mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 232 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 1
Dołączył(a): 5.11.2009
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 11:34 
Cytuj  
Jako iż Royal Legion jest top1, i gratulacje im za to, bo coś się udało im stworzyć mocnego, to też po DFO myślałem że koniec będzie z przekrętami.

A tutaj taka ciekawostka nie licząc faktu botowania chodź nie dziwie się bo przypilnować 3 legiony to jest problem..


To ostatnimi czasami zaciekawiły mnie pewne zdarzenia, co jakiś czas gdy zbliża się moment atakowania na fortece i Legiony/Gildie zbierają się szykując do ataku.. nagle po 3-5 min od startu Royal Legion ją zdobywa..

Cóż tłumaczyliśmy sobie że mają wysokie lvl'e, i piekielnie im to pewnie szybko idzie, a tutaj zonk, wczoraj dowiedzieliśmy się od ich własnych graczy koncepcji na atakowanie Fortec , czyli wykorzystywanie exploitów w grze, polegające na tym że członkowie RL zbierają się wewnątrz Fortecy przed startem po czym szybki logout, gdy rozpocznie się możliwość atakowania, logują się spowrotem będąc już przy bossie, gdy inne Legiony przebijają się przez NPC i muszą rozwalać brame, RL sobie podbija Fortece i zgarnia wszystkie medale...

Najlepsze to że parę Legionów o tym wie Kohorta, Furia, IN, Versus ale nie stosują tych metod, a przynajmniej nie spotkano się z tym.


Gratulacje byle po trupach do celu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 11:37 
Cytuj  
RL to ci ktorzy z orlim okiem czitowali w DFO? czy to jakies inne piece of shit? NIe orientuje sie w "najlepszych" (LOL LOL) polskich gildiach.

Tak czy siak - gowno zawsze bedzie gownem. Smutne jest tylko to ze mimo ze mozesz je obejsc z daleka i nie dotykac to jednak zapach rozchodzi sie daleko.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 11:38 
Cytuj  
HAHAHA

**

Posty: 306
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 11:45 
Cytuj  
jakos specjalnie mnie to nie dziwi.
pewnie zaraz przeczytamy, ze to wykorzystanie mechganiki gry, i ze inny legion tez tak robi.

cheaters always win


_________________
koty mają wybitny szacunek dla własnej energii

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 12:07 
Cytuj  
Fortece zdobywa się w 5-10 min jak idzie normalnie (zapewne nie każdą, przykładem może być fortea w dolnym abyss na dole mapy po lewej stronie - byłem, widziałem)... Jak nie wiecie jak to już wasza strata. Do tej pory nie byłem świadkiem czegoś takiego o czym mówi twórca tematu, ale jeśli by tak nawet było to nazwał bym to po blizzowsku: "cleaver use of game mechanic".


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 12:40 
Cytuj  
bo w normalnej grze powinno to wygladac tak ze:
mozesz byc sobie w srodku ale kiedy rusza siege wszyscy bedacy na terenie fortu zamku czy czegos tam sa wykopywani poza.
I zapewne bedzie to poprawione kwestia naglosnienia.

zrobcie szum na oficjalnym forum to poprawia

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 13:00 
Cytuj  
Kefas napisał(a):
ale jeśli by tak nawet było to nazwał bym to po blizzowsku: "cleaver use of game mechanic".
U Blizza tak jest jak robilo to Nihilum lub jakas inna progamingowa gildia, ktorej ze wzgledow PRowych nie oplacalo sie banowac, jak robily to szaraczki to byl exploiting i baning.
Prosze nie staraj sie przenosic idiotycznych pomyslow i dzialam Blizzarda na inne gry.. plz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 13:04 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
bo w normalnej grze powinno to wygladac tak ze:
mozesz byc sobie w srodku ale kiedy rusza siege wszyscy bedacy na terenie fortu zamku czy czegos tam sa wykopywani poza.
I zapewne bedzie to poprawione kwestia naglosnienia.

zrobcie szum na oficjalnym forum to poprawia


Dokladnie tak dziala, jak wybija godzina siege to cie wywala daleko od fortecy, no ale dla dobra gildii orleoczko widze pozwala na wylogowanie sie i sekunde po wlaczeniu siege wchodza do gry by byc przy bosie.

spryciachy zajebiste


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 13:10 
Cytuj  
Ciekawe kiedy zacznie sie nalot pieskow z RL. Plus sam orleoko mowiacy ze on to robi dla dobra serwera. :)

Ja pierdole co za gowno - mam pytanie do gildiowiczow RL... osiagnaliscie kiedys cokolwiek w jakiejkolwiek grze bez czitow i exploitow? Pomincie wbicie max lvl w WoWie. ROTFL.


Ostatnio edytowano 5 lis 2009, 13:10 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 13:10 
Cytuj  
Jesli to prawda to zal.

