mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 30.08.2009
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 00:32 
Cytuj  
Aion rozczarował już wielu graczy, wielu zapewne rozczaruje. Nie ma co się zachwycać, że produkt pozbawiony jest bugów etc. Premiera Aiona była już bardzo dawno.
Muzyka jest denna a odgłosy wydawane przez postacie tragiczne. Grafika wcale nie jest rewelacyjna, jest tylko dobra i bardzo kolorowa ^^, jak piórniki małych dziewczynek.
Postacie rodem z anime można lubieć lub nie, mogą się one podobać miłośnikom L2, Cabala, dzieciakom i ... pedofilom (szczególnie Elyos) - jak powiedziała dziś kolezanka z gldii .
Nie piszcie bzdur, że na pewno spodoba się miłośnikom WoW-a, jeśli ktoś grał w hordzie to co ma się podobać? Może dla różowych elfów coś ciekawego się znajdzie.
Co jest w Aionie nowatorskiego? Szybowanie? Jeśli ktoś grał druidem w WoW powie, że nie. Na pewno nie są nowością questy (typu "zabij śliczne misiaczki"), gathering i wiele innych aspektów gry - to wszystko już gdzieś było a samo latanie ze skrzydłami choćby w Perfect World.
Ogólnie produkt mocno przereklamowany, typowe azjatyckie MMO pod skośne i żółte gusta.
Wszystkim miłośnikom Aion-a, życzę dobrej zabawy bez rozczarowań. Ja do tego pociągu nie wsiadam.


Posty: 2
Dołączył(a): 8.09.2009
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 00:44 
Cytuj  
Aion nie mial byc nowatorski. Jest dobra dopracowana gierka i tyle:) bijemy mobki robimy questy nadal bijemy mobki i robimy questy.......... . Kto co lubi. Czekam na pvp i zobaczymy co bedzie. Moim zdaniem pod wzgledem dopracowania i tak zjada te wszystkie AoCi i Warhammery na sniadanie. Grafika nie jest zla, silnik daje rade:) Zobaczymy co z tego wyjdzie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 06:22 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
A ja wlasnie dobilem do 9 levelu i powiem ze z kazda chwila jest coraz lepiej.
Podoba mi sie fakt, ze jesli robisz kampanie, to po jej zakonczeniu dostajesz level up i tyle :) Serwery jako ze wszyscy leveluja sa pelniusienkie i wszedzie jakies ludki biegaja. Co chwile odkrywa sie cos nowego co mozna zrobic. A to jakis gear enchantujesz manastonami, a to nowy spell dostaniesz, zwiedzasz nowe nieznane lokacje. Jest cos nowego i swierzego. Kiedy 1 raz przelecialem sie z jednego miasta do drugiego bylem zachwycony. Ostatnio tak zachwycony bylem gdy lecialem pierwszy raz ( kilka lat temu ) w wowie na jakims gryfie.

Jedyne co mnie wkurwia, to ta kamera ktora wraca na plecy gracza gdy tylko wcisniesz jakikolwiek klawisz ruchu. Ale whine na forum jest podobno duzy, wiec to kwestia czasu jak fixna.

Dzisiaj dobijam 10 level i ide posmakowac PvP. Jesli okaze sie win, to na bank zamawiam preorderka, bo gra zapowiada sie ciekawie :)

bedac na 9 zrob w kampanii questa na zmiane klasy - daje expa rowno do ukonczenia lvl,a potem sie juz w stolicy dobija ten ostatni punkt na lvl 10 jak sie z kims pogada ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 07:12 
Cytuj  
Nefertes napisał(a):
. Nie ma co się zachwycać, że produkt pozbawiony jest bugów etc.

W porownaniu do innych mmo odnosi sie wrazenie, ze w Aionie wogole bugow nie widac. No chyba, ze grales na tyle dlugo, ze masz jakas dluga liste bugow...obawiam sie, ze raczej nie zagrales...
Nefertes napisał(a):
Muzyka jest denna a odgłosy wydawane przez postacie tragiczne.

