mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 14:35 
Cytuj  
Wczoraj wieczorkiem odbyl sie turniej na SP 2vs2 organizowany przez Jeitarium z CH. Ogolnie przybylo troche ludzi ale myslalem ze wiecej bedzie uczestnikow.Bo publicznosci bylo dosc sporo.Zglosilo sie 5 par i Jeit zdecydowal ze turniej bedzie sie odbywac z zasada double elimination.
Pierwsza walka:
walczylismy z Tyriht UDL i a UDL slave dwoch magow, obawialem sie tej walki na poczatku ale padli w jakies 10 sec.owned =(.
Druga walka:
Przeciw Donovan Longly i Dalton z NO.Myslalem ze pojdzie gladko , ale Ferdek zapomnial jak sie uzywa aidow , a ja niezresistowalem ani jednego poisona, i nam sie padlo =(.

W miedzyczasie odbyly sie inne walki
UDL pobili jakis dwoch dexerow , zeby w nastepnej walce przegrac z Dono i Daltonem.
Dono i Dalton przegrali z Jeit i Karma...

Trzeci walka:
I znowu sie spotykamy z Daltonem i Donovanem.
Tym razem postanowilismy zagrac bardziej defensywnie.I oplacilo sie.. Dobra walka a przeciwnicy gryzli glebe po jakis 40 sec...

Czas na final =( :
Jeit zdecydowal ze musimy wygrac z nimi dwa razy zeby zgarnac glowna nagrode (80% z wpisowego) , a oni sami wystarczy ze wygraja tylko raz.

Pierwsza runda byla bardzo dobra, dawno nie mialem tak dobrego 2vs2 w ostatnich czasach ;.Niewiem ile trwala ale byla na pewno najdluzsza nasza walka w tym turnieju.Ladne xhealowanie z Ferdkiem i lykajacy mb Jeitarium doprowadzil do naszego pierwszego zwyciestwa :eek: .

Druga runda byla szybsza...
CH poglubilo sie w healach i po jakis 15-20sec Jeitarium gryzl glebe...

I w ten sposob wygralismy UO :< .

Smuci tylko fakt ze malo druzyn sie zglosilo a ludzie woleli popatrzec niz sami wziac udzial :sad: . Nie bylo wogole nikogo z AaA czy z PRO.Nikogo z blue graczy tez niezaobserwowalem :sad:. No i jeszcze wielcy nieobecni tego turnieju i z pewnoscia faowryci Paweł(aka Raku) i Jarek(aka Kielas) ulatwili nam zwyciestwo.

Jeszcze skriny jak odbieramy nagrody..
Szkoda ze nikt z walk nie robil..
Obrazek
Obrazek

Ogolnie bylo fajnie i musimy cos takiego zorganizowac dla Polakow na TC!
gg

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 14:50 
Cytuj  
Tutaj jeszcze link do BV

http://www.battlevortex.com/wwwthreads/ ... o=0&fpart=

:grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Fergerod dnia 2001-11-18 14:53 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 16:04 
Cytuj  
Z tym turniejem to jest tak, ze niewiele osob ma zgrany team 2v2. Walczyc solo sie dosc czesto zdarza, nawet na europ, jak laze po fel, ale 2v2 praktycznie nigdy. Oczywiscie, na siege to pewnie jest podstawa wogole 2v2. Miedzy innymi dlatego nie bardzo mam jak sie na ten nasz turniej zapisac. :roll:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 16:56 
Cytuj  
to zrobi sie tez 1vs1...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 17:41 
Cytuj  
A moze lige bysmy zrobili??? :smile:
Ja moge prowadzic na stronce tabele wynikow.
I wysylac ludziom maile, przypominajace kiedy maja nastepna walke. Taka polska ekstraklasa :wink:


Posty: 21
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 18:19 
Cytuj  
Heh, niezly pomysl :smile: Jak by to ujal jeden z moich nieco dziwnych znajomych, "wporzo barszczyk" :grin:
Trzeba bedzie pamietac, zeby to organizowac o godzinach porannych w weekendy, bo od czasu padu bramki to chyba jedyna pora, ktora odpowiada wszystkim... :sad:


_________________
Eustachy Pulpet [Half-Dwarven Looter, UOB]
Looter z Catskills
http://lootershall.clanpages.com

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 18:40 
Cytuj  
Ja bym to zrobil troche inaczej. Na zasadzie, ze ja wysylam maila (obydwu gosciom): masz rozegrac mecz z kimstam i przyslac mi wynik mailem przed dana data. Jak ci sie nie uda umowic z gosciem i rozegrac to obaj nie dostaniecie punktu (zeby obydwaj chcieli rozegrac mecz - motywacja). Obaj bioracy udzial po walce powinni mi wyslac maila z wynikiem (albo bym jakis skrypt napisal na stronce). Jesli sie zgadza to od razu wpisuje, jesli nie to... no coz problem. Mialbym tylko nadzieje, ze nie bedzie takich przypadkow :roll: , bo po co???

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 18:56 
Cytuj  
nienerwowo...
Nie ma sie co spieszyc z liga itd , sadze ze najpierw powinnismy zobaczyc jak sie uda turniej 1vs1 i 2vs2 a potem planowac jakies ligii.Sprawdzic ilu jest chetnych itd.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.