mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2001, 12:58 
Cytuj  
powiem tylko.. HEHE :(
wyglada to strasznie
nie wiem czy to 3d czy 2d..

Obrazek

*

Posty: 168
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2001, 13:46 
Cytuj  
Noo wreszcie poszli w kierunku diablo a nie jakies cuda niewidy. W kazdym badz razie teraz wreszcie to ladnie wyglada, tylko ciekawe jak bedzie z grywalnoscia :smile:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2001, 13:51 
Cytuj  
Mi tez sie podoba. Wogole niech zaczna pracowac nad 2d, bo to jedyny sluszny klient. 3D niech robia tylko zeby sciagac newbie, skoro musza. Ale glowny nacisk niech na 2d klada. Moge nawet przebolec, ze raz do roku jest do kupienia plytka z upgrade. :grin:

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2001, 14:05 
Cytuj  
Jakos "dziwnie" to sie komponuje ze stara grafika Uo.

Z reaktywacja konta jednak poczekam...

:grin:


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2001, 14:18 
Cytuj  
hehe no nie wiem co wam sie na tych screenach podoba :) moze to ze dali sobie spokoj z klientem uotd ale to jest poprostu koszmar ;( smialem sie jak ogladalem pierwszy raz te screeny do siebie przed monitorem...

btw. jesli to jest 2d a na to wyglada bo mapa jest taka jak w uo zwyklym to tym bardziej - co to ma byc do ciezkiej cholery!? :( monsterki mialy byc RYSOWANE a nie robione w 3d z reszta jak widac z bardzo marnym efektem i wkladane na sile do klienta 2d...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2001-12-10 14:23 ]</font>

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2001, 14:37 
Cytuj  
bo latwiej jest wstawic, niz robic od nowa
OSI juz dawno poszlo na latwizne...
teraz to tylko sie miotaja...
no bo co nowego moga wymyslic bez zbytniego nakladu pracy ?

*

Posty: 87
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2001, 14:38 
Cytuj  
Ja tez jestem przeciw wpierdalaniu na sile 3D monstrow do 2D swiata. Jesli chodzi o te screeny to niektore z tych mobow maja potezna bron - zwalaja z krzesla ze smiechu i zanim sie czlowiek uspokoi to zdaza zabic - czyli pojawi sie nowa bron - zabijanie smiechem :smile:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2001, 15:17 
Cytuj  
Spojrzcie prawdzie w oczy... UO nie bedzie juz nigdy dobrze wygladac.. jak moze dobrze wygladac gra ktora w ciagu 4 lat praktycznie sie nie zmienila??
Obrazek
Obrazek
Toadyyy!! :grin: :grin:
Lmao....

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2001, 15:52 
Cytuj  
Prawdzie w oczy? Nic nie bedzie wygladac jak wygladalo, skoro sie zmienia. Wszyscy zyja w jakims snie, ze kiedys to bylo.... a teraz to jest chujowo i bedzie jeszcze gorzej. :roll:

A ja sie ciesze ze zmian. Zgadzam sie, ze niektore potwory zaczerpneli z jakis ksiazek dla 6-cio latkow, ale coz mozemy im skoczyc.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2001, 16:21 
Cytuj  
Nic nie bedzie wygladac jak wygladalo, skoro sie zmienia.

O to chodzi ze sie nie zmienia :grin:
Co z tego, ze dodaja nowe potworki, skille, przedmioty itd itp. Dzisiejsze UO to tak naprawde mocno spatchowane UO sprzed 4 lat.. jak dlugo mozna??

A UO2 jak wiemy nie bedzie... :roll:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2001, 16:32 
Cytuj  
ale chyba wlasnie to uo wszyscy tak bardzo kochaja :) wiesz jak maja wprowadzac zmiany w stylu uotd to niech lepiej sobie daruja
nie lubie kiczu.. nie lubie tez wpychania na sile technologii do sredniowiecza (?)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2001, 16:57 
Cytuj  
Wiem czemu zrobili UO3D, aczkolwiek zaluje, ze tak postapili. Oni chcieli dwie rzeczy na raz zrobic, jakby wypuscic UO2 (z grafika 3D) i nie odciagac ludzi od 'jedynki'. Niestety, nie udalo im sie. Teraz, oczywiscie, nie przyznaja sie do bledu, tylko brna po szyje w gownie. Na szczescie, wrocili na dobra droge i zabrali sie za klienta 2d znowy. Obrazki, ktore widzelismy wcale nie musza byc finalnym produktem UO:LBR. Nie wiem z jakiego sa zrodla. Ale rownie dobrze, mogl je ktos zrobic logujac sie w 2d do Ilshenar (da sie... bannable).

