mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 24 paź 2009, 18:02 
Cytuj  
Jeśli ktoś nie kupił jeszcze Aiona a wkurza go natarczywy goldspaming, boty itp. niech omija to gówno ncsoftu z daleka.
O ile fakt występowania zjawiska jest w mmorpg czymś normalnym to olewatorski stosunek GMów z NCs do klientów oraz skala oszustów w Aionie jest czymś niespotykanym.
Wszelkie działania NCs mają na celu tylko i wyłącznie uspokoić klientów (zrobić z nich buców) i pokazać, że ncs walczy. Jest spore prawdopodobieństwo, że plotki o ciągnięciu dodatkowej kasy przez Koreańczyków od firm handlujących goldem są prawdziwe (ostatnia ostra dyskusja na serwach US) bo takiej błazenady w biały dzień nie da się inaczej wytłumaczyć.


Obrazek

Highafai siedzi w stolicy conajmniej od czwartku w tym samym miejscu. Był raportowany co najmniej przez kilka osób.

Obrazek

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 24 paź 2009, 18:51 
Cytuj  
NCSOFT slynie z tego ze "walczy" z botami/gold selerami.
Wiemy to od kilku ladnych lat na przykladzie Lineage 2.
W zwiazku z tym musi im sie to oplacac , jesli by mieli wieksze korzysci finansowe bez botow to by ich nie bylo :).

Bo jak nie wiadomo o co chodzi..... to chodzi o $_$.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2009, 19:27 
Cytuj  
lol ja nie widzę różnicy pomiędzy spame goldfarmerow w aion/l2/wow, wszędzie tak samo.


_________________
Bishop - Teon

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 paź 2009, 19:33 
Cytuj  
lol to pograj w oba tytuly...

w wowie przynajmniej jak grasz jeszcze na zrabanym servie z masa spamerow to mozesz przynajmniej zainstalowac jakiegos BadBoya czy SpamMeNot


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2009, 19:44 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
lol to pograj w oba tytuly...

w wowie przynajmniej jak grasz jeszcze na zrabanym servie z masa spamerow to mozesz przynajmniej zainstalowac jakiegos BadBoya czy SpamMeNot


a w aion blokujesz spamera, wiec jaka różnica?


_________________
Bishop - Teon


Posty: 41
Dołączył(a): 29.07.2009
Offline
PostNapisane: 24 paź 2009, 20:26 
Cytuj  
Taka, że ja już nie mogę zablokować nikogo bo lista ma jedynie 100 miejsc.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2009, 20:31 
Cytuj  
Mattheus napisał(a):
Taka, że ja już nie mogę zablokować nikogo bo lista ma jedynie 100 miejsc.


z tego 85 spamerow jest zbanowanych, wyczyść cała listę i zacznij od nowa.


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 24 paź 2009, 21:24 
Cytuj  
Montezuma wszystko fajnie, tylko dla czego ja mam czyścić, sprawdzać kto jest zbanowany a kto nie. Zapłaciłem za grę, nikt mnie nie uprzedzał, że producent nie zamierza walczyć z hołotą. Co do WoWa tam GM-mi przynajmniej reagowali, w Aionie mają wszystko w dupie i to nie jest moja odosobniona opinia. Mam nadzieję, że coś się zmieni bo gra jest naprawdę fajna ale w takiej sytuacji szkoda poświęcać czas.

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 24 paź 2009, 21:26 
Cytuj  
Gold spamerzy/Boty raczej beda , wiec musisz sie z tym pogodzic lub quit game.

