mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 5.02.2016
Offline
PostNapisane: 5 lut 2016, 08:39 
Cytuj  
Rusza nowy serwer Ultima Online warto zerknąć okiem

[AOS]UO Skyhold. Dedicated Europen hosting. Daily auto PvP/PvM events, great staff,Balanced PvP and PvM system, Auto Acc, Patch 7.0.47.0.The server is in beta-testing. Come and Join Us!
Ultima Online Skyhold

I would like to present a new project of Ultima Online, based on Age of Shadows
The server is in beta-testing. We offer really great scripted server. In addition every day auto event, and many other diversions.
Moreover, in Europe we have great pings and also to more distant continents. Enjoy

Ping - locations worldwide (Europe)
Roubaix, France - 8.9 (avg)
Dusseldorf, Germany - 55.5 (avg)
London, GB - 8.9 (avg)
Milan, Italy - 16.2 (avg)
Constanta, Romania - 40.1 (avg)
Barcelona, Spain - 34.8 (avg)
Lausanne, Switzerland - 24.1 (avg)
Istanbul, Turkey - 41.4 (avg)
Kharkiv, Ukraine - 52.8 (avg)

www.skyhold.eu

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 5 lut 2016, 08:54 
Cytuj  
Cytuj:
based on Age of Shadows


naprawie temat i podziele sie swoja wiedza, ostatnio cos mnie naszlo na powrot, ale czekam na jeden serwerek za tydzien wychodzacy:
jesli ktos juz mysli o powrocie do UO to mozna zainteresowac sie

- Pod względem populacji: http://www.uoforever.com/
- Pod względem ogólnego ogarnięcia - http://www.ultimaonline.international/

Wychodzacy za tydzien - http://relporuo.com/ - zdecydowanie zapowiada sie najlepiej, ale tez przytweakowany

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 5 lut 2016, 09:06 
Cytuj  
Ja się zbieram od dłuższego czasu, żeby wbić na jakiś "rpg" serwer :P

*nacisnął przycisk wyślij po czym zaśmiał się cicho*

:D


Posty: 2
Dołączył(a): 5.02.2016
Offline
PostNapisane: 5 lut 2016, 09:09 
Cytuj  
Jak dla mnie Skyhold najlepsza opcja narazie chlopaki jeszcze pracuja nad serwerem :) prosty zwykly aos ale za to dobrze oskryptowany w questy eventy systemy :)

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 5 lut 2016, 09:34 
Cytuj  
Ja się odmrozilem na Dream Masters, ale jakoś nie pogralem.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 21 lut 2016, 05:11 
Cytuj  
Na tym Rel Por calkiem sporo ludzikow gra, fajne systemy miast, point captures, ja jeszcze podchodze troche sceptycznie bo skill gain jest tragiczny zdaje sie :<

Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 25 lut 2016, 08:27 
Cytuj  
Fajny ten shard, jak ktos ma duzo czasu to polecam sie wkrecic, bo ludzi gra naprawde duzo, nie podaja online z wiadomych przyczyn, ale jak chodzilem po tym nowym swiecie i po 6 miastach to kazde miasto mialo ok. 300-600 citizenow, wiec gra tam aktywnie nie mniej niz 1,5k ludzi, choc wiekszosc ludzi makruje w miastach

Do tego mniejszy swiat powoduje ze mozna spotkac ludzi wszedzie, co jest duuuzym plusem

Niestety z drugiej strony problem jest ze skill gainem - sa smiesznie niskie. Staty mozna w kilka godzin wymaxowac, ale robiony przez cala noc hiding z 0 do 75~ wskoczyl. niestety nie mam czasu siedziec i napierdalac jak kiedys zeby wyrobic jedna postac, wiec daje sobie spokoj.

w dodatku developerzy maja tez taki zamysl, zeby crafterami byly postacie/ludzie naprawde chcacy sie tym zajac i zmniejszyli gain - na 50% smithing, wychodzi okolo 1000 ingotow zeby dostac 0.1%. :lol:


mowie oczywiscie o - http://relporuo.com/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2016, 09:03 
Cytuj  
tak tylko z ciekawosci odpalilem to rel por.

chyba najprzyjazniejszy downloader/installer i samouczek in game, w sam raz dla lamusów jak ja ;]


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.