mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2003, 10:14 
Cytuj  
UO now completly sucks! The new changes to it are absolutley pathetic and
completly change the dynamics of the game.

I am quitting this game now, I can not tolerate having my GM Resist player
get hit for 49 damage off an Ebolt from an air elemental, and my 110 str
character dieing in one hit from an Ogre Lord. Not to mention the absolute
horrible lag which makes it damn near impossible to do anything in the game.

Skills absolutey mean nothing now, this entire game is now completly
dependant on items and their magic properties. Why the HELL would OSI do
this? UO now is nothing more then a lag filled clone of Diablo 2.

What was the motivation they had for changing everything so drastically like
this? Who's bright idea was it to turn UO into Diablo 2? Why is it they
had to fuck everything up when the game has been running so smoothly over
the past year and a bit. How long is it going to take them to fix all the
bullshit bugs and lag AoS is causing?

I quit! After my 4 + years of paying 10$ US a month for this game. They go
and completley fuck everything all up without asking any of the players (as
far as I know) and the people who did this is just some LAME 3rd RATE group
of programmers who dont even play the fucking game!!

UO is ruined! Dont buy it people, it really is shitty now!

---
To tylko jedna z wielu podobnych opinii na temat AoS, z ktora ja rowniez zgadzam sie w 100%. Osobuscie czuje sie zrobiony w huja i to podwojnie: za pierwszym razem gdy kupilem LBR a monstery tam obiecany pokzaly sie... w AoS (omg); drugi raz, kupujac AoS z powodow wszystkim dobrze znanych.

Mam tylko nadzieje, ze OSI naprawi bledy, odda kase (hahaha) i wszystko wroci do normy. Inaczej zosatnie mi tylko zrobic 25 smithow/tailorow i robic bod'y... Ale jak dlugo tak pociagne...

Ogarnia mnie rozpacz. Ide sie zajebac sniegiem.


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2003, 17:02 
Cytuj  
ciezko ci bedzie sie zajebac sniegiem

Ja w uo nie gram juz nie wiem ile.. nie licze , 3 miechy?
Chetnie bym sobie troche pogral juz teraz z dystansem - nie tyle co kiedys.
Ale gdy widze posty ludzi ciagle narzekajacych konczycych wypowiedz "fuck osi , i quit"
to mi sie nie chce :smile:
a pvp bylo fajne-poza trammie factionersami dexorz z ruin wep i 20 ping :wink:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2003, 18:00 
Cytuj  
Ale gdy widze posty ludzi ciagle narzekajacych konczycych wypowiedz "fuck osi , i quit"

Tak jest po kazdym wiekszym patchu... Ale fakt, ze teraz przegieli.

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2003, 18:31 
Cytuj  
Ten gosc co to pisal troche presadzil z tymi ogre lardami - muj bard ma 70 str i wytrzymuje 2 trafienia, bo nosi spined armourek i ma spory resist na fizyczne, ale jak sie biega nago caly czas to nic dziwnego :sad:

Resist - zgoda, ze spierdzieli. Jedyne co teraz robi to skraca czas trwania paralyze (cos jeszcze? bo nie zauwazylem), przy czym miedzy 65 resist a 90 nie ma duzej roznicy.
Po za tym dmg MB nie zalezy juz od statsow, tylko od cold resista. EQ teraz nie dziala na stworki na ktorych normalnie jest "target cannot be seen", czyli np w despise przy mostku. BS jest rozwalany 4 trafieniami ogra lorda. Lag powoli ustepuje i juz nie jest tak zle jak 3 dni temu. Recallowanie i Gate miedzy tram/fell/malas to ciezka przesada imho. W polaczeniu z bag of sending i ubezpieczaniem itemow juz sie totalny no-loot zrobil.
Mnie najbardziej wkurwilo zmniejszenie lootu z potworkow, bo chcialem zaczac goldem placic za granie, a teraz musialbym caly czas grania poswiecac na zarabianie kasy zeby moc dalej grac - bez sensu :sad:
Ciezko powiedziec czy totalnie spierdolili te gre. Ja uwazam ze po prostu ja diametralnie zmienili i koniec. Jednym sie podoba, bo im sie po staremu znudzilo, inni co sie bardzo przyzwyczaili beda narzekac ze sjebali. :/
Uwazam ze trzeba troche cierpliwosci, nauczyc sie nowych zasad i mozna sie przyzwyczajic.

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lut 2003, 01:11 
Cytuj  
tylko po co? :sad:

Ale mnie nei sluchajcie bo ja tez juz z 3 miechy nie gram i raczej po tym co widzialem i co czytam nie mam ochoty wracac .. Sentyment jednak pozostal i 3 konta, 2 towerki i troche rerow ... ktos chce kupic? <grins>


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lut 2003, 21:06 
Cytuj  
sentyment :smile:
moze sobie jeszcze kiedys pogram
ale gdyby byl stan patch sprzed PS hehe :wink:
mam konto 32 miesiace , chcialbym zobaczyc swoj main char na etheral koniku - wiec pewnie wroce kiedys hehe
UOA dziala tylko i wyl. na osi serwach?

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 lut 2003, 09:36 
Cytuj  
tak

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lut 2003, 18:52 
Cytuj  
hmm nie wiem jak teraz ale kiedys dalo sie grac z uoa na zagranicznych free, np NL


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2003, 10:54 
Cytuj  
No dobrze...OSI = D2
ale nikt nie pisze o odczuciach grania paladynem czy nekrosem :sad:

Niektorzy maja juz AoS ...niech cos skrobna
czy moze nie warta bo tak bardzo suxuja ? :sad:


Personally - I'm very grateful OSI for all this changes. Yes, they screw all my time what I invest in taming, resist, PS hunting, magic items hunting (such as invul armor, vanqs) etc. But as soon as this happens I'm back to RL. Finally - I'm not trapped by this game anymore. I saw lots of ppl like me who spend too much time in the game. And we all crewed our RL (I lost good job because of UO, didn't do my homework, lost girlfriend and some of my friends etc). I hope - this crazy time gone by now and soon I'll get it all back.

na osi general wiele podobnych postow..

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aldatha dnia 2003-02-21 14:31 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2003, 15:11 
Cytuj  
Malo ktos cos pisze, bo na 'naszych' serwerach, czyli Europa i Siege, nadal nie ma AOS. Jako kroliki doswiadczalne posluzyli Amerykancy. Jeszcze nie skonczyli swojego zadania :smile:

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2003, 23:49 
Cytuj  
to kiedy wchodzi?
ciekaw jestem czy ludzie sie beda podobnie wypowiadac jak list powyzszy postnniety przez Aldathe.
hmm... coval , ty masz zamiar kiedys skonczyc z uo?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Smolik dnia 2003-02-21 23:50 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2003, 01:38 
Cytuj  
Ostatnio nie widze powodow do konczenia z UO. Kaske jakos zarabiam, w pracy coraz lepiej, ostatnia sesja w porzadeczku.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2003, 09:08 
Cytuj  
Zdaje sie ze na Euro AoS wchodzi 7 marca
Zreszta sprawdzie sami - link

http://update.uo.com/cgi-bin/newstools.pl?Article=7195

The ship date for Age of Shadows in Europe is February 28th, but the "in-store" date, as well as the date given on many European online retailers&#8217; websites, is the following Friday, March 7th. In light of this information, we&#8217;ve decided to push back the Age of Shadows publish for the Europa and Drachenfels shards until March 7th. We understand that it&#8217;s possible some European players who get their game shipped earlier than the "in-store" date will need to wait until March 7th before accessing the new features, but we feel it&#8217;s extremely important to hold off on opening housing on those shards until the game has actually hit the shelves.
This means that the Early Settlers program will be active on Europa and Drachenfels beginning Friday, March 7th, and ending on Tuesday, March 25th. Players who upgrade to an Age of Shadows account and log in before the end of this period will receive a special Mini-House Collectible and an Item Bless Deed (good for blessing one single item; non-transferable between characters or accounts) in their character&#8217;s backpack.

We know you&#8217;ve been waiting eagerly for details on where you can order the game to get your Hooded Shroud, and we&#8217;ve gotten some of that information for you!

Our German players looking to pre-order Age of Shadows for the Hooded Shroud of Shadows can look here for information on how to order.

Our Swedish players can find that information here.

We are still waiting to hear the final word on participating retailers for the UK and Denmark; we will let you know as soon as we have that information. Thanks for being patient, and we look forward to introducing Age of Shadows to our European counterparts!




<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: dnia 2003-02-22 09:19 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2003, 05:29 
Cytuj  
OMG pierszy publish pszez 4 lata grania co kurwa lubie i wszyscy placza. Dwoch moich kolesiow co w szkole spotkalem spszedajom teraz. Ja mysle ze sie im pojebalo. Tylko co sucks ze nadal nie da sie wygrac kurwa 1 on 2 vs mag+fencer. To chujowe zasze tego nienawidzilem o UO bo ci dadza w dupe. Ale i tak ja lubie, a ci co placza sa pojebani bo OSI wiencej nowych graczy dostalo pszez AoS niz pszez wszystkie inne publishes :/

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2003, 11:27 
Cytuj  
oj ciezkie to bylo do czytania:)


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 lut 2003, 18:53 
Cytuj  
Eee... Nie zrozumialem zdeka tego ostatniego :wink:

**

Posty: 326
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2003, 13:34 
Cytuj  
nie przejmujcie sie, to normalka
Astax uczyl sie polskiego gdy gral z polakami na sp... :>

OSI za kazdym razem niszczy uo nowymi dodatkami, patchami... ludzie odchodza, na ich miejsce przychodza nowi. Dla OSI nie ma znaczenia, ze rotacja graczy jest wysoka, wazme ze kasa leci do kieszeni.
Ja zrezygnowalem po wprowadzeniu PS. Od tamtego czasu zagralem moze dwa razy. Ta gierka to juz nie powod, dla ktorego zarywalem noce, to juz nie to wspaniale drugie zycie, w ktorym wszystko bylo latwiejsze i piekniejsze, to juz nie zycie w ktorym adrenalina skakala przy wygrywanej honorowej walce 1vs1. Teraz to juz tylko gra.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.