mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 236
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 12:05 
 
Cytuj:
2001-11-21 11:56, konrador napisał:
ah no i nie pisz tego samego po raz setny plz

OK - masz racje ... zresztą temat wygasł :smile:

pozdrawiam
Daemo

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 12:10 
 
nigdy ni pisalem, ze jakis shard jest kupa.
to sa wasze wnioski i konkluzje.
widocznie tak to wam sie kojazy. to nie sa moje slowa.
moje posty specjalnie sa konstruowane tak, zeby nikogo nie obrazic.
no, chyba, ze jest to zaznaczone specjalnie.

*

Posty: 61
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 12:12 
 
Nawet tego forum do konca nie przeczytalem... Ludzie!!! Co wy chcecie???? Przecierz o to chodzi!!! Klima!Klima!Klima!Klima!Klima!Klima!Klima! I jeszcze raz klima!!! Wezcie nie grajcie jak sie nie podoba a nie krytykujcie... (Tyczy sie czesci ktora negowala wartosci tego serva...) Wy poprostu nie potraficie grac w RPG... Trzeba zachowywac realia za wszelka cene... A poza tym o co tyle krzyky... (To nie do Ciebie Kshyk :razz:)

**

Posty: 236
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 12:17 
 
Cytuj:
2001-11-21 12:10, Toll napisał:
nigdy ni pisalem, ze jakis shard jest kupa.


:smile:

**

Posty: 236
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 12:39 
 
Cytuj:
2001-11-21 12:10, Toll napisał:
nigdy ni pisalem, ze jakis shard jest kupa.
to sa wasze wnioski i konkluzje.


przepraszam że 2 raz, ale...

Zainteresowanych odsylam do MMORPG.pl Forum Index >> Clair's Lair >> [OT] Flames. Bylo: "Sugestie dotyczace serwera" strona 1 i zobaczcie co Toll Wysłał: 2001-11-18 19:32

:/

*

Posty: 75
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 13:08 
 
[CUT]
Nie bardzo chce mi sie wchodzic w dysputy z toba, bo od razu widze, ze nie ma o czym mowic.
[CUT]

Alez oczywiscie, nie ma to jak zje***c czyjas prace z byle powodu, a pozniej stwierdzic, ze w sumie nie ma o czym mowic. No tak, przypadkiem sie pewnie doczepiles a tak wogle to moze powiesz jeszcze, ze nie wiesz o czym mowisz. To bylo by jak na ciebie konkretne stwierdzenie. Wkoncu niejedno widziales :smile:

Pozdrawiam o jedyny normalny. :wink:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 14:21 
 
Cytuj:
Alez oczywiscie, nie ma to jak zje***c czyjas prace z byle powodu, a pozniej stwierdzic, ze w sumie nie ma o czym mowic. No tak, przypadkiem sie pewnie doczepiles a tak wogle to moze powiesz jeszcze, ze nie wiesz o czym mowisz. To bylo by jak na ciebie konkretne stwierdzenie. Wkoncu niejedno widziales :smile:


Przedstawilem kilka beznadziejnych, moim zdaniem, punktow twojego regulaminu. Ty zamiast pokazac mi, ze naprawde sa dobre i probowac przekonac do swoich racji to zwyczajnie chrzanisz jakies glupoty, ze jestem wyjadacz, ze umiem cut&paste robic i zwyczajnie rzucasz sarkastyczne odzywki. Moim zdaniem, od razy pokazujesz jaka atmosfera bedzie panowac/panuje na serwerze, nawet nie mam ochoty sie zalogowac...

Wiem dokladnie o czym mowie, tylko nie rozumiem czemu chcesz zmienic temat od samego poczatku.


Posty: 46
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 14:54 
 
Konrador czy ty grales w Diablo2 w klanie DM ? jesli tak i znasz Nega(DM) to masz od niego pozdrowienia :razz:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 15:03 
 
tak ale skonczylem rok temu jakis.. i ostatnio z miesiac temu probowalem jak ten dodatek wyglada :o
btw kafar-kd? ciebie mialem na icq i mielismy sie umowic na granie w d2 closed hc jak jeszcze nie mielismy d2exp hehe

*

Posty: 75
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 15:10 
 
Cytuj:
2001-11-21 14:21, Coval napisał:

Przedstawilem kilka beznadziejnych, moim zdaniem, punktow twojego regulaminu. Ty zamiast pokazac mi, ze naprawde sa dobre i probowac przekonac do swoich racji to zwyczajnie chrzanisz jakies glupoty, ze jestem wyjadacz, ze umiem cut&paste robic i zwyczajnie rzucasz sarkastyczne odzywki. Moim zdaniem, od razy pokazujesz jaka atmosfera bedzie panowac/panuje na serwerze, nawet nie mam ochoty sie zalogowac...

