mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2001, 19:09 
 
No i wniosek jest prosty: sado-masochisci do boju... to nie dla mnie.

Ogolnie rzecz biorac dziwi mnie, dlaczego GMi na free shardach koniecznie chca poczuc wladze i bawic sie w bogow. Owszem, znajdzie sie grupa ludzi, ktorzy przystana na takie zasady, ale po co komplikowac sprawe. Dodatkowe ograniczenia zmiejszaja ilosc chetnych.

Jesli ktos chce miec shard RP to niech promuje gre RP, a nie banuje ludzi, ktorzy nie maja na to ochoty...

Kilka przykladow:
3. Rozmowy
Aby utworzyć klimat, podobny do tego, który panował kiedys, (chodzi tutaj o klimaty RPG dop. Malcolm'a:) uzywamy podczas rozmowy specyficznych slow. Nie witamy się np. "Cze" albo "Joł men" tylko np. "Witaj". Również przy pożegnaniu nie używa się "Nara" lecz "Bywaj" lub "Zegnaj". Nie zastosowanie się do tej zasady skonczy się wyladowaniem w wiezieniu, na bezludnej wyspie lub blokada konta na jakis blizej nie okreslony czas.

4. Znaki
Zabronione jest również używanie makr i symboli uławtiajacych rozmowe, np. będą karane usmieszki wszelkiego rodzaju:
:smile:, :], :> i inne oraz skroty:
brb, lol, bbl, rotfl i inne. Aby okazac swoje uczucia uzywamy "emote" do tych celow np.:
*usmiecha sie*, *smieje sie* itd. (dla niewtajemniczonych: aby uzyc "emote" napisz w czasie gry ":" tj. dwukropek i nacisnij spacje po czym wpisz np. usmiecha sie

5. Kultura
(...) Wszelkie kłotnie, ciagle powtarzajace się problemy lub niewykonywanie polecen będzie się odwoływac do skutkow w|w punktow. I nawazniejsze nie nagabujcie GM'wo, czy to e-mailem czy na IRC'u czy tez przy pomocy podobnych programow!

Wnioskujac, jak mam np srake i musze do kibla to powinienem napisac: przepraszam was, ale niedomagam, i musze na moment odejsc od komputera?

A moze powinienem wytworzyc swoj wlasny slag? W stylu B1 (zaraz wroce), B2 (telefon) itp. Huh.

Wiem, ze moj mail jest krytyczny, az do przesady, ale raza mnie takie ograniczenia...
:roll:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2001, 19:59 
 
Wnioskujac, jak mam np srake i musze do kibla to powinienem napisac: przepraszam was, ale niedomagam, i musze na moment odejsc od komputera?

haha chyba zartujesz! to juz jest komentarz ooc :( dostalbys bana
swoja droga to widze na dark zone :) znajome twarze - pierwsza (de)generacje nazi-adminow ktorzy wczesniej mieszali na clse

*

Posty: 83
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2001, 21:14 
 
Huehue, nie chciałem się udzielać na boardach dla free shardów, ale nie zdzierżyłem (przepraszam).
Wymiękłem na 2. punkcie regulaminu.. Jeżeli przykładowe imię "Cassidy" jest dla was wulgarne to ja dziękuje...
Ja to współczuję takiemu Agassiemu na przykład.. Z takim brzydkim nazwiskiem żyć to musi być przykre.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2001, 21:58 
 
A co ma powiedziec gosciu co ma na imie Dick?
ROFL

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2001, 22:01 
 
Jeszcze mi sie Gaylord przypomnial hehehhehe.

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2001, 22:40 
 
Hm..tak se czytam wypowiedzi i nie wiem o co wszystko w tym chodzi:) Gram w DAOC ,,sa tam dwa serwery "roleplay" i rezim jest tam podobnoo "strasznY":)Wszystko tam jest to co wy krytkujecie na darmowych shardach UO:)(znaczy regulamiN i ban jak nie dostosujesz sie do wymagan epoki)No i dlatego nie gram na "roleplay" tylko na zwyklym.A tak na marginesie na "roleplay shardach" daoc jest srednio po 1800 ppl:) Hm..i jeszcze jedno NIKOMU to z populacji w DAOC nie przeszkadza.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 00:01 
 
lapiduch ja uwazam ze to co sie dzieje na cl np. a rp to sa dwie calkiem odmienne sprawy :(
szkoda ze admini z tzw rp pirackich polskich emulatorkow nie wiedza co to jest role playing
efekty widac - cassidy.. rofl


Posty: 46
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 00:42 
 
Konrador a ty właściwie gdzie grasz ?
Ja nie komentuje CL ani OSI bo tam nie grałem (co nie znaczy ze nie spróbuje).
Na razie zbadałem SC i DZ i nie długo sprawdzę OSI. Ale tak czytam twoje wypowiedzi i z nich widać ze albo grywasz na SC albo na żadnym serwie.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 01:04 
 
z nich widac cos? no bo ja nic nie widze niestety
a gram na osi


Posty: 46
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 01:23 
 
Aha grasz na OSI to niewiem czemu sie z nimi spierasz (do ciebie nic niemam bo cie nieznam) ale jesli cie polskie shardy wkurzaja to olej je i tyle pogral bym na OSI i sprubuje boje sie tylko ze bede mial duze lagi... :sad:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 01:35 
 
kafar sa bramki :/ wiec z lagami raczej problemow nie powinno byc chociaz speed demonem to i tak tam nie bedziesz

a odpisuje im dlatego ze admini/gracze z cl lubia sie wpieprzac wszedzie tam gdzie nie potrzeba :)


