mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 12:37 
Cytuj  
Nie wiecie czy to juz jest dostepne w wersji darmowej w Europie?


Posty: 17
Dołączył(a): 13.07.2006
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 13:28 
Cytuj  
www.ddo.com

Jest, bez żadnych przeszkód. Zakładasz konto, ściągasz kawałek gry, wchodzisz (w czasie gdy jesteś na startowej wyspie, client ciągnie reszte gry), grasz, grasz...

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 13:39 
Cytuj  
Pytam bo w momencie odpalania tej usługiTurbine zastrzegało się, ze nie bedzie ona dostepna w ramach eurpejskiego wydania DDO.
Wiec nie wiem czy zmienili zdanie, czy dostęp z tego klienta jest tylko do serwerów amerykańskich?


Posty: 17
Dołączył(a): 13.07.2006
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 13:50 
Cytuj  
Ok. Zaskoczyłeś mnie ;p

Rzeczywiście istnieje strona europejskiej wersji, http://www.ddo-europe.com/index.php , i z tego co widze, funkcjonuje bez problemowo. Serwery są aktywne. I rzeczywiście działa na starych zasadach, tak się przynajmniej wydaje, więc mój poprzedni post chyba jest... hm, kłamstwem.

Ale tak czy siak - żadnych blokad nie ma. Zresztą, większość osób kojarzy ddo raczej ze stroną ddo.com. Stąd mój błąd. I z tego co widze w grze, towarzystwo jest zdecydowanie międzynarodowe. Ale to co napisałeś - to chyba może być prawda.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 17:21 
Cytuj  
ok dzięki, tak czy siak wiele mi to wyjaśnia :)

Bo rozumiem, ze sam miałeś okazję założyć konto na ddo.com i sprawdzić czy działa?

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 20:20 
Cytuj  
Wersja za friko to tylko us servery i każdy ludzik z każdego kraju na tej planecie może grać w DDO (no moze tylko koreance z polnocy i chinole maja problem)

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 01:48 
Cytuj  
wczoraj zassalem ddo z ddo.com US realmy chyba na US graja wszsycy :P , polakow jest masa (mam aktualnie 3lvl) gra jest poki co zajebiscie wciagajace , dungeony sa mega zrobione (te wszsytkie zagadki , pulapki , wspolpraca roznych klas = mega) i z tego co sie dowiedzialem na free koncie jest dostepna 1/3 contentu co jest podobno bardzo duze (poki co wszystko co wdizailem i bylem mam dostepne) mikroplatnosci to glownie pierdoly kosmetyczne nieliczac slotwo w banku , char slotow , ale glownie ludzie zbieraja TC na dodatki , poki co jak na f2p to gra jest masakra :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 12:12 
Cytuj  
ale te limity to troche za duzo :/ troche wiecej f2p albo kupic i gicior.


_________________
.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 14:52 
Cytuj  
hmm na starcie ma sie 50TC , dostaje sie 9TC za wykonanie dungeona w wersji elite , szybko mozna nafarmic z700 adventure packi kosztuja od 300-700 i glownie sa na 15lvl+ a z tym co jest dostepne mozna spokojnie wbic 20lvl i z tego co gadalem z ludzmi 1-20lvl nazbiera sie tyle TC ze spokojnie mozna kupic kilka packow , reszta opcji platnych to glownie pierdoly typu 20%wiekszy exp na 3h , 2nowe rasy (mozna je odblokowac za free robiac jakis qest line) nowe fryzury , zestaw potionow , dodatkowy bag/bank slot itp. i w sumie kosztuja one bardzo malo 10-50punkotw

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.