mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 21:20 
Cytuj  
Ave bracia i siostry walczacy z pozadkiem i prawem. Z dniem dzisiejszym nasze zycie ulegnie zmianie. "Niebieski" czlowiek nigdy wiecej juz nas nie wykozysta :razz: od dzisiaj jestesmy silni, od dzisiaj jestesmy zjednoczeni!

Przeczytales zapewne powyzsze slowa i zastanawiasz sie o co mi znowu chodzi? Juz spiesze z wyjasnieniami. Jak wiecie, nasz swiat dotej pory byl pelen zagubionych orderowcow, looterow i NB PK, ktorzy o samym swiecie i panujacych w nim zasadach wiedzielie w przewazajacej ilosci nic. Sile najwieksza stanowil w tym swiecie Order, ktory uniemozliwial poszczegolnym gildiom PK ewolucje i przeistoczenie sie w Chaos z pawdziwego zdazenia. Stan ten trwalby dalej, gdyby nie jeden pan, a imie jego Jaschoor.
Dzisiaj , kozystajac z chwili rozbicia i reorganizacji Orderu wynikajacej z prob powalania nowego krolestwa oraz sprzyjajacych warunkow na serwerze(wreszcie mamy przyzwoita ilosc graczy), Jasch zucil na ircu pomysl stworzenia Chaosu, ale nie bedzie to chaos jaki znalizcie. Bedzie to Chaos, ktory przeciwstawi sie wszedobylskiemu Orderowi i bedzie przeciwwaga dla niego. Bo dlugi rozmowach ustalilismy wstepne zasady panujace w nowym Chaosie.
  • Chaos skladac sie bedzie nie z kilku ludzi, ale z 3 gildii, ktorych siedziba bedzie Dnastrip.
  • W kazdej gildii bedzie okolo 10 czlonkow
  • Z kazdej gildii wybranych bedzie 2 czlonkow(Mistrz i dodatkowa osoba), ktorzy razem stworza cos na wzor "Rady", ktora bedzie dowodzic wojskiem i zajmowac sie rozbudowa miasta(w tym miejscu kieruje goraca prozbe do GMow, aby umozliwili tym osobom objecie funkcji kogos na wzor burmistrza miasta Dnastrip)
  • Gildie te beda sobie rowne i beda sie kierowaly wlasnymi prawami.
  • Gildie podporzadkuja sie jednemu wspolnemu prawu, ktore zostanie ustalone przez "Rade"(zaznaczyc chce, ze niebedzie to jakis kodeks czy cos w tym rodzaju, a jedynie garsc nakazow i zakazow, konieczna aby utrzymac tych ludzi w ryzach. Zdaje sobie sprawe, ze Chaos z natury nie powienien przestrzegac zadnych praw, ale doszlismy do wniosku, ze inaczej nie da sie tego rozwiazac)


Takie sa wstepne zalozenie. Jesli chodzi o te gildie i ich czlonkow to miejsca sa juz w wiekszocsi zajete.
Pierwsza gildia to Wygnacy
Jej czlonkowie to: Beholder, Mennel, Spanki, Zassacul, Kalah, Mannalesar, Robin, Squall, Valgarv, Hjpel. Do "Rady" wybrani zostali: Mennel i Robin
Droga Gildia to Rada Magow
Jej czlonkowie to: Jaschoor, Smog, Kas Althume, Lopek, Apolicus, Astaroth, Axell, Aventis Daggoth. Do "Rady" wybrani zostali: Jaschoor i Smog
Sprawa trzeciej gildii jest narazie otwarta i mi zostala powierzona opieka nad nia, do czasu az uzbieramy komplet czlonkow. Dlatego kazdego, kto chcialby znalezc sie "po ciemnej sronie mocy" prosze o wpisanie sie tutaj, tudziez konatk ze mna na ircu(ewentualnie gg - numer w statusie).

Taka jest nasza wstepna wizja Chaosu, ktory walczac z Orderem umozliwi nam wspaniala zabawe. Nie ma przeciez nic lepszego od najazdu na bezbronnych wiesniakow i wyciecia ich w pien lub tez od obrony swojego miasta przed zemsta najechanych wczesniej wiesniakow w ubraniach koloru blue :wink:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 21:42 
Cytuj  
No nic zaczynamy nasza nowa passe panowie! Zycze milych dni, a do Orderu powiem: Strzeszcie sie bo Chaos to Jednosc, ktora zapanuje nad wami!


_________________
My Silent Enigma...

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 21:44 
Cytuj  
PRAWOSC ZAWSZE ZWyCIERZA ZŁO!!!
w kazdej postaci!!!


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 21:46 
Cytuj  
Zawsze sa, i beda wyjatki!


_________________
My Silent Enigma...

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 21:49 
Cytuj  
wlasnie i tym razem wygramy!


