzielone) pewnie Karla Franza też by parę razy do tej pory zrobili.. ale, że wolą się nawzajem obrażać i udowadniać, który ma większego e-peena to już naprawdę nie nasz, orderowy, problem :)

Semai - gdzieś na Przełęczy Czarnego Ognia, jak i na Waralliace pojawiło się podsumowane ilościowe i jakościowe CC po obu stronach, zdecydowanie wyszło na przewagę destro.. jak znajdę linki, to wkleję.. na razie bawię się nowym patchem :)

o tu, np pod kątem morale porównanie:
http://forum.warhammer-online.pl/index. ... 344.0.html


_________________
Suffer not the witch to live!!!

*

Posty: 107
Dołączył(a): 23.09.2008
Offline
PostNapisane: 17 cze 2009, 13:35 
Cytuj  
sivar napisał(a):
wiesz.. w planach jest znerfienie Intimidating Repent WP i dodanie podobnej rzeczy DOKowi.. czyli my tracimy, wy zyskujecie... i nadal nic nie mam żadnego sensownego CC (za wyjątkiem SIlence, z kt.órym trzeba podbiec do celu :P)..

Nooo co będzie to będzie... C&C jest postponed i pewnie jeszcze wiele krzyków przed nami żeby nam klas kompletnie nie zabili. Z naszym http://www.wardb.com/spell.aspx?id=9606 też muszę właściwie w comat wejść wiec to nie jest jakiś "one-trick-pony"
sivar napisał(a):
rozumiem, że fakt, żę przez blisko miesiąc destro robiło Altdorf niemalże 2x dziennie to też nic nie znaczy?

miesiąc temu na KA też Destro miało dużą przewagę... w altdorfie byłem chyba z 3 razy. Składam na karb wyjątku potwierdzającego regułę.
sivar napisał(a):
gdyby destro było bardziej zorganizowane (a nie podzielone) pewnie Karla Franza też by parę razy do tej pory zrobili.. ale, że wolą się nawzajem obrażać i udowadniać, który ma większego e-peena to już naprawdę nie nasz, orderowy, problem

to popularny pogląd "Destro nie potrafi się zorganizować". To tak samo jak powiedzenie że "w destro grają dzieciaki". Ciężko to komentować albo się odnieść. Mnie się wydaje mało prawdopodobne żeby wszędzie (albo prawie wszędzie) "destro nie potrafiło zorganizować, bo tam grają dzieciaki". Ale MOŻE o to właśnie chodzi.

To porównanie które ktoś tam przygotował jest ciekawe tylko z tego punktu widzenia że można se moralki zestawione przeczytać. Żadnej wartości "analitycznej" nie ma tam nic a nic.
Chodzi mi głównie o to że:
1. Nie są uwzględnione cc wynikające nie z morale
2. Nie jest uwzględniona synergia postaci (co z tego że np na 4 ranku morale jeden ma 3 CC a drugi ma na m2 jedno cc, skoro jeden z m4 nie korzysta wcale a drugi z m2 korzysta non stop - example)
3. (i najważniejsze) Nie jest uwzględniona w żaden sposób ilość grających postaci a tym samym ilość cc in-game.

W rzeczywistości wygląda to tak że podbiega kotbs z bw i dysponując tylko 3 cc rozmontowują wszystko na swojej drodze i nie ma setupu po stronie destro który mógłby być tak efektywny.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 17 cze 2009, 13:37 przez Semai, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 107
Dołączył(a): 23.09.2008
Offline
PostNapisane: 17 cze 2009, 13:36 
Cytuj  
edit = double post

Niemniej dodam:
Tak wygląda in-game życie dla Orderu i Destro:

http://www.warhammermovies.com/movieview.php?id=3179

GJ Mythic ;)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2009, 17:52 
Cytuj  
sivar napisał(a):
pojawiło się podsumowane ilościowe i jakościowe CC po obu stronach, zdecydowanie wyszło na przewagę destro.
o tu, np pod kątem morale porównanie:
http://forum.warhammer-online.pl/index. ... 344.0.html