Wiem dokladnie o czym mowie, tylko nie rozumiem czemu chcesz zmienic temat od samego poczatku.



Kiedys probowalem przekonac paru burakow do swoich racji na temat DZ ale sie nie udalo, bo oczywiscie twierdzili, ze to oni wiedza wszystko lepiej. Wybacz, ciebie nie znam i nie bede sobie strzepil jezyka po raz kolejny, bo to i tak nic nie zmieni.

Tematu nie zmieniam od poczatku tylko go kontynuuje poniewaz ty kolego chrzanisz i a to fakt faktem troszke mnie razi. Skoro w regulaminie wg. ciebie sa glupoty, ktore cie wogle nieinteresuja to po co wogle wypowiadasz sie na ich temat? Mowisz, ze nie grales na tym serwerze i jednoczesnie twierdzisz jaki tam panuje klimat. Wymyslasz jakies idiotyzmy wyssane z palca nie majac WOGLE zielonego pojecia o DZ. Sam zobacz czym sie mozesz pochwalic? Tym, ze udalo ci sie przeczytac regulamin? Ze ogladnales strone i sie przyczepiles do paru pierdol? No tak ktos musial i dlaczego to nie mialbys byc ty. Zwrocisz na siebie uwage i pokazesz wszem i wobec jaki jestes obeznany. Przykro mi sie naprawde robi jakie ludzie moga bzdury wymyslac na temat czegos o czym kompletnie nic nie wiedza.

I tu sie nie czepiam tylko i wylacznie do twojego okreslenia regulaminu, ale do twojego okreslenia klimatu na serwerze poprzez regulamin.
A jak masz problem to prosze, zaloz wlasny serwer, napisz wlasny regulamin. Z twoim obeznaniem powinienes byc najlepszy i wszyscy cie beda zapewne podziwiac.

EOT

Pozdrawiam.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 15:56 
 
Kiedys probowalem przekonac paru burakow do swoich racji na temat DZ ale sie nie udalo, bo oczywiscie twierdzili, ze to oni wiedza wszystko lepiej.

tak wszedzie tylko te buraki ktore mysla calkiem inaczej niz ty i ciagle sie myla za to ty masz racje

Wybacz, ciebie nie znam i nie bede sobie strzepil jezyka po raz kolejny, bo to i tak nic nie zmieni.

dlaczego? nie wierzysz w siebie i to co tam napisales? jesli przedstawilbys wystarczajaco mocne argumenty moze zmienilibysmy nasze zdanie o tym regulaminie?

Tematu nie zmieniam od poczatku tylko go kontynuuje poniewaz ty kolego chrzanisz i a to fakt faktem troszke mnie razi. Skoro w regulaminie wg. ciebie sa glupoty, ktore cie wogle nieinteresuja to po co wogle wypowiadasz sie na ich temat?

ma do tego prawo :(
nikt tutaj glupot nie chrzani
cassidy - slyszales o tym imieniu? to nie jest obrazliwe imie
moze zaraz pogmyramy w slownikach i znajdziemy ze np. w swahili malcolm oznacza kutas? tylko taki przyklad daje

Mowisz, ze nie grales na tym serwerze i jednoczesnie twierdzisz jaki tam panuje klimat. Wymyslasz jakies idiotyzmy wyssane z palca nie majac WOGLE zielonego pojecia o DZ.

regulamin i twoje aroganckie odpowiedzi mowia same za siebie tutaj nie trzeba nic dodawac

Sam zobacz czym sie mozesz pochwalic? Tym, ze udalo ci sie przeczytac regulamin? Ze ogladnales strone i sie przyczepiles do paru pierdol?

nazywasz swoj regulamin paroma pierdolami? hehe no to panowie chyba nie trzeba sie az tak tym przejmowac jesli nawet admin nie wierzy w to co sam pisze

A jak masz problem to prosze, zaloz wlasny serwer, napisz wlasny regulamin. Z twoim obeznaniem powinienes byc najlepszy i wszyscy cie beda zapewne podziwiac.

malcolm dochodzimy do sedna sprawy
to jest to o czym ci walkowalem jak jeszcze byles adminkiem na cl - ty ten shard robisz dla ludzi a nie dla siebie
wiec powinienes czytac WSZYSTKIE opinie i nie zachowywac sie jak cham gdy ktos powie o zasadach czy o czymkolwiek stworzonym przez ciebie zle slowo
jesli nie odpowiada ci to ze ludzie wydaja opinie na temat twojej pracy/twoje osoby to zamknij serwer nie pisz na boardy i w ogole sie nie odzywaj :( - no wtedy nie mialbys problemu z natretnymi marudnymi graczami ktorym nie podoba sie cos co chyba? dla nich wlasnie tworzysz...

