mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2016, 15:50 
Cytuj  
caly czas strajcie sie szukac coraz lepszej gildi, lepsza=aktywna ktora robi rajdy itd.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2016, 17:51 
Cytuj  
Ja trafiłem do jakiejś dupiatej, która nie chce awansować powyżej 1 lvlu, bo "opłaty są wyższe".

Pytanie: Mam wymaksowane wszystkie moje moby, Grade V, lvl 75/75 i co dalej? Bo takich cudów do Evolve wymagają, że nie widze możliwości na zdobycie tych "materiałów". Jak mam upgredować te cholerne mobki? ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2016, 18:33 
Cytuj  
ja mam 11lvl i moby tez na max 75, czyli pewnie zabawa za free kończy się ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 29 sie 2016, 19:06 
Cytuj  
Kluczem do dalszej zabawy jest dobra gildia. W kady poniedziałek wpadaja fire crystale (ja i kaax dostajemy po 100) Kazdy to szansa na mobka od ranku II do VII). Dzis np dostalem 4x V rank, pare Iv i od groma II i III. Za pvp wpadają dark crystals ( co czwartwek od kilku do 20+ dark crystals). Do tego mobki za triale i z pal crypt (za kazde uzycie warlorda przyjaciela wpada 10 punktow, a jak on uzyje waszego to kolejne 5 punktów).


W zależnosci od ilości army power aplikujcie do najlepszej gildi w waszym zasięgu ap (jak macie 800 ap to starajcie się dostać do takiej gildi , ktora wymaga 800) Sprawdzcie wczesnij ile jest ludzi. Jak jest ich malo to nie ma co aplikowac. Teraz każda duża gildia z top 20 ma od 1 do 10 wolnych slotów. Z tygodnia na tydzień po zwiększeniu ap armii, idziecie do lepszej, wiekszej gildi.

AP armii zwiększycie też używając fruits na warlordzie swoich mobkach ( max to rainbow).


Robiąc epic questy i daily wpadnie wam sporo gemów za nie możecie kupowac crypty tematyczne (dzis jeszcze trwa beast crypt).

Mobki z epic q wpadnie wam za zbieranie golda, evolve, fuse. Sprawdzcie sobie co może wam wpasć i co sie przyda w pierwszej kolejności.


Nie trzeba nic kasy wydawac ,aby miec sensowną armię.



Evolve najlepszych mobków najlepiej robic w niedzielę ( +15% do statów za mega evolve event)

Mobki dostaniecie też za ludzi, którzy jako pierwsi aktywuja wasze id(dodadzą was do fiends). 29 i 30 mobek są ranku V.


Jak wam sie gra podoba i jesli naprwdę chcecie to możecie wykupic premium za 5euro na miech (dziennie 40 gemów x30 dni)
Ja w końcu nie kupiłem, bo tyle mobkow wpada za friko, że mi to niepotrzebne. Gemów za epic q/daily, z misji/kopalnii tez całkiem sporo leci. Srednio 20-30 na dzień.



Jest jeszcze opcja farmy/ evolve powszechnych mobków ,aby uzyskać te żadsze:

http://forge--of--gods.wikia.com/wiki/Reborn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2016, 21:27 
Cytuj  
no gra jest w ciul rozbudowana. nie nastwiajcie sie na tydzien dwa a na duzo dluzej :) nie ma co sie tez spinac bo chcem miec opoparmie na dzin dobry. no i najwazniejsza jest gildia bo za raidy gildiowe jest w tygodniu w ciul expa 3k+, roznego rodzaju dodatki a nawet krysztaly. masa rzeczy. do tego wkrotce dodadza 2 nowe raidy gildiowe. srednio co miesiac dwa jest duzy update. maja tez dodac normalny czat ingame.

dodam jeszcze ze gra wcale nie jest prosta. pozniej jak sie ma duzo mobow do wyboru mozna budowac armie rasowa. dla tych co nie chca pakowac $ w gre polecam demony. macie moby bufujace tanki cc debufy odpwoiednie ich dobranie i ustawienie daje win. sa kontry na poszczegolne buildy itd. sam sie ciagle ucze.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2016, 21:34 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
no i najwazniejsza jest gildia bo za raidy gildiowe jest w tygodniu w ciul expa 3k+, roznego rodzaju dodatki a nawet krysztaly. masa rzeczy. .


serious ???? kryształy dajom ?? WOW..... :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2016, 07:38 
Cytuj  
taa, piszpan wczoraj zasypal mnie wiedza i musialem zresetowac konto, zeby to mialo rece i nogi ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2016, 18:08 
Cytuj  
Musiałem zresetować konto, ta gra jest bardziej skomplikowana niż na początku to wygląda ;)
Teraz jestem VFTZRG. Z czasem poinwituje wszystkich których miałem we friendsach ;).


