mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 14:23 
 
a kim jest Malcom, ktory prowadzil Klan Bialego Orla na Europie ?
czy to jeden z tych pozostalych, czy ich pierwowzor ?
bo jezeli tak, to obaj powinni zmienic swoje zawolania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 16:40 
 
Ale balls :smile::):)
Powaznie myslalem ze Malcolm z DZ to TEN Malcolm z CL :grin:
No patrze na stronke nick ten sam, patrze na na regulamin... to samo spaczenie z CLSE, hue hue. No teraz Clair rozwial moje wszelakie watpliwosci.
Kiyote: SC tez jest otwarte na wszelkie zachowania graczy, dlatego graja jak chca, wkraczamy wowczas kiedy rozpier... serwer. Dziwi mnie tylko, ze ludziki nie pojmuja jednej sprawy... my TAKZE robimy to wszystko for fun, to nie OSI gdzie GM & Admin to etatowi pracownicy, z reguly brakuje nam czasu, a czasami wiedzy (chociaz by na temat skryptow). Cieszy fakt, ze nie ktorzy chociaz to rozumieja i potrafia sie bawic, a nie narzekaja ze on tu traci czas a jakis bug mu niszczy jego postac zycia :sad:

*

Posty: 154
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 17:18 
 
Hmm fakt, trudno nie zauwazyc pewnych "podobienstw" miedzy CLSE a DZ.
Potwierdzeniem moze byc fakt ze nawet Konrador nie wiedzial o co chodzi, ale on sie raczej nie dowie juz nigdy bo nie chce...
A co do podobienstw to chyba DZ-Malcolm moglby troszke wyjasnic ale watpie czy zechce...

*

Posty: 75
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 17:31 
 
Cytuj:
2001-11-22 17:18, Ulf napisał:
Hmm fakt, trudno nie zauwazyc pewnych "podobienstw" miedzy CLSE a DZ.
Potwierdzeniem moze byc fakt ze nawet Konrador nie wiedzial o co chodzi, ale on sie raczej nie dowie juz nigdy bo nie chce...
A co do podobienstw to chyba DZ-Malcolm moglby troszke wyjasnic ale watpie czy zechce...



Ulf: ta sprawa byla juz poruszan i na ircu i prywatnie meilami miedzy ekipa CL a DZ. Zostala zakonczona malymi zmianami/poprawkami na stronie CL i DZ i uwazam ja calkowicie za zamknieta. Gracze z obu serwerow moga miec odmienne zdanie, ale nic poza przygladaniem sie niedodam do tego tematu. Zreszta dla mnie bezsensownym jest rozgrzebywanie od nowa starych sporow, skoro temat juz dawno zostal zamkniety.

Pozdrawiam.

*

Posty: 154
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 18:34 
 
Spoks, wiecej fermentu nie bede sial, nie o to chodzi. Tylko sytuacja byla zabawna bo czesc ludzi nie wiedziala co jest grane :smile:

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 21:17 
 
Malcolm, ale nie odpowiedziales, czy ty jestes tym samym Malcolmem, ktory prowadzil strone White Eagle Clan

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2001, 07:59 
 
Cytuj:
2001-11-21 00:42, Kafar napisał:
Konrador a ty właściwie gdzie grasz ?
Ja nie komentuje CL ani OSI bo tam nie grałem (co nie znaczy ze nie spróbuje).
Ale tak czytam twoje wypowiedzi i z nich widać ze albo grywasz na SC albo na żadnym serwie.


A co to ma k... za przeproszeniem do rzeczy, gdzie grywa konrador? Ja na ten przyklad jezdze renowka a dupe mi scieska na widok Volvo S80. Kafar, w dyskusji obowiazuje strona merytoryczna! Ja nigdy nie gralem na emulatorkach. I za zadne skarby nie sprobuje. Bo uwielbiam poisoning (jako skill), ale jasli mam byc zbanowany za Grandmaster Assassin... o cholera, az 2 razy :grin:... no more comments :sad:


_________________
Vhailor

*

Posty: 75
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2001, 02:12 
 
Hmm, czy twoj post ma cos wspolnego z UO? Pomyliles, ze tak powiem forum? To motoryzacyjne to za rogiem :)

BTW: A ja mialem Grandmaster Error i jakos nie mialem do tego problemu :)

Pozdrawiam.

