mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2004, 02:41 
Cytuj  
Witam wszystkich... Dosyć długo i zaciekle grałem w Mu-online ale ostatnio zaczalem grac w Knight Online. :wink:

Mam prośbe do zawansowanych graczy i do ludzi ktorzy graja dluzej w Knighta --> HELP !! Pomozcie wszystkim noobom i podajcie kilka dobrych rad na poczatek.
NP: gram Warriorem i nie wiem czy tak jak w innych grach walić wszystkie PKT na siłę ?? Czy jest to bardziej inteligentna gra i rozdzielać też pomiędzy inne statystyki ??

Tak więc dla was chwila moi mili, dla mnie wieczność - wspomóżcie radą, jakie błędy wam się zdażyły na początku? Może mi uda się ich uniknąć :smile:

P.S. czy są jakieś prywatne serwery do grania w Knight online, tak jak do Mu jest SkyMu??

Pozdrawiam wszystkich... )v(ario


Posty: 2
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2004, 05:05 
Cytuj  
Pozniejsze bronie beda wymagaly procz str, hp, wszystko masz na stronie.

Na poczatku laduj w sile tak zeby miec wystarczajaco zeby moc zalozyc plate armour i najlepsza bron dla woja jaka mozna kupic w sklepie. do 20 lvl poluj na bultury i bulcany, pozniej idz na orki (nabijanie lvl na tych pierwszych po 20lvl zajmie Ci rok) do 30lvl pobadz na orkach a do tego czasu serwer stanie sie platny bo bodajze w maju koncza sie beta testy :smile:

btw jutro tj 24 marca rusza beta test gry Cronous niestety potrwa tylko miesiac ale mozliwe ze go przedluza. to tak dla tych wszystkich ktorzy szukaja darmowych triali.

http://cronous.e-games.com.my/

Pozdrawiam


Posty: 10
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2004, 13:00 
Cytuj  
Skad wiesz ze koncza sie beta-testy??????


_________________
WutekW-wa


Posty: 3
Dołączył(a): 25.04.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2004, 22:34 
Cytuj  
Knight pada pod koniec maja.Mozna przedluzyc granie o miesiac jesli odbierze sie darmowe punkty(patrz link w launcherze).
Teraz kilka rad od Rogue(59lvl)
Punkty dajesz w to w czym sie specjalizujesz Rogue:dex i hp
mage mp i dex or something
warrior:hp str
Najwazniejsze rady to:
1)jak najczesciej robic party(gra z innymi ludzmi)duzo exp i przedmiotow+zloto (rozlosowywanych losowo miedzy uczestnikow party)
2)Do 10 poziomu polecam robic questy(mozna tez i dalej:D)duzo exp przedmiotow i zlota.
3)Zbierac wszystko i sprzedawac(duzo kasy niekiedy mozna zdobyc na malych przedmiotach)
4)wciskac klawisz C:D pomaga odzyskiwac punkty zycia (lepsze to niz butelki szczegoolnie " w polu" gdzie o sklep trudno,no chyba ze komenda /town ale potem wracac na miejsce to nie to:)
5) czasami odchodzic od kompa:D

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Pshemeck dnia 2004-04-25 23:35 ]</font>

*

Posty: 94
Dołączył(a): 21.01.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2004, 15:53 
Cytuj  
Nie być priestem to taka dupa że koniec lepiej warior

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2004, 09:47 
Cytuj  
Dziekuje za informacje....
Szczegolnie za ta z punktami zeby przedluzyc zabawe :smile: Przyda sie napewno...

Pozdrawiam, )v(ario...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.