To zalezy od krainy. Sa lokacje gdzie muzyczka jest na prawde swietna. Co do odglosow postaci to masz na mysli wersje azjatycka? Wake up, mamy juz wersje EU ze zmienionymi glosami. Moze nie sa rewelacyjne, ale ciezko nazwac je tragicznymi.
Nefertes napisał(a):
Grafika wcale nie jest rewelacyjna, jest tylko dobra i bardzo kolorowa ^^, jak piórniki małych dziewczynek.

Za to z rewelacyjnym stabilnym fpsem na poziomie 70-150 na full detalach w tlumie. Podaj mi tytul innego wspolczesnego mmo z tak dopracowanym silnikczkiem.
Nefertes napisał(a):
Nie piszcie bzdur, że na pewno spodoba się miłośnikom WoW-a, jeśli ktoś grał w hordzie to co ma się podobać?

Gralem w WoW (horda) 4 lata teraz gram w Aion. Jestem wyjatkiem? Watpie.
Nefertes napisał(a):
Co jest w Aionie nowatorskiego? Szybowanie? Jeśli ktoś grał druidem w WoW powie, że nie.

NCsoft nie zapowiadal Aiona jako nowatorskiego MMO w calosci. Chodzi o model walk w powietrzu. Tego raczej w WoW nie bylo i nie bedzie. Druid co najwyzej mogl skinowac i zbierac kwiatki. Radze sie lepiej zorientowac w temacie:))
Nefertes napisał(a):
Wszystkim miłośnikom Aion-a, życzę dobrej zabawy bez rozczarowań.

A dzieki, dzieki:))


Posty: 3
Dołączył(a): 30.08.2009
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 07:41 
Cytuj  
Próbujesz ze mną polemizować heh, grałeś po koreańskiej premierze? To jest już prawie rok od Koreańskiej premiery - więc jaka to premiera ? Ah premiera lokalizacji LOL

Muzyka: "są lokacje gdzie jest świetna" - jak wspaniale ^^. Mnie się w większości nie podoba i basta.

Jeśli chodzi o grafikę - użyty engine naprawdę może dużo więcej, a to co w większości widzimy w Aion zmusza do zastanowienia "Jak to kur.. można tak spierdolić?"

Te dziesiątki osób na ekranie, które wydają się być setkami w innych (może ktoś zobaczy tysiące lol) świadczy między innymi o jakości grafiki. Pamiętajmy, że im gorsza tym między innymi więcej ludków możemy upakować w tej samej lokacji. To zawsze jest kompromis między grafiką a ilością ludków.

Grafiką z Aion naprawdę można było się podniecać w 2007 roku, niestety mamy 2009. Oczywiście grafika w MMO nie jest ważna - grajmy w UO.

Grałeś w WoW - wow! Nie sądzę by nastąpił masowy odpływ aktywnych graczy z WoW po premierze Aion. Jeśli grałeś w WoW to znaczy, że nie grasz, a jeśli nie grasz - to znaczy, że tak naprawdę WoW ci się znudził i szukałeś czegoś innego.

Walki w powietrzu!? ROTFL człowieku! 90% tego co widzisz w Aion było już w samym Perfect World - łącznie z aniołkowatymi skrzydełkami (nawet motylkowate były) i tymi walkami w powietrzu!

