mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2013, 11:34 
Cytuj  
S0mebody napisał(a):
Czuję się przekonany, 1.12.1 waśnie wylądował w uTorrencie moim ;>
Będzie nak*rw ;D
@edit
Tylko mi jeszcze powiedzcie, czy dużo ludzi leveluje, czy większość siedzi już na endgame. Bo serwer trochę już mimo wszystko stoi.


po stronie hordy początkowe krainy to raczej pustka, ale pisze to z perspektywy 11 lvl szamka. Nie wiem jak bedzie dalej.


Posty: 38
Dołączył(a): 6.08.2009
Offline
PostNapisane: 25 mar 2013, 12:28 
Cytuj  
To zanim mi się client ściągnie:
Jest jakaś forumowa ekipa grająca + na jakie klasy jest największe zapotrzebowanie. Bo waham się między lockiem a droodem.


_________________
Obrazek

**

Posty: 230
Dołączył(a): 6.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2013, 12:51 
Cytuj  
Tez bardzo chetnie bym pogral. W zwiazku z tym mam prosbe.

Moze mi ktos na priv wyslac linka do klienta 1.12? Teraz pisze z tel., ale jak przyjde do domu, to od razu chcialbym juz wlaczyc pobieranie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 mar 2013, 14:07 
Cytuj  
A jak z pvp? Na ich forum czytałem, że suxi, bo notorycznie na wsg jest 10v2, 10v3 itd. + mało kogo obchodzi world pvp. Prawda?

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 mar 2013, 15:22 
Cytuj  
No właśnie się wachałem czy aby sobie nie psmigać magiem alli, ale poczytałem na forum, że pvp tam praktycznie nie istnieje a w sumie to jest jedyne co mnie naprawde interesuje. Podobno aliantów jest tam deficyt, ale to informacja z forum sprzed kilku miesiecy nie wiem czy się to zmieniło czy nie.


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2013, 12:56 
Cytuj  
Grał ktoś może tam warriorem?
Zrobiliśmy duet warrior + priest, coby na późniejszych poziomach nie było kłopotu z tankiem i healerem na instancje, ale na razie (około 13 lvl) generowanie gniewu jest okropnie niskie, przez co walczy się fatalnie, moby urywają się na priesta.
Później w instancjach nie ma problemów z trzymaniem grupy na sobie?
Ogólnie są jakieś widoczne błędy w działaniu klas/skilli, co utrudnia w miarę normalną grę?

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 28 mar 2013, 13:35 
Cytuj  
Warek na low lvl strasznie wolno się rozkręca, powiedział bym że tak od 20lvl nie powinno być problemów z trzymaniem single targetów+1-2 addy.


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2013, 13:49 
Cytuj  
Czyli jeszcze w DeadMines może być kłopot? :P

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 28 mar 2013, 14:16 
Cytuj  
DM-stock-Gnom tam jeszcze mogą być jakieś problemy, generalnie wydaje mi się że +30 już jest całkiem ok.


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 31 mar 2013, 00:48 
Cytuj  
pozwole sobie zareklamowac tutaj serwer tbc 2.4.3 - www.alphawow.eu
serwer z prawdziwym feelingiem tbc, jest na etapie prekarazhan, ktory w najblizszym czasie zostanie otwarte. ja wspominam tbc jako najlepszy okres wow i chyba bede bliski popuszczenia w majty, kiedy znowu bede mogl poraidowac kara, jak dawniej. jezeli ktos tez za tym teskni, to polecam ten serwer z calego serducha, nie ma lepszego jesli chodzi o jakosc. serwerem zajmuje sie aktualnie jedna osoba wiec wszystko idzie troche slamazarnie, ale konsekwentnie i to w dobrym kierunku. teraz peak to okolo 30 osob, bo 90% populacji serwera jest juz w pelni przygotowana na kara i sie poprostu nie loguje.
troche sie rozpisalem,ale mam nadzieje ze ktos sie skusi

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 31 mar 2013, 10:52 
Cytuj  
siled napisał(a):
pozwole sobie zareklamowac tutaj serwer tbc 2.4.3 - http://www.alphawow.eu
serwer z prawdziwym feelingiem tbc, jest na etapie prekarazhan, ktory w najblizszym czasie zostanie otwarte. ja wspominam tbc jako najlepszy okres wow i chyba bede bliski popuszczenia w majty, kiedy znowu bede mogl poraidowac kara, jak dawniej. jezeli ktos tez za tym teskni, to polecam ten serwer z calego serducha, nie ma lepszego jesli chodzi o jakosc. serwerem zajmuje sie aktualnie jedna osoba wiec wszystko idzie troche slamazarnie, ale konsekwentnie i to w dobrym kierunku. teraz peak to okolo 30 osob, bo 90% populacji serwera jest juz w pelni przygotowana na kara i sie poprostu nie loguje.
troche sie rozpisalem,ale mam nadzieje ze ktos sie skusi

Cytuj:
nie ma lepszego jesli chodzi o jakosc. serwerem zajmuje sie aktualnie jedna osoba