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 24 paź 2009, 23:30 
Cytuj  
Ojej drama /cry


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2009, 23:34 
Cytuj  
nowe mmo wiec ludzie probuje zarobic-proste.
a ncsoft nigdy nie walczyl z plaga spamerow/boterow-on tylko pozorowal dzialania.
zadne nowe odkrycie.
/off drma:P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2009, 01:21 
Cytuj  
Heh, ja też uważam że taki sklepic goldselera to ostre przegiecie. Szczegolnie jak ludzie go raportuja a od 3 dni koles ciagle tam siedzi. To jest przegiecie i znaczy tyle ze ncsoft ma to wdupie. Z tego wynika jeden prosty fakt ze nieobchodza ich cziterzy,boty itd. i za jakis czas ta gra skonczy gorzej niz L2.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 paź 2009, 04:01 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
a w aion blokujesz spamera, wiec jaka różnica?

dzizas chlopie ty na powaznie?

roznica jest taka ze w wowie jedyne co zostaje po spamerach to info od BadBoya ze uiZXYUIahcas zostal zablokowany, nie musze nikogo ignorowac recznie, oczyszczac listy co kilka dni i znowu blokowac po raz nty te same boty... >_>

pogralem tylko free miecha ale blocka zapelnilem wciagu niecalych dwoch tygodni... cos tu nie gra albo jest jedna wielka sciema... sama gra mi sie srednio podoba, ma potencjal i kto wie moze kiedys odswieze konto ale jesli bedzie wygladac to jak L2 to daleko nie zajda panowie z ncsoftu i powoli gracze odwroca sie od tego bagienka


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2009, 11:12 
Cytuj  
W dodatku, kiedy ludzie probuja przejąc inicjatywe, choćby na forum w postaci listy znanych botów, moderator aionsource usuwa wątek. Dla mnie kpina. Ja chyba kończe przygode wraz z końcem subskrypcji. Nie zamierzam przedstawiać korzyści jakie boty osiągają, wystarczy powiedzieć, że kasa jest wszystkim w aion bot feście.


_________________
OrleOko czuwa...

*

Posty: 87
Dołączył(a): 14.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 paź 2009, 12:32 
Cytuj  
to nie mozna grac 4fun, tylko od razu z aspiracjami na bycie najlepszym i posuwanie sie do cheatowania? ;/

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 25 paź 2009, 12:50 
Cytuj  
Posoka oczywiście, że można tylko są ludzie którym akurat w zabawie przeszkadza nieuczciwość a raczej przyzwolenie na to ze strony NCsoftu.
To nie jest jęczenie na grę bo mi się to i tamto nie podoba tylko przeciwstawienie się nieuczciwej polityce NCS który prawdopodobnie czerpie z tego korzyści robiąc zwyczajnie sobie jaja z klientów.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2009, 13:22 
Cytuj  
To niech powiedzą oficjalnie, że boting jest dozwolony i dadza szanse uczciwym graczą. Bo w tym momencie czuje sie dymany. Poświęcam swoj czas i wysiłek ścigając takich na serwerze, a oni mają to w dupie.
Z grania for fun już dawno wyrosłem.


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2009, 13:26 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
graczą

Może nauczysz się polszczyzny?

Cytuj:
Bo w tym momencie czuje sie dymany

Tym razem zabrakło ci kasy na bota?

Cytuj:
Poświęcam swoj czas i wysiłek ścigając takich na serwerze

Brawo harcerzu.

Cytuj:
oni mają to w dupie

Skąd taki wniosek?
Może chcą prześledzić transakcje i puścić massbana również dla kupców. Nic tak nie niweluje RMT jak obawa przed banem. Jeśli nie będzie osób skłonnych do zakupów to i RMT zostaną wyplenieni.

Cytuj:
Z grania for fun już dawno wyrosłem.

Heh. Brzmi to co najmniej zabawnie. Może raczej jeszcze nie dorosłeś.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 25 paź 2009, 13:36 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
To niech powiedzą oficjalnie, że boting jest dozwolony i dadza szanse uczciwym graczą.


Może jeszcze poproś o instalke do bota na stronach NCS'u.

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 paź 2009, 13:41 
Cytuj  
Sprawa wyglada w produkcjach NCSOFT nastepujaco, indywidualny gracz dostanie bana za boting, tylko firmy (ktore pewnie maja przyzwolenie) moga botowac , tak bylo w L2 i bedzie w Aion'nie

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.