mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2013, 18:30 
Cytuj  
Lista kontaktowa na serwerze Vanilla WoW - Emerald Dream. Dodaje temat, bo popularnosc tego serwera imo przeszła najśmielsze oczekiwania. Tylko trzebaby poprosić o moda dla kogoś by mógł to aktualizować. Dodajemy tylko swój nick i stronę po której gramy. W razie czego aktualizacje będą w ostatnich postach. Jakby coś było źle to niech mnie ktoś poprawi.

I jeszcze poza poniższymi nickami grają z forum chyba: Arturnik, sula, raas, rdkk, Moldar, Bajtek, hmm Kabraxis?

Horda:
Highlander - Delat
Falangista - Notforgotten
Nyx -Nyxs
candidoser - Zwyrr
MooseR - Imachuemanch
shp - Dakkar
Damien - Cowmouflage
Ulisses - Ulisses + żona: Hesca
NokiuS - Nokiius/Kiviath

Alliance:

Na razie naliczyłem ok 17 osób.

+ Prośba o podpięcie


_________________
.

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 08:09 
Cytuj  
Serio chcesz podpięcia pirackiego servera jako temat na forum ? Rozumiem jeśli by gry już nie było na rynku jak np SWG.
Z zasad postowania coś przytoczę ...
banery, posty reklamujace, linki serwisów nie mogą być zamieszczane bez wyraźnej zgody administracji forum

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 08:20 
Cytuj  
Gry Vanilla WoW nie ma na rynku. A temat to istnieje od bardzo dawna. Wiec to chyba spoznione pretensje i nie do mnie.
Tym tokiem myslenia to SWG Emu to tez pirat ale pewnie nie mielibyscie nic przeciwko.
A dyskusja tutaj viewtopic.php?f=45&t=42630&start=180
I niby, ktory punkt regulaminu naruszam? To nie reklama ani baner itp.

I to jest jedyny aktywny temat w tym dziale.


_________________
.

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 08:25 
Cytuj  
Jednak jest to reklama pirackiego servera - vanillia to nostalgia , WoW jednak nadal istnieje.
Co do jedynego tematu... masz na myśli nie hejtowanego przez bandę hipokrytów ... to fakt masz rację :]

Jak powiedziałem wyżej , Star Wars Galaxies nie istnieje już na rynku .

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 08:32 
Cytuj  
Nie, wow nie istnieje w takiej formie jak za czasów classica, to jest zupełnie inna gra która w tej chwili tylko dzieli ten sam tytuł. To że z forum zniknie taki temat nie znaczy że nagle magicznie zaczniemy znowu grać na globalu.

I nie, nie wciskaj mi że to jest nostalgia, grałem w classica, wiem jak tam było, wiem co mi się tam podobało a co nie i wybierając emerald dream doskonale wiedziałem czego tam szukam.


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 08:54 
Cytuj  
Też grałem od 2005 i nadal gram, nie tęsknię za grindem i farma z tamtych czasów . Część polaków tęskni za komuną, jednak nie wieszaja reklam typu zróbmy własną komunę. Tak samo jest z tym serverem.

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 09:14 
Cytuj  
No widzisz są osoby co jednak preferują grind, 3-4 godzinne dungeony i farmę/grind by kupić mounta i zdobyć jakiś sprzęt, bo chyba nie powiesz mi że ubieranie się w mop wymaga jakiegokolwiek zaangażowania od gracz?


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 09:18 
Cytuj  
Organizowanie listy graczy na serverze który dzisiaj jest a jutro moze zniknac jest imho chore.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 09:29 
Cytuj  
Zaraz tu się zleci banda myśląca że wolno im spamować pirackimi metinami, linegae, wow itd.
Nostalgia nie ma tu nic do rzeczy i serio swgemu to co innego, jest to próba reanimacji gry, która nie istnieje, wow w jakiejkolwiek formie to nadal wow, to że bez dodatków to drobnostka, moze zaczniemy spamowac linkami do torrentów.
W tej sprawie powinniśmy brać pod uwagę że to forum nie jest własnością w/w osób i nie odpowiadają one w żaden sposób za jej treść, więc decyzja należy do Fergeroda i ostatecznie obecnego admina.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 09:40 
Cytuj  
W takim razie proponuje utworzenie zamkniętego podforum do tego typu spraw co by się w oczy nie rzucało jeśli stwarza to taki problem.