Zeby oszukiwac w tak denna gre to trza byc naprawde zakompleksionym.


Posty: 24
Dołączył(a): 25.03.2009
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 13:45 
Cytuj  
heeh RL znowu jest najlepsze wiec trzeba cos na nich znalesc - zalosni jestescie wszyscy - jezeli macie jakies dowody to poprosze screeny / frapsy - chyba ze wystarcza wam pomowienia innych polskich gildii ktore sobie kompletnie z pvp nie radza:) (czyt.9K)
pozdrawiam i mam nadzieje ze ten flame nie bedzie krotszy niz inne na temat RL - przynajmniej bedzie co czytac podczas serwedown :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 14:09 
Cytuj  
@up

Jak już mamy przedstawiciela RL tutaj jak rozumiem, to po prostu powiedz czy to co napisał OP to prawda czy nie? I wszystko będzie jasne. Po prostu TAK/NIE. Mam nadzieję, że to proste pytanie i spodziewam się prostej odpowiedzi.


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 14:10 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Ciekawe kiedy zacznie sie nalot pieskow z RL.


Pierwszy juz jest. :)

"Jak już mamy przedstawiciela RL tutaj jak rozumiem, to po prostu powiedz czy to co napisał OP to prawda czy nie? I wszystko będzie jasne. Po prostu TAK/NIE. Mam nadzieję, że to proste pytanie i spodziewam się prostej odpowiedzi."
Cheatowali w DFO, botuja w Aion wiec nie widze zadnej przeslanki aby uwierzyc pieskom orlegooka nawet jesli napisza ze NIE i zareaguja swietym oburzeniem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 14:16 
Cytuj  
Witam

Z TS'a to słyszałem

Lub inny przykład, punkt 16.
http://furia.boo.pl/viewtopic.php?t=432

RL ma fajnych graczy, ale nie fer w stosunku do innych Legionów że prawa do medali mieć nie mamy..

Fakt jest taki są na tyle wystarczająco silni że i bez tego zdobędą fortece.. ale by zgarniać wszystkie medale, to już nie w porządku.


Pozdrawiam.


Ostatnio edytowano 5 lis 2009, 15:37 przez Amadeo, łącznie edytowano 2 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 14:22 
Cytuj  
@Kabraxis

No tak, ale ja wierzę że prawda zawsze wyjdzie na jaw :) Może to naiwne ale przeważnie tak się dzieje.

P.S O wyczynach w DFO slyszałem.


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.


Posty: 18
Dołączył(a): 5.11.2009
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 14:43 
Cytuj  
Amadeo napisał(a):
Lub inny przykład, punkt 16.
http://furia.boo.pl/viewtopic.php?t=432


I co my tak strasznego mamy w tym pkt 16 ?

Cytuj:
RL stawia na czysty ostry progress. Byle do 50lv, a potem forteca logout, forteca, logout. TO z kim ja mam grać ? :)


Co oznacza ni mniej ni wiecej, ze RL chodzi tylko na fortece i potem robia logout, nie graja. Loguja sie do gry tylko by przejac fortece. Nie ma tu zadnego cheata, tym bardziej, ze po logoucie w czasie siege wywala cie i tak poza fortece (nawet jak masz crasha w czasie siege).
Ten tzw cheat Royal Legionu jest wiec technicznie nie mozliwy do zrealizowania i jest to bzdura.

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 14:50 
Cytuj  
Może i masz racje, ale jakim cudem zdobywają fortecę w 4 min po starcie gdy nawet brama nie jest ruszona?


Posty: 18
Dołączył(a): 5.11.2009
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 14:53 
Cytuj  
Amadeo napisał(a):
Może i masz racje, ale jakim cudem zdobywają fortecę w 4 min po starcie gdy nawet brama nie jest ruszona?


Forteca ma kilka bram, na lvl 50 taka brama pada w 30sekund, boss pada w 1 minute, i nie trzeba sie przedzierac przez NPC, mozna odrazu zleciec w dol do bossa.
4 minuty ? tyle czasu to jakies lamy zdobywaja fortece, normalnie wystarcza max 2 minuty.

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 15:02 
Cytuj  
Opieram się tylko na tym co widziałem. 1.11 mój raid stał z innymi przed fortecą, nikogo nie widzieliśmy z RL ( przynajmniej ja nie widziałem) a tu nagle forteca podbita.


Posty: 18
Dołączył(a): 5.11.2009
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 15:03 
Cytuj  
Amadeo napisał(a):
Opieram się tylko na tym co widziałem. 1.11 mój raid stał z innymi przed fortecą, nikogo nie widzieliśmy z RL ( przynajmniej ja nie widziałem) a tu nagle forteca podbita.


Widocznie weszli druga brama.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 232 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.