mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 12:18 
Cytuj  
ta serwer naprawde teni zyciem


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2013, 20:38 
Cytuj  
lol tak odpalilem z ciekawosci i serwer pelen i to nie pierwszy raz
http://www.wow-one.com/forum/topic/5185 ... m-is-full/
cap chyba 2500

scarlet monastery ;d
http://www.youtube.com/watch?v=uCYgM3dBO-I


_________________
.

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 01:24 
Cytuj  
Cap jest obecnie ustawiony na 2000 a kolejka wieczorami dochodzi do 350-400os. Populacja podwoiła się w przeciągu ostatnich 6miesięcy.


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 09:48 
Cytuj  
W zadnym mmo chyba nie widziałem ostatnio takiego ruchu w noob zonie. No może dfo ale to dość nowe.

6 lvl undead priest ;d może od czasu do czasu sobie poleveluje ;p

Ps. ale tez widziałem lagi typu 400 ms


_________________
.


Ostatnio edytowano 9 sie 2013, 10:08 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 09:57 
Cytuj  
Jak tam z pingami jest na tym serwerze?
Insty i questy oskryptowane? Z Vanilla to powinno byc 99,99% bugfree imho.
Vmapy/LOS w swiecie wlaczone sa czy napierdalasz pzez sciany? Bo na BG i w dungach to przewaznie sa wlaczone. :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 10:07 
Cytuj  
ping mam w okolicach 30 ms, ale doswiadczylem tez jakiegoś crasha serwa, i wtedy poleciało do 400 ms w okolicach tego zdarzenia. Na 6 lvl wiele Ci nie powiem, poki co jakbym gral w normalnego wowa.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 10:50 
Cytuj  
Najwazniejsze sa Vmapy i dobrze zaimplementowany LoS w pvp i na mobkach (zeby nie agrowaly przez obiekty np.). Jesli to nie jest Blizzlike to sens grania jest zerowy.

Chco teraz sprzet - duzo lepszy wiec pewnie powalczane all. Kiedys trza bylo mocna machine kupic zeby Vmapy wlaczyc itp.. teraz pewnie to nie jest wielki problem.

PS. Jakby ktos nie wiedzial 'vmap' to 'WoW Map Physics Info" i te pliki sa uzywane od czasow pierwszego emu WoW'a - Mangos'a. Np zapadanie sie pod textury, pod swiat, clipping z podlozem, stanie w powietrzu mimo ze tekstura konczy sie 30 centymetrow za postacia, przenikanie pociskow przez drzewo, itd = chujowe pliki vmap, ewentualnie ich brak... wtedy masz permanentny 'noclip' na serwie (oprocz podloza zony i chyba kolizje postac/obiekt sa w innych plikach).
Kolosalny problem na privach od zawsze (90% privow Wow'a ma np zbugowane spelle ala Blink... bo nie uwzgledniaja one Vmap albo slabo z nimi wspolpracuja... na offciailu tez sie zdazalo kiedys i mozna sie bylo dostac w miejsca niedostepne bo vmapy devs zjebal i blink byl explotable)... nawet na officialu w WoW ne jest to najwyzszych lotow (np stanie w powietrzu na niewidzialnych texturach sie zdaza czesto).

LoS to chyba nie musze tlumaczyc. :)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 9 sie 2013, 11:01 przez Kabraxis, łącznie edytowano 4 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 10:56 
Cytuj  
No to może ktoś kto zaznal jakeigos pvp na tym serwie się wypowie, bo nie wiem ;]


_________________
.

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 11:14 
Cytuj  
Los i vmapy są i działają całkiem sprawnie. Większość questów jak i eventów z nimi związanych działa(np Stitches w duskwood) ofc można trafić na jakiś zbugowany ale nie jest to nic gamebreaking.
Insty są zrobione całkiem dobrze, nie powiem że jest to 100% ale bliżej 85-90% co i tak na low lvl nie aż takiego wielkiego znacznia bo i tak większość walk to był tank and spank+1/2 skille. End game insty z tego co widziałem i słyszałem są już wykonane bardzo dobrze(robiłem kilka na warsongu ostatnio a jako że mają teraz to samo core to są takie same).

