mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2009, 09:12 
Cytuj  
Dust albo Ashtalaya (scout/mage)
A.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

*

Posty: 145
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2009, 14:45 
Cytuj  
Witam.

Czy jest już ustalone coś konkretnego?

Sam może > 30 jeszcze nie jestem, ale profil gildii by mi bardzo odpowiadał (obowiązki rodzinne...)

Która strona konfliktu? Sam będę na grał jako elyos (pseudo mroczność asmo w tej curkiekowej grze w ogóle mi się nie widzi), a z tego co widzę wybrany serwer to Gorgos.
Jeżeli chcecie grać asmo to ok, ale przy elyos to granie na gorgosie oznacza odcięcie się od możliwości spróbowania polskiego community w Aion w przyszłości :).

Także zastanawiam się gdzie zacząć lewelować postać.
Gdybyście grali po stronie elyos to chętnie bym dołączył.

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2009, 21:17 
Cytuj  
Mysle ze profil gildii bedzie otwarty dla obu stron i powstana jej formalne lub nieformalne oddzialy :)
Ja tam jakos nie chce presji na nikim wywierac, w koncu po to to wszystko sie dzieje tak jak sie dzieje :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2009, 15:07 
Cytuj  
Ok jak ktoś chce i w temacie i bez cisnienia, to może dodać mnie do friendlisty :)
Gram na Gorgos, jako Asmo, nick chara: Soulblo


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2009, 15:24 
Cytuj  
Witam wszystkich Staruszków,

Ja również jestem staruszkiem (powiedzmy że po 30) mam żonę i dzieci i zawsze ten sam dylemat, gdzie grać bez ciśnienia z dorosłymi ludźmi. W AoC była to gildia Stary Sojusz, którą może kojarzycie. Jej zasady bardzo mi odpowiadają, a jako że dalej jestem OLD-em to chcę założyć OLD Alliance na Gorgosie po stronie Asmo. Gildia powstanie wkrótce, póki co nie ma lidera (do wyboru później), przez powstanie wkrótce mam na myśli jeszcze 3lvl i 7k złota :). Wszystkich chętnych zapraszam, nick w grze Mentasyn (mag), regulamin wzorowany na tym OLD GW link poniżej:

http://old.straganik.pl/old/viewtopic.php?t=1968

Pozdro i do zobaczenia w grze. :)

*

Posty: 179
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2009, 15:54 
Cytuj  
super inicjatywa, z uwagi że też jestem już oldboyem :P ( rodzina, praca itp i itd ) szepne do Ciebie w grze.
pozdrawiam.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2009, 16:29 
Cytuj  
Drodzy seniorzy :] W związku z zainteresowaniem tą inicjatywą przyklejam tymczasowo ten temat, aby nie zniknął w gąszczu innych ;)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2009, 00:32 
Cytuj  
Chciałem ogłosić, że gildia OLD Alliance zawiązała się w dniu dzisiejszym na Gorgosie po stronie Asmodae. Wszystkich chętnych spełniających kryteria wiekowo-mentalne zapraszam. Na razie gildia jest w fazie zalążkowej tj. jestem tylko ja póki co :) One man army :)

Pozdro,


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2009, 08:41 
Cytuj  
Jak bedziesz dodaj Soulblo :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 107
Dołączył(a): 23.09.2008
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2009, 11:06 
Cytuj  
Nawet w sumie nie wiedziałem że nas tyle w tym mmo.
Sam z kilkoma kumplami (wszyscy pow 30) zakładamy gildię na GORGOS po stronie Asmo .

Będzie nas pewnie 5 osób i będziemy sobie pykać wieczorkami przy piwku + łączność na skype...

Może jakieś Oldskool aliance się nawiąże? ;)


_________________
Obrazek

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2009, 11:25 
Cytuj  
Zrobmy jedna gildie dla staruszkow, nie dzielmy sil na pare... zawsze bedzie z kim pogadac i pograc... Jak ktos bedzie mial ochote grac tylko z kumplami, to i tak bedzie z nimi gral... ale jedna gildia jest lepsza niz pare...
A.

*

Posty: 107
Dołączył(a): 23.09.2008
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2009, 11:54 
Cytuj  
Z naszą małą trzódką to jest taki case że jesteśmy mentalnie związani nazwą naszej "starej" gildii "MROK".
Chwilio w WAR występujemy pod nazwą Da W MORD co wynikło z połączenia sie z inną gildią znajomych, ale trzon pozostał "mrokowy".

Generalnie fajny topic to tej gildii "staruszków", jest namiar, jak widzę, na kilku chwackich jegomości.

Wydaje mi się że jak się spotkamy in-game to wszystko będzie jeszcze otwarte i do dogadania.
Co do zasady priorytetowe założenia "staruszków" pozostają takie same - pograć bez spinki na loozie a to czy się będzie biegać z szyldem X czy Y nad głową to już kwestia wtórna - byle zabawa była zacna
Pozdro
A.


_________________
Obrazek

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2009, 11:56 
Cytuj  
Oczywiscie ze tak, nie szyld w koncu istotny... Tyle ze w ramach jednego legionu komunikacja na pewno bedzie sprawniejsza. A przyda sie, widze juz, ze questy grupowe sa dosc ciezkie, przynajmniej dla sorca... Ludzie non stop kogos szukaja.
A.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2009, 12:13 
Cytuj  
Nikt z dziadkow nie wybiera sie grac po stronie rozowych teletubisiow? Co wszyscy sie tak na to Asmo rzucili...


_________________
Obrazek

*

Posty: 107
Dołączył(a): 23.09.2008
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2009, 12:17 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
...rozowych teletubisiow? Co wszyscy sie tak na to Asmo rzucili...

Bo my dziadki wiemy że w pozycji od tyłu ważne jest aby być z tyłu... :P


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2009, 17:47 
Cytuj  
Ja osobiście uważam, że powinna być jedna gildia, nic nie szkodzi na przeszkodzie zeby znajomi grali razem, przecież jesteśmy dorosłymi ludźmi i jakoś się napewno dogadamy. Jeśli chodzi o szyld to rzeczywiście dla samego siebie jest on nieważny zupełnie, jednak np. dla komunikatora i stronki forum która stoi za konkretnym szyldem już sytuacja się zmienia diametralnie.

Pamiętajcie przyjaciele w kupie siła jak mowi stare przysłowie pszczół "gdzie ludzi kupa to i Herkules dupa...". Oczywiście wybór należy do samych zainteresowanych, ale po co rozmieniać się na drobne?

Pozdro,


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

*

Posty: 78
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2009, 19:12 
Cytuj  
Cos juz wiadomo na temat gildii ? leveluje sobie ale samotnosc doskwiera ;)


_________________
Testament - BL EU Warlock

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2009, 21:03 
Cytuj  
Zrobic dwa oddzialy, dla kazdej ze stron konfliktu i spokoj ;).


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2009, 08:53 
Cytuj  
Gildia już jest na serwerze Gorgos po stronie Asmo - OLD Alliance i liczy obecnie 4 osoby, jeśli ktoś z seniorów szuka podobnej grupy to zapraszamy. Kontakt przez Soulblo lub Mentasyn :) Na razie gildia jest w momencie powstawania. Nowi członkowie spełniające kryteria tj. odpowiedni wiek i dużo rzeczy na głowie jak praca, dzieci, żona, brak parcia itp :). to serdecznie zapraszamy.

Pozdro,


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2009, 09:09 
Cytuj  
dokladnie, gildia dziala, my dzialamy, cisnienia nie ma :) pomagamy sobie wzajemnie w miare mozliwosci :)
a to czy beda dwie czy siedem, no coz, jak pisalem - nie ma cisnienia :) w koncu sie dogramy, czas na to jest, no chyba ze ktos Aion traktuje jak jednostrzalowke na 30 dni :P


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.