Poczekamy, zobaczymy ... Idealnie na pewno nie bedzie. Nie da sie wszystkich zadowolic i ustrzec sie bledow. O tym, ze laduja mechaniczne potworki do UO, juz dyskutowalismy - oni musza wykorzystac juz raz zrobione materialy. Po prostu nie stac ich na zrobienie nowych. Aczkolwiek mi rowniez nie podoba sie Jurgenaut i nowy Blackthorn. :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2001, 17:12 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-10 16:57, Coval napisał:
Ale rownie dobrze, mogl je ktos zrobic logujac sie w 2d do Ilshenar (da sie... bannable).


Jakie tam banable...
Po wejsciu klientem 2d do Ilshenaru postac sie blokuje, a wszystko dookola jest czarne. Po chwili jest autohelp do brit fel.

Zgadnij jak wynosilem z Ilshenaru kiriny/statuetki za czasow bety jak crashowalo co 1min grania :smile:


_________________
I wish to place a trash barrel~

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2001, 17:50 
Cytuj  
Fergerod, no wiec istnieje specialny sofcik, ktory umozliwia wchodzenie do Ilshenar bez wyteleportowania spowrotem do Fel/Tram. I on jest wlasnie bannable. :smile:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2001, 17:58 
Cytuj  
Wszyscy maja cos przeciwko klientowi 3d, ciekawe czemu? Mi chodzi rownie szybko jak 2d, wiesza sie mniej wiecej z ta sama czestotliwoscia :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2001, 18:09 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-10 17:58, Mac napisał:
Wszyscy maja cos przeciwko klientowi 3d, ciekawe czemu? Mi chodzi rownie szybko jak 2d, wiesza sie mniej wiecej z ta sama czestotliwoscia :smile:


Jak to na poczatku przeczytalem to w sumie tylko jedno mi padlo na mysl... ROFL :sad:

Ale ..
- 2d crashuje mi okolo 1/miesiac grania, 3d 1/3h grania

- Co do predkosci to tez nie widze roznicy ale nie wszycy maja mocne kompy :sad:

- PvP w 3d... probowalem. Jak walczysz z kims co tez jest w 3d to ok, ale jak walczysz z kims co jest w 2d to na "dzien dobry" masz o polowe trudniej. Gorzej sie targetuje, gra jest mniej dynamiczna i mniej "wyrazna"... i wszedzie te wielkie drzewa :smile:


Pozdrawiam


_________________
I wish to place a trash barrel~

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2001, 18:17 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-10 17:58, Mac napisał:
Wszyscy maja cos przeciwko klientowi 3d, ciekawe czemu? Mi chodzi rownie szybko jak 2d, wiesza sie mniej wiecej z ta sama czestotliwoscia :smile:


Nie chce mi sie wierzyc. Moze spotkamy sie na Test i sprobujemy duel? Ja nie gram na Siege od roku, wiec wcale nie jestem jakis rewelacyjny w PvP (uprzedzam wypowiedz, ze grasz od niedawna i nie jestes taki dobry). Praktycznie rzecz biorac to jestem Trammelita, ktory odwiedza Fel kiedy ma ochote powalczyc. :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2001, 18:21 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-10 17:50, Coval napisał:
Fergerod, no wiec istnieje specialny sofcik, ktory umozliwia wchodzenie do Ilshenar bez wyteleportowania spowrotem do Fel/Tram. I on jest wlasnie bannable. :smile:


Przepraszam, nie slyszalem o nim :razz:
No i nie watpie, ze jest banable jak zreszta kazdy not legalized third party soft :wink:


_________________
I wish to place a trash barrel~

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2001, 18:26 
Cytuj  
Nie chce mi sie wierzyc. Moze spotkamy sie na Test i sprobujemy duel? Ja nie gram na Siege od roku, wiec wcale nie jestem jakis rewelacyjny w PvP (uprzedzam wypowiedz, ze grasz od niedawna i nie jestes taki dobry). Praktycznie rzecz biorac to jestem Trammelita, ktory odwiedza Fel kiedy ma ochote powalczyc.
Nie ma sprawy :grin:
Ja gram gdzies od 8 miechow i jakos sobie radze :wink:
Niech tylko tc wroci, i trzeba miec nadzieje na dobre polaczenie...