*

Posty: 60
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2001, 02:14 
 
Cytuj:
A co to ma k... za przeproszeniem do rzeczy, gdzie grywa konrador? Ja na ten przyklad jezdze renowka a dupe mi scieska na widok Volvo S80. Kafar, w dyskusji obowiazuje strona merytoryczna! Ja nigdy nie gralem na emulatorkach. I za zadne skarby nie sprobuje. Bo uwielbiam poisoning (jako skill), ale jasli mam byc zbanowany za Grandmaster Assassin... o cholera, az 2 razy :D... no more comments :(


Czy nie uwazasz ze pustke w twym zoladku powinna wypelnic kielbasa? Brzmi to tak samo cudownie jak twoje emulatory samochodow czy jak to tam ma byc... No a tak wogole to czesc:)

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2001, 12:16 
 
Cytuj:
2001-11-25 02:12, Malcolm napisał:
Hmm, czy twoj post ma cos wspolnego z UO? Pomyliles, ze tak powiem forum? To motoryzacyjne to za rogiem :smile:

BTW: A ja mialem Grandmaster Error i jakos nie mialem do tego problemu :smile:

Pozdrawiam.


Nie pomyliłem. Widocznie moja przenośnia była zbyt daleko idąca :sad: Ale jeśli chcesz dosadniej i na tematm, to proszę.
Uważam za totalny idiotyzm narzucanie zachowań typu "bywaj" zamiast "cy@" itp. Jeśli czujesz, że to nie erpegowo, to po prostu ignoruj. Chodzi mi o to, ze konrador grał w UO zanim wy w gaciach biegaliście za wojskiem. I zarzucanie komu jak komu, ale jemu, że jest ignorantem jest co najmniej nietaktowne. Chodzi mi o to, że opinie ludzi z OSI-shardów maja jednak pewne solidne podstawy. Free shardy mają jedyny argument na to, by tam grać - są po prostu darmowe. Zapewniam, że potrafię wskazać na tym forum co najmniej 4 osoby, które chetnie grałyby na OSI ale mają problem - brak karty kredytowej albo brak 150 pln na game time. I tu leży pies pogrzebany. Natomiast nie mam pretessji, że chwalisie cl czy dz, czy cokolwiek. Ale na Boga - przestańcie wreszcie chrzanić, że kopia Mona Lizy z Narodowego jest lepsza od tego, co wisi w Louvre, namalowanego przez Leonarda. Przestańcie (to do GM-ów free shardów) stawiwać się ponad głowami innych. Szanujcie ICH OPINIE, a zastępowanie braków w umiejętnościach i znajomości tematu idiotycznymi zachowaniami zastąpcie odrobiną pokory.


_________________
Vhailor

*

Posty: 60
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 01:26 
 
Cytuj:

2001-11-25 12:16, Vhailor napisał:
Nie pomyliłem. Widocznie moja przenośnia była zbyt daleko idąca :sad: Ale jeśli chcesz
[PCIACH]
idiotycznymi zachowaniami zastąpcie odrobiną pokory.




To teraz taka moja opinia troche juz powazna... Ogolnie zasada free shardow jest to ze ludzie robia to z pasji za darmo... jest to ich server, a jesli sie komus nie podoba to rownie dobrze moze spier... na drzewo... am sory, ale taka jest moja polityka. Jesli Ci sie nie podoba zawsze mozesz zmienic server, a jesli grasz to dostosuj sie do regulaminu danego servera. To tak jak z normalnym swiatem... Wyobraz sobie sytuacje ze ktos rzyga na srodku skrzyzowania, drugi pakuje mu noz w plecy, a policja to ignoruje bo jest tolerancyjna...
Fajne nie? Total anarchy... Satan is maj mastah... i te sprawy...

*

Posty: 75
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 01:52 
 
Nie no Panowie. Bez pierdol. :)
Oto kto gral dluzej i wiecej mozna sie klucic w niskonczonosc.
Ja daje pas, poniewaz pojawila sie ciekawsza wizja rozmowy niz temat regulaminu.

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 11:53 
 
Cytuj:
a odpisuje im dlatego ze admini/gracze z cl lubia sie wpieprzac wszedzie tam gdzie nie potrzeba :smile:


rotfl - pisze w "sekcji" dark zone, a mowi o CL... omg leze...

No, ale to oni graja w uo na OSI i ONI wiedza jak powinien wygladac free shard - na emulatorze UO :grin: (Proponuje zamkniecie wszystkich darmowych emulatorkow UO... wtedy znajda sobie "inny obiekt westchnien :grin: ).

-----------------
Make love not war.
-----------------

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 16:33 
 
Pas.
Mowimy chyba innymi językami. I chyba z semantyką u mnie coś nie tak :sad:


_________________
Vhailor

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.