mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 14:34 
Cytuj  
Dostalem maila o mozliwosci reaktywowania WARa na 10 dni za darmo.
Dodatkowo dostaje sie exp bonus i jakies itemki.
Chyba nawet sie skusze.

===============================================

All your characters and comrades in arms await you. If necessary and to offer you the best possible gaming environment, they may have been automatically transferred to a high-population server. If this is not the case, you have the option of transferring your characters manually to another server using the "Character Transfer" section of the web site.

If you have received this e-mail after having resubscribed, the 10 free days will be added to your subscription period.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 14:38 
Cytuj  
Też dostałem i też się skuszę na te 10dni.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 14:46 
Cytuj  
a czy to nie jest tak, ze jak wykupisz subskrypcje na miesiac to dostajesz te 10dni?

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 15:02 
Cytuj  
Nie, wyraźnie napisane jest ze nie trzeba subskrypcji ustanawiać, a jeśli się ma subskrypcję to dodają 10dni.

Jednym słowem darmowa reaktywacja na 10dni, miło z ich strony.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 15:18 
Cytuj  
Nawet bardzo miło, bo ostatnimi czasy zastanawiałem się, czy nie kupić sobie prepaida. Jest co robić.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 15:27 
Cytuj  
Wiadomo kiedy się kończy ta promocja ? Bo na razie nie mam czasu by entego mmorpga instalować.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 15:45 
Cytuj  
A faktycznie "is better than ever"? Korciło mnie ostatnio żeby wrócić. Może to znak? ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 16:25 
Cytuj  
Subskrypcja skonczyla mi sie wczoraj ok. 16:00 i nie dostalem zadnych 10 dni :(

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 16:26 
Cytuj  
Cool, cool. Juz jakis czas temu myslalem o sprawdzeniu jak gra wyglada po wszystkich aktualizacjach, ale szkoda troche bylo kasy :D No to teraz mozna sprawdzic :]


Posty: 10
Dołączył(a): 23.11.2008
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 16:26 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
Subskrypcja skonczyla mi sie wczoraj ok. 16:00 i nie dostalem zadnych 10 dni :(


Trzeba mieć nieaktywne konto minimum 30 dni

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 16:30 
Cytuj  
Walka o klienta się chyba zaczyna bo przed chwilą dostałem to samo tylko do AoC :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 17:35 
Cytuj  
Btw. istnieje jakis direct download patchy? Bo sciaganie ich klientem jest co najmniej ... trudne i meczace :/

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 17:39 
Cytuj  
ja właśnie zasysam patche (1.3 to 1.2GB) - wszystkie postacie są na innych serverach, main (sorc) na Eltharion bodajże. Ktoś jeszcze gra na tym serwerze?

do AoC-a nic nie dostałem..

faktycznie ściąga się to tragicznie, stanęło na 5% i sobie stoi :/

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 18:14 
Cytuj  
Yuurei napisał(a):
A faktycznie "is better than ever"? Korciło mnie ostatnio żeby wrócić. Może to znak? ;)


Em... moim zdaniem WHO zasysa, konkretnie. Mimo, ze ma swietny swiat, super historie itp. to jednak to pvp ktore oni oferuja, delikatnie mija sie z moim gustem. Dokladnie nie jestem w stanie sprecyzowac co takiego zchrzanili... moze to, ze nadal animacje sa bardzo sztywne... moze to, ze odbijanie/podbijanie zamkow to czysty zerg... a levelowanie sucks. Nie wiem ;) Ale to tylko moje skromne zdanie ;) A jesli chodzi o "is better than ever", mam wrazenie, ze w ktoryms newsletterze juz to napisali ;)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 18:40 
Cytuj  
^ niestety w 100% sie zgadzam. Pomijajac drobniejsze wady, mnie najbardziej rozczarowala walka o keepy - monotonia i promowanie zergowania.
W przypadku grania nowa postacia jeszcze 1 oraz 2 tier jest znosny, natomiast w 3 robi sie tragicznie - pustki, nic nowego, wyludnione public questy. Moze w 4 jest lepiej, mi nie starczylo zapalu zeby tam dobrnac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 18:57 
Cytuj  
AoE/CC based PvP = fail w chuj. Tier 1 jest kewl, tier 2 spoko, a tier 3 i 4 są chujowe.

I mówię tutaj o PvP. W większości przypadków atakuje się puste twierdze i spoty by nabić trochę punkcików, a te bronione omija się szerokim łukiem. W tym wypadku jedynie tier 1 trzyma poziom.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 19:47 
Cytuj  
Zerg jest ok. AoE, CC i AoE CC, tez jest ok. Problemem, jest tutaj:
a) lag
b) animacje
c) responsywnosc
d) kompletnie zjebany, chujowy, i niedorobiony kod silnika graficznego.
e) do konca nieprzemyslaa mechanika gry, ktora nie sprawdza sie ani small scale pvp, ani w zergu. Jest poprostu nijaka
f) tragiczne wrecz levelowanie (solo). Jak na obecne standardy to sodoma i gomora poprostu. Jakby zjechalby xp capem o polowe to by nawet sie dalo grac tbh.

Co ja bede pisal. Lubie sie zergowac, (czyt. mass pvp ;p), ale to musi byc dobrze wykonane..

No ja pierdole. Juz w WoW na tym nowym BG (Isle of Conquest), zergowanie sie przy pomocy maszyn oblezniczych, daje wiecej funu. A i lagow nie ma.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2009, 08:44 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
W większości przypadków atakuje się puste twierdze i spoty by nabić trochę punkcików, a te bronione omija się szerokim łukiem. W tym wypadku jedynie tier 1 trzyma poziom.


I to jest chyba najgorsze... Generalnie to az sie dziwie jak bardzo udalo im sie zjebac w rownym stopniu mechanike combatu jak i ogolna gry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 9 lip 2009, 08:47 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Zerg jest ok. AoE, CC i AoE CC, tez jest ok. Problemem, jest tutaj:
a) lag
b) animacje
c) responsywnosc
d) kompletnie zjebany, chujowy, i niedorobiony kod silnika graficznego.
e) do konca nieprzemyslaa mechanika gry, ktora nie sprawdza sie ani small scale pvp, ani w zergu. Jest poprostu nijaka
f) tragiczne wrecz levelowanie (solo). Jak na obecne standardy to sodoma i gomora poprostu. Jakby zjechalby xp capem o polowe to by nawet sie dalo grac tbh.

Co ja bede pisal. Lubie sie zergowac, (czyt. mass pvp ;p), ale to musi byc dobrze wykonane..

No ja pierdole. Juz w WoW na tym nowym BG (Isle of Conquest), zergowanie sie przy pomocy maszyn oblezniczych, daje wiecej funu. A i lagow nie ma.

z wiekszoscia sie zgodze
lag w T4 nie do wytrzymania - odbiera 100% funu...
tyle ze lvlowanie jest fajne moze poza ostatnimi 4 lvlami

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 lip 2009, 08:51 
Cytuj  
Dla mnie ogromnym plusem WHO była możliwość levelowania przez PvP/RvR. Jak by coś takiego zrobili w WoWie to by mi wystarczyło. Nie wychodziłbym z STV lub Tarren Milla. Questy jakoś szybko mi się nudzą :(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.