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2001, 19:20 
Cytuj  
Wiem czemu zrobili UO3D, aczkolwiek zaluje, ze tak postapili. Oni chcieli dwie rzeczy na raz zrobic, jakby wypuscic UO2 (z grafika 3D) i nie odciagac ludzi od 'jedynki'.

mogli zrobic uo poprostu :/
zmodyfikowac klienta tak by mozna bylo dodawac nowa grafike ale oczywiscie prosciej jest wyrzezbic jakies gowno w 3dmaxie w 3d niz rysowac nowa postac.. poszli na latwizne
tutaj nie chodzi o laczenie czegokolwiek imho
engine jest spieprzony i naprawde niewiele jest osob ktorym sie to podoba

Niestety, nie udalo im sie. Teraz, oczywiscie, nie przyznaja sie do bledu, tylko brna po szyje w gownie. Na szczescie, wrocili na dobra droge i zabrali sie za klienta 2d znowy.

ale przyznasz ze niezbyt wczesnie:) caly czas udawali ze uotd jednak im sie udalo

Obrazki, ktore widzelismy wcale nie musza byc finalnym produktem UO:LBR. Nie wiem z jakiego sa zrodla. Ale rownie dobrze, mogl je ktos zrobic logujac sie w 2d do Ilshenar (da sie... bannable).

hehe bullshit.. fuckable
zablokowali juz a wykryc moga to tak samo jak i gear'a :(
co do logowania sie klientem 2d w ilsh to nie zobaczylbys niewiadomo jak dziwnych monsterkow no bo skad niby wzielyby sie te arty? chyba nie z nieba
widzisz np. szarego smoka i pisze - bone dragon... tak samo jak teraz jest np. z ki-rin'em czy unicornem w 3d
poprostu inny kolorek
poza zobacz ze czesc tych obrazkow byla robiona w brit :/

Poczekamy, zobaczymy ... Idealnie na pewno nie bedzie. Nie da sie wszystkich zadowolic i ustrzec sie bledow.

dla mnie wystarczylaby jedna rzecz - nie wpychac na sile niepotrzebnych zmian na siege
poki co to wyglada to tak jakby chcieli zmniejszyc populacje do zera i zamknac shard
najpierw wpadka z reds in town - w chuj ludzi odchodzi do daoc bo nie dosc ze tytul dosc fajny to jeszcze osi dobija swoimi niedorobionymi update'ami.. domki 10x bugniety rot - super poprostu - newbiesy pchaja sie na siege drzwiami i oknami...
nastepna sprawa to koniec idoc campingu :< z wiadomych powodow - teraz konrador musi mieszkac na jakims zadupiu w malym domku wartym wiecej niz jego dawny 2 story house :<

O tym, ze laduja mechaniczne potworki do UO, juz dyskutowalismy - oni musza wykorzystac juz raz zrobione materialy. Po prostu nie stac ich na zrobienie nowych. Aczkolwiek mi rowniez nie podoba sie Jurgenaut i nowy Blackthorn.

juggernaut ^^
nie stac? a czy nie mozna zostawic blackthorna takiego jak byl? ciemny robe jakis tam badziewny znaczek na przodzie i wszystko jest bardzo fajnie! mi sie podoba i wcale bym tego nie zmienial
po co wprowadzac nikomu niepotrzebne zmiany
sheeesh jest naprawde tyle rzeczy ktorych mozna byloby sie przyczepic.. tyle potworow i pierdol ktore mozna byloby wprowadzic
nigdy nie zrozumiem dlaczego oni czepiaja sie rzeczy ktore dzialaja dobrze..
tak jak ostatnio inscription np. - nie wiem w ktorym patchu to doszlo ale teraz zeby sobie scrolle pokopiowac trzeba scribe's pen - 8gp za sztuke a po co to komu? no nie wiem.. chyba tylko po to zeby utrudnic zycie i co chwile zapieprzac do sklepu :(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.