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 16:06 
 
do pana (z malej litery) Daemona
"zostawcie ich kupe.
niech sie w niej taplaja, poprawiaja, zmieniaja i czynia przyjemniejsza
niestety nadal bedzie to kupa"
gdzie tu jest napisane, ze shard CL jest taki, a nie inny ?
jak chcesz manipulowac informacja, to najpierw sie musisz troche podszkolic.
i wiesz... nie lubie cie...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 18:21 
 
Nie chce mi sie z toba gadac... bo nie ma o czym. Dla ciebie swiat dzieli sie na burakow i tych, ktorzy aprobuja twoje opinie. Najlepiej otocz sie pochlebcami ...

:roll:


Posty: 46
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 19:32 
 
Ehh to ciebie lubie :smile:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 20:12 
 
kafar przetestowalem daoc i jednak mam zamiar wrocic do uo jeszcze nie wiem jak mi to wyjdzie.. a w uo poczekam na cos lepszego hehe
jak ci sie chce to zapraszam na siege perilous ^^ jedyny sluszny shard
a jak juz tam bede to postaram sie pomoc w miare mozliwosci.. skille kaska itp


Posty: 46
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 20:16 
 
daj namiary na jakas stronke albo na siecie :> bo icq niemam mam GG :grin: numer mozesz znalesc na mojej http://www.kafar.kla.pl
to sie stykniemy i moze razem pogramy... bo tak samemu sie szwedac to nudno :smile:)))

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 00:32 
 
Hmhmhm hehe no well co by tu powiedziec hehe. Racja jest jak dupa, kazdy ma swoja (i love this). Niech robi DZ, jak ktos lubi takie regulaminy, lubi podporzadkowywac sie komus z gory, zatracac przyjemnosc z grania (bo bedzie myslal co by tu powiedziec zeby mu nie wyjebali na pysk postaci co gra miesiac, ba, calego konta)... pfff mnie to %$^%#^$. Serwer bedzie dupny to sam umrze i tyle.
Co do jakiejs wczesniejszej wypowiedzi na temat klimatu... ekhem.. no wiec tak. Klimat powinni tworzyc gracze. Tak powinni grac zeby im chedorzylo sie z NPC jak najmilej. Po co regulaminy? Hm? Sztuczne wymuszanie dla swietego spokoju? Zly GM Page to spierdalaj? Ehh ludziki, pograjta w WFRP, a nie mi tu UO nazywacie prawdziwym RPG z jajem co musi miec klimat.
Toll nie daj sie :smile: U da man :smile:


Posty: 46
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 00:37 
 
Jesli niewiesz co powiedziec to niemow nic. Jesli komus sie podoba to tu gra jka nie to blagac nieblagamy. Klimat jest i tyle co prawda UO to w sumie jako tako rpg niejest jest bardziej symulacja moze zycia ? :smile:

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 05:15 
 
Eh Oyci3C gratsy bo chyba wkoncu ujales to co wszystkich tu rusza we free shardach.

Jako gracze OSI jestesmy przyzwyczajeni do jakies tam liberalnosci i otwarcia na rozne zachowania graczy a free shardy wobez tych pogladow wychodza naprawde sado-masochistycznie hehe.
Oprocz tego sa ok jezeli ktos na nich gra hehe


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba


Posty: 33
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 12:54 
 
[cut]
...malcolm dochodzimy do sedna sprawy
to jest to o czym ci walkowalem jak jeszcze byles adminkiem na cl - ty ten shard robisz dla ludzi a nie dla siebie...
[cut]

Na dzien dobry przepraszam ze wtykam ryjek na nie swoje forum :wink: Hmm wydaje mi sie jednak ze Konrador pomylil sie co do osoby.
Faktycznie sa dwie osoby o nicku Malcolm.
Tak wiec Malcolm ktory adminuje DZ oraz Malcolm ktory jest webmasterem CLSE a takze pomaga przy wspoltworzeniu tamtejszego swiata.
Krzywdzacym dla obu Malcolmow bylo by dalsze utrzymywanie w niewiedzy tak czytelnikow tego zacnego forum jak i wrajterow ktorzy sie na nim (na forum nie na Malcolmie) :grin: spelniaja, realizuja wyzywaja*
tak wiec Malcolm z DZ to Malcolm, natomiast "nasz" Malcolm dodal sobie przydomek Feth. Dziekuje za wysluchanie (wyczytanie) :wink:

*(niepotrzebne skreslic)

_________________
Badz soba. Nikt inny tego za ciebie nie zrobi.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Robert de Clair dnia 2001-11-22 13:04 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.