mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2010, 21:21 
Cytuj  
Hej,

Zmienilem widocznosc (nie mylic z dostepem) dzialu top secret dla wszystkich i dodalem stosowny komentarz.

"Sekretne info dla zasłużonych weteranów forum."

Mam nadzieje, ze napedzi to nam troche swiezej krwi. :)

Pozdrawiam,

B.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2010, 21:22 
Cytuj  
mozna dodac pare osob zaufanych


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2010, 21:32 
Cytuj  
Jak zglasza sie chetny i jest wg mnie zaufany, to dodaje ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2010, 21:34 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Jak zglasza sie chetny i jest wg mnie zaufany, to dodaje ;)

X.


Pogonic tez trzeba "zasluzonych" do postowania newsow, czyli jak to w zyciu bywa bez pracy nie ma dostepu... ;)


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2010, 21:39 
Cytuj  
Beast napisał(a):
Pogonic tez trzeba "zasluzonych" do postowania newsow, czyli jak to w zyciu bywa bez pracy nie ma dostepu... ;)


konrador (oyci3c tez) sie obrazil na ciebie za sterowanie dyskusja w tech boardzie (amd/intel) i nie wroci
:]

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2010, 21:51 
Cytuj  
redruM napisał(a):
Beast napisał(a):
Pogonic tez trzeba "zasluzonych" do postowania newsow, czyli jak to w zyciu bywa bez pracy nie ma dostepu... ;)


konrador (oyci3c tez) sie obrazil na ciebie za sterowanie dyskusja w tech boardzie (amd/intel) i nie wroci
:]


Nie wiem co dokladniej mam Ci w tej chwili napisac bo pewnie domyslasz sie jakie mam zdanie na ten temat. :)

Ogolnie strasznie nie lubie mieszania do dyskusji prywatnego zycia, pracy i informacji niezwiazanych z tematem. Tak bylo w tym przypadku i dlatego posty polecialy, co moim zdaniem nie mozna nazwac "sterowaniem dyskusja".

Jesli ponownie wdam sie w (z zalozenia) konstruktywna dyskusje podparta zewnetrznymi, profesjonalnymi testami(!), a ktos zaserwuje mi "ale Twoje zdanie sie nie liczy bo pracujesz w XXX, a ja i tak wiem lepiej" zachowam sie tak samo lub korzystajac z doswiadczenia poprosze Ferga o usuniecie postow niezwiazanych z tematem.

To chyba tyle na ten temat. :wink:


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2010, 22:56 
Cytuj  
Misiu, zrob tech board na gorze a pogawedki pod techem :/
Wszyscy sie przyzwyczaili tak, to po co zamieniac? Wali w oczy

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2010, 23:13 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
zrob tech board na gorze a pogawedki pod techem

This, już mi się myli ;P


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 01:35 
Cytuj  
Ta :/
Strasznie dluga ta nazwa nowego forum, nie da sie skrocic?

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 10:30 
Cytuj  
Xant moze jakis osobny news wyjasniajacy cel stojacy za dzialem top secret i zasady korzystania z niego? :)


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 10:31 
Cytuj  
Wlasnie mialem to zrobic :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 10:31 
Cytuj  
Dobrze by było ;) Lubię poczytać - nieczęsto postuję - mogę nie pasować do "profilu" wzorowego posiadacza dostępu do TS.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 11:00 
Cytuj  
Z całym szacunkiem do Beast'a i reszty moderatorów ale.. decyzja o ujawnieniu grupy TS chyba nie była najlepszym pomysłem. Wiele osób z nas w kontaktach ma podane adresy email, na liście członków grupy figurują nasze pseudonimy. Teraz trzeba będzie pamiętać aby zgłaszając się do kolejnej bety przypadkiem nie podać którejś z tych danych bo staniemy się przysłowiową kaczką na strzelnicy.
Poza tym, zachęta zachętą ale dla kogo? Powiedzmy sobie wprost, spora część użytkowników tego forum to dzieciaki, z którymi ciężko poważnie rozmawiać, a gdy w grę wchodzą kwestie odpowiedzialności prawnej to ryzyko staje się spore. Na co dzień widzimy ile niektórym potrzeba aby zapałać wielką nienawiścią, obrzucić stekiem wyzwisk, zrobić śmietnik na forum i mieć zasady głęboko w poważaniu. Nie wiem czy decyzja o ujawnieniu TS nie spowoduje tylko zawiści i agresji wymierzonej w aktualnych członków tego działu. To tylko takie 3 grosze ode mnie, reszta zmian na forum na plus - czytelność wzrosła z pewnością.


