mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2001, 14:14 
Cytuj  
no wiec jest tak.
naklad UO w polsce sie skonczyl definitywnie.
NIE BEDZIE WIECEJ UO W POLSCE.
takie jest stanowisko IMG.
nikt nic nie wie na temat wznawiania destrybucji UO3D
wiec jest jedna wielka KUPA.
wszyscy, ktorzy chca dokonac zakupu, zmuszeni sa do nabycia UO przez net na zachodnich stronach sklepowych.
mi sie UO skonczylo i wiecej miec nie bede :sad:

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2001, 14:23 
Cytuj  
hmm
Przez to, ze czekaja na UO:LBR?


_________________
I wish to place a trash barrel~

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2001, 14:43 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-06 14:23, Fergerod napisał:
hmm
Przez to, ze czekaja na UO:LBR?



Ja mysle ze to dlatego: zeszlo im do tej pory 50 szt tej gry (reszta skopiowala) wiec uznali ze nie ma sensu sie w to bawic.
I slusznie zreszta.
Wogole w przypadku onlinowek to sprzedawanie ich przez sklepy jest bez sensu.
Wystarczy powrownac calkowity koszt sciagniecia DAoC z calkowitym kosztem AO (o UO nie mowie bo to wogole mozna miec bylo total gratis).

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2001, 14:49 
Cytuj  
ultimy to troche sprzedali.
ja sam opchnalem ze 20 sztuk.
a jezeli chodzi o czekanie na cokolwiek, to IMG jest dosc specyficznym dystrybutorem...
u nich to nigdy nic nie wiadomo...
i wcale bym sie nie zdziwil, jezeli okazaloby sie, ze IMG w ogole nie wyda dodatku w Polsce.
:sad:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2001, 14:57 
Cytuj  
eh no ja mam to cale img gleboko w dupie i powiedzialem ze nigdy u nich nic nie zamowie juz :< co z gametime'ami?
fajnie byloby gdyby kazda gre online mozna byloby sciagnac z netu tak jak ao a potem tylko zakupic konto za np. 30$
manual na www.. plytke mozna wypalic i czego chciec wiecej?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2001-12-06 14:57 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2001, 15:01 
Cytuj  
Od czasu jak czekalem 3miesiace na game time z IMGroup przestalem korzystac z ich uslug.


_________________
I wish to place a trash barrel~

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2001, 18:42 
Cytuj  
Umm. Ja na IM Group nie narzekam :smile:. Gametime u nich nie kupowalem - kumpel mi udostepnia dojscie do karty kredytowej, a UO:3D dostalem w ramach pracy (recenzowalem to gowno :grin:). Niech tylko sprowadza UO:LBR, to znowu chetnie im napisze recenzje.

*

Posty: 83
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2001, 18:47 
Cytuj  
Heh.. Ja to się tylko boję, że za każdy egzemplarz UO:LBR będziemy musieli zapłacić ze 100$ :sad: (koszty transportu, cło, i inne takie)
Chociaż być może IMG będzie LBR wydawać...

Przykre jest to, że dużo ludzi zaczynających grę w UO (a przybywa ich w sporym tempie), nie mogąc dostać oryginału, zaczynają grać na CLece - efekty są jak widać.



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Delis dnia 2001-12-06 18:49 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2001, 19:00 
Cytuj  
To moznaby pojechac do Berlina i kupic hurtem. Tylko, ze ciezko by bylo to przewiezc przez granice. Znaczy jakby rozwalic pudelka to moze by sie dalo reszte przewiezc, w najgorszym wypadku same plytki i kody. Albo zaplacic kosmiczne clo. Niestety, trudno jest sie zorganizowac :sad:.

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2001, 19:12 
Cytuj  
Panowie . Zatem jezeli moge sie wypowiadac cokolwiek w temacie, a chyba mogę bo z ramienia Cenegi i IM Group oraz paru innych podmiotów zajmuję się wraz z współpracownikami tematyką gier online w Polsce jakiekolwiek informacje o rezygnacji z dystrybucji bądz supportu UO w Polsce są co najmniej przedwczesne. Osoby które posiadają bądź rozpowszechniają takie informacje robią to póki co tylko i wyłącznie W SWOIM WŁASNYM IMIENIU . Gwarantuję Wam ze gdyby taki fakt kiedykowlwiek zaistniał napewno byłbym w pierwszej trójce osób o tym poinformowanych spoza IM Group a takowa informacja do mnie nie dotarła. Więcej nie dotarła póki co do Kierownika Projektu Internetowego tych podmiotów co potwierdza tylko to o czym napisałem powyżej. Jednoczesnie prosiłbym o wstrzymanie się od gorących emocji w świetle publikacji pierwszej z brzegu plotki do czasu ich oficjalnego potwierdzenia . O wyniku ustaleń w tej sprawie powiadomimy na UOPL.

***treśc postu autoryzowana przez przedstawiciela IM Group

_________________
Ultima Online Polska
Polski Portal Gier Online


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: IcE dnia 2001-12-06 21:21 ]</font>

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2001, 19:50 
Cytuj  
keke pwned
co do kosztow przesylki to nie przesadzaj delis ja mam nadzieje ze nie bedzie tak zle birac pod uwage ze gdzies ktos w europie to wyda bedzie mozna sprawadzic juz za ok 200 zl
nie jest to moze super niska sumka ale lepsze to niz wspomniane 400zl

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2001, 20:24 
Cytuj  
UOTD oraz abonament zamówiłem tydzień temu w IM.W tej chwili jednak nie mają, ale telefonicznie uzyskałem informację że będą
w przyszłym tygodniu.

