mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 42
Dołączył(a): 4.03.2007
Offline
PostNapisane: 17 sie 2007, 18:02 
Cytuj  
Cloud jak ty jeszcze nie wiedziales co to de jpn pamietam ze tam gralem i polak napisal mi ze zmienili wyglad de int.. i to bylo grubu grubo ponad rok temu..

nie wierzysz?
http://www.members.lycos.co.uk/phexion/ ... .php?t=420
PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 8:47 pm Temat postu: DE INT???

temat napisany w grudniu.. a ta strona byla duuuzo wczesniej.. trust me

ogolnie wszyscy z gory zakladacie ze to bedzie lipa, macie jakies teorie spiskowe itd -.-
ja tam jestem dobrej mysli


Posty: 37
Dołączył(a): 1.06.2006
Offline
PostNapisane: 21 sie 2007, 19:42 
Cytuj  
na oficjalnej stronie JOYMAXa (tego od silkroada) mają tez jakieś info tutaj....

http://www.joymax.co.kr/eng/game/global/dark_eden.asp


Posty: 42
Dołączył(a): 4.03.2007
Offline
PostNapisane: 22 sie 2007, 15:02 
Cytuj  
na tej stronie ktora podal ITI sa 3 skriny z wersji z ousterami.. widac po skillach

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2007, 16:44 
Cytuj  
Akurat screeny mogli wziąć z fs, th lub jp, bo w sumie te serwery były czynne ;p. W game introduction niestety też nic nie piszą o ousterach...


_________________
Obrazek


Posty: 42
Dołączył(a): 4.03.2007
Offline
PostNapisane: 22 sie 2007, 19:18 
Cytuj  
bo nie maja przetlumaczonej historyjki dla nowszej wersji ;p
dooobra wszystko okaze sie w pazdzierniku

cos dla magusa
"All regions excluding South Korea"

*

Posty: 113
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2007, 09:41 
Cytuj  
do wonsza
1. "magus" nie "magusie" to lacina. nie odmienia sie.
2. "All regions excluding South Korea" slyszales kiedys o programikach do zmiany maski,
ip, proxy? moge zaraz napisac posta a bedzie pokazane ze moje ip jest z burkina faso...
3. w pazdzierniku okaze sie ze ejdnak... w styczniu? ;p zreszta nigdzie na stronie nei jest powiedziane ze INT wstanie ze wszystkimi updatami ;p pokazane za to sa manuale z bety. wiec duze szanse ze to dalej bedzie beta [z 2 rasami[]


_________________
Warhammer Online
Anathyeal - 40/58 Swordmaster

Darkeden EU&S
Tsuchi - 201 earth ouster


Posty: 42
Dołączył(a): 4.03.2007
Offline
PostNapisane: 23 sie 2007, 10:07 
Cytuj  
do "wensza" nie "wonsza" :)
ale powiedz mi po co koreanczyk ma sie pierdzielic z proxy jak ma swoj server? oO
pewnie start sie opozni ale zaloze sie ze bedzie nowa wersja.. moze jakis zakladzik? :D

*

Posty: 113
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2007, 07:56 
Cytuj  
po co ma sie pierdzielic? bo nie kazdy koreanczyk to no lifere ktory chce grac na serverze z exp ratem 0,5 [czyli mniejszym od japana]. moze chociazby dlatego? ;p


_________________
Warhammer Online
Anathyeal - 40/58 Swordmaster

Darkeden EU&S
Tsuchi - 201 earth ouster


Posty: 42
Dołączył(a): 4.03.2007
Offline
PostNapisane: 24 sie 2007, 13:48 
Cytuj  
nie kazdy? haha ok 90% to nolife.. niech zagra to 10% i co z tego.. jestem pewien ze server bedzie w 60% english/international 40% brasil.. to chyba lepiej niz 99% korea/china jak na FS??
szukasz dziury w calym.. za wszelka cene chcesz zniechcecic innych i samego siebie.. chcesz grac na FS? ok twoja decyzja.. koniec tematu


Ostatnio edytowano 24 sie 2007, 13:49 przez Wonsz, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 42
Dołączył(a): 4.03.2007
Offline
PostNapisane: 24 sie 2007, 13:49 
Cytuj  
ups

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2007, 10:30 
Cytuj  
Też mi się wydaje magus, że chcesz zniechęcić graczy do gry na tym serwerze... Po co? Każdy gra tam gdzie chce, a póki co - skoro serwer nie ruszył jeszcze - nie masz żadnej wiedzy na temat tego co na nim będzie, prawda jest taka, że za grę bierze się nowy developer i pewnie zechce zaskoczyć graczy czymś nowym.. Aaa i to wszystko Ci wypomnę jak zaczniesz grać na internationalu heheh, bo wiele osób mówi na nie, a po jakimś czasie bariery przestają działać i mówi się: "a co mi tam.. spróbuję chociaż". Więc nie bądź tak sceptycznie nastawiony do tego wszystkiego..


_________________
Obrazek

*

Posty: 113
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2007, 20:01 
Cytuj  
pozyjemy... zobaczymy.
ja wiem tyle: stara kadra z inta siedzi na FS lub JAP. i im tam dobrze.
and i dont want to spent my time with n00bs and brazileiros ;p


_________________
Warhammer Online
Anathyeal - 40/58 Swordmaster

Darkeden EU&S
Tsuchi - 201 earth ouster


Posty: 40
Dołączył(a): 19.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2007, 11:23 
Cytuj  
magus666 napisał(a):
...and i dont want to spent my time with n00bs and brazileiros ;p

Łachy raczej nikomu nie robisz :D Nie chcesz grać na int, nie grasz. Your choice :)
Pozdro:*


_________________
"Jest tylko jeden sposób, aby czuć się dobrze: należy nauczyć się być zadowolonym z tego, co się otrzymało, a nie dążyć do tego, czego akurat nie ma."