Posty: 46
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 01:44 
 
eh oki wiem czemu sie z nimi klucisz i sie w to niewtrancam :smile: gdzie cie mozna spotkac na OSI i pod jaka xywa w razie jka bym testowal :grin:


Posty: 46
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 01:47 
 
Co do not powyzej o regulaminie. Dzieki ze dajecie swoje opinie moze nam to pomoze a moze nie, ale nie tylko unas sa takie reguly niektore shardy tez maja takie a nawet gorsze. Wiec jesli macie jeszcze jakies uwagi to chetnie je przeczytam. Ewentualnie postaram sie wytlumaczyc. I dodam jeszcze jedno "nie oceniajcie ksiazki po okladce" reguly regulami i niekiedy musza byc to wcale nieoznacza ze serw jest do kitu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 04:12 
 
A wogole to tworzac free shard, osobiscie, bym unikal wszelkich podobienstw swiata z OSI. Po prostu nie widze sensu robic dublowanego swiata, tylko z wiekszymi restrykcjami stylu gry.

Mechanika OSI jest w miare wyposrodkowana, dlatego ja mozna stosowac. Bo samemu dojsc do rownowagi jest trudno, wrecz moze potrwac kilka miesiecy ciaglych zmian w czarach i obrazeniach/szybkosci/zasiegu broni.

*

Posty: 75
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 06:32 
 
Coval: oj jak fajnie, ze udalo ci sie zauwazyc humor tej stronki. Trafiles w samo sedno. Restrykcje na serwerze DZ sa naprawde ogromne. Ale coz ja maly GMik adminek moge o tym wiedziec. Wkoncu z ciebie stary wyjadacz, spedziles kupe czasu nad analiza regulaminu i nawet udalo ci sie czesc wkleic na forum. Dziekuje za sugestie co do imion, wlasnie takich przykladow nam brakowalo. Pozdrawiam i proponuja wszczac zazarta rozmowe nad dzialami, ktore sa w trakcie budowy. :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 08:13 
 
Nie bardzo chce mi sie wchodzic w dysputy z toba, bo od razu widze, ze nie ma o czym mowic.

Nie wiem co dla ciebie znaczy slowo wyjadacz, ale przyznam, ze troche gram juz w UO. Niejedno widzialem i w dodatku kazdy dzien przynosni nowe... regulaminy.

Ja rowniez pozdrawiam i zycze wielu sado-masochistow. :grin:

**

Posty: 236
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 11:18 
 
Cytuj:
2001-11-20 19:09, Coval napisał:
Wnioskujac, jak mam np srake i musze do kibla to powinienem napisac: przepraszam was, ale niedomagam, i musze na moment odejsc od komputera?

:grin:

Zawsze można cos wymyśleć - jak chcialem zapalić fajke i wypić kafe z qmplem to pisałem "Czy nasze duchy mogłyby spotkać się przy filiżance boskiego nektaru i woni kadzideł? " - obydwoje mieliśmy ubaw za każdym razem wymyślając coś innego - takie zwroty tworza pewna szczegolna atmosfere - poprostu grasz i w pewnym momencie zapominasz o ReaL - sprobujcie :smile:

Cytuj:
Wiem, ze moj mail jest krytyczny, az do przesady, ale raza mnie takie ograniczenia...
:roll:

Tak - ale Ty w swoim poscie nie nazywasz czyjegos serwera żałosną "kupa", grających na nim graczy ludzmi o niskim poziomie tylko dlatego że starają się oni stworzyć coś, na czym dałoby się grać w jakiś inny, odmienny od Was sposób (dlatego tworzą "dziwne" regulaminy :smile: )

**

Posty: 236
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 11:31 
 
Cytuj:
2001-11-20 21:14, Delis napisał:
Wymiękłem na 2. punkcie regulaminu.. Jeżeli przykładowe imię "Cassidy" jest dla was wulgarne to ja dziękuje...


:smile:

No i na tym POLu jest troche dziwnie - tzn imie Cassidy bedzie widziane jako C#$%idy - moze dlatego?

**

Posty: 236
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 11:43 
 
Cytuj:
2001-11-21 01:35, konrador napisał:
a odpisuje im dlatego ze admini/gracze z cl lubia sie wpieprzac wszedzie tam gdzie nie potrzeba :smile:

!!! :smile:

Hmm.... dziwne... ty się nie wpieprzasz na ich forum? Z twojego powodu zamknięto już kilka wątków - BO GADAŁES OFF TOPIC... :sad: czy którykolwiek z grających na "darmowych" zrobił takie bydło w sekcji forum poświęconej OSI jak ty zrobiłeś w sekcji CLSE?

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 11:56 
 
Hmm.... dziwne... ty się nie wpieprzasz na ich forum? Z twojego powodu zamknięto już kilka wątków - BO GADAŁES OFF TOPIC... czy którykolwiek z grających na "darmowych" zrobił takie bydło w sekcji forum poświęconej OSI jak ty zrobiłeś w sekcji CLSE?

co to znaczy bydlo? nie robie zadnego bydla
jak zrozumiesz troche to sie zglos.. razem z dziadem na priv mozesz hehe bo na razie znowu zaczynasz pisac o sprawach ktore byly juz walkowane
przeczytaj thread. dowiedz sie co takiego strasznego !! zrobila ekipa cl :) a jak ci sie nie chce to daj sobie spokoj i nie probuj usilnie przekonac mnie ze robie cos zle... ah no i nie pisz tego samego po raz setny plz

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.