mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 299
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 cze 2002, 16:54 
Cytuj  
Tak pytam, bo nie widze nic nowego prawie od miesiaca. Sam nie gram od co najmniej 2, i zastanawiam sie czy jak zaloze sobie lacze na poczatku lipca (na co licze), to jeszcze kogos ze znajomych spotkam.
Umarliscie? Rzuciliscie gre dla ogladania naszej wspanialej druzyny u skosnookich? Co sie dzieje?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 cze 2002, 17:06 
Cytuj  
Ferdek i ja trenujemy postacie na vet kontach(ROT) , zrobilismy tez chary na Euro zeby pogram tam frakcje i moze troche PKowac po Publish 16(wszyscy tak samo nazwane i wygladajace chary :smile: ).
No i czekamy na Publish 16(pare istotnych zmian w pvp , poczytaj sobie na uo.com o tym).
Myslimy nad zakupem tego towera na RAT isle i zalozeniu tam Guild House , ale jakos ownera nie moge zlapac =.
No i szykuje sie pewnie jakas reorganizacja gildii bo Raku i Vhailor mieli pare dobrych pomyslow ale jakos nie widze zeby zabierali glos na forum :eek:.


_________________
The Legendary.

**

Posty: 225
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2002, 11:00 
Cytuj  
A po co zabierac glos jak i tak nit nie gra :sad:
Co do organizacji guildi to wysmaruje jakas "powiesc" ale po egzaminach :smile:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2002, 14:57 
Cytuj  
W dzien malo osob gra to fakt.Ale w nocy juz wiecej ludzi siedzi na sp i wiecej ludzi z USA sie loguje :.

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2002, 20:31 
Cytuj  
HAIL
Dawno nic nie pisalem, no to sobie cos niecos dopowiem :eek:
Ostatnio bardzo malo gram, bo nie mam z kim (Raku gra z pracy , ja w tym czasie tez jestem w pracy ale takiej bez kompa. Wieczorem na Siege nikogo nie ma (ash z Ferdkiem katuja Euro a mnie sie po prostu nie chce grac na Euro). Zablokowalem konto Vhailora :sad:, musialem rozstac sie z moim ulubionym super mulem Sonnym, ehhe, same nieszczescia. Aktywna jest Lara i Fall. Lara juz na ukonczeniu (5x GM, resist i podchodzi pod 97, magery 82) wiec mam macera-kilera. I wlasnie szkoda mi, ze nie ma z kim grac :sad:((
Co go guildii... ja juz sie nie bede na ten temat wypowiadal wiecej bo wpadce z =O=... zami wiecie, rozumiecie.
Mam tylko ogromna nadzieje, ze po wprowadzeniu "Publish 16" UO odzyje. I wtedy na pewno moja aktywnosc wzrosnie.
To tyle


_________________
Vhailor

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2002, 21:21 
Cytuj  
Koyota nie bylo przez tydzien i juz wszyscy biadola, ze nic sie nie dzieje hehe
Wrocilem mozemy grac :smile:

Co do euro to troche sie tam dzieje i w oczekiwaniu na prime time na sp warto tam pograc dla zabicia czasu i szybko sie robi postac .. imo warto sobie czasami tam pobiegac szczegolnie na rozgrzewke hehe
Na sp jak kazdy wie do 1 w nocy ciezko o jakakolwiek akcje i mniej wiecej kolo 1 =0= wraca na sp i gramy do 4-5 mniej wiecej wiec bez przesady, ze tak pusto..
Calkowicie rozumiem ludzi pracy, ze troche kiczowato sie zrobilo przez te pustki na sp do 1 miejmy nadzieje ze troche ruszy po pub16..
Poza tym vhal sesje, szpitaliki wakacje itd.. dlatego pusto :sad:


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.