mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 10:37 
Cytuj  
moze ktos gral kiedys w perfect worlda i dostal kluczyk do bety to bylbym wdzieczny jakby sie podzielil. po pierwszych opisach moze byc ciekawa pozycja.

zaczerpniete z forsakenworld.mmovault.pl by narayan.
Kod:
    * 5 RAS (Stoneman, Elf, Dwarf, Human, Kindred), każda z własną historią, odrębnymi terenami startowymi oraz specjalnymi skillami rasowymi
    * 8 KLAS, w tym 5 tradycyjnych (Warrior, Protector, Assassin, Mage, Priest) oraz 3 oryginalne (Marksman, Vampire, Bard)
    * 11 PROFESJI, z czego większość prezentująca nowatorskie podejście (Socialite - Dusza Towarzystwa, Adventurer - Poszukiwacz Przygód, Merchant - Handlarz, Collector - Kolekcjoner, Arcanist - Adept Wiedzy Tajemnej, Botanist - Botanik, Astrologist - Astrolog, Armorsmith - Płatnerz, Bladesmith - Kowal, Tamer - Poskramiacz, Alchemist - Alchemik)
    * Zaawansowana Sztuczna Inteligencja mobów, przy projektowaniu której pomagało 2 ekspertów behawioralnych z Princeton University
    * System SKILLI XP, potężnych czarów masowego rażenia w PvE, które można zdobywać i ulepszać poprzez serie questów
    * SPIRIT PET SYSTEM, umożliwiający schwytanie każdego potwora w grze, gdy po jego śmierci pojawi się duchowa kopia; im mob potężniejszy, tym więcej wysiłku trzeba włożyć, by go oswoić
    * PETY posiadające dopracowaną Sztuczną Inteligencję, własne emocje (szczęśliwy, smutny, zły i inne) oraz wiele możliwości interakcji z właścicielem (pocieszanie, zachęcanie, nagradzanie, karanie, itd)
    * MOUNTY, czyli wierzchowce, bestie i maszyny, na których postacie będą przemieszczać się szybciej, dostępne wesje podstawowe i elitarne, a także mounty rasowe i unikatowe
    * Wiele innowacyjnych typów INSTANCJI, jak np przygoda; mini-gra; aktywność niewymagająca zabijania mobów, testująca zgranie drużyny i refleks; tor przeszkód; klasyczna; fale mobów, itd. Każdy typ oferuje cenne nagrody oraz posiada fabułę.
    * ACHIEVEMENT SYSTEM, czyli zdobywanie osiągnięć i nagród za nie
    * Różnorakie RANKINGI
    * GOD SYSTEM, w którym 10 najlepszych graczy na serwerze zostaje "bogami" i otrzymują oni dodatkowe umiejętności, bonusy i nagrody z tym związane
    * Rozbudowany system GILDII, w którym granie zespołowe będzie nagradzane, a siła gildii będzie wpływać na poszczególnych jej członków
    * Możliwość zdobycia przez Gildie LATAJĄCYCH FORTEC, czyli baz które są obiektami fizycznie istniejącymi w świecie gry, a nie wirtualnie wydzieloną przestrzenią. Fortece można będzie ulepszyć, rozbudować i czerpać z nich korzyści, czyli np mieć dostęp do handlarzy z ekskluzywnymi przedmiotami/ mountami
    * AERIAL PVP, czyli podniebne walki latających fortec, castle siege w przestworzach
    * System pojedynków SOUL PK, który wymuszał będzie taktykę i dynamikę walki - koniec z nudnym staniem w PvP naprzeciwko siebie i klikaniem po kolei na skille
    * System HOROSKOPU, dzięki któremu nasza postać będzie mieć datę urodzenia oraz znak zodiaku i będzie mogła stać się silniejsza, w zależności od układu gwiazd na nieboskłonie lub korzystając z pomocy Astrologa
    * Liczne TYTUŁY do zdobycia
    * System REPUTACJI, którą będziemy zdobywać w danej Frakcji i czerpać z tego tytułu profity
    * Wiele WORLD BOSSÓW, z których każdy kolejny ma kilka poziomów więcej, więc przez całą grę znajdziemy dla swej drużyny godnego przeciwnika
    * Kilka LEGENDARNYCH BESTII, z którymi Wasz raid może próbować sił w endgame
    * Elitarne SETY, czyli zestawy zbroi posiadające dodatkowe bonusy
    * Możliwość ULEPSZANIA SPRZĘTU na różne sposoby (zaklinanie, wzmacnianie, umieszczanie klejnotów z konkretnymi efektami)
    * Rzadka BROŃ, którą można rozwijać i obserwować jak zmienia wygląd wraz z zyskiwaniem kolejnych stopni mocy
    * Szczegółowe modele broni i zbroi
    * Pięknie wyglądające nie tylko krajobrazy, ale także bogato zdobione i gustownie umeblowane wnętrza budynków
    * Rozbudowane i różnorodne lokacje, nawiązujące swym wyglądem do wielu kultur świata
    * Możliwość poruszania się po tym rozległym świecie przez TELEPORTACJĘ jeśli wpierw dotrzemy do odpowiedniego kamienia teleportacji lub skorzystamy z pomocy NPC-a
    * Styl rozgrywki opracowany tak, by zadowolić zarówno graczy azjatyckich jak i zachodnich (nas)
    * SERVER PROGRESSION, czyli wspólny wysiłek wszystkich graczy na serwerze, który skutkuje automatycznym odblokowywaniem się nowych funkcji gry wraz z rozwojem całego serwera
    * Wpływ na kształt wirtualnego świata przez questy i podejmowanie istotnych decyzji


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 139
Dołączył(a): 23.02.2008
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 11:26 
Cytuj  
klucze rozdaja na mmorpg.com ale nie gwarantuje to ci dostepu do bety, phase 1 juz maja wybranych wiec trzeba czekac 3 tyg na phase 2 i wtedy jest kolejna szansa na dostep... czekam od dawna na ten tytul by zobaczyc ich features :)

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 14:45 
Cytuj  
no właśnie ja bym chciał do phase 1, ale jak chcesz to mam 1 do phase 2, napisz PM.