Baw się dobrze swoją różową landrynką z wielkim biustem. Powodzenia w zabijaniu ślicznych misiaczków :lol:


Ostatnio edytowano 9 wrz 2009, 16:07 przez Nefertes, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 07:45 
Cytuj  
Nie ma sie co przekonywac szczerze mowiac. :) Nefretes wyrazil swoja opinie i tyle. On grac nie bedzie, my bedziemy. Mysle ze rzad nie upadnie z tego powodu :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 07:49 
Cytuj  
to znow jakis Huragan albo inny Necrotos? moze ktos w koncu zalozy topic Aion vs WOW,gdzie beda sie mogli gimnazjalisci i niespelnieni magistrzy marketingu ze zmywaka w UK wyzywac.

dla mnie Aion to fajna gra, troche podobna, ale i tez troche inna od WOWa...i sry, ale gadanie,ze silnik jest z 2007r, czy, ze to co tu jest bylo juz wczesniej w jakiejs innej grze gowno mnie obchodzi - grunt, ze w tej grze, we wrzesniu roku 2009 jest cos, co mi sie podoba.

(i plz,plz niech nikt mi nie wciska,ze WOW jest mroczna gra,bo w to nawet moja babcia by nie uwierzyla,jakbym jej pokzazal screeny - chyba grasz na czarno-bialym monitorze)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 07:59 
Cytuj  
mroczne jest tylko dfo.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 08:10 
Cytuj  
Nefertes napisał(a):
Próbujesz ze mną polemizować heh, grałeś po koreańskiej premierze? To jest już prawie rok od Koreańskiej premiery - więc jaka to premiera ? Ah premiera lokalizacji LOL

Wybacz, ale niewiele zrozumialem z tego zdania.

Nefertes napisał(a):
Muzyka: "są lokacje gdzie jest świetna" - jak wspaniale ^^. Mnie się w większości nie podoba i basta.

W sumie kwestia gustu...

Nefertes napisał(a):
Jeśli chodzi o grafikę - użyty engine naprawdę może dużo więcej, a to co w większości widzimy w Aion zmusza do zastanowienia "Jak to kur.. można tak spierdolić?"

A dokladnie "spierdolic" co? No moze poza teksturami w niektorych miejscach. To polemika o tym czy mi sie podoba grafika czy nie. A pytanie "Jak to kur..mozna spierdolic?" sprobuj zadac tworcom WHO albo AoC oni to wiedza najlepiej:))

Nefertes napisał(a):
Pamiętajmy, że im gorsza tym między innymi więcej ludków możemy upakować w tej samej lokacji. To zawsze jest kompromis między grafiką a ilością ludków.

To ciekawe szczegolnie w WoW (bo chyba nie powiesz mi, ze ta gra ma bardziej zaawansowany silnik niz CryEngine) kiedy wchodzisz wieczorem do Dalaran (jedno z najbardziej zaludnionych miast obecnie) i fpsik spada ci do 20 przy dobrych wiatrach.

Nefertes napisał(a):
Grafiką z Aion naprawdę można było się podniecać w 2007 roku, niestety mamy 2009. Oczywiście grafika w MMO nie jest ważna - grajmy w UO.

Niezly pomysl w sumie...

Nefertes napisał(a):
Grałeś w WoW - wow! Nie sądzę by nastąpił masowy odpływ aktywnych graczy z WoW po premierze Aion. Jeśli grałeś w WoW to znaczy, że nie grasz, a jeśli nie grasz - to znaczy, że tak naprawdę WoW ci się znudził i szukałeś czegoś innego.

Jaki jest zwiazek miedzy 1,2 i 3 zdaniem w tym akapicie bo znow chyba nie kumam...

Nefertes napisał(a):
Walki w powietrzu!? ROTFL człowieku! 90% tego co widzisz w Aion było już w samym Perwect World - łącznie z aniołkowatymi skrzydełkami (nawet motylkowate były) i tymi walkami w powietrzu!

Och...tu mnie zlapales. Nie gralem w PW:D Moze niech sie wypowiedza inni specjalisci:)

Nefertes napisał(a):
Baw się dobrze swoją różową landrynką z wielkim biustem. Powodzenia w zabijaniu ślicznych misiaczków :lol:

Czyzby dziewczyny dokuczaly Ci w szkole i wpadles w kompleksy?