Co do pvp, na 60lvl cały czas ktoś gra wsg, ab też choć nie ma 100% up time tak samo AV( nie ma reinforcement i przywrócili sporo zmian z przed 1.12) tak więc można trafić na 30min av jak i na 2-3h, eventy też działają choć mają jeszcze trochę problemów z nimi, ale kwestia czasu aż z tym się uporają. BG low lvl, w ciągu dnia można trafić na randomowe 10-19/20-29 wieczorami odpalają się jeszcze 30-39 a ostatnio widziałem nawet 40-49 co przy dość niskiej populacji jest całkiem fajne. World pvp jak najbardziej, po stv latają często gank składy a walki w okolicach rebel kamp śa prawie non stop, jak ktoś szuka to znajdzie to bez problemów.

Serwer jest cały czas w fazie rozwojowej i populacja rozwija się tak jak przewidywałem, prawie 2x wzrost w trakcie pół roku w okresie kiedy mieli problemy z atakami ddos(z tego głównie biorą się lagi). Do końca roku spokojnie dojdzie do 3k online.

Z tym wszystkim pamiętajcie tylko o jednym, cały czas jest to prv i pewne rzeczy mogą jednak nie działać tak jakbyście chcieli, fixy mogą nie być tak szybkie ale mimo wszystko są regularne.


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 11:42 
Cytuj  
Ja gralem na priw już, chyba miałem locka 60 lvl i można było calkiem przyjemnie pograc. Wiem, czego się spodziewać, ale tu pewnie i tak będzie lepiej. A swoim postem trochę mnie zacheciles.

Jeszcze powiedz, ze sa plskie gildie ;)


_________________
.

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 11:49 
Cytuj  
Czy są jakieś polskie gildie to nie wiem ale wydaje mi się że jakieś małe mogą być, pytaj na trade albo jak dobijesz 20lvl /join world i tak pytaj.


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 17:39 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
No to może ktoś kto zaznal jakeigos pvp na tym serwie się wypowie, bo nie wiem ;]

Dobrnąłem do 32 lvla do STV ludzi tam się kręciło sporo ale pvp wiało dziadostwem ze względu na lagi i crashe serwera może to się zmieniło, ale było jedynym powodem dla, którego spasowałem z gry na emeraldzie.


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 18:22 
Cytuj  
Crashe i lagi wynikały z ataków ddos na server, teraz wprowadzili dodatkowe zabezpieczenia i nawet w trakcie ataków nie jest to jakoś odczuwalne.


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 22:02 
Cytuj  
A ściągnąłem, zalogowałem się i gram.

Jedyna, słuszna strona - Horda

Nokiius in game, ale nie wiem kiedy będę miał więcej czasu pociosać. Pożyjemy, zobaczymy (:


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2013, 12:18 
Cytuj  
Powiem wam jedno. Bieganie po elwynn forest znów daje mnóstwo przyjemności. Coś czego nie czuło się od dobrych paru lat :)


_________________
Vanilla WoW - Emerald Dream - Nick: Imachuemanch, Undead Warlock

Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2013, 12:19 
Cytuj  
mam podobne odczucia z tirisfal glades, fajni w sumie pograc, bez cisnienia.

Jeszcze troche i bedziecie tam zakladac Relax Cartel ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 10 sie 2013, 13:50 
Cytuj  
Polskich gildii na ED nie ma (nie liczac kilkuosobowych) wiec czemu nie.

Anyway mam problem z klientem. Na stacjonarnym kompie zawsze przy probie podlaczenia mam disconnect (przez ostatnich kilka miesiecy wszystko bylo ok). Na laptopie dziala caly czas bezproblemowo. Oczywiscie nic nie zmienialem ani nie dodawalem, wtf?

Otoz to, gra bez cisnienia, nie musisz nabijac zadnych daily i innych pierdół, sa okresy ze i tydzien czasu sie nie loguje i nie czuje zebym cos tracil.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2013, 13:56 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
mam podobne odczucia z tirisfal glades, fajni w sumie pograc, bez cisnienia.

Jeszcze troche i bedziecie tam zakladac Relax Cartel ;p


Relax Cartel na pirackim serwerze ?!
Huragan zaczynamy śledztwo !


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 11 sie 2013, 01:01 
Cytuj  
Jaki masz nick High?


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2013, 05:45 
Cytuj  
Delat ;p ale poki co nie powiedzialbym, ze gram w tego wowika ;]


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.