@ed poszedł


_________________
Free your brain of your mind

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2010, 11:38 
Cytuj  
Forsaken World - pierwsze spojrzenie plus filmik (PL)
http://gameplay.pl/news.asp?ID=55198

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2010, 12:06 
Cytuj  
gierka fajna pytanie kiedy sie da w nia pograc;/


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2010, 17:08 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
gierka fajna pytanie kiedy sie da w nia pograc;/


closed beta phase 2 24 listopada ^^


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 184
Dołączył(a): 20.11.2009
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 07:11 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
gierka fajna pytanie kiedy sie da w nia pograc;/

Caly czas mozna, czy to w chinska ob, czy w nasza cb.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 09:39 
Cytuj  
goompas napisał(a):
Piszpan napisał(a):
gierka fajna pytanie kiedy sie da w nia pograc;/

Caly czas mozna, czy to w chinska ob, czy w nasza cb.


to zes ameryke odkryl. nie bede gral w zadne chinskie ob bo to sensu nie ma najmniejszego. a nasza cb owszem jest ale cb z kilkunastu znajomych ktorzy sie wybieraja w to grac nie dostal klucza nikt takze gg.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 15:19 
Cytuj  
Ja się zarejstrowałem na tej stronie i nawet żaden mail mi nie przyszedł to skąd mam wiedzieć,czy się dostałem? :p

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 18:45 
Cytuj  
Kulka napisał(a):
Ja się zarejstrowałem na tej stronie i nawet żaden mail mi nie przyszedł to skąd mam wiedzieć,czy się dostałem? :p


na maila ci przychodzi klucz i info czy dostałeś się do 1 czy do 2 fazy. Tym kluczem musisz aktywować konto na stronce PWI, ale wątpie że jak wysłałeś niedawno to dostaniesz się do phase 2. Musisz czekać na OB ja od jutra gram napiszę coś o tym jak troche rozkminię :)


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 184
Dołączył(a): 20.11.2009
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 19:24 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
goompas napisał(a):
Piszpan napisał(a):
gierka fajna pytanie kiedy sie da w nia pograc;/

Caly czas mozna, czy to w chinska ob, czy w nasza cb.


to zes ameryke odkryl. nie bede gral w zadne chinskie ob bo to sensu nie ma najmniejszego. a nasza cb owszem jest ale cb z kilkunastu znajomych ktorzy sie wybieraja w to grac nie dostal klucza nikt takze gg.

W chinska wersje mozna grac calkowicie po angielsku, nawet z antybotem :>
Ja nie napisalem, ze kazdy moze grac, ale ze da sie grac i na ob chinskiej i na cb naszej. Gralem tutaj i tutaj, wiec jednak jest to mozliwe.

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 20:55 
Cytuj  
Karioker napisał(a):
Kulka napisał(a):
Ja się zarejstrowałem na tej stronie i nawet żaden mail mi nie przyszedł to skąd mam wiedzieć,czy się dostałem? :p


na maila ci przychodzi klucz i info czy dostałeś się do 1 czy do 2 fazy. Tym kluczem musisz aktywować konto na stronce PWI, ale wątpie że jak wysłałeś niedawno to dostaniesz się do phase 2. Musisz czekać na OB ja od jutra gram napiszę coś o tym jak troche rozkminię :)


Fajnie,ale zarejestrowałem się z tydzień temu i co? nic :(((((

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 21:05 
Cytuj  
Kulka napisał(a):
Karioker napisał(a):
Kulka napisał(a):
Ja się zarejstrowałem na tej stronie i nawet żaden mail mi nie przyszedł to skąd mam wiedzieć,czy się dostałem? :p


na maila ci przychodzi klucz i info czy dostałeś się do 1 czy do 2 fazy. Tym kluczem musisz aktywować konto na stronce PWI, ale wątpie że jak wysłałeś niedawno to dostaniesz się do phase 2. Musisz czekać na OB ja od jutra gram napiszę coś o tym jak troche rozkminię :)


Fajnie,ale zarejestrowałem się z tydzień temu i co? nic :(((((


ja sie zarejestrowałem jakieś 3 miechy temu, odp dostałem w październiku


_________________
Free your brain of your mind

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 21:40 
Cytuj  
http://img158.imageshack.us/img158/8991/tripgj9.swf

Na pewno będę czekać :D

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 23:52 
Cytuj  
A ja kurwa nie dostalem a zarejetrowalem sie tak jak karakan :<

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2010, 10:02 
Cytuj  
niby sie dostalem ale cos nie moge sie polaczyc..;/


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2010, 16:42 
Cytuj  
Fajnie. Na stronce niby "Phase 2 live" a ja wciąż mam incorrect password -_- gz dla nich


_________________
Free your brain of your mind

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2010, 10:18 
Cytuj  
Pograłem już dosyć sporo i przyznam, że gierka nawet trzyma poziom, wśród darmówek chyba jedna z lepszych pozycji.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 28 lis 2010, 10:42 
Cytuj  
Szkoda mi ludzi, którzy grają w kolejne azjatyckie crapy i jeszcze sobie wmawiają, że to coś nowego.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2010, 20:05 
Cytuj  
Przyjme/kupie za niewysoka sume konto z dostepem do CB Forsaken World.

Jakby komus zbywalo to PM me.

Ewentualnie wymiana na konto do closed bety Black Prophecy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.