mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2002, 20:33 
Cytuj  
W koncu nadszedl ten moment, ze musze przerobic swoje istniejace makra. Bo w PvP zaczely sie liczyc ulamki sekund - jak nie mialem dobrego lacza to nie musialem sie tak tym martwic.

Jak dotychczas wszystkie czarki mialem na ikonkach, na klawiszach cala reszte. Chcialem wrzucic jeszcez czarki, ale w polaczeniu z klawiszami funkcyjnymi bardzo zle sie wciska cokolwiek z CTRL czy ALT. Moze ktos ma jakas dobra konfiguracje?

I jeszcze jedno. Probowalem wrzucic na kolko myszy lasttarget/targetself, ale slabo mi to dziala. Znaczy krece zalozmy 1 pociagniecie w gore i czesto wogole nie zalapuje mojej czynnosci, a przy normalnym skrolowaniu dziala ladnie. Ktos wie o co chodzi? Jeszcze poeksperymentuje z ustawniem opcji myszy.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2002, 21:18 
Cytuj  
to nie do konca chodzi o ustawienia myszy i prawdopodobnie pomoze tylko jej wymiana...
ja mialem ostatnio taniego oemowego logitecha pilot+ i gdy czulem opor w kolku teoretycznie powinno sie cos dziac a dzialo sie dopiero troche pozniej albo wczesniej
tak wiec czasem target self wskakiwal po 0,5 obrotu czasem po 1,5... zmienilem mysz i problem zniknal :{
co do last target to ja mam [edit]
poprawka - mialem to na klawiaturze - o wiele wygodniejsze.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2002-06-07 22:20 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2002, 22:12 
Cytuj  
No ja tez mam na klawiaturze - w miare wygodne. Jak sie nie da z mysza to trudno. A mam Logitecha (nie OEM) 4 guzikowego - wcale nie tani model, aczkowliek nie pamietam pelnej nazwy.

*

Posty: 105
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 cze 2002, 01:38 
Cytuj  
Mam bardzo podobny problem z mysza :sad: Znaczy na spokojnie dziala zazwyczaj dobrze lecz gdy zaczyna sie jakas walka kolo mi niezawsze sprawnie dziala co sie stalo niestety przyczyna paru moich zgonow :sad: Zazwyczaj musze cancelowac target i zrobic od poczatku target self/last target.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 cze 2002, 13:25 
Cytuj  
Oki oki. Ale pochwalcie sie konfiguracjami klawiszy. Bo jak zrobie makra na cyfrach (bez alt, czy ctrl) to potem nie mam jak wpisywac liczb - nie za bardzo lubie korzystac z numerycznej klawiaturki, bo w prawej rece trzymam mysze.

Jak wy to macie poustawiane? :smile:

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 cze 2002, 14:02 
Cytuj  
ja wpisuje cyfry tylko z numerycznej.
czary mam na cyferkach u gory klawiatury.
potiony mam od f4-f7, bandaze na f8
zdejmowanie kolczykow na f11, ubieranie sie na f12, f9 i f10 to alternatywne bronie.
jezeli chodzi o myszke, to gdzies jakis spec od PvP polecal microsofta inteli mouse.
podobno ma najlepsze koleczko wlasnie.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 cze 2002, 16:40 
Cytuj  
ja mam to bardzo pokomplikowane
potiony mam na alt+q w r t z 3
alt+e bandaze
wszystkie spelle ktorych najczesciej uzywam f1-f7 a leci to jakos tak- f1 paralyze f2 paralyze f3 paraly... itd
alt+a s d f
do wkladania do lapki wandow zdejmowania kolczykow np. zakladania czapek itp magicznych itemikow
myszka ktorej uzywam to microsoft intellimouse optical w miare niedroga i bardzo dobra :/ zadnych zastrzezen co do kolka
mysz ma w zasadzie piec przyciskow ale w uo uzywam tylko dwoch podstawowych
mwheelup target self
mwheeldown erase target ? chyba tak na to mowia
do tego rozne inne smieszne spelle tez bardzo potrzebne na 1-8 (nie numeryczna) i na kombinacjach ctrl/alt/shift+f# oraz ctrl+rozneklawiszewstylupczyo... takze praktycznie cala ksiazeczke mam rozlozona na klawiaturze
all names na ctrl+n
ctrl+c circle transparency
mam tez bow na alt+b i salute alt+n jak mam ochote porolplejowac~

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2002-06-08 17:45 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 cze 2002, 16:47 
Cytuj  
Ja uzywam numeric keypad na wienkszosc spelow ktore sa poczebne w walce i na target self/last w uoa. Mysze tylko uzywam do biegania. Mam drink cure i heal na myszy ale prawie nigdy nie uzywam :/


_________________
League of Legends

Obrazek

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 cze 2002, 18:59 
Cytuj  
czytaliśćie ostatnio forum na PK-HQ? Ktoś wysłał liste skilli potrzebnych do stworzenia "ULTIMATE PK" no i były tam skile w stylu swords, tactics itp. a na końcu camping! Już to widze ktoś dochodzi do GM camping tylko po to że jak ucieka przed kimś to szybko rozpali ognisko i się wyloguje. Totalny bezsens. Sory za offtopic.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 cze 2002, 19:33 
Cytuj  
Ja mam skroty do pvm typu f1-f12 spell/skill target self/target last,
ctr+q/a/s/z/x bnadaz/poty, numerki - itemki - ktorych narazie nie uzywam :wink:
Do mouse whell jakos nie mam przekonania a cale to target queue itd przekracza moja zdolnosc pojmowania :/

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 cze 2002, 20:52 
Cytuj  
aeroth czemu sie tu dziwic :[
pk-hq=debile
poza tym graja tylko w trammel to po ch mowia o pkingu

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 cze 2002, 12:09 
Cytuj  
Do mouse whell jakos nie mam przekonania a cale to target queue itd przekracza moja zdolnosc pojmowania :/

Queue lasttarget/targetself polega na tym, ze cel czarku mozesz wyznaczyc zanim go jeszcze wyczarujesz. W stylu zaczynasz rzucac ebolt i zanim do konca go wyczarujesz to juz dajesz cel na lasttarget. Potem wciskasz klawisz na kolejny czar i pauza pomiedzy rzuceniem jednego i drugiego jest minimalna. Chyba niezbedne do dobrego fastcasta...

Ostatnio gram z koleczkiem. Znaczy po godzinke dziennie, bo nie mam wiecej czasu. Na razie trenuje na potworkach, 'na sucho' wykonuje rozne czynnosci jak w walce. Niebawem wraca do gry Bel, to potrenuje sobie troche z czlowiekiem :wink:.

EDIT:

Przez to, ze mam teraz czarki na cyferkach, ciagle mi sie wali przy restokowaniu, albo rozmowie z kims. Niezbyt mile.
_________________
Moja stronka o UO
www.uo.reset.net.pl

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Coval dnia 2002-06-11 13:11 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 cze 2002, 18:12 
Cytuj  
tak ja po jakims czasie nauczylem sie dosc szybko wklepywac np. 'sto piecdziesiat' zamiast 150 i ty sie przyzwyczaisz :[

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.