mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2001, 18:27 
 
Nadszedl czas zmian...
Doszlismy do wniosku, ze na obecnym emulatorze zrobilismy juz wszystko. Z niego nie da sie juz wiecej wycisnac, usunac nie ktorych bugow (nie stety Taming na Sphere jest NIE do poprawienia, mozna tylko fizycznie zmniejszyc czas potrzebny do stamowania danego zwierzaka). Postanowilismy uderzyc w nowy emulator. Obecnie najlepszy, preznie rozwijajacy sie i posiadajacy przyszlosc. To NOX. Zdajemy sobie sprawe, ze i on posiada bugi, mniej lub bardziej drazniace. Ale jest w fazie rozwoju (mimo ze obecnie stoi na bardzo wysokim poziomie) i na najblizsze miesiace nie zapowiada sie na to aby jaki kolwiek inny emu czy niechec tworcow NOXa przekreslila jego isntnienie.
Tyle tytulem wstepu, teraz to co po trochu czeka wszystkich, ktorzy zgodza sie dalej pozostac na serwerze albo tych co zdecyduja tuaj poprowadzic swoje postacie:
- wszystkie skille dzialaja jak powinny (to wynika z naszych wstepnych testow - czytajcie to jako nie znalezlismy narazie zadnych niezgodnosci)
- zero bugow w domkach
- rybak w koncu lowi (w zaleznosci od posiadanego skill) przedmioty, gp, potwory, a nawet zdalzylo mi sie wylowic deeda statku
- podczas walki rosnie jak ze wazny skill anatomy, i co najwazniejsze w koncu posiadanie tego skilla jest oplacalne
- gornicy wykopia kazdy kruszec w zaleznosci od posiadanej umiejetnosci
- mozna zebrac :smile:
- provocation jak dotad nie sprawilo zadnych problemow
- animal lore jest teraz niemal wymagane do zapanowania nad zwierzetami
- taming (CHRYSTE TAMING!) w koncu dziala, na sphere nie bedzie NIGDY
To tylko czesc, reszte napewno zauwazycie w "praniu".
Monstery:
- AI potworow to najwieksza zaleta NOX. Kiedy sa ranne uciekaja, uzywaja na siebie czarow ochronnych, lecza sie czarami. W dodatku atakuja jak tylko jest to mozliwe gracza (bardzo sie zdziwilem kiedy walczylem ze spectre, ktora najpierw uciekla, rzucila na siebie heal i wrocila zeby mnie wygrzmocic czarami - Balar, GM Sorbo). Oczywiscie prawdopodbnym jest ze moglo to byc calkiem przypadkowe zachowanie. Z drugiej strony nie wyobrazam teraz sobie walki z liche lordem, skoro spectre tak potrafi dokuczyc...
Inne:
- dziala system chaos - order. Czyli po zalozeniu gildii, mozecie wybrac przynaleznosc. Chaos - otrzymujecie czerwony nick oraz tarcze chaosu, order - zielony nick + tarcza orderu. Oczywiscie to tylko taki bonus, za to czy bedzie u nas chaos czy tez nie odpowiedzialni jestecie WY.
- mily dodatek - 'BOUNTY (UWAGA!!!! Teraz obowiazuje znaczek ', nie jak w sphere . (kropeczka :smile:). W momencie kiedy zginiesz i bedziesz w postaci duszka (tylko wtedy dziala), mozesz wpisac 'bounty, wowczas ustalasz jaka ma byc nagroda. Na kazdej tablicy informacyjnej pojawia sie informacja o twojej nagrodzie oraz o osobie za ktorej glowe zostala wyznaczona. Taki maly uklon w strone profesji Bounty Hunter :smile: Czas trwania poscigu za zabojca to 10 minut (od momentu zgloszenia 'bounty - wydaje mi sie ze to w zupelnosci wystarczy dla wprawnego lowcy nagrod).
- bedac w postaci duszka mozesz krasc mane :smile:
- dzialanie magicznych przedmiotow, czyli modyfikator +12 jest naprawde takim modyfikatorem (co nie stety raczej NIE dziala na POL, sprawdzalismy na najnowszej wersji)
- i masa rzeczy o ktorych teraz nawet nie jestem w stanie napisac...
Po prostu cos nowego. Liczymy bardzo na doswiadczonych graczy. Bedziemy wdzieczni za kazda pomoc, zgloszenie buga i nie staranie sie eksploatowania ich. Naprawde nie warto psuc sobie zabawy. My tez jestesmy ludzmi i czasami po prostu nie jestemy w stanie ogarnac wszystkigo. Mam nadzieje ze to rozumiecie. Tym bardziej ze to dla nas tez nowosc (adminowanie, inne skrypty, inny jezyk, inny Gm tool). Dajcie nam tez troche czasu zanim to wszystko ograniemy.
W tym momencie Szerszen przpisuje istniejace konta (kasuje nie uzywane od pazdziernika), ciezko pracowal i pracuje zeby wszystko dzialalo jak nalezy, wiec okazcie troche wdziecznosci i nie sflamujcie od razu tego posta...
To wszystko sa PIERWSZE wrazenia, nie zawsze nie stety odpowiadajace rzeczywistosci. Zrozumcie to, chcemy jak najlepiej.

Pozdroovka, Oyci3C & SC Team.

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2001, 18:53 
 
:smile:

Hehe, niedługo ( jeśli jeszcze kiedyś bedzie zmiana świata ), to wielka walka pod koniec trwania tego starego stanei się tradycją SC.

