mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2001, 16:13 
 
Oto bugi ktore utrudniaja zycie kowalowi:
1. za ciezki iron
2. to co zarobi czesto traci bo sie nie odczytuja world save
3. za szybko sie wszytki niszczy (sprawdzalem po wydluzeniu, przezyl az 30 iron wykopane, noze teraz jest lepiej, ale nic nikt nie mowil od ostatniego "poprawilem")
4. Za malo sie zarabia, taki coif to pare filetow z rybek, a naprawcowac sie trzeba hoho
5. Nie mozna nic prawie kuc: coif niby wymaga 40.6 a nie da sie wykuc (chyba ze ma sie 1 na 20 razy farta i sie uda)
6. To samo co wyzehj dla rzeczy innych (basinent 35.5% wymagan, przy 55% nie da sie wykuc)
7. Potrzebva wydawania tego co sie zarobi na psujace sie kilofy


That's all, szerszen wykasuje mi te cholerne postacie z konta Drizzt plisssssssssssss, chhce miec rybaka i alchemika, kowala nie ma co - dlaczego spojrz wyzej :smile:

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2001, 16:36 
 
Z tym robieniem przedmiotow. Problem nie dotyczy tylko kowala ale i tego zo robi luki i kusze.
Tez jak robie kusze to mi wychodzi jedna na dwadziescia no jak mam szczescie to lepiej, ale tez trzeba namarnowac tego materialu.
Przy skiluu pow. 50 czasami nawet strzaly mi nie chca wyjsc (kilka razy pod zad).

Drizzt --> pytanie do ciebie, Jak dobrze pamietam w jednm poscie piszesz ze skasowalo ci 25k gotowki, ja tyle jescze na oczy nie widzialem a ty nazekasz ze na kowalstie nie da sie zarobic.

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2001, 16:54 
 
Widocznie przesadzielm z suma, albo podalem przyklad mozliwy np dla rybyaka, kiedys tak sie dalo, tutaj juz nie
sorx za wprowadzenie w blad

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2001, 16:54 
 
jak narazie po odieciu szmalu za kilofy to zarobilem na 30 minut z 350gp, to smieszna suma niesetty

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.