mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lis 2001, 18:01 
Cytuj  
Czy ktos wie albo moze sie domyslac co bedzie z gwiazdka ?

ja juz wiekszosc ludzi z innych shardow znalazlem na exchange
tylko ze postacie bede robil jak przyjdzie game time czyli za jakies 2 tygodnie max

bedzie jak co roku ?
na kazda postac stworzona po 1 prezencie ?
jak sie kazdy doliczy i sprzeda kazdy gift ktory bedzie miec na 5-ciu postaciach 25 shardow i sprzeda po cenie 25-30k to mu wyjdzie 2,5miliona
jesli ktos ma kilka kont to bedzie mogl siedziec na dupie przez kilka lat nie zarabiajac...
ale teraz kazda postac brytani bedzie miec neon hair :sad:(( rzygac mi sie juz tym chce... powinni zrobic wiecej kolorkow ;P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lis 2001, 19:01 
Cytuj  
Ja mam kilka domyslow na podstawie wieloletnich doswiadczen z OSI ;D.


Postac, zeby dostac prezent bedzie musiala miec conajmniej miesiac. Zrobili tak miedzy innymi dlatego, ze ja kiedys kiedys zrobilem wszedzie prezenty, pokasowalem postaci i jeszcez raz zrobilem :grin:.

Jak znam OSI to moga zrobic, ze dwa miesiace na postac sa wymagane. Bo gracze doswiadczeni poprzednim rokiem pozakladaja na miesiac przed (tak jak ty Smolik :smile: ).

Co ciekawe, ten ich system czyszczenia postaci zacznie dzialac w polowie Listopada (czyli juz). I nie bedzie nikogo o niczym ostrzegal. Czyli po prostu pokasuje wiele postaci ludziom - ja sobie wszystkie odswiezylem :grin: (tak na wszystkich shardach hehehe).

Kazda postac raczej dostanie po jednym prezencie - to sie zgadza. Chyba ze cos wymysla ciekawego (np uzyja swojego systemu z rewardsow, ze masz 3 gifty na konto, niezaleznie od shardu). :roll:

A z tym sprzedawaniem to warto poczekac. Kwiatki na poczatku chodzily po 5-10k i nikt nie chcial kupowac (znaczy kto nie kupowal, ten nie kupowal). Jak odczekasz z 6-9 miesiecy, to cena srednio wzrasta 3-5 krotnie. Oczywiscie, jesli dadza cos sensownego, a nie znowu dzwonki.

Ja nie mam neon hair i mnie to wali. Ale sie rozpisalem :smile:

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lis 2001, 20:56 
Cytuj  
na pewno 1 miesiac ?
bo ja mam jeden numer rejestracyjny i chcialem odpalic tylko na ten 1 darmowy
zalozyc konto , wziac gifty i za to kase
a potem blok konta...
ale tak sie chyba nie da :sad:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lis 2001, 21:41 
Cytuj  
Jak nie miesiac to 30 dni conajmniej. Ale nie dasz rady na jednym kodzie - zapomnij. Ja tez mam taki kod heh. Chcialem nim sobie kiedys przedluzyc konto o 1 miech, ale sie nie da.

W koncu to dzielo OSI - a oni bardzo kasy potrzebuja.

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lis 2001, 22:25 
Cytuj  
to nie wiem co mi sie oplaci zrobic...
zarobilbym 2,5 miliona
mam juz wszystkich gosci poustawianych na wymiane 10 giftow na kazdym na shardzie :sad:

moze kiedys na karcie jakos przedluze o 1 miesiac... chuj wie :razz:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lis 2001, 23:02 
Cytuj  
Umawianie sie z ludzmi, mija sie z celem. Wiem, bo kiedys sie poumawialem. 20% ludzi wogole nie przyjdzie w swieta, bo costam. 50% ludzi tak sie podjaralo, ze juz sie wymienilo.

Najlepiej w swieta sie wymieniac z losowymi osobami po 1, max 2 prezenty jednoczesnie. Mnie tylko raz ktos oszukal. I moim zdaniem byl zwyczajnie zalosny. Sporo gosci po oszukaniu mnie, jak im powiedzialem ze sa swieta i wyglosilem krotka gadke to oddali.

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lis 2001, 13:44 
Cytuj  
hehe...
mnie wlasnie zawsze opierdalali :sad:
przy transferze 300k na 50k
i przy dzwonkach z losowo wybranymi ludzmi
dlatego teraz sie ustawiam jakos

czuje ze w te swieta bedzie ostra kicha

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 21:12 
Cytuj  
??????? Jakie swieta? Jakie prezenty? O czym wy mowicie?Tydzien temu zalozylem postac i jesli przedluze konto to co dostane jakis prezencik?


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 21:44 
Cytuj  
Cytuj:
2001-11-27 21:12, revange napisał:
??????? Jakie swieta? Jakie prezenty? O czym wy mowicie?Tydzien temu zalozylem postac i jesli przedluze konto to co dostane jakis prezencik?


Lista giftow z poprzednich lat z datami kiedy byly rozdawane
http://uo.stratics.com/content/basics/itemsho.shtml


_________________
I wish to place a trash barrel~

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.