A tak na poważnie - hmm miło, że na reszcie bedą jakieś super nowości.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2001, 19:02 
 
Terpenku, jesli nie zauwazyles, to w kazdej "powaznej" mitologii jest cos w rodzaju Armageddonu :wink:

A my jestesmy przeciez "powazni" ludzie hihihihi.

A jeszcze jedno - przepisalem kolo 400 kont - tych ktore wygladaly na uzywane, nie przepisywalem np. kont jednodniowych z wrzesnia 2001 - uznalem iz raczej jest to bez sensu :wink:

Osoby, ktore nie beda mogly sie z jakichs przyczyn (ten plik mial pare mega, a wszystko niestety recznie) dostac na konto - proszone sa po prostu o ponowne wyslanie zgloszenia - ale na boga nie mnozcie kont "na wszelki wypadek" ci co nas znaja wiedza ze trudno tu stracic konto :wink: - chyba ze sie obudzi spiacego GM'a


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2001, 19:11 
 
A jeszcze takie jedno malutkie, szczegolowe pytanie - kiedy to bedzie? ( w przyblizeniu ) i czy beda stare czy nowe postacie? I co z lordem Blackthronem? Wyjdzie z tego? Gdyż jaki by nie nastąpił armagedon i jak nei bylibyśmy poważni, jednak zawsze historia biegnie dalej...


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Yerpen dnia 2001-12-15 19:20 ]</font>

**

Posty: 249
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2001, 19:16 
 
Nie no poprostu super, jesli nox ma tak duze mozliwosci to niedlugo SC przewyzszy serwer o nazwie ** pod wzgledem zaludnienia (nazwy nie podaje - kypto-reklama) :razz:


Posty: 3
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2001, 19:25 
 
Chwile pogralem na serverze i...
-zaatakowal mnie zombi ktory zaczal uciekac gdy byl ranny. Brawo
-sila wzrosla mi o 2 w ciagu 5 min. Chyba troche za szybko :smile:
-kupilem u tamera pantere ktora byla oznaczona na czerwono, od razu mi ja zabili :sad:
-serwer padl a ja wlasnie walczylem... chyba bede mogl sprawdzic czy bedac w postaci ducha mozna krasc mane :sad:
- Moze tego wczesniej nie zauwazylem ale jest pelno potworo i dobrze.

Ciesze sie ze server sie rozwija. Oby tak dalej.

Na waszej stronce nie dziala stan swiata

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Neskal dnia 2001-12-15 19:27 ]</font>

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2001, 19:30 
 
A jeszcze jedno - obowiazek uzywania Ignition, to z uo.netla.pl pasuje, klient w zasadzie dowolny - zalecany 3.0.0a bodajze

Ale niech sie mi ktos w koncu przestanie logowac bez Ignition!! :wink:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2001, 19:30 
 
Hmmm... może to dalteko, że trafiłes na ostateczny pojedynek sił chaosu z wszystkim co żyje...


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2001, 19:30 
 
Sila bedzie wolniej rosla (ale bez przesady, to nie realne zycie)
Bo nie jestes tamerem i nie masz animal lore zeby ja utrzymac w wodzach. Jesli bedziesz wystarczajaco dobry to nick pantery zmieni sie na niebiesko i bedzie ok.


Posty: 1
Dołączył(a): 15.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2001, 20:00 
 
- Czy ja dobrze widzialem ale w minoc obok kopalni brak anwial i forge???
- Stamina spada po wykopaniu rudy???
Zaczyna byc ciekawie i trudno.....Gm'wie lubujecie sie w takich pomyslach, jasli tak to ktory jest za to odpowiedzialny hehe?

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2001, 20:22 
 
No i wyszedl falstart :sad:
Nic to musicie jeszcze chwile pozyc na sphere, wsrod tych dziwnych stworzen, a my obiecujemy stosunkowo szybko postawic to co jest na nogi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2001, 20:30 
 
Stamina bedzie spadac przy kopaniu/lowieniu.
A brak forge i anvil przy kopalni to po prostu nie dopatrzenie... ludzie listosci dopiero bedzie serw.


Posty: 11
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2001, 20:36 
 
hehe

*

Posty: 54
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2001, 21:47 
 
OMG
baj baj CL


Posty: 15
Dołączył(a): 15.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2001, 22:20 
 
Napiszcie o 1 wrazeniach z nowego serwerka

**

Posty: 249
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 00:51 
 
Jak by to ujac zeby wszyscy zrozumieli... SC Ru13z F0R 3V3R

*

Posty: 54
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 01:17 
 
lizak:PPPPPPPPPPPPPPP

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 01:39 
 
O której dokładnie zmienił się świat w Sc z Sphere na POl?
Jesli będzie lepiej niż na POL, i uda się wam dokładniej zemulować ustawienia OSI, i będzie stabilnie, i będzie chaos/order to chyba oleję CL... no zobaczymy...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 01:43 
 
Po pierwsze Mastyl:
- nasz swiat nie BEDZIE na POL, co mozna wyczytac z mojego wyplodzonego textu u samej gory.
- serwer sie jeszcze nie zamienil. wykrylismy male nie zgodnosci (konflikt klientow = nie proszony zwis), ktory jak tylko usuniemy to ruszy serw, nie predzej. Nie ma sensu sie podniecac i stawiac na hurra skoro moga byc problemy ze stabilnoscia.

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 01:51 
 
Z uciechy się przejęzyczyłem w pytaniu- NOX oczywiście, a nie POL. (Na pol jedzie CL, i chyba na dobre mu to wychodzi).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.