mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 40
Dołączył(a): 3.11.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2003, 16:46 
Cytuj  
Właśnie wybieram sie do sklepu po LBR, ale zanim zaczne gać chciałbym sie dowiedzieć jak jest z combat skillami na OSI (dotychczas grałem na free shardach :razz: ). Np. co uchodzi za najskuteczniejsze na Europie? macing, swords?
Tylko w odpowiedzi, że są tak samo dobre nie uwierze, bo z taką sytuacją to sie jeszcze nie spotkałem :grin:


Posty: 40
Dołączył(a): 3.11.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2003, 17:02 
Cytuj  
:grin:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2003, 17:09 
Cytuj  
Polecam stratics, ale teraz to nie wiadomo tak do konca bo beda zmiany zwiazane z AoS.

Dobra, powiem jak to wyglada obecnie:
Fencing - szybki, maly dmg(w polaczeniu z runic weapon + PS ogromny dmg v mage), para blow. Bardzo popularny skill do PvP
Swordsmanship - wolniejszy od fencing, przy uzyciu broni typu axe i posiadaniu skilla LJ zwikszony dmg o 30%, Generanie wolniwjsza bron ( axe duzo wolniejsze ) ale wiekszy dmg. Dosc popularny skill wsrod dexorkow PvP i PvM.
Mace - Wiekszosc to wolne bronie o sporym dmg, zbija stamine i niszczy zbroje. Szybkie bronie to staffy, zbijaja stamine ale wolniej niszcza zbroje. niezly dmg.
Malo popularny skill. Obecnie na wymarciu wsrod PvP - dosc powszechny wsrod RP Guild PvP.

W zasadzie najpowszechniejszym temptate do PvP jest healer mage ale o sie zmienia po uzyciu PS ...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2003, 17:15 
Cytuj  
Cytuj:
2003-01-31 17:02, Sakartus Drahke napisał:
:grin:

Uczciwie ci powiem ze nie mam pojecia, ale raczej tak bo do dzis zeby grac na OSI nie potrzeba LBR.
Zdaje sie ze gdzies pisalo ze nie bedzie problemu z gra z tym ze nie wejdziesz do Malas i nie bedziesz mial mozliwosci uczyc sie nowych skili

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2003, 18:18 
Cytuj  
Z LBR (bez AoS) nie bedziesz mogl (juz niebawem) wejsc do Malas, edytowac domkow, zostac Paladynem ani Nekromanta. Cala reszta powinna dzialac bez zarzutu.

Z tym skillem walki to nie masz co lamac sobie glowy, bo po wejsciu dodatku wszystko moze ulec zmianie.


Posty: 40
Dołączył(a): 3.11.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2003, 13:25 
Cytuj  
To jest w ogóle po co otwierać opakowanie LBR? Bo gre już mam, ale dopóki jej nie otworzyłem moge ją zwrócić... no i kiedy AoS wejdzie do sprzedarzy w Polsce i na świecie?
Tzn. Lepiej poczekać na AoS i oddać LBR czy zabrać sie do gry? :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Sakartus Drahke dnia 2003-02-01 13:26 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2003, 13:27 
Cytuj  
Premiera AOS:
W USA - 11 luty
W cywilizowanych? krajach Europy koniec lutego - poczatek marca.
W Polsce - kto wie?

*

Posty: 155
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2003, 13:46 
Cytuj  
Hi

Mysle ze zabierz sie do gry, zrobisz sobie troche skilli na postaciach.
A zanim w Polsce bedzie AOS - hmm pewnie na LATO :smile:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2003, 18:18 
Cytuj  
Cytuj:
2003-02-01 13:25, Sakartus Drahke napisał:
To jest w ogóle po co otwierać opakowanie LBR? Bo gre już mam, ale dopóki jej nie otworzyłem moge ją zwrócić... no i kiedy AoS wejdzie do sprzedarzy w Polsce i na świecie?
Tzn. Lepiej poczekać na AoS i oddać LBR czy zabrać sie do gry? :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Sakartus Drahke dnia 2003-02-01 13:26 ]</font>

Jak dasz rade zakupic AoS to raczej odpusc sobie - bo te kilka dni wytrzymasz, jesli mozesz kupic gre tylko w Polsce to sobie odpusc czekanie i graj, po jakims czasie kupisz sobie kod update do konta za uo gold a klijenta sciagniesz
Na dzien dzisiejszy staty na postaci ustawia sie okolo miesiaca, dla nooba to tez problem jest z kasa na traning skilli wiec jak zaczniesz grac to miesiacu-dwuch gdzies tak bedziesz mial postac w sumie prawie finished. A wtedy juz moze bedzie w Polsce lub do sciagniecia z jakiegos europejskiego sklepu on-line

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.