mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2002, 19:21 
Cytuj  
Na razie nie bede sie rozpisywal, zobaczcie link. Pewnie za pare miechow bedzie pakiet Advanced Character Silver, Gold i Platinium. W najlepszej wersji 5x120 + 100 :har:

http://support.uo.com/advancedcharacter.html

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2002, 19:43 
Cytuj  
hahahahaa! wiedzialem... jeszcze tylko zloto zostalo i domki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2002, 19:58 
Cytuj  
Domki to juz przeciez robili ankiete wsrod ludzi na http://www.uo.com. Byly pytania typu czy zaplacilbys real cash za domek (chyba chodzilo o ville, albo wiekszy). Dlatego domkow to sie spodziewalem.

Domek jak domek nie ma az takiego wplywu na gre - bo zawsze mozna go odkupic za uo gold od ludzi. Ale handel kontami, w przyszlosci jak rozszerza pakiet, podupadnie. No i najwazniesze, wzrosnie liczba wannabee.

Ciekawe kiedy bedzie mozna dokupowac miesiace, zeby moc jezdzic na ethrealach itp. :har:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Coval dnia 2002-09-18 20:59 ]</font>

**

Posty: 299
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2002, 20:03 
Cytuj  
Obuy to ostatnie jak najszybciej, bo mnie wkurwia ciagle szukanie konika

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2002, 20:15 
Cytuj  
Zauwazcie, ze oferta nie dotyczy Siege HEHE

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2002, 20:16 
Cytuj  
znaczy ze ten adv char juz dziala?
co za chujalnia totalna :sad:
czlowiek sie meczy zeby dociagnac te trudniejsze skille (resist, poisoning i taming - reszta to pryszcz) do sensownego poziomu, a te chuje mowia ze mozna to samo miec bez wysilku za oplata :sad:
Cos mi sie zdaje, ze osi wie ze UO umiera i chce jeszcze wyciagnac z niej tyle kasy ile sie uda :sad:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2002, 20:30 
Cytuj  
szukaja kasy, bo im trzeba bananow, zeby dev team przez zime wykarmic.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2002, 20:48 
Cytuj  
Juz po forach/ircach kawaly lataja, ze niebawem bedzie ingame nowa komenda:

set magery 1000 - visa XXXX XXXX XXXX 4724

:har:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2002, 20:52 
Cytuj  
HEHE...

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2002, 00:58 
Cytuj  
Jak padnie OSI to zostaną wam jeszcze Free :wink:

BUAHAHAHAHAHAHAH....


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2002, 01:46 
Cytuj  
wolalbym sie utopic, niz z tonacego statku w barke z gownem skakac...

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2002, 07:28 
Cytuj  
Spoko, Panowie... te "advanced chars" to tylko zarys template ze skilami do 80 czy 90% z wieloma ograniczeniami - nie można go zmieniać... więc tak naprawde to gówno wnosi. Za to zmiana imion za kase poprostu mnie rozwaliła. I co to ma być? Ano: 5th birthday anniversary of UO. Good luck.


_________________
Vhailor

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2002, 11:05 
Cytuj  
[mialem wam juz oszczedzic moich pisków ale nie moglem sie powstrzymac :grin: ]

po pierwsze - BWAHAHAHAHA!!!!

a teraz na powaznie:
Moge spytac ilu z was drodzy OSI-mastah , ma zamiar jeszcze grac? , moze czas przyznac przed samym soba ze ta giera sie wam w koncu znudzila.Konrador a ja bym nie byl taki zdziwiony jakbym cie na DZ lub SoA zobaczyl :smile: , no chyba ze znajdziesz sobie inne mmorpg...i plz : wielki okret pod flaga OSI okazuje sie mała dziurawa tratwa:) , wiec nie nazywaj free gownem .
Papa Garriot was orżną i wycyckał :grin:

...a zreszta nevermind

**

Posty: 299
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2002, 11:58 
Cytuj  
Jakos nie czuje sie wycyckany i orzniety. Place za miesiac gry i to mam gwarantowane. Podchodze realistycznie. Nigdzie nie jest napisane ze UO bedzie wieczna. Kiedys musi sie skonczyc i albo powiedza "sorry zamykamy" tym co jeszcze beda, albo ich przerzuca do nowej gry lub wersji z nowymi rzeczami.