*

Posty: 113
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 17:11 
Cytuj  
lachy nei robie. po prostu ostrzegam. ludzie sie napala... i straca jedynie czas. lepiej zostac na japan /fs niz pchac sie na intera powody? proste..
inter z tego co widzialem dalej bedzie zabezpieczany nprotectem. czyli hacki beda. moze beda GMowie aktywni moze beda kasowac konta. i co z tego jak pojawiac sie dalej beda nuby co beda na sh jechac. raz widzialem na de thai oustera na sh. wiecie jak blockdead [ta kulka pierwsza] na 30 poziomie na sh wali? jak karabin maszynowy. powodzenia. bleee... zreszta developer tez nie wysokich lotow... silk zapchany po uszy servy wolne.. bleh.. bez sensu. tyle a propos robienia przeze mnie lachy... no chyba ze dasz mi czarno na bialym sensowniejsze argumenty obalajace moje czarnowidztwo... to przyznam ci racje... lol.


_________________
Warhammer Online
Anathyeal - 40/58 Swordmaster

Darkeden EU&S
Tsuchi - 201 earth ouster


Posty: 37
Dołączył(a): 1.06.2006
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 19:14 
Cytuj  
Cytuj:
lepiej zostac na japan /fs niz pchac sie na intera powody? proste..
inter z tego co widzialem dalej bedzie zabezpieczany nprotectem. czyli hacki beda.


sorki , ale stwierdzenie ze hacki będą tylko dlatego ze będzie nprotect to delikatnie mówiąc trochę dziwne.
Pozatem DarkEden JP tez jest nprotectem zabezpieczony.
A mimo wszystko tam dbają o to by bylo ok.

Jak sam wspomniałeś tu chodzi o to czy będą aktywni GMowie.
Czy joymax sie postara zadbać o porządek czy tez nie.

W INT hacki sie rozprzestrzeniły dlatego ze zabrakło własnie tych aktywnych GMów.
DE-Thai poszło w tym samym kierunku, i zdechł projekt w okolicach 2006-05, sądząc po dacie na oficjalnej stronie.

Ale czarnowidztwo można dostrzegać także w innej wersji tej gry
czy JP czy FS. W JP tez mogą nagle sie potracić GM'i. A co do FS to jest podobno nielegalne, więc tez kiedyś, tam kiedyś.... Bóg jeden wie! ;-)

Jedyny brak obaw to można mieć do koreanskiej wersji (chociaż na koreanców tez może ktoś bombe atomową spuścić).

Ja tam z góry zakładam ze w DE-INT będzie sie grało dobrze, bo jeśli nie to na cholere joymax kupił tą licencje (czy coś tam). By sie opierdalać z tą grą?

Pozatem czas pokaże, bo moze być p2p i będzie jedne wielkie g...
(chociaz osobiscie w to wątpie)

*

Posty: 113
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 08:32 
Cytuj  
Cytuj:
A co do FS to jest podobno nielegalne, więc tez kiedyś, tam kiedyś....


to sa chiny czlowieku.
jesli na miedzynarodowy dzien walki z narkotykami ci kolesie dokonuja publicznej egezkucji - strzal w potylice - 70 dealerow i przemytnikow drugow to myslisz ze ktos sie tam przejmuje prawami autorskimi? lmfao ;p


_________________
Warhammer Online
Anathyeal - 40/58 Swordmaster

Darkeden EU&S
Tsuchi - 201 earth ouster

*

Posty: 91
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 08:44 
Cytuj  
to ja dorzuce 3 grosze. Mam nadzieje ze int bedzie p2p i dobrze by bylo by bylo w stylu japan. Kto f2p to mniejszy exp a kto chce wiekszy kupuje se klepsydry. Uwazam to za najlepsze rozwiazanie i mam nadzieje ze nie spierdola gry.I oby start gry byl tak jak na japan czyli ze strony internetowej i by byli Ci GM-owie!!


_________________
DE GLOBAL:
Kmicik BLADER 143lvl


Posty: 2
Dołączył(a): 19.09.2007
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 12:02 
Cytuj  
...


_________________
Obrazek


Posty: 42
Dołączył(a): 4.03.2007
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2007, 16:39 
Cytuj  
nie no jasne Joymax po to inwestuje w gre zeby padla za pol roku..

Kmicik jestes zajebistym ignorantem ;/ proponujesz to czego nie lubie - faworyzacja bogatych.. wiesz wlasnie jedna z zalet DE jest to ze jest DARMOWA, jakbym mial kase wykladac na jakas gre to bym siegnal po cos lepszego ;/

proponuje skonczyc temat bo to do niczego nie prowadzi.. pogadamy jak wstanie INT


Posty: 4
Dołączył(a): 22.09.2007
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 19:38 
Cytuj  
Szczerze to nawet fajna gra ale grałem w lepsze. Mam dopiero 13lvl więc się nie chwale :P ale mam nadzieje, że podgonie!!!

----------------------------------------
Zrobie każdemu taką animacje
powiedz tylko jak ma wyglądać,
a ja ją stworze i ci prześle.
Wysyłajcie propozycje na
[email protected]


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.