mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2003, 10:15 
Cytuj  
na umowione spotkanie, czyli dzisiejsza wyprawe, przybyly cale 3 osoby: znowu wrzucilem troche shotow do poogladania.

aenima zaluj, ze cie nie bylo. zbilismy jakichs dwoch francuzow potem za nami biegali inni francuzi i nas bili hehe... jeden mial chyba jakiegos uber disc rune'a, ze nie dalo sie go zabic w ogole.

beast, piec minut po tym jak sie zmyles, odnalezli nas frenchies w tym kampie elfow. sam nie wiem jak, bo przeciez to zadupie bylo straszne. tym razem przyprowadzili sobie dodatkowo goscia na 45 levelu- colossusa... tak dla pewnosci :[ z tym to bedzie dopiero problem. nie zdazylem zobaczyc jaka klasa, bo za szybko bieglem. szczupak moze powie, bo mial okazje im sie z bliska przyjzec HEHE

[shoty zdjete]

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2003-01-14 20:22 ]</font>

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2003, 13:15 
Cytuj  
Cytuj:
2003-01-03 10:15, konrador napisał:
beast, piec minut po tym jak sie zmyles, odnalezli nas frenchies w tym kampie elfow. sam nie wiem jak, bo przeciez to zadupie bylo straszne. tym razem przyprowadzili sobie dodatkowo goscia na 45 levelu- colossusa...


Ktorys z tych mlotkow musial miec wysoko rozwiniety tracking :har:

Anyway mam sposob na forge master disc - daje resist na ataki typy meele (nasze luki ~80% skilla). Jest podobno scytche bow z wymaganiem 100% skilla zadajacy elemental damage, bedziemy musieli sie za nim rozejrzec w pvptest rank7.

Ps. Nie zapomnij zrobic kilka postaci do TESTow :wink:


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2003, 14:23 
Cytuj  
Ktorys z tych mlotkow musial miec wysoko rozwiniety tracking

barbarian? tracking? ok...
niemozliwe zeby gosc mial forge mastera, ta disc jest dostepna tylko dla dwarfow. sprawdzilem przed chwila w rune/class/disc table, poza tym widzialem o tym wzmianke na forum. moze po prostu wpakowal duzo punktow w piercing resist?
od scythe bow lepszy bedzie aenimka ze swoim 70% attack/defense debuff i fireballkami :o
zrobiles juz 100 w bow?
charki do kaski zrobie na pewno, bo tez chce wrzucic troche punktow w luk... trzeba tylko ustalic o ktorej jutro bedziemy grali, zeby transfer zrobic i skoczyc zabic jeszcze raz moba, co droppuje rune runecastera...

btw. mozliwe, ze dolaczy do nas nowy gracz z polski jutro:)

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2003, 14:43 
Cytuj  
Cytuj:
2003-01-03 14:23, konrador napisał:
barbarian? tracking? ok...
niemozliwe zeby gosc mial forge mastera, ta disc jest dostepna tylko dla dwarfow.

btw. mozliwe, ze dolaczy do nas nowy gracz z polski jutro:)


Tracking jest dostepny z disciplines jak Bounty Hunter itp. (moga to chyba miec). A co do Forge Mastera to pewnie stoi gdzies buff bot rzucajacy czar na kawalek armoru.

Dajcie znac o ktorej zaczynamy.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2003, 15:01 
Cytuj  
ja postaram sie byc o 4. jak nikogo nie bedzie, to najwyzej pojde robic sam kolo khar lvlki, a potem sie jakos spotkamy...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2003, 15:27 
Cytuj  
ja bede dzisiaj na bank o 3 4 5 6 7 8 9 dopoki nie zajebiemy wszystkich franciuzikow


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2003, 16:13 
Cytuj  
Nie przylookalem kim byl ten na 45, ale widac na /who. Po za tym ci goscie mieli sprytne chary porobione: fighter barbarian aracoix = lata, strzela i ma 1500+ hp, wiec naszymi charami mielismy mietkie szanse (zwlaszcza ja)...
Stwierdzilem ze tanki sa do dupy vs archerzy, wiec sobie zrobie shade scouta i przynajmniej bede mial sie na co relognac :razz:

4 rano powiadasz? postaram sie byc

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2003, 17:18 
Cytuj  
tia... no ja na /who moglem zobaczyc, ale spojrzalem tylko na lvl. o klasie zapomnialem, bo mi sie lapy trzesly, jak dysk zaczal rzezic i czerwone kropki dookola wyskakiwac :/

btw. shade scout sux wedlug mnie. ja tez mialem robic, bo shade wyglada fajnie, ale:
- ma slabe statsy, jak na rogue - hi str, con. low max dex
- ma ogolnie slabe statsy. kiedys robilem takie porownanko, spojrz ponizej. mozliwe, ze cos od tamtej pory zmienili, ale wyglada to mniej wiecej tak (najlepiej z fixed fontem ogladac):
aelfborn*- 45 50 45 35 35 -- 210 + 15 = 225
[aracoix]- 55 55 50 25 40 -- 225 + 10 = 235!
elf* - 40 60 40 40 40 -- 220 + 5 = 225
human - 45 40 45 30 40 -- 200 + 30 = 230
irekei - 45 55 45 35 30 -- 210 + 10 = 220
shade - 65 30 55 20 30 -- 200 + 15 = 215
i teraz jak to czytac - statsy od lewej: str,dex,con,int,spi; suma statsow + liczba punktow do rozdysponowania przy kreacji postaci (btw. od kazdego stata przy kreacji mozesz odjac max -5 i przeniesc te punkty na cos innego, np. traits) = suma sumy statsow i liczby puntkow blah blah blah.
najlepsze statsy na scouta ma elf, ale aracoix dodatkowo moze latac, wiec jak walczysz z jakims warriorem... to ci gowno zrobi. teoretycznie malo ktora klasa melee ma jakiekolwiek szanse z postacia, ktora moze w running pakowac punkty i krecic kolka wokol przeciwnika.