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 09:45 
Cytuj  
Przeniesione do darmowych, tu jest miejsce tego wątku.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 10:21 
Cytuj  
mr.Henky napisał(a):
Też grałem od 2005 i nadal gram, nie tęsknię za grindem i farma z tamtych czasów . Część polaków tęskni za komuną, jednak nie wieszaja reklam typu zróbmy własną komunę. Tak samo jest z tym serverem.

Widac mop I poprzednie dodatki jak I obcowanie z adhd community gimbaza niezle wypral ci mozg


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 10:25 
Cytuj  
ok, rozumiem. Ale ludzie tu otwarcie pisza, ze graja na shardach daoc czy uo, a te gry chyba nawet od oryginalnej gry sie ni roznia(?). Dlatego moglem sie zmylic.

I tak, przeniesienie do darmowych tego typu tematow to dobry pomysl. Ale to chyba osobom odpowiedzialnym powinno zalezec by powiedziec, ze sobie takiego czegos nie zycza, nie maja z tym problemu, czy jest im to obojetne, czy nie biora odpowiedzialnosci za tresci w danym dziale itp.

Po prostu malo kto tu gra juz w jakiekolwiek mmo, a sie okazuje, ze duzej ilosci graczy taki serwer odpowiada. I pewnie jakby blizzard taki zrobil to nie byloby tematu o priv.


_________________
.


Ostatnio edytowano 24 sie 2013, 10:45 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 10:34 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
ok, rozumiem. Ale ludzie tu otwarcie pisza, ze graja na shardach daoc czy uo, a te gry chyba nawet od oryginalnej gry (?). Dlatego moglem sie zmylic.


Hipokryzja i bol dupy ze smiecie grac w starego WoWa na privie a nie w zajebistego Wurma (LMFAO z tej gry... srsly..) i Pandy dla retardow.

O prywatnych (PIRACKICH!!!!111111) serwerach rozmawia sie w dzialach SWG, UO i paru innych, w dziale z ksiazkami bez ogrodek poleca sie chomikuj jako zrodla ebookow a w dziale z grami granie w 'demka' z zatoki.
No ale widocznie POPULARNY temat o Vanilla WoW kogos mocno boli w anus. Nic nowego - wybiorcza moderacja na zawolanie to smutny standard na tym forum.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 11:50 
Cytuj  
Od Wurma to sie odwal bo jest najprawdziwsza oldshoolowa gra mmorpg i az noz w kieszeni sie otwiera ze nie ma ona tutaj swojego dzialu


_________________



*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 16:12 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Od Wurma to sie odwal bo jest najprawdziwsza oldshoolowa gra mmorpg i az noz w kieszeni sie otwiera ze nie ma ona tutaj swojego dzialu


Aż za oldshoolowa :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 19:36 
Cytuj  
Akurat jeżeli chodzi o UO to można stawiać legalne prywatne serwery. Już od dawna kod jest legalnie udostępniony ogółowi. Tak więc przykład fail. Z tego co mi wiadomo, to każdy prywatny serwer WoWa jest nielegalny. Dziwię się, że jeszcze (skoro ten o którym tutaj mowa jest tak bardzo popularny) działa :] Ale to pewnie i tak kwestia czasu.


_________________
LaMoon#2988

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 19:43 
Cytuj  
Ale was kurwa dupsko boli ja bjebie.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 20:36 
Cytuj  
nie wiedzialem, ze tak jest z uo.
Co do wowa, pare lat temu gralem na privie i widze, ze jeszcze serwer stoi.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 22:21 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Ale was kurwa dupsko boli ja bjebie.


widac nawet masc nie pomogla.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.