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 11:02 
Cytuj  
Z tego co widze, grupa NDA jest nadal ukryta. Czyli dla pozostalych uczestnikow forum widoczny jest tylko dzial TS, a nie czlonkowie grupy czytajacej.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 11:06 
Cytuj  
Nawet dla osób nie zarejestrowanych na forum widoczny jest nickname osoby, która umieściła ostatni komentarz w tym dziale. Byłoby z tym trochę roboty ale uparta osoba może w ten sposób odtworzyć listę osób z grupy NDA.


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 11:13 
Cytuj  
kaikitka napisał(a):
Faktycznie, ale.. nawet dla osób nie zarejestrowanych na forum widoczny jest nickname osoby, która umieściła ostatni komentarz w tym dziale. Byłoby z tym trochę roboty ale uparta osoba może w ten sposób odtworzyć listę osób z grupy NDA.


Kaikitka jak juz wspomnial Xanth grupa jest ukryta, dlatego nikt z zewnatrz nie ma do niej dostepu. Natomiast sama kwestia ostatniego postera na forum o niczym nie swiadczy, bo osoba z zewnatrz nie widzi omawianego tematu. Wiec moze troche demonizujemy kwestie widocznosci forum? ;)

Natomiast cel stojacy za odkryciem forum jest prosty, chce aktywowac nowych newsmanow i pobudzic troche forum do zycia. :)


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

**

Posty: 220
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 11:20 
Cytuj  
Witka

Gadalismy sobie z Ferdkiem na temat grafy. Baza juz zostala przeniesiona na nowy skrypt ,ale nie ma kto przerobic starych skinow (pracuje nad tym). Mozna tez zrobic jakis konkurs na nowego skina wsrod uzytkownikow.

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 11:23 
Cytuj  
Przekonamy się o tym czy demonizuję czy nie. Mam tylko nadzieję, że odpowiedź na to pytanie nie będzie kogoś kosztować utratą konta lub innymi konsekwencjami prawnymi. Może z racji wykonywanego zawodu jestem trochę przeczulona na punkcie ochrony danych ale cóż poradzić, klienci płacą mi za przewidywanie różnych nieprzyjemnych zdarzeń i uprzedzanie o możliwych problemach. Muszę tylko dodać, że o tym jacy są niektórzy uczestnicy tego forum przekonałam się sama po tym jak umieściłam zdjęcie w dziale Pogawędki. Z dzisiejszego punktu widzenia był to błąd i przyznaję rację mężowi, który mi to odradzał. Niektóre maile, które potem przyszły kasowałam bez otwierania bo temat wystarczająco wyrażał treść. Piszę to nie jako wyraz żalów (bo sama sobie jestem winna) lecz jako argument na poparcie tezy o braku powagi części użytkowników. Trzeba wiedzieć z kim ma się do czynienia i tyle <kropka> :]


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 12:50 
Cytuj  
Kaikitka rozumiem jak najbardziej, dlatego tez "wlaczenie widocznosci" forum nie pojdzie w parze z rozluznieniem zasad dostepu. ;)


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 19:34 
Cytuj  
Ale sie ferment zrobil w newsach hehe. Swoja droga obawy Kaikitki czesciowo sie zmaterializowaly, pojawily sie juz komentarze na podstawie info z last postera...

Cale to zamieszanie pewnie minie, aczkolwiek mam wrazenie ze nie takiego efektu oczekiwales.

Czasem lepsze jest wrogiem dobrego ;P


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.