Cytuj:
teraz peak to okolo 30 osob

Juz widze jak musi byc rozbudowany skoro pracuje nad nim jedna osoba, a te 90% populacji nie czeka. Wiekszosc z nich albo przestala grac albo tak jak mowisz czeka na kara (ale nie napewno wszyscy)

Moge ci podac mase innych lepszych serverow TBC gdzie dziala BG / Areny / Instancje do t5 z zaludnieniem od 1k-2,5k (zalezy w ktorych godzinach oczywiscie)
Nie widze w tym nic fajnego grajac na servie z 30 osobami :) (gralem na x takich serverach z podobna populacja i przewaznie to sie konczylo zamknieciem servera albo totalnym wyludnieniem)

*

Posty: 99
Dołączył(a): 10.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2013, 22:05 
Cytuj  
Sciagnalem wlasnie 1.12.1 z torrenta, ale podczas rozpakowywania mam blad z jednym z plikow patch.MPQ, reszta plikow sie rozpakowuje. Czy to wina zle sciagnietego torrenta? czy ten klient jest walniety?

*

Posty: 59
Dołączył(a): 10.03.2013
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2013, 08:38 
Cytuj  
siled napisał(a):
pozwole sobie zareklamowac tutaj serwer tbc 2.4.3 - http://www.alphawow.eu
serwer z prawdziwym feelingiem tbc, jest na etapie prekarazhan, ktory w najblizszym czasie zostanie otwarte. ja wspominam tbc jako najlepszy okres wow i chyba bede bliski popuszczenia w majty, kiedy znowu bede mogl poraidowac kara, jak dawniej. jezeli ktos tez za tym teskni, to polecam ten serwer z calego serducha, nie ma lepszego jesli chodzi o jakosc. serwerem zajmuje sie aktualnie jedna osoba wiec wszystko idzie troche slamazarnie, ale konsekwentnie i to w dobrym kierunku. teraz peak to okolo 30 osob, bo 90% populacji serwera jest juz w pelni przygotowana na kara i sie poprostu nie loguje.
troche sie rozpisalem,ale mam nadzieje ze ktos sie skusi

Żenua...

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2013, 17:25 
Cytuj  
ja z kolei podrzucę coś innego.

servrer sunfireWoW (http://sunfirewow.com/) instant 70 2.4.3.
server nowy, całkiem nieźle oskryptowany, w prawdzie jest kilka bugów, ale nie wpływają znacząco na rozgrywkę. na serverze są 2 gildie zaczynające karazhan. w tej chwili można grać razem z przeciwną frakcją, ale mają to znieść jak tylko pojawi się więcej ludzi. gram na serverze 2 dni i już zdążyłem zrobić kilka heroiców. jeśli tylko zwiększy się populacja będzie naprawdę fajnie, zapraszam. więcej informacji, pomoc, nick: Mia

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2013, 23:31 
Cytuj  
Nie ma i nie było dobrego servera tbc...przynajmniej na razie. Jak jest ktoś zainteresowany polecam wklepać w youtube lub google "CoreCraft" i zapoznać się lub wbić na Irc #corecraft @irc.tddirc.net i podpytać devsów co i jak.

Jeśli będzie jakikolwiek server TBC warty uwagi to właśnie ten, cała reszta to niestety szlam i g**** za przeproszeniem. Takie przynajmniej są nadzieje a po tym co pokazali do tej pory nie są to nadzieje bez pokrycia. Wiec jeśli ktoś nie chce sobie psuć opinii na temat prv serverów tbc, radze je omijać szerokim łukiem.


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2013, 17:51 
Cytuj  
raas napisał(a):
Gram na ED Po stronie ally. Serwer jest naprawdę rewelacyjny, fakt zdarzają się questy które nie chcą działać ale jest ich naprawdę mało i zazwyczaj są to dość egzotyczne questy.

Skąd mogę pobrać klienta? Bo stworzyłem na stronie konto, ale nie widzę odnośnika do klienta gry.


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2013, 18:06 
Cytuj  
Falangista napisał(a):
raas napisał(a):
Gram na ED Po stronie ally. Serwer jest naprawdę rewelacyjny, fakt zdarzają się questy które nie chcą działać ale jest ich naprawdę mało i zazwyczaj są to dość egzotyczne questy.

Skąd mogę pobrać klienta? Bo stworzyłem na stronie konto, ale nie widzę odnośnika do klienta gry.



google> wow 1.12.1 > torrent.


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2013, 11:06 
Cytuj  
Dzięki pobrałem to i pozmieniałem zgodnie z instrukcjami na stronce, ale nie mogę się coś połączyć.


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock


Posty: 38
Dołączył(a): 6.08.2009
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2013, 12:04 
Cytuj  
Trzeba jakiś launcher ichni ściągnąć.


_________________
Obrazek

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2013, 12:12 
Cytuj  
Sciągnałem klienta w pliku realmlist.wtf. zmieniłem treść na set realmlist emeralddream.servegame.org i teoretycznie powinienem delektować się gra a tu dupa [rzecz jasna konto założyłem na początku] zassałem też tego Emerald Dream Connection Patch tylko nie bardzo wiem, gdzie to wrzucić. Jak wrzucam do folderu gry nie działa. W trakcie próby odpalenia gry pojawia się komunikat Unable to launch <WoW exe>


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.