mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 251
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2010, 21:36 
Cytuj  
Haven & Hearth to typowy, czystej masci sandbox. Nie znajdziemy tutaj komputerowych npcow czy setki epaxow. Istnieja za to tworzone przez graczy przedmioty, domostwa z wyposażeniem, a nawet cale wioski.

Gra wykorzystuje silnik napisany w javie. Grafika 2.5D, bardzo prosta ale nie przeszkadza w rozgrywce. Gra nie wymaga klienta, uruchamiamy ją przez strone www. Tytul skierowany raczej do ludzi doroslych, zreszta jak wiekszosc sandboxow ;)

http://www.havenandhearth.com/

Obrazek

Jest to projekt prywatny, oparty na dotacjach. Nie ma IS itp. Niestety ma to tez swoje wady - czeste lagi.

Mimo wszystko, byc moze znajdzie sie ktos komu H&H sie spodoba ;)

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2010, 22:07 
Cytuj  
zamisat kilowac mobki to sie hoduje swinki siej i zbiera plony itp ? Symulacja rolnika ?

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2010, 22:09 
Cytuj  
W sumie kiedys przypadkowo widzialem filmik z tej gry jak jakas naked guild rozpierdala miasteczko wesolych farmerow...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Posty: 4
Dołączył(a): 5.04.2010
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 06:41 
Cytuj  
Heh ... może gra być ciekawa :P Też widziałem różne filmiki... ale nie zagram, wole innego rodzaju mmo.

*

Posty: 145
Dołączył(a): 8.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 11:32 
Cytuj  
Gra bardzo ciekawa i o dziwo wciągająca. Gram od paru dni i oprócz jednej osoby nie spotkałem żywej duszy, mapa jest tak duża czy online tak małe? Jest jakieś Polskie community?

*

Posty: 126
Dołączył(a): 24.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 22:56 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
W sumie kiedys przypadkowo widzialem filmik z tej gry jak jakas naked guild rozpierdala miasteczko wesolych farmerow...

xD
Taki opis gry mi wystarczy


_________________
Obrazek
You are pure evil, and hate personified. You don't care anything.


Posty: 4
Dołączył(a): 1.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 cze 2010, 23:29 
Cytuj  
Zapraszam na nieoficjalną polską stronę zawierająca poradniki wideo, tekstowe, objaśnienia, sztuczki, ciekawostki dotyczące gry.
http://www.havenandhearth.pl

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 cze 2010, 09:27 
Cytuj  
A sobie sprawdze o ile uda mi sie odpalic to w robocie.
Takie rabanie drewienka bylo by zbawiena odskocznia od tepego patrzenia w monitor :D


Posty: 4
Dołączył(a): 1.06.2010
Offline
PostNapisane: 3 cze 2010, 17:28 
Cytuj  
Zapraszam do odwiedzania strony http://www.havenandhearth.pl w związku ze zmianą layoutu.


Posty: 4
Dołączył(a): 1.06.2010
Offline
PostNapisane: 20 cze 2010, 14:27 
Cytuj  
Znowu nowy layout, tym razem, mam nadzieję, że ostatni.


Posty: 2
Dołączył(a): 26.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 18:11 
Cytuj  
!Ponieważ starą stroną (havenandhearth.pl) i forum administratorzy przestali się interesować, powstał nowy portal i forum poświęcone tej grze:http://havenandhearth.cba.pl/. Zapraszamy do rejestracji!


Posty: 5
Dołączył(a): 24.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 sie 2010, 21:50 
Cytuj  
ciężko się połapać w tej grze, a żadnego porządnego tutoriala nie udało mi się znaleźć


Posty: 2
Dołączył(a): 26.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2010, 14:03 
Cytuj  
Dragomir, zapraszam na stronę, wystarczy napisać na forum a pomożemy ci. Poradników mamy mało, ale o pomoc na forum możesz liczyć. [url]havenandhearth.cba.pl[/url]


Posty: 5
Dołączył(a): 24.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2010, 02:56 
Cytuj  
Muszę przyznać, że mimo początkowych trudności, gra jest całkiem ciekawa, co prawda teren jest naprawdę ogromny i ciężko znaleźć kogokolwiek. Na pewno początkującym graczom przyda się link do wiki http://havenandhearth.wikia.com/wiki/Haven_and_Hearth_Wiki
W momencie tworzenia postaci, żeby wyjść z pokoju można wybrać drabinę i właz dopiero po wnikliwych poszukiwaniach dowiedziałem się, że drabina oznacza wyrzucenie nas gdzieś na totalnym odludziu, a wybranie włazu przeniesie nas do bardziej zaludnionego miejsca... co moim zdaniem powinno być w pewien sposób zakomunikowane graczowi.

Ostatnio występują crashe serwera, co skutecznie zniechęca do grania.

plusy gry:
+ pomysł
+ gra jest w aplikacji java co oznacza, że instalacja jest bardzo mała
+ interaktywne środowisko, możemy ściąć las zwierzęta z niego uciekną, a po jakimś czasie zostanie po nim wielka polana
+ sandboxowa w stylu wurm online, można sobie farmować, budować, czasem coś upolować, a nawet zabić wkurwiającego gracza
+ dużo ciekawych opcji i praktycznie nieograniczony rozwój postaci

minusy:
- częste lagi i crashe serwera
- grafika 2D która moim zdaniem jest w tyle nawet od Ultimy Online
- mimo dużej ilości opcji po pewnym czasie zaczyna jednak czegoś brakować
- mała różnorodność ubrań/zbroi
- gra moim zdaniem jeszcze nie do końca dopracowana
- nie każdemu przypadnie do gustu

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 20 mar 2011, 11:14 
Cytuj  
Haven & Hearth World 5 Major changes!
http://www.havenandhearth.com/forum/vie ... adeb7b7e7d

Był wipe, gra się od nowa, trochę zmienili system zdobywania LP, ale jak to będzie, wyjdzie w praniu.

*

Posty: 145
Dołączył(a): 8.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2011, 12:04 
Cytuj  
Wczoraj przymierzalem sie do powrotu,
Arturnik grasz? krecisz jakies community?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 20 mar 2011, 13:03 
Cytuj  
Za słabo znam tą grę, wcześniej zrezygnowałem, bo miałem straszne lagi, a teraz dopiero się zapoznaję, ale chętnie się dołączę do jakiejś grupki.

*

Posty: 145
Dołączył(a): 8.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2011, 14:16 
Cytuj  
Na poczatku biegalem w polskim community ale to byla tragedia, srednia wieku 14, co chwile konflikty etc. potem znalazlem "Holy Roman Empire" na forum h&h, inna bajka, z graczami z Polski moze byc problem, jezeli dopiero zaczynasz to poki co sie oswajaj, ja nie wiem czy wroce bo slabo z czasem ale sie okaze.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.