ta.. skleroza jak zwykle. aenimka sprawdzil, co to za gosc jest i okazalo sie, ze crusader, a ci podobno maja jeszcze wiecej hp niz ci barbowie : miod po prostu.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2003-01-03 17:30 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2003, 19:14 
Cytuj  
taa jak testowalem pvp to mialem duela z takim jedenym na lvl 30 koles mial 2k hp dotego dramowy healt co 10 czy tam 15 minut hmmm i jak pomyslcie ile koles ma healta na 45 lvl


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2003, 20:19 
Cytuj  
Jako ze zrobilem juz 2 crusaderow jestem na 100% pewien ze barb i warrior maja sporo wiecej hp niz crusader. Mam teraz crusadera half-gianta na 28 i na tym samym levelu co aelfborn warrior, crusader mial sporo mniej hp. Crusader ma za to party deffence, damage i health regen buff + 1 spory heal raz na 15 minut. Wiec takim pure tankiem jak warrior czy barb to on nie jest, zwlaszcza jak sie go zrobi na healerze :/

Myslalem tez zeby zrobic HG warriora z kusza - duzo hp a warrior ma xbow mastery nawet. Ale jednak zrobie scouta jakiegos zeby miec stealth. Chcialem shade ze wzgledu na witch sight, a elf ma za malo max const, wiec zostaje aelfborne i aracoix...

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2003, 22:38 
Cytuj  
to juz lepiej aracoix chyba. aelfborn niczym sie nie wyroznia ciekawym... taka sobie rasa.
witchsight wybierz sobie z traits za 6 practice points.. naprawde nie oplaca sie pakowac w gowniana rase, zeby tylko to dostac.
poza tym co ty zes sie uparl na ten low con? :O to chara, ktory nie walczy kontaktowo nie potrzeba healtha jak na tanku, a poza tym mozesz sobie dolozyc rune'a chociazby +15 max con - juz wystarczy.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2003-01-03 22:41 ]</font>

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2003, 00:55 
Cytuj  
Zrobie Irekei :/
Bede o 6 dzis, a teraz ide lulu...

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2003, 02:43 
Cytuj  
Ja bede na 50% o 6 rano, ale pisze te slowa z after-sylwester party z moimi znajomymi (juz sam nie wiem jak to nazwac?! :wink: ).

Jak trafie bez problemu w przycisk power na kompie to sie pojawie!

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2003, 11:34 
Cytuj  
potym jak zalapalem craha soryszczupak za death :sad:
pojawil sie beast i poslismy pizgac francozow spizgalismy tego rodda czy jak mu tam bylo
ale pozniej pojawili sie jakis inny i mnie zajebal
potem beast wyjasnil sprawe z francuzami i juz nie ma nakogo sie szykowac


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2003, 13:36 
Cytuj  
irekei tez sie za bardzo nie nadaje na scouta, bo ma low max dex.

zrobilem 22 lvlek w koncu... cos mozolnie mi to idzie strasznie, bo zwykle, zamiast cos robic, przez dwie godziny ganiamy w ta i z powrotem i marnujemy czas (dzisiejsza wyprawa po rune wyrmslayera, ktorego nikt nie chce:). bilem monsterki na swoim lvlku (mniej wiecej, bo byly R1, a nic lekko wyzszego nie moglem znalezc) i myslalem, ze sie zalamie. 3-5k :

odwiedzilem runecaster trainera i potrenowalem troche runecarving (grosze. mniej niz 1k za trening, ale w miare trenowania rosnie oczywiscie). oczywiscie trzeba tez oddzielne trenowac kazdego spella - 1k gp i rosnie...
wytrenowalem najpierw na probe ice/fire resist buff (ale bardzo krotki, bo tylko 120sek, przynajmniej na razie) i heala. wsadzilem pare punktow w heal i zabiera 42 many, heal za 20-50 hp... tak przynajmniej w opisie pisze, ja nawet sie tym nie probowalem leczyc jeszcze. many strasznie malo mialem, wiec dokupilem sobie amulecik +85 i teraz bede musial punkty w spi pakowac wszystkie. max dex juz mam:/

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2003, 14:58 
Cytuj  
kogo bedzemy bic?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2003, 15:40 
Cytuj  
Irekei ma 130 max dex - wystarczy.
Jezeli pobiliscie rodana jak mnie nie bylo to troche szkoda ze sie nie zalapalem... w sumie ubil mnie ze 3 razy :razz:
Aenima - spoko :smile: mam tylko nadzieje ze pozbieraliscie moje smieci

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2003, 15:42 
Cytuj  
ciebie zbijemy za crasha, a potem za lamanie stuna ;) wyverny i drake'i mam nadzieje. jutro wczesnie rano bede jak zwykle, milo by bylo jakby sie ktos do towarzystwa pojawil :|
ja wzialem twoj shit i sprzedalem. duzo tego nie bylo, oddam kaske jutro rano.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2003-01-04 15:43 ]</font>

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2003, 15:55 
Cytuj  
btw - strzelilem pare screenow z drakami i tymi paskudztwami bez glow i nawet nie trzebaby bylo ich tak bardzo blurowac, tylko nie mam gdzie wrzucic ;/

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2003, 16:03 
Cytuj  
wrzuc tutaj


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.