mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2009, 18:11 
Cytuj  
To nie WoW przyzwyczail ludzi do nagrod... Taka jest natura ludzka, a tym bardziej natura facetow, krorzy glownie w takie gry graja. Musi byc cel i rywalizacja. WoW po prostu idealnie wstrzelil sie w gusta ludzi.

Jeszcze rozumialbym, ze robimy gre gdzie PvP jest glownym celem i wtedy mechanika combatu jest zyleta, przewyzsza wszystko co bylo do tej pory, bo to logiczne, przy braku rozbudowanego PvE i innych form rozgrywki, musi byc mega miodne aby zatrzymywalo ludzi w grze. A w War mechanika, animacje, wszystko kuleje..

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2009, 18:58 
Cytuj  
Mi tam animacje i mechanika Squig Herdera sie podobaja,podobnie jak wiekszosci innych klas.
Niestety ale to WoW przez schlebianie niskim pobudkom jest winny takiemu a nie innemu podejsciu graczy - byl kamieniem milowym MMO, mial te miliony aktywnych subskrybcji i ludzie albo w niego grali i sie tym chlubili, albo nie grali i tez sie tym chlubili. Teraz kazdy nowy MMO nie uniknie porownan do "sami wiecie jakiej gry" i devsi maja to na uwadze. Taki Ford T MMORPG. A ze robienie gier to robota jak kazda inna i trzeba sprzedawac zeby zarobic, to dodaja niepasujace elementy,ulegaja naciska dracej sie na forach "wiekszosci" i wychodzi z tego pokraka czasami. Ale jezdzi,jest tania wiec w sumie ok.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2009, 21:35 
Cytuj  
Tobie nie przeszkadza. Ale nie jestem w stanie grac jak sie postacie ruszaja jak klody. Po prostu nie jestem.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2009, 23:52 
Cytuj  
Bez urazy, ale ktore klasy tak maja?Wiem ze magusowi brakuje pewnych animacji(przejmowanie flagi np), ale na dysku wyglada zajebiscie. SH rusza sie spoko, przymyka oczy podczas chowania sztandaru i uszy mu opadaja jak gryzie glebe. Jak wlacze efekty na inst to wszystko mruga wiruje lata jak na pokazie sztucznych ogni. Jak tank tuzywa HTL to widac to, jak magik czaruje to tez to widac. Czego oczekujesz? Filmu z efektami Matrixa?


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 07:07 
Cytuj  
Mi tam animacje w WAR nigdy nie przeszkadzały , np taki RP ma zajebiste animacje imo , to brak tej "miodności" w T3,4 mnie odrzucił.

Co do WoW to większość z nas w niego grała i flexowało swoimi itemkami/bossami/rankami itd a skoro Blizzard widział że to się podoba to poszedł w tym kierunku.
Taka już jest ludzka natura i w najbliższych stuleciach się raczej nie zmieni , pędzimy przez życie nakręcani chęcią posiadania , czy to pixelowych itemków czy , rl kasy/samochodów/sprzętu rtv itd,itd.
Ja powiem tak gdyby WoW nadal był tak grywalny jak w vanilla to pewnie do dziś bym w niego pykał.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 18:31 
Cytuj  
Huehue, dopiero teraz uzylem tych 10 darmowych dni i musze powiedziec.
KURWA JEGO MAC.
Zeby po jebanym roku od jebanej premiery nie naprawic silnika graficznego to sa kurwa jaja jak orzeszki ziemne. Zeby gra sie cieła jak sie patrzy w sciane to slow brakuje. Lepiej działajce rzeczy to ja pisałem gapiac sie tutorial znaleziony na necie..
Zeby tu chociaz jakas grafika byla, ale ona jest dalej tak samo paskudna jak byla, gry z przed 6 lat wygladaja lepiej.
Oczywiscie nie wspominam nawet ze taki Crysis działaja lepiej, UT3 dziala lepiej nawet kuwa AoC działa lepiej (!!!???).

Jedyne co sie poprawiło to responsywnosc UI ? To chuj z tym skoro engine dostaje freeza i jestem trupem, albo dzieja sie inne cuda. Nie panowie takiej amatorszczyzny to ja dawno nie widzialem. Osoby odpowiedzialne za ten kody powinny juz dawno wyleciec na pysk.

A naprawde szkoda, bo gra ma potencjał. ajna mechanike (zmieniłobym pare rzeczy ale ogolnie jest dobrze), poszczegolne klasy maja nawet fajne umiejetnosci etc. Ale wszystko sie robija o to, ze w to gowno zwyczajnie nie da sie grac. Kiedy AoC wygladajacy 10x lepiej, dziala 10x szybciej..Dosc powiedziec ze w Aoc w 1920x1080 na otwartej przesstrzni fps utrzymuje sie na poziomie od 30 do 60 (wszystko na full), w WAR w 1600x900 na otwartej przestrzni w to w okolicah od 10 do 20, pomijajac zabkowanie, biedna grafike i animacje...