Gra nie zostala napisana i wypuszczona na rynek dla przyjemnosci kilku gosci ale dla kasy, wiec nie ma co krzyczec "komercja". Zawsze byla.
A to ze oferuja teraz cos co wymagalo mojego czasu, pieniedzy i czasami "wysilku" za jakies pieniadze? Coz, jedni graja w gry inni uzywaja roznych kodow, cheatow etc. Ale pozbawiaja sie w ten sposob czesci zabawy i zycia w spolecznosci ktora tworzymy, a tym jest ta gra dla mnie i moze jeszcze kilku osob. (A co do oferty to i tak uwazam ze to blad ze strony UO bo przez to nie zdobeda wiekszej ilosci graczy teraz niz ich odchodzi wlasnie z powodu takich zmian, ale to jest ich biznes i oni maja robic pieniadze na tym - jak cos spierdola to nie zarobia i tyle)

Nie jest nas duzo Polakow w UO, nigdy nie bylo i nie bedzie. Powody sa rozne: niektorych nie stac (i wola krasc), niektorzy nie znaja jezyka (i raczej go znac nie beda), albo chuj wie co.

I tak jestem zdziwiony ze ciagnie juz 5 rok, bo jak na gry to raczej dlugo.

Wiec wycyckany sie nie czuje. Raczej zal mi tego ze do gry wszedlem cos ponad 2 lata temu a nie 5. Bo wlasnie tego co przez to stracilem kupic sie nie da.

Magus
SP


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Magus dnia 2002-09-19 13:03 ]</font>

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2002, 12:09 
Cytuj  
Ja tam nie widze roznicy miedzy tym a kupowaniem sobie konta na ebay.
I tak placisz i tak , a tutaj jak ktos ma troche $ to oszczedza sobie po prostu czas na robienie chara i nie musi oplacac dodatkowego konta...


_________________
The Legendary.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2002, 12:13 
Cytuj  
Zenujaca akcja ze strony OSI ale ja bym sie tak tym nie przejmowal.

ZAWSZE mozna bylo w UO kupic sobie postac, zamek, kase, raresy etc za rl $ - tyle ze od innych graczy.

Tak samo w DAoC mozna ruskim zaplacic za wylevelowanie dowolnej postaci do dowolnego poziomu albo kupic postac z recyklingu :smile:

Pytanie tylko PO CO.

Nowy traci fun z gry i nie NAUCZY SIE niczego. Do tego dostanie plakietke "ebay'owca" ktorej pozbyc sie trudno a godnosci nie przynosi.


Stary gracz natomiast robi prosta kalkulacje - "robienie" postaci od nowa juz mnie nie bawi. Jesli ma mi to zajac trzy miesiace w czasie ktorych bede sie NUDZIL i PLACIL 10usd/month to moze lepiej od razu zaplacic np. 20 usd i dostac to czego chce?


Niestety, trzeba przyznac ze jest w tym jeden haczyk. Jesli to sie ogranicza do handlu player z playerem to jest to mimo wszystko ograniczone (ograniczona liczba kont, dosc wysokie ceny).
W momencie w ktorym to wproadza firma ktora wydala gre - sprawa sie rozrasta i gra powoli traci sens bo kto chce pracowac miesiacami na to co bogaty dupek sobie kupi na dzien dobry.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2002, 12:27 
Cytuj  
astax: chodzi o to ze osi traci na takim czyms w oczach graczy.

Magus: Axel niezna angielskiego i bardzo dobrze mu idzie gra

lamki z emu: uhm uo nie jest jedynym mmorpgiem, ja np gram teraz w everquesta i zbieram kase na daoc.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2002, 12:30 
Cytuj  
Gdzie ty widzisz Astaxa?


_________________
The Legendary.

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2002, 13:01 
Cytuj  
Cytuj:
2002-09-19 13:27, Ashton napisał:

lamki z emu: uhm uo nie jest jedynym mmorpgiem



Co za zajebiście tolerancyjny człowiek :grin:


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

*

Posty: 121
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2002, 13:01 
Cytuj  
Cytuj:
2002-09-19 13:27, Ashton napisał:
lamki z emu ...


Ashton, nie obrazaj ludzi, dobrze ??
Znasz ich ? Grales na emu ? Co o nich wiesz ze nazywasz lamkami ?
Powiedzial bys to im stojac twarza w twarz ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.