mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Jakie wg Ciebie MMO jest NAjleprze
Ankieta wygasła 27 lis 2010, 17:05
World Of Warcraft Privy 75%  75%  [ 3 ]
Last Chaos 0%  0%  [ 0 ]
Shaiya 0%  0%  [ 0 ]
Dekaron 25%  25%  [ 1 ]
Liczba głosów : 4
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 28.10.2010
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 17:05 
Cytuj  
No więc tak
mam dylemat nad tym w którą grę grać podobają mi się: Dekaron, Last Chaos, shaiya, Wow ale jakiś bezpłatny server i najlepiej POLSKI


W WoWa nie grałem jeszcze i się pytam czy dobry itd

Last chaos fajna rozbuowana gra ale wszystkie skille tak samo wyglądają ale za to są smoki i inne ciekawe pety :D

Shaiya dziwna gra ale fajna tylko petów nie ma trochę trudna do przyczajenia o co chodzi ale skille są w miarę ciekawe .

Dekaron hmm z tego co czytałem fajna anglojezyczna gra dynamiczna fajna grafika i H&Slash może mi sie spodoba

I co mi poradzicie oczywiście jestem otwarty na wszelakie propozycje gier najlepiej z petami fajnymi skillami Nie RoM i ciekawa z w miarę dobrym expem i najlepiej H&Slash .
W tej chwili mam 2x60lvl i gildie w Jade dynasty ale cóż znudziła się trochę .
Proszę o pomoc i jeśli Wow najlepszy to dajcie najlepiej Polski server z jak najświeższym patchem.
Jeśli jakieś błędy ortograficzne to przepraszam . :) moje gg 13014891

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 17:38 
Cytuj  
WoW jest dobry, ale nie na privach.
Last Chaos to gowno
Shaiya to jeszcze wieksze gowno.
Dekaron jest tepy jak ja pierdole, czyli gowno.
Jako substytut WoWa sprobuj Runes of Magic, nawet polska wersja jest jak nie jestes z angielskim za pan brat :P


Posty: 2
Dołączył(a): 28.10.2010
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 17:50 
Cytuj  
tak grałem w Runes Ale to jest najdroższa gra f4play jaką widziałem żeby naprawdę grać trzeba wykupić masę rzeczy do uleprzznia itd a z angolem jestem dobry

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 22:07 
Cytuj  
Wszystkie gry które podałeś to crap że hoho (+privy). Ja bym pyknął w RoM (potem dużo grindu i item shop, ale wiele itemków można załapać w grze). Allods bym nie polecał z powodu afery z item shopem :) (jakbyś chciał coś znaczyć to wybuliłbyś gdzieś rok abonamentu w WoWie). Z tych gier na które ja jestem osobiście upatrzony to Forsaken World (beta phase ii w listopadzie) i guildwars 2. Gier większości znanych azjatów czyli gkartofel nexon aeriagames lepiej się nie tykać bo to crap.

Aha, i spróbuj Battle of The Immortals, ale to jest grindfest undercover, po 40 lvlu nie opłaca się robić questów ;] (w sumie to samo co w shayi)

Może
A jak chcesz zajebiste H&S to spatrz cd key do diablo 2 na allegro. pzdr.


_________________
Free your brain of your mind


Ostatnio edytowano 28 paź 2010, 22:12 przez Karioker, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 22:11 
Cytuj  
qwa zamiast edytuj nacisłem cytuj sorry winetu

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2010, 11:16 
Cytuj  
najleprza jest tibia imho.

sprobuj jeszcze Archlorda i Sun online gry troche starsze ale swego czasu mialem troche funu. dosyc ciekawe jest jeszce Requiem bloodymare ale to juz grind taki ze hoho.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.