Szkoda gry, ale dla jej wlasnego dobra lepiej zeby ja szlag trafil i ktos kto sie na tym zna zrobił porzadna gre na Warhammerze -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 19:03 
Cytuj  
Blizzard mógłby ją odkupić hłehłe.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 21:44 
Cytuj  
@inside /sign


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 12:23 
Cytuj  
Da się jeszcze tego triala jakoś dorwać ?

Dostałem na mejla zaproszenie, ale gdzieś mi go szlag trafił, a na stronce wisi tylko normalny trial dla nowych kont.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 2 lis 2009, 12:56 
Cytuj  
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game ... rever.html


W usa będzie można rypać na tierze 1 za friko , ciekawe czy eu też ?

Imo mała głupota z ich strony bo granie do 10-12 lev jest akurat najfajniejsze w warze.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 3.11.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 03:34 
Cytuj  
Nie,nie jest. Najfajniejsze jest T4 ale T3 tez daje rade. T1,T2 gra sie jedna reka,a i to nie zawsze jest konieczne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 10:36 
Cytuj  
Większość ludzi się z tobą nie zgadza.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 3.11.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:05 
Cytuj  
Większość ludzi przestała grać dawno temu i swoja wiedzę czerpie co najwyżej z darmowego triala.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:10 
Cytuj  
Sądzę że na warhammeralliance większość jednak miał do czynienia z endgamem w war.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 3.11.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:42 
Cytuj  
Chcesz powiedzieć że WHA to jakaś wyrocznia? Nie powielaj wszystkich głupot jakie tam znajdziesz :) Gdyby za dobrą monetę brać wszystko co tam niektórzy wypisują to okazałoby się że największym problemem WAR jest to,że nie jest WoWem. Zresztą,zwróć uwagę na rr niektórych - endgame'u to oni raczej nie widzieli zbyt dobrze.
W T1 klasy są niezbalansowane,dopiero dostają pierwsze skile, niektóre dostają dobre w RvR skile szybciej,inni muszą czekać praktycznie do końca T1. Porównywać klasy można praktycznie na r25+ kiedy mają większość (bo dalej nie wszystkie) skile i taktyki. T1 jest dobre żeby sobie bezstresowo pobiegać naciskając na przemian dwa przyciski (bo więcej nie ma). Oczywiście część graczy już do końca kariery pozostaje przy naciskaniu 2 przycisków.

**

Posty: 242
Dołączył(a): 25.07.2009
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 02:38 
Cytuj  
Wlasnie koncze swoja przygode z Laghammerem Age of Crashing.
Ostatni pacz zniszczyl ta gre doszczetnie. Zamiast poszerzac content, zabrali twierdze co skutkuje kilkoma stolicami dziennie. Uproscili grafike/animacje. Na pustym lagdorfie farma crestow, renowna i robienie PQ
z 2 stage'a (oczywiscie na bugach) Nie ma w w tej grze RvR. Powyzej 2 wband ostre lagi a powyzej 4 crashe. W momencie kiedy wjezdzasz w przeciwnika czekasz pol minuty az zaczniesie ladowac na twoim ekranie co skutkuje szybkim powrotem do wc. Zero balansu frakcji. Na KA srednio przypada 3-4 destrakow na jednego orderowca. Nie wspominajac o takich rzeczach jak
chory system levelowania postaci w zbugowanej lodziarni itd.
WHO robi sie przykre po t2 i watpie, ze w najblizszym czasie cos z tym zrobia... ja juz podziekowalem.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 3.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 21:24 
Cytuj  
Na performance nie nazekam. Natomiast gra ktora po roku od wydania nie oferuje NIC nowego jest po prostu nudna.
No i Mythic przez rok nie rozwiazal problemow z niezbalansowana populacja.
T4 jest fajne, ale robienie tego samego po raz pierdyliard dwudziesty jest meczace.A ,niestety, w najblizszych miesiacach nie ma co liczyc na jakis nowy content. Cala para idzie teraz w SWTOR, WAR jest na bocznym torze.


Posty: 42
Dołączył(a): 26.08.2008
Offline
PostNapisane: 25 lis 2009, 22:36 
Cytuj  
mam takie pytanko. Mam konto w Warhammerze od jakiegos roku i czy moge je reaktywowac na te 10 dni ? jak tak to w jaki sposob ??

Konto jest EU


_________________
Obrazek

*

Posty: 159
Dołączył(a): 3.11.2006
Offline
PostNapisane: 26 lis 2009, 23:48 
Cytuj  
Nie.
Natomiast mozesz sobie teraz do woli uzywac w T1

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 27 lis 2009, 00:30 
Cytuj  
na EU tez sa triale t1 forever?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.