mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 1.04.2007
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2007, 18:44 
Cytuj  
A więc tak, Gra naruto w sieci bedzie dostępna w sieci przed lub może w oklicach 20 kwietnia na stronie.

http://www.naruto-online.yoyo.pl/news.php

Bedzie można samemu tworzyć zaklęcia, będą wszytkie wioski, depo, mistrzowie drużyn(sensei) będą npcami tak samo jak i sprtzedawcy i inni. Wskład wchodzi też depo. Gra jest pisana w C++ .Chętnych do pomocy przy tym projekcie prosze sie zgłaszać pod numer gg 6854542. Lub piszcie na stronie w shoutboxie lub w temacie "Pomoc". Piszcie tez na PW do Boro Casso i Luca.Oni odpowiedzą na wasze pytania :D

*

Posty: 57
Dołączył(a): 10.01.2007
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2007, 19:09 
Cytuj  
Eclipse? ... I tak projekt padnie po kilku dniach :(


_________________
SHAKE JUNT!

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 12:49 
Cytuj  
W C++? nawet nie wiecie w czym gre piszecie :lol:


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**

Posty: 281
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 13:15 
Cytuj  
Bierzecie sie za robienie gry a nie umiecie zrobic wlasnej strony....

Obrazek
HAH co za tlok to robil.Napisy krzywo. Widze ze użyl polskich czcionek.Od kiedy "ń" ma dwie kreski? Napisy totalnie do siebie nie pasuja.

macie cos wiecej niz grafiki z rpgmakera?

"Będą wszystko wioski" kononowicz tez u nich chyba byl :D

Zajebista inteligencja graczy, przyklad
"Daku dnia marzec 24 2007 11:04:09
ej,czym trzeba rozpakowac biblioteke dll ??? bo gra ma koncowke rar wiec winem a biblioteka exe wiec czym? smiley"


Musialem to napisac bo nie moglem, jak widze eclipse to mnie glowa boli.


_________________
Obrazek


Posty: 2
Dołączył(a): 1.04.2007
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 14:09 
Cytuj  
A prpos screenu szczura to to jest "STARA" wersja gry. Jest teraz robiony update ,który skoryguję błędy wadliwej wersji. A jeślik chodzi o wiadomość z b iblioteka .dll, fanów się nie wybiera :D .

*

Posty: 56
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 14:43 
Cytuj  
wyglada nato ze znowu klon tibi....


Posty: 23
Dołączył(a): 13.03.2007
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2007, 11:31 
Cytuj  
Sszczurr napisał(a):
Bierzecie sie za robienie gry a nie umiecie zrobic wlasnej strony....

Obrazek
HAH co za tlok to robil.Napisy krzywo. Widze ze użyl polskich czcionek.Od kiedy "ń" ma dwie kreski? Napisy totalnie do siebie nie pasuja.

macie cos wiecej niz grafiki z rpgmakera?



No i co ich jedziesz? Taki mądry to zrób lepszą. Albo chociaż taką samą. Nie podoba się? To nie graj. Obśmiewacie gry bo wam się nie podobają? Jak byś włożył w to, tyle pracy co oni to byś twierdził że ta gra jest najlepsza. Chłopaki się napracowali,a ty od tak ich wyzywasz. Zrób lepszą, i tyle Ci powiem.

Jack: Sam jesteś klon. Na tym forum jesteś śmieciem. Tylko spamujesz. Klon debila jesteś. Posty bez sensu.


Do tematu:
Ja chętnie zagram jak wyjdzie nowa wersja :). Bo teraz nie mam czasu. Pewnie się wyrobię na 20 kwietnia z robotą.


_________________
Obrazek
Hackneli mi stare konto dodge52 :(.

**

Posty: 281
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2007, 12:53 
Cytuj  
Dodge ich gra to jest tylko skomopilowanie source.
Ajak co udowodnie że potrafie zrobic lepsze to dasz sobie spokoj?


_________________
Obrazek

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2007, 21:49 
Cytuj  
huh przecież to zerżnięte z rpg makera jest nie ? ... proponuję napisać grę w pascalu ;d


_________________
Obrazek


Posty: 23
Dołączył(a): 13.03.2007
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 13:03 
Cytuj  
Sszczurr napisał(a):
A jak co udowodnie że potrafie zrobic lepsze to dasz sobie spokoj?


Nie :]. Nie musisz ich zjeżdżać jak Ci się nie podoba ;).


_________________
Obrazek
Hackneli mi stare konto dodge52 :(.

*

Posty: 58
Dołączył(a): 17.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 22:02 
Cytuj  
Dodge52x2 napisał(a):
No i co ich jedziesz? Taki mądry to zrób lepszą. Albo chociaż taką samą. Nie podoba się? To nie graj. Obśmiewacie gry bo wam się nie podobają? Jak byś włożył w to, tyle pracy co oni to byś twierdził że ta gra jest najlepsza. Chłopaki się napracowali,a ty od tak ich wyzywasz. Zrób lepszą, i tyle Ci powiem.

Jack: Sam jesteś klon. Na tym forum jesteś śmieciem. Tylko spamujesz. Klon debila jesteś. Posty bez sensu.