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2016, 18:50 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Musiałem zresetować konto, ta gra jest bardziej skomplikowana niż na początku to wygląda ;)
Teraz jestem VFTZRG. Z czasem poinwituje wszystkich których miałem we friendsach ;).


Też zresetowałem ale mimo prawie 19 poziomu na nowym koncie czuję, że wymiękam. Zaczyna się grind i to przestaje mnie bawić. Żeby iść dalej muszę robić zony o 4 poziomy wyższe niż mój własny. Tempo rozwoju spadło do ślimaczego.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2016, 18:52 
Cytuj  
no jest taki moment, ale potem sie rozpedza.
pvp tez daje fun bo trzeba juz pokombinowac.
niestety jak to w takich grach albo liczysz na szczescie albo grindujesz (w sumie tez liczac na szczescie ;) ).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2016, 19:11 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no jest taki moment, ale potem sie rozpedza.
pvp tez daje fun bo trzeba juz pokombinowac.
niestety jak to w takich grach albo liczysz na szczescie albo grindujesz (w sumie tez liczac na szczescie ;) ).


Z pewnością masz rację, nie wiem tylko czy będzie mi się chciało - ostatnio prawie w nic już nie gram bo za dużo mam innych spraw na głowie. Forge of Gods było o tyle dobre, że można było odpalić na pół godzinki popykać trochę i wrócić do innych rzeczy. Ale grind zawsze mnie dobijał.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2016, 19:16 
Cytuj  
no to plus tej gry, dziala na kazdym sprzecie, wystarczy pare chwil.
taka popierdolka tabletowa na pc :)

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2016, 21:16 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Mendol napisał(a):
no jest taki moment, ale potem sie rozpedza.
pvp tez daje fun bo trzeba juz pokombinowac.
niestety jak to w takich grach albo liczysz na szczescie albo grindujesz (w sumie tez liczac na szczescie ;) ).


Z pewnością masz rację, nie wiem tylko czy będzie mi się chciało - ostatnio prawie w nic już nie gram bo za dużo mam innych spraw na głowie. Forge of Gods było o tyle dobre, że można było odpalić na pół godzinki popykać trochę i wrócić do innych rzeczy. Ale grind zawsze mnie dobijał.


Za powtarzanie misji tez wpada exp (az spadnie do 1) Robisz all na normal, heroic, champion, a na te ktorych nie dajesz rady bierzesz wysokie warlordy friendow (np kaaxa). Koniecznie musisz sie wkrecic do jakies wiekszej gildi. Elder Shrine rajd to spory zastrzyk expa(od 3 do 7 lev na tydzien za friko) łacznie daje 3000 expa (50,100,250, 600 i 2000). Granie pvp jest o tyle fajne ze za streak co iles wpada 15 mięsa bonusowego (teraz mam koło 90 odłożonego). Robiąc assasins 1 i sprzedajac mobki ma sie tyle golda ze styka na fuse cieniami (wiec wybranych jednostek nie trza juz farmic expa). Wczoraj wydalem 52 mln na rank up (16 rank demonicy, a 180 lev) Zostało mi 94 mln. Dziennie kilkanascie walk i co tydzien wpada 20-30 mln po sprzedaniu niepotrzebnych mobków (z pvp, z gildjowych krysztalów i z farmy).

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2016, 17:30 
Cytuj  
Gracie w toto jeszcze? Warto tera zaczynać?


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2016, 17:58 
Cytuj  
Pwael napisał(a):
Gracie w toto jeszcze? Warto tera zaczynać?



Tak gramy. Od wczoraj co prawda serwer raz stoi raz lezy (mieli attak hackerów), ale pewnie za to sypna jakąś rekompensata.

Klucze do dlc nadal sa do zdobycia

http://www.mmogames.com/giveaways/forge ... -giveaway/

http://www.mmogames.com/giveaways/forge ... -giveaway/

Z wcześniejszych linków też cos może jeszcze działać.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2016, 18:30 
Cytuj  
ta wersja na iOS-a to to samo co Steam czy to samo co facebook?

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2016, 20:11 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ta wersja na iOS-a to to samo co Steam czy to samo co facebook?


Osobny serwer i pewnie małe różnice. Ale podobno jest myk co by na andku opalić steam wersje.


Za przerwę techniczna dali 300 gemów i 3 znizki na zakup crypt.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2016, 17:08 
Cytuj  
maly patch ale dodaje, zmienia pare rzeczy in plus. i to wskutek glosow graczy. czyli sluchajacy devis. me lajked.

Spoiler:


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 paź 2016, 11:01 
Cytuj  
Forge of Gods: Fantastic Six Pack

https://game.giveawayoftheday.com/forge ... -six-pack/


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 31 paź 2016, 10:46 
Cytuj  
Forge of Gods: Twilight Destroyers

https://game.giveawayoftheday.com/forge ... ers-pack/#


_________________
For the pony!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.