mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 28 mar 2004, 01:06 
Cytuj  
Ku przestrodze...

Bawilem sie w fajna zabawe, tzn pod bankiem rzucalem jakies tony 105 i pare 110 powerscrolli ktore mi zagracaly chate i bank box. Kiedy juz skonczylem i pare noobkow podziekowalo... Piorun mnie strzelil, doslownie. Nie sadze zeby to byl jakis bug, ani zablakany member =O= rzucajacy we mnie lightining dla zabawy, bo nawet sam Armstrong jednym lightem mnie nie zbije :< tylko widoczenie jakiemus gmowi te dary dla nowych sie nie spodobaly. GG :

Wrocilem, lootnalem sie i na szczescie nic nie 'ukradl' :wink:.

*

Posty: 155
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 mar 2004, 16:23 
Cytuj  
Siemka

No to nie nowosc.
Ja kiedys z nudow pod bankiem zrobilem zabawe z PS +5 i +10.
Zucalem i kto pierszy dobiegl to jego.
Zabawa byla swietna i wszystkim sie podobala poza jakiemus GM ktory to, tak jak Ciebie, jednym strzalem zabil mnie.
Wszyscy sie dziwili czemu tak robja - przecie to zabawa - ale widocznie jakiemus Panu i Wladcy (czytaj GM) sie to nie podobalo.
Widocznie trafiles na tego samego KRETYNA :smile:

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 28 mar 2004, 17:06 
Cytuj  
Wiesz, idioci sa na tym swiecie. Przypomina mi sie screen z GMem ktory mowi "what is exp made?" ;P.

Ale najdziwniejsze jest to, ze gosc o imieniu Malice w ciagu godziny zescammowal Blade of Instanity i Breath of the dead bugiem ze swieczka, 4 osoby kolo niego krzyczaly MALICE SCAMS ALL THE TIME TRUST ME i ani krzyczacych ani co gorsza tego scammera nie 'jebnal' :<. Osi owns.

*

Posty: 155
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 mar 2004, 22:01 
Cytuj  
Hi

Byl raz koles co chcial sprzedac s.tower kolo Brit Moongate, a ze nie mialem akurat wolnego chara to poprosilem bela, bo mial jedno konto wolne zeby na niego mi kupil ten tower.
A tu sie okazuje ze to scame wiec zawolalismy GMa.
Przylazl jakis dupek (czytaj GM) nawiazala sie dyskusja, w ktorej ten scam-koles wyzwal GMa od dupkow, ktorzy sie wpiepszaja w jego interesy.
Skonczyla sie na tym ze GM poradzil nam zebysmy napisali na stronie www ksywke goscia i ze scam i sie ulotnil :smile:
Wiec szkoda gadac.
GM = Pan i Wladca ( tylko czy na koncu SWIATA ) heheheh

*

Posty: 89
Dołączył(a): 26.03.2003
Offline
PostNapisane: 29 mar 2004, 13:08 
Cytuj  
chyba jednak sa debilami =]
jak mnie jeden taki (GM Cyrus) ostatnio na macro jebnal do jail =]
pech (dla niego) chcial ze akurat podchodzilem do kompa i zauwazylem swoje przeniesienie =]
zapytalem dlaczego a on mi mi sie pyta czy go nie widzialem, ja mowie ze nie, sie chlopak zdziwil...
zapytal wiec czy moze widzialem jak do mnie mowi...
ja mowie ze teraz widze ale wczesniej nie widzialem...
no i mnie odstawil spowrotem skad mnie wzial hyhy
glupi lekko skoro myslal ze moge go widziec czy widziec co pisze skoro nie ma mnie w pokoju =/
lol


_________________
lepsze jedno piwko w garsci niz dwa w lodowce =]

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 mar 2004, 02:49 
Cytuj  
One million years ago~~~ jak bylem newbisem w fel minoc mine (Wtedy to nie bylo fel bo tram nie bylo), jakis chuj pszyjechal na ostardzie i sie chwalil. Takie newbisy mowily WOW ale fajne. I nagle lightning go zabilo i potem ostarda :/ heh

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2004, 21:48 
Cytuj  
Hi
Hmmmmmmm Mam pare-set psow 110 wiec chyba sie zabawie :grin:

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2004, 23:09 
Cytuj  
Zostaw mi peace i provo bo wlasnie potrzebuje a ostatnio wszystkie wyjebalem :<

*

Posty: 89
Dołączył(a): 26.03.2003
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2004, 07:50 
Cytuj  
jak masz taming lore lub vet to ja tez chetnie wezme =]


_________________
lepsze jedno piwko w garsci niz dwa w lodowce =]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.