Do tematu:
Ja chętnie zagram jak wyjdzie nowa wersja . Bo teraz nie mam czasu. Pewnie się wyrobię na 20 kwietnia z robotą.


No i tu mamy dowód Polskiego, młodego, zakompleksionego dzieciaczka...
Nie śliń się tak, jeśli chcesz bronić grę, to może wymieniaj jej zalety (których nie ma, gdyż:
*Eclipse
*Naruto, bardzo oryginalne, kolejna 1000 "gra" na podstawie "Super" anime")
*Patrząc się na wyżej załączony obrazek, zapewne przedstawiający PSEUDO-Menu z gry... Ciekawi mnie umiejętność graficzna ich Graphic Designer'a ... . Nie wróże mu świetlanej przyszłości w tej branży.
*System rozgrywki, Pewnie nic innego jak to co jest w 23665883663334,5 innych grach na silniku Eclipse... .
)

Czyli panie Dodge z cyferkami przy nicku (Co za idiota robi takie nicki ? - wybacz, musiałem to dopisać, bo coraz bardziej mnie to zaczyna denerwować), albo znajdź jakieś dowody na obalenie krytyki, albo nie wiem ... . Bo to co robisz, to jest dziecinne gadanie... "Jeśli skrytykowałeś, to zrób lepsze, jak nie zrobisz, to ssiesz i nie masz prawa krytykować" = Tak to powiedziałeś (Nie dosłownie, ale to jest 100% sens twojego posta).

Cóż, Nie życzę wam powodzenia, gdyż moglibyście zebrać ROZSĄDNĄ grupę graczy, stworzyć Silnik gry od 0, a nie używać już tak nędznych silników, które schodzą do popularności Vallshita (Śmiecia internetowego), zrobilibyście porządny silnik, własne pomysły w niego włożyli... i co z tego, że zajęło by wam to jakieś 2 lata, na zrobienie sensownego MMORPG... myślicie że zrobienie czegoś, co sie może spodobać na 1 miesiąc + będzie wymagać pracy 2-4 miesięcy ? Was chyba pogięło na całości... .

Ale cóż, to wasz wybór, wy sobie walicie ten projekt na całej linii.

*

Posty: 193
Dołączył(a): 15.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 09:37 
Cytuj  
Avager napisał(a):
Dodge52x2 napisał(a):
No i co ich jedziesz? Taki mądry to zrób lepszą. Albo chociaż taką samą. Nie podoba się? To nie graj. Obśmiewacie gry bo wam się nie podobają? Jak byś włożył w to, tyle pracy co oni to byś twierdził że ta gra jest najlepsza. Chłopaki się napracowali,a ty od tak ich wyzywasz. Zrób lepszą, i tyle Ci powiem.

Jack: Sam jesteś klon. Na tym forum jesteś śmieciem. Tylko spamujesz. Klon debila jesteś. Posty bez sensu.


Do tematu:
Ja chętnie zagram jak wyjdzie nowa wersja . Bo teraz nie mam czasu. Pewnie się wyrobię na 20 kwietnia z robotą.


No i tu mamy dowód Polskiego, młodego, zakompleksionego dzieciaczka...
Nie śliń się tak, jeśli chcesz bronić grę, to może wymieniaj jej zalety (których nie ma, gdyż:
*Eclipse
*Naruto, bardzo oryginalne, kolejna 1000 "gra" na podstawie "Super" anime")
*Patrząc się na wyżej załączony obrazek, zapewne przedstawiający PSEUDO-Menu z gry... Ciekawi mnie umiejętność graficzna ich Graphic Designer'a ... . Nie wróże mu świetlanej przyszłości w tej branży.
*System rozgrywki, Pewnie nic innego jak to co jest w 23665883663334,5 innych grach na silniku Eclipse... .
)

Czyli panie Dodge z cyferkami przy nicku (Co za idiota robi takie nicki ? - wybacz, musiałem to dopisać, bo coraz bardziej mnie to zaczyna denerwować), albo znajdź jakieś dowody na obalenie krytyki, albo nie wiem ... . Bo to co robisz, to jest dziecinne gadanie... "Jeśli skrytykowałeś, to zrób lepsze, jak nie zrobisz, to ssiesz i nie masz prawa krytykować" = Tak to powiedziałeś (Nie dosłownie, ale to jest 100% sens twojego posta).

Cóż, Nie życzę wam powodzenia, gdyż moglibyście zebrać ROZSĄDNĄ grupę graczy, stworzyć Silnik gry od 0, a nie używać już tak nędznych silników, które schodzą do popularności Vallshita (Śmiecia internetowego), zrobilibyście porządny silnik, własne pomysły w niego włożyli... i co z tego, że zajęło by wam to jakieś 2 lata, na zrobienie sensownego MMORPG... myślicie że zrobienie czegoś, co sie może spodobać na 1 miesiąc + będzie wymagać pracy 2-4 miesięcy ? Was chyba pogięło na całości... .

Ale cóż, to wasz wybór, wy sobie walicie ten projekt na całej linii.

Czyli mamy rozumieć, że wszyscy ludzie mający nick z cyferkami...są idiotami?

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 12:32 
Cytuj  
Cytuj:
Zła wiadomość!


Prace nad grą Naruto Online zostały wstrzymane bez odwołania

Powodem tego jest zaskