mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 12:26 
Cytuj  
Polazilem sobie dzisiaj po Ilshnear w charakterze duszka, bo nadzialem sie na poison elemele :sad:. A oto kilka wrazen/uwag.
1. Bedzie miod jak wyjdzie UO:BTR. Nie moge sie doczekac, kiedy mozliwe bedzie wejscie klientem 2D
2. Wymarzona kraina dla PvM-owcow. Przedziwne monsterki typu The Soul Collector. Chaos zrobione jest wrecz bajkowo.
3. Namierzylem spawn unicornow. Ki rinow niestety nie.
4. Uwaga na pajaczki Giant Black Widow. Niestety, poisonuja 5 levelem :sad:
5. Sa BANKI, stable!!!, regi po 3 i 5gp.
6. Pytanie do tamerow: czy ancient wyrmy mozna tamowac? Bo wiem, gdzie sie spawnuja.
7. Bedzie fajnie, ale jak da sie wejsc 2D. 3D jest malo, niestety, grywalne.
Pozdrawiam :grin:


_________________
Vhailor

*

Posty: 83
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 12:35 
Cytuj  
> 1. Bedzie miod jak wyjdzie UO:BTR. Nie moge sie doczekac,
> kiedy mozliwe bedzie wejscie klientem 2D

Ja też. Będzie wesoło :smile:

> 3. Namierzylem spawn unicornow. Ki rinow niestety nie.

Kiriny sie spawnuja w Ankh dungeonie, w tzw. Kirin Passage.
http://uo.stratics.com/atlas/ilshenar-ankh.shtml

> 6. Pytanie do tamerow: czy ancient wyrmy mozna tamowac? Bo wiem, gdzie sie spawnuja.

Nie można. Kieeedyś można było, podobno jeszcze ktoś na jakimś serwerze ma stamowanego ancient wyrma :smile:

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 12:40 
Cytuj  
> 2. Wymarzona kraina dla PvM-owcow. Przedziwne monsterki typu The Soul Collector.

A to czasem nie ten sam co Collector of Souls ???

*

Posty: 83
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 12:49 
Cytuj  
>> 2. Wymarzona kraina dla PvM-owcow. Przedziwne monsterki typu The Soul Collector.

>A to czasem nie ten sam co Collector of Souls ???

A Collector of Souls to przypadkiem nie stary dobry Balron?

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 13:59 
Cytuj  
Cytuj:
A Collector of Souls to przypadkiem nie stary dobry Balron?


Ta, w ilshenarze jest chyba z 20 spawnow balrona jak nie wiecej

Polecam wycieczke do new lands - centralna czesc ilshenaru - m.in. wielka wioska savagow, miasto gargoyli, piramida i dungeon z exodus scenario i ancient wyrm nest z jajem :smile:

Najszybciej mozna wejsc od honor shrine - po wyjsciu z gata trzeba isc caly czas isc na N przy scianie (wejscie okolo 3-4screeny od gata).

Drugie dobre wejscie jest na S od compasion, postawione w obozie cyganow (bank, stable, vendorki, no gz). Fajny PK spot :grin:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Fergerod dnia 2001-11-18 14:08 ]</font>

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 14:30 
Cytuj  
Cytuj:
On 2001-11-18 12:49, Delis napisał:
A Collector of Souls to przypadkiem nie stary dobry Balron?

Hm... nie wiem, jak Balron wygladal. To jest jak demon, tyle ze ciemno -szare :smile:

_________________
Vhailor [RAT]

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Vhailor dnia 2001-11-18 14:30 ]</font>

*

Posty: 83
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 14:37 
Cytuj  
> Hm... nie wiem, jak Balron wygladal. To jest jak demon, tyle ze ciemno -szare :smile:

To Balron.
zajrzyj tu: http://uo.stratics.com/hunters/balron.shtml

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 15:47 
Cytuj  
Cytuj:
1. Bedzie miod jak wyjdzie UO:BTR. Nie moge sie doczekac, kiedy mozliwe bedzie wejscie klientem 2D

Bedzie super, bo bez recalla tamerzy nie beda mogli farmowac, bo nie ma jak kasy odkladac. A przynajmniej sprawa jest utrudniona.

Cytuj:
2. Wymarzona kraina dla PvM-owcow. Przedziwne monsterki typu The Soul Collector. Chaos zrobione jest wrecz bajkowo.

A probowales zabic Skeletal Dragon? Jest chyba nie do zabicia w pojednyke - serio.
Cytuj:
3. Namierzylem spawn unicornow. Ki rinow niestety nie.

Ja jeszcze namierzyłem Nightmare i dragony chyba. :smile:
Cytuj:
7. Bedzie fajnie, ale jak da sie wejsc 2D. 3D jest malo, niestety, grywalne.

Grywalne to moze i jest, tylko ja za kazdym zrazem mam crash i umieram, a potem rajd robie, zeby sie wkrzesic i lootnac. Wogole Ilshenar to kraina looterow, ludzie przyciagaja potworki zebys sie nie zlootowal, a potem czekaja na kosci. :roll:



_________________
Coval

Additional lockdows (gold sink) - Idea
Moja stronka o UO

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Coval dnia 2001-11-18 15:48 ]</font>

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2001, 01:44 
Cytuj  
Ładny obrazek:
Obrazek
Tak na marginesie : tamowałem to ze 3 godziny (96.2)... jutro dalej probuję :smile:


_________________
Vhailor

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.