Reasumujac: zadna gra nie musi byc killerem WoW zeby podobala sie ludziom.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 16.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 09:36 
Cytuj  
Ma ktos odpalic keya do open bety ? Moze jakis znajomy nie zagral i macie na zbyciu ? :))

Chcialbym tylko sprawdzic, czy warto zakupic gierke pod koniec wrzesnia..

Aaa.. i jeszcze mam pytanie, czy gra bedzie normalnie sprzedawana w pudelku np. w Empiku ? Czy tylko bedzie mozna zamowic za posrednictwem allegro itd. ?

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 09:37 
Cytuj  
Aion to gra dala głupich trzynastoletnich dziewczynek, które bawią się jeszcze lalkami i mają siano w głowie!

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 09:51 
Cytuj  
Sant napisał(a):
Aion to gra dala głupich trzynastoletnich dziewczynek, które bawią się jeszcze lalkami i mają siano w głowie!

Nie mierz innych swoja miara:)

GranDzioR napisał(a):
Ma ktos odpalic keya do open bety ? Moze jakis znajomy nie zagral i macie na zbyciu ? )

Na allegro klucze chodza po 14 zlotych, wiec to zadne pieniadze za wyprobowanie gry.

GranDzior napisał(a):
Aaa.. i jeszcze mam pytanie, czy gra bedzie normalnie sprzedawana w pudelku np. w Empiku ? Czy tylko bedzie mozna zamowic za posrednictwem allegro itd. ?


Gra bedzie dostepna standardowo w wersji pudelkowej w sklepach typu Empik etc.

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 10:09 
Cytuj  
GranDzioR napisał(a):
Ma ktos odpalic keya do open bety ? Moze jakis znajomy nie zagral i macie na zbyciu ? :))

Chcialbym tylko sprawdzic, czy warto zakupic gierke pod koniec wrzesnia..



http://eu.aiononline.com/uk/news/more-e ... r-way.html

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 12:58 
Cytuj  
Heh imo Ci wszyscy co tak narzekają nie używają shardów, zwłaszcza na początkowych levelach.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 13:04 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Heh imo Ci wszyscy co tak narzekają nie używają shardów, zwłaszcza na początkowych levelach.

shardy nie daja az tak duzo, choc akurat assasinem ich wciaz uzywam, bo przelalem sobie kase "z maina" ,bez tego wogole tragedia by byla pewnie, po prostu ta klasa jest wyjatkowo "miekka" - co ofc nie wyklucza tego,ze na ktoryms tam lvl robi sie fajniejsza,bo jednak nowe skille sporo zmieniaja ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 13:32 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
jakiego opanowania? assasyn poysa okropnie, fajny jako dps do pary z healerem, ale te poczatkowe lvlowanie assasynem jest tragiczne - jedyny easy mode zauwayzlem przez pare minut, gdy dostaje sie na lvl 5duala, a nie ma sie jeszcze lvl 6-7 ;/


6-7 to jeszcze nie assassin, widzsz to co napisalem jest prawda ta postac trzeba dobrze opanowac kolensosc skilli itp


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 14:59 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
Sant napisał(a):
Aion to gra dala głupich trzynastoletnich dziewczynek, które bawią się jeszcze lalkami i mają siano w głowie!

Nie mierz innych swoja miara:)


Napisałem co widziałem - słodki, kolorowy świat, postaci wyglądają jak choinki bożonarodzeniowe, że nie wspomnę już o trybie walki. Piękny wymarzony dziecięcy świat.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 15:06 
Cytuj  
A co jest nie tak z trybem walki ?


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 16:09 
Cytuj  
Aion jest wspaniałą grą, jest taki śliczny i kolorowy i te słodziutkie zwierzaczki - mniam! Wszystkim dzieciom się spodoba!

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 16:11 
Cytuj  
Taki player target. Chcesz hardcor mroku jest DFO a wkrótce MO.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.