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 22:46 
Cytuj  
Heh zorganizowany chaos... tego jescze nie bylo.. znaczy bylo, ale to po prostu bylo zlo i nic wiecej ;P


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 23:31 
Cytuj  
tez sie zastanawiam jak oni to zrobia :grin: pewno bedzie pseudo chaos i bedzie gadka typu "nie bij mnie tez jestem z chaosu" :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________


Posty: 10
Dołączył(a): 13.08.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 23:31 
Cytuj  
A jako cHonorowy Order (order) prosze was mordercow (tak zawni chaosnicy PK i inne..) o rozejm na jakies 2 tygodnie do ustania padow i lagow i do zorganizowania zaplecza.
Plusy jakie bedziecie miec to poprostu zabawa a moze dojdziemy do zgody? kto wie...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 23:34 
Cytuj  
Lobo, smutno to przyznac ale najwiekszym chaosem na SC i SoA z tego co widze sa GM - postepuja w zaleznosci od chumoru i nastroju :wink:

Gracze to niestety albo "Order Good" albo "Order Evil" no i najchetniej PK slabszego... najciekawsze jst to ze nagle te wszystkie gildie orderowe, jak juz sie gracze w nich troche podpakuja zmieniaja sie w gildie red'ow ew. rozdzielaja sie na gildie redow...

Ot klasyka gatunku.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.


Posty: 10
Dołączył(a): 13.08.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 23:42 
Cytuj  
ano zmienaijom sie redwo bo redem na soa jest zajebiscie latwo zostac a do tego byc nim starz cieniasy i dlatego tza troche zmeinic to niech bedam redzi bardzo dobrze ale niech to bedom panowie z 100str itd a nie gosc gra 5 dni ma staty na 70 albo nawet 100 i idzie walczyc niech hmm staty wolniej rosnom hhmm co ja mowie :razz: nei wiem eh

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 23:45 
Cytuj  
Gunaf, nie buj sie. Te 3 gildie beda trzymac sie razem, zeby stworzyc rowne sily do walki z "Orderem", potem jak jeszcze sie wzmocnia, to kto wie... moze wtedy uda sie zrobic prawdziwy Chaos. Narazie musimy sie zadowolic takim rozwiazaniem.


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 23:56 
Cytuj  
eee tam narazie to pozerstwo, pamietam jak sie trzaskalem z Xiverem jak mielismy rozne zdanie w jakiejs sprawie :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 02:56 
Cytuj  
Order jest od bycia Zorganizowanym a chaos zawsze miał byc chaotyczny.

Eh no trzeba będzie zebrac ludzi i sie postawic , ale jestem juz tym zmeczony... tak bardzo... zmeczony..........


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 06:19 
Cytuj  
Aktualnie zadnemu redowi z soa nie jestem sklonny przyznac miana 'PK' ani 'chaosnika'.
Bo PK to dobry gracz a chaosnik to koles z ideologia (udawana w grze czy nie ale jednak).
Jedyne co potrafia tutaj redy, to bic noobow, czego byla przykladem wczorajsza rzecz, i jak tu bez instanta?

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 08:54 
Cytuj  
Heh no to juz wiecie czemu nie wierzylem w wylaczenie instanta jako lepszego rozwiazania hihihihihi - po prostu wtedy gracze nie maja nawet miejsca gdzie moga sie schowac i poczekac a "diablowcy" sie wyszaleja. Pozostaje im swobodny logout i pojscie spac.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 09:04 
Cytuj  
mam nadzieje ze przyszle sily pozadkowe beda mogly se dawac rade obronic miasto przed atakiem redow. a zreszta zobaczycie :razz:
(moze sie uda)


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

*

Posty: 67
Dołączył(a): 24.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 10:02 
Cytuj  
Teraz jak nie ma instantkilla w miastach to wszyscy chca byz Chaosem, niektorzy sa zdania ze jak w chaosie jest Rm to oni tez wstapia bo wtedy beda bezpieczni,ale takie napadanie na miasta i niszczenie slabych kowali to troche dziwne ,sztuka jest zabic dobrego gracza a nie jakiegos nba czy stolarza.
Wczoraj jak dopadlem 2 chaosnikow to nie byli tacy twardzi :smile:

_________________
Poczuł paraliżujące uderzenie ,ostry topór przenikał jego ciało,rozdzierając je miedzy kośćmi.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Quinndil dnia 2002-08-14 11:08 ]</font>

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 10:10 
Cytuj  
"Sztuka nie jest walczyc, ale walczyc madrze.. "


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 10:35 
Cytuj  
Wczoraj mi kolega poslal screeny jak wojem 3 magow polozyl :smile:
Ale sie uhahalem :smile:

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 10:38 
Cytuj  
Z chaosu na SOA moze 20% potrafi cos pokazac , a reszta to Lamki :sad:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.