*

Posty: 83
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2001, 20:24 
Cytuj  
Racja. Zapomniałem, że będzie można w Europie kupować:) Także myślę nie będzie źle. Najwyżej pojedziemy do Niemiec, i pobawimy się w przemytników (bo cła na pewno bym nie płacił przekraczając granicę osobiście). A do Niemiec daleko nie jest... Zwłaszcza dla tych ultimomaniaków co mieszkają w Poznaniu, także mogą się już nastawiać:>

*

Posty: 168
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2001, 23:30 
Cytuj  
Wystarczy kupic jedno pudelko, za jedna gre to cla sie raczej nie placi, a z reszty pospisywac tylko kody. W Polsce kopiujesz plytki i sprzedajesz z kodami :smile:

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2001, 00:19 
Cytuj  
Ice, ja juz ciebie sluchac nie moge...
wybranic sie znalazl.
ja te informacje uzyskalem w firmie Play, ktora zaopatruje cala pieprzona Polske.
i IMG takie wlasnie informacje im przekazal
a jak chcesz powiedziec cos madrego, to podaj date wznowienia nakladu, a nie pieprzysz bez sensu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2001, 02:19 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-06 23:30, Thalion napisał:
Wystarczy kupic jedno pudelko, za jedna gre to cla sie raczej nie placi, a z reszty pospisywac tylko kody. W Polsce kopiujesz plytki i sprzedajesz z kodami :smile:

Ale trzeba by sciagnac od razu kase od ludzi, albo zrobic zamknieta liste, zeby potem nie bylo: nie mam kasy teraz, moze za 2 miesiace.

A poza tym to ja moge miec bez dodatkow, a newbie bedzie chcial wszystko, chociazby w srodku byl kawalek papieru toaletowego, ktorego uzywalo OSI! :grin:

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2001, 04:31 
Cytuj  
Toll może Ciebie urażę ale dobrze wiesz , iż Play nie jest przedstawicielem EA w Polsce ani oficjalnym i wyłacznym dystrybutorem jej produktów wobec czego informacje przez tę firme przekazywane mogą byc traktowane tylko i wyłącznie w charakterze informacji nieoficjalnych , w przeciwieństwie do autoryzowanych informacji przekazywanym przez przedstawicieli IM. A taką własnie autoryzację otrzymał mój poprzedni post - by potem ktoś mi nie zarzucił że coś tam sobie wymyślam albo wypowiadam sie bez obgadania z kim trzeba tematu.
Co do wznowienia nakładu Uo3d to mając na uwadze zblizającą się premierę BR nic dziwnego ze dystrybutorzy (nie tylko w Polsce ) nie pchają zbytnio do sprowadzania wiekszej ilości Uo3d. Natomiast na mniejsze nie opłaca się podpisywać umów i to jest całe wyjasnienie sprawy. Ja sam tak bym robił by mi potem stara wersja nie leżała na półkach.

Tak więc co do wznowienia nakładu obawiam się że takowego wznowienia do czasu premiery BR raczej nie będzie, a co do premiery BR w Polsce mogę powiedzieć tylko tyle ze na dzien dzisiejszy Electronic Arts nie ujął tego tytułu w planach wydawniczych na Europę co uniemożliwia Nam nie tylko określenie przyblizonej daty premiery ale i ceny . Nie sądze zatem by istniała w najblizszym czasie możliwośc zakupu BR np w Niemczech z w/w powodu, chyba że bedą walizkowo albo paczkowo z USA sprowadzali - tyle tylko, że tam kupione oprogramowanie nie może byc sprzedawane do Europy ze względu na wewnętrzne umowy wydawców o czym zapewne doskonale wiesz . Może moje gadanie uznasz ponownie za "nic nie warte", lecz cóż, trudno wypowiadac sie komukolwiek co do Blackthorn'a skoro samo EA nie określiło jeszcze jednoznacznie daty premiery w USA o Europie nie wspominając. Gdybysmy rozmawiali w cztery oczy może mógłbym powiedzieć więcej ale na publicznym forum muszę wazyć każde słowo co nikogo dziwic nie powinno szczególnie ze wchodzimy z działkę finansowo-prawną. Zaś co do skwitowania mnie jako "wybraniec" -zle trafiłeś. Takie informacje to kwestia współpracy miedzy nami na naszymi partnerami - w tym IM Group o czym można było przeczytac na naszych stronach www.

Pozdrawiam wszystkich fanów mmog i do zobaczenia na pierwszych oficjalnych serwerach gier online w Polsce :razz:
_________________
Ultima Online Polska
Polski Portal Gier Online


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: IcE dnia 2001-12-07 06:29 ]</font>

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2001, 09:57 
Cytuj  
no dobra. ponioslo mnie
a o ukladach w IMG nic mi nie mow...
wiesz, jacy fajni ludzie tam pracuja...
to, ze im sie nie oplaca, to ja wiem, nie trzeba mi tego tlumaczyc.
powinni tylko zatrudnic lepszego logistyka, ktory tak zaplanuje zamowienia, zeby towaru na rynku nie zabraklo...

*

Posty: 87
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2001, 12:24 
Cytuj  
Tez wtrace swoje 3gp :smile: Czekam na UO:BR bardziej niz katolicy na zmartwychwstanie :grin:
Mam nadzieje ze IMGroup choc raz mnie (i reszte) nie zawiedzie i UO:BR pojawi sie w Polsce w tym samym czasie co w calej Europie (IcE niestety ma racje a propos dystrybuji :grin:

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2001, 14:46 
Cytuj  
Ja chyba zamowie sobie ze stanow :/


_________________
I wish to place a trash barrel~

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.