Bardzo ciekawe porownanie. Prawdopodobnie przez przeoczenie wdarlo sie kilka bledow, ktore jednak wypaczyly wynik koncowy.Nieuwzglednione w wyliczeniach,ale wymienione to
Arch ma AoE knockback 3
KotBS ma AoE knockdown 3
Eng ma knockdowna 3
WL zostal zle przeliczony (powinno byc 2+4)
Wiec wynik koncowy to 145 : 136/140 . DLA ORDERU.
Oczywiscie te wyliczenia sa troche niemiarodajne, bo przywiazuja taka sama wage do AoE knocbacka u ranged i u meele, natomiast dosc dobitnie pokazuja ze wyszło na przewagę Orderu. No i u Destro 2 klasy nie maja zadnej cc moralki a u orderu 1.
O wspoldzialaniu klas nie bede pisal, bo kazdy widzi ze obecnie RvR to Destro vs Empire,a to chyba najlepiej swiadczy ktore klasy sa OP jesli dzialaja razem w party/WB. No i po stronie Destro jest balans "wewnetrzny", Order ma przewage znaczna przewage Empire. Niby nic...

Inna sprawa jest namietne porownywanie zupelnie roznych aspektow grania i przykladanie do nich tej samej wagi. Levelowanie jest tak samo wazne jak oRvR, duele jak keepy czy pojedyncze klasy z ich mirrorami. Potem pewne obiegowe sady utrwalaja sie i sa wyznacznikiem opini o calej klasie i jej mozliwosciach w oRvR,czesto nie do konca prawdziwymi.
Przyklad SH i SW. SW jest powszechnie traktowany jako gorszy od SH. Nie ma petow, maly zasieg na czesci skilli i stances. A SH ma peta. Tylko ze SW ma o 20% mocniejsze strzaly, +80 do waznych statsow, skila ktory daje mu kolejnego 20% buffa dmg . No to teraz porownajmy magusa i eng. Nby to samo, ale eng ma takte zwiekszajaca zasieg Dotek do 98ft. (podobna do tej SH, ale chyba nieco bardziej funkcjonalna dla Eng). No i teraz porownajmy SH+Mag vs SW+Eng. Ktora para lepsza?
I tak to jest z calym Orderem. Niewielka przewaga,w pewnych aspektach, Destro jest w forumowym whinowaniu rowna olbrzymiej przewadze Orderu. Co wiecej to nie jest kwestia duzych zmian, to najczesciej 1,2 umiejetnosci/takty/morale.

Co do organizacji na Eltharionie. Faktycznie, nie jestesmy zorganizowani w taki sposob jak Exodus. I na szczescie. Zawsze to lepiej grac po uczciwej stronie,nie?


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

*

Posty: 167
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 18 cze 2009, 06:57 
Cytuj  
co do Eltharionu: to nie jest pogląd Orderu tylko częsci Destro i to graczy, którzy coś mają albo mieli do powiedzenia po ich stronie :)
wystarczy posiedzieć na ircu Eltharionowym zalozonym przez NC...

nie widziałrm nic na temat exploitów Exodusu, za to widziałem calkiem sporo wykorzystań bugów przez Greenpeace czy Blood legion, tak więc nie rozmawiajmy o uczciowści, bo obie strony mogą coś na ten temat powiedzieć...

"KotbS ma AoE Knockback 3"
hmm.. żadnego nie zauważyłem. Ma podnoszące staty i Detaunta jako M3
Knight ma CC morale 2 z rootem (No Escape), ale żadnego knobacka m3 (jedynie skill Heaven's Fury)
morale Archmage faktycznie nie zostalo uwzględnione w punktacji (nie wiem jak on to liczył)

O współdziałaniu klas faktycznie nie ma co pisać.. gdy trafi nam się party Greenpeacu opartym na magusie i sorcce też umieramy w 3-4 sekundy (ściąganie, root, disable na 5-7 sek - kaplica..) , tak więc nie tylko klasy orderowe nadają się do współdziałania...
co do przewagi Empire nad innymi realmami Orderu to się zgodzę... gdyby sorckę dać jednak do Chaosu zamiast magusa możnaby powiedzieć to samo o Chaosie :)

isengrim - grałeś SW? ja trochę grałem - częśc jego zdolności działa tylko na papierze... omijanie resistów np działa dziwnie (a najczęściej wogóle). SW to klasa, o której w Orderze opowiada sie całkiem sporo anegdot o jego przydatności do gry :)

Semai - Twoja moralka ma zasięg 60ft :)) faktycznie, żadnej róznicy między 5ft a 60 :).


_________________
Suffer not the witch to live!!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.