mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 17:44 
Cytuj  
W sumie szkoda ze zmarnowali taki fajny pomysł :sad:

Lifetime subscription offer

We have some great news for you today! Everyone who decides to subscribe to Mimesis will be automatically granted his LIFETIME access to Mimesis Online servers. Therefore, for as low as 9.95 USD you will be able to play the game without any time limitations for as long as Mimesis is around. This promotion will not last forever… So jump to the download section and sign in for free trial now. Then it is up to you whether you decide to take advantage of this great offer. In addition, we want to inform our current Customers that their subscriptions have been extended for the lifetime period.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 18:17 
Cytuj  
:'{
btw czy ktos sie orientuje czy ktokolwiek laskawie u nas w polsce zamierza sprzedawac daoc czy inne tego typu wymysly czy zostaniemy jeszcze pare lat jedynie z uo i ao na polkach sklepowych ?:[

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 19:55 
Cytuj  
No ja bym nie powiedział, że Mimesis ciągnie ostatkiem sił... było kiepsko trzeba przyznać, ale jest coraz lepiej.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 20:48 
Cytuj  
ostatni update na oficjalnej stronie - 31.07.02 :/

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 21:54 
Cytuj  
Jakby u nas sprzedawali legalnie DAoC to moglbys grac tylko w wersje EU czyli jeszcze z pol roku z level-PvP etc + z widokami na jakis PvP shard w 2004 :wink:
Mi tam nie przeszkadza ze jestesmy w pol wieku za murzynami - przynajmniej wszystkie "nastolatki" trzyma to od tych gier z daleka bo ich na to nie stac/nie maja karty etc (prosze o wybaczenie wszystkich "normalnych" ludzi w wieku <25 lat - chodzi o mi glownie o plage dzieciakow z piaskownicy ktorych sila oderwano od quake i wcisnieto ja jakiegos mmorpg :smile: :wink:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2002-08-17 22:55 ]</font>

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 21:59 
Cytuj  
Radze sie nie sugerowac tym co jest na stronie glownej bo rzeczywiscie, update'y tam wystepuja sporadycznie.
Inaczej natomiast wyglada sprawa, jesli chodzi o prace nad rozwojem Mimesis, braki wciaz sa duze, nie da sie zaprzeczyc, ale THG pracuje caly czas.

Jednych denerwuje niepelna gra, a innym podoba sie to, ze ona wciaz sie rozwija.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 22:23 
Cytuj  
karol, pvp serwer w euro ma byc _juz_ pod koniec tego roku, czyli nie jest, az tak zle HEHE
gdyby mmorpgi byly dostepne w polskich sklepach, to moze zaczelo by w nie grac wiecej osob. latwiej zdjac pudelko z polki, niz sciagac gre z usa placac drugie tyle za przesylke. do tego troche reklamy, chwytliwa nazwa producenta np. blisstard, jak w przypadku wow, i juz ludzie pedzili by do sklepow:/

ozzie, czyli taki standardowy mmorpg. praktycznie kazda nowa gra z tego gatunku jest 'ukonczona' dopiero pare miesiecy po premierze, ale mo pare dni przed jej premiera wydawala sie wyjatkowo nieukonczona nawet, jak na mmorpg...
trzeba bedzie sciagnac klienta i zobaczyc, jak gra wyglada teraz.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 22:41 
Cytuj  
Mimesis nie dokonczyli przed premiera, to nawet malo powiedziane, oni wypuscili bete.
Jednak prawda jest taka, ze albo mogli wypuscic MO wtedy albo nigdy... ja preferuje gre niepelna, ktora przynajmniej na moich oczach i z moim udzialem caly czas sie rozwija.
Mimesis to nawet teraz ma jeszcze daleka droge do zakonczenia podstawowych(!) prac.
No nic, mi to nie przeszkadza i tak MO jest pod wieloma wzgledami znacznie ciekawsze niz cala masa innych MMORPG'ow.

A co do sciagania klienta, to mozna sie jeszcze wstrzymac, poniewaz 30-tego sierpnia ukaze sie SGK z dolaczona plyta, zawierajaca najnowszego klienta... chociaz z drugiej strony, czy komus transfer zajmie trzynascie dni? :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ozzie dnia 2002-08-17 23:44 ]</font>

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 22:53 
Cytuj  
Mimesis nie dokonczyli przed premiera, to nawet malo powiedziane, oni wypuscili bete.

czyli jeden pies, przed premiera jest beta.

ja nie mowie, ze to zle, jak gra sie rozwija caly czas, za cos im w koncu placimy... z reszta tak jest z kazda mmog. zle jest dlatego, ze podtstawy rozwijane i wprowadzane sa tak pozno.

sciagniecie klienta to nie problem, zrazilem sie za pierwszym razem, jak gralem w bete - po stworzeniu postaci znalazlem sie w swiecie, gdzie niczego nie bylo :/
a ile sie trzeba bylo wtedy nameczyc ze sciagnieciem klienta, zeby to nic zobaczyc:)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 22:55 
Cytuj  
Pod koniec roku Konradorku to wejdzie SI wraz z housing i nowymi landami :smile:

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 22:56 
Cytuj  
Obawiam sie, ze jesli chodzi o wyglad miast, to czeka cie przykre deja vu... ale w ta gre warto pograc troche dluzej, inaczej zaczyna to wygladac gdy juz odkryjesz kawalek swiata.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 02:09 
Cytuj  
Karol666 tu nie chodzi o wiek mam 15 lat i mam karte i gralem juz w duzo mmorpgow, poprostu niektorzy sie lenia poszukac info skad gdzie jak za ile itp, albo sie lenia niewydawac kasy na cos... ja osobiscie mozna powiedziec ze jestem biedny bo moi rodzice bardzo malo zarabiaja... ale starczy na sdi i jakiegos mmorpga, teraz czekam na odpowiedz znajomego ze stanow ktory ma mi kupic daoc.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 11:47 
Cytuj  
Pod koniec roku Konradorku to wejdzie SI wraz z housing i nowymi landami

tia... co poradzic, podzialy smierdza.
do tego nie wiem co europejski wydawca robi oprocz tlumaczenia. np. z patchem 1.49 mieli jakies problemy, bo podczas tlumaczenia zjebaly im sie (!) tekstury do darkness falls.
takze mam nadzieje, ze w sb przynajmniej czegos takiego nie bedzie... :/

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 13:14 
Cytuj  
Piszac o "dzieciach" mialem na mysli nie tyle wiek ile kategorie umyslowa :smile:

*

Posty: 96
Dołączył(a): 3.08.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2002, 09:16 
Cytuj  
ja nieznaju


_________________
Gdy człowiek jest podniecony, kocha własne podniecenie, podnieca się nim i wszystko poza tym już nie jest dla niego życiem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.