mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2009, 09:17 
Cytuj  
Spoko, to dzis bedzie piaty czlonek;) Bede w grze ok. 20:00, moze uda mi sie ciut wczesniej - Ashtalaya, sorc, 17 lvl na razie.
A.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2009, 09:42 
Cytuj  
@mentasyn

mam 35 lat, żonę i prace, ale nie mam dzieci ... łapie się ?


_________________
psn

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2009, 10:15 
Cytuj  
Jak zrobisz choc jedno dziecko, na razie bedziesz mial za duzo czasu mlodziaku;)
A.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2009, 11:02 
Cytuj  
deshroom nie ma czasu na dzieci, musi grac na 3 kontach w eve.

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2009, 11:43 
Cytuj  
@UP

Haha nieźle się uśmiałem z powyższych postów :). Pewnie, że posiadanie dzieci nie jest wymagane :). Jak już pisałem to ramowym naszym regulaminem jest ten poniżej oczywiście trzeba go zmodyfikować ale myślę, że główne zasady są ok. Jak zwykle wszystko do dyskusji (kulturalnej ofc) :) Oczywiście jeszcze nie mamy forum ani nawet kadry oficerskiej (no może poza dwoma osobami), bardziej chodzi o tzw. podstawę w tym regulaminie.

http://old.straganik.pl/old/viewtopic.php?t=1968

Acha mamy dostęp póki co tymczasowy (prace trwają) do prywatnego serwera mumble (komunikator głosowy), więc mam nadzieję że wszyscy ewentualni chętni na taki komunikator przystaną - powody: sprawdził się i jakość dzwięku jest naprawdę dobra w porównaniu do venta nie mówiąc o TS (ale pewnie opinii 1000 na ten temat) plus nakładka openGL wbudowana (widać kto mówi podczas gry), a także że jest to opensource więć update jest regularny. Można poczytać więcej tutaj:

www.mumble.pl

P.S. Deshroom masz zajefajnego avatara :D

Wszystkich bezdzietnych, a wiekowych oczywiście zapraszamy :)


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2009, 11:48 
Cytuj  
mentasyn napisał(a):
P.S. Deshroom masz zajefajnego avatara :D
no nie ma jak zjeść kiełbasę plastikowym widelcem popijając bodajże warką :P

Odezwę się jakoś ingame, komunikator głosowy mnie obojętny bo już obiecałem żonie że to będzie taka gra że jak przyjdę do domu i siądę do kompa to pogadam klikając coś tam z nią a nie z kolegami po drugiej stronie kabla :P


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2009, 11:56 
Cytuj  
Uwaga, jeszcze o komunikatorze głosowym. Wiem, że niektóre osoby nie chcą mówić przez komunikator z różnych powodów i to jest w porządku. Nikogo przecież nie będziemy zmuszać aby mówił, jednakże bycie na nasłuchu to sprawa podstawowa podczas misji, rajdów itp bycie w zasięgu głosu drużyny jest bardzo ważne - nie ma szybszego sposobu wypowiadania poleceń czy uwag odnośnie akcji niż głos. W mumblaku można ustawić tzw. push to talk znany z mikrofalówek czy radia CB tj. głos transmitowany jest po naciśnięciu przyporządkowanego klawisza, więc wystarczy tylko nie naciskać tego klawisza :) i już się jest tylko na nasłuchu. Słyszymy wszsytko ale nikt nas nie słyszy co jest naprawdę akceptowalnym rozwiązaniem i sprawdza się.

I to tyle odnośnie komunikacji głosowej, bez presji jednakże w niektórych sytuacjach niezbędny - rajdy, questy grupowe itp.


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2009, 12:00 
Cytuj  
tak tak, wiem coś o nasłuchu. kupiłem sobie słuchawki bezprzewodowe 5 lat temu i sprawdziły sie doskonale do jarania fajek na balkonie (paliłem z 10 lat)

stoisz sobie i jarasz fajka wyglądając za barierkę, a tu nagle "DESHROOM !!!!, where is taaaankk !!! DESHROOM !!!! who pulled ??????? !!!"

standardzik w 2005 w MC :P


_________________
psn

**

Posty: 221
Dołączył(a): 15.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2009, 14:58 
Cytuj  
Czy wszyscy ktorzy maja postaci na Gorgos po stronie Amo sie juz zapisali do gildii? Ja poprosze o invite, nick Spooky.
Gram wieczorami miedzy 20.00 - 24.00


_________________
YARWP - Yet Another Retired Wow Player
YAREP - Yet Another Retired EvE Player

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2009, 17:37 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
tak tak, wiem coś o nasłuchu. kupiłem sobie słuchawki bezprzewodowe 5 lat temu i sprawdziły sie doskonale do jarania fajek na balkonie (paliłem z 10 lat)

stoisz sobie i jarasz fajka wyglądając za barierkę, a tu nagle "DESHROOM !!!!, where is taaaankk !!! DESHROOM !!!! who pulled ??????? !!!"

standardzik w 2005 w MC :P

haha :D

to ja sie dolacze - jest miejsce w tej gildii dla takich mlodych 29-latkow bezdzietnych ? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2009, 12:23 
Cytuj  
Tak, generalnie gildia dinozaurów bez ciśnienia, z dziećmi i bez, którzy już nie jedną i nie dziesięć gier MMO zwiedzili, wiedzą że dadzą rady młodym wilkom, bo to już i refleks nie ten i nolifowanie nie to, za to zbudują solidną podstawę do relaksowania się grą :)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2009, 17:56 
Cytuj  
To i ja prosze...

Shador sie zwe ;)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 2 paź 2009, 16:36 
Cytuj  
Chciałem powiadomić, że nasza gildia urosła i obecnie rekrutujemy przez forum, link to wątku rekrutacyjnego poniżej (można tam też znaleźć nasz regulamin).

http://old.straganik.pl/old/viewforum.p ... 629ea8b89b

Wszystkich chętnych dinozaurów/seniorów/staruszków grających po stronie Asmo na Gorgosie serdecznie zapraszam :)

Pozdrawiam,

Mentasyn


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 2 paź 2009, 19:45 
Cytuj  
Ja ani zonaty.. zero dzieci.. nawet po rozwodzie nie.. Nawet studiow nie skonczylem..

A gram ! i polecam...

*

Posty: 95
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2009, 18:02 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
Ja ani zonaty.. zero dzieci.. nawet po rozwodzie nie.. Nawet studiow nie skonczylem..


Szczesciarz... &^&^&**$#$@ musisz ludzi denerwowac ]:-<


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2009, 18:13 
Cytuj  
nie każde małżeństwo to FAIL :wink:


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 3 paź 2009, 18:38 
Cytuj  
@Up

Zgadzam się, jak dla mnie totalnie fajna sprawa :)

P.S Zaproszenie ciągle otwarte Desh 8)


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2009, 18:54 
Cytuj  
czytałem regulamin, nastawiam się na PvP.

nie pomagam i nie pytam o pomoc, nie chce wchodzić na voice (chyba że PvP).
wstrzymam się z legionem do momentu kiedy bede wiedział jak wyglada PvP i dołączę do Legionu który ostro będzie napierdalał PvP.

W Twoim poscie rekrutacyjnym nie ma nic o PvP a jest dużo o PvE wiec pomimo dużej sympatii ponownie napisze - na razie się wstrzymam ale jak coś odezwe się :wink:


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 3 paź 2009, 19:17 
Cytuj  
@Deshroom

Nasza gildia jest nastawiona na to i na to, jak tylko ludzie chcą. Dużo ludzi, jak nie wszyscy będą grać PvP a nie ma to jak premade na komunikatorze, chyba się zgodzisz ;)

Regulamin jest ramowy i ma tylko ukazywać charakter gildii, ale to nie znaczy że jesteśmy bezzębnymi staruszkami :D Napewno będzie PvP, ja osobiście na przykład kupiłem Aiona bo słyszałem, że PvP jest zbilansowane tj. każdy może rozwalić każdego <= definicja dobrego balansu.

Jak będziesz szukał ludzi na PvP to daj znać, wiesz gdzie nas szukać :)

Pozdro.


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 6 paź 2009, 14:12 
Cytuj  
Witam.
Tez gram na Gorgos po stronie Asmo.
Mozna dostac zaproszenie bez podania na waszym forum? Strasznie to czasochlonne, a ja staruszek jestem i swoj jak i wasz czas szanuje.Po co macie czytac jakies wypociny ;]
Jesli tak to napiszcie do kogo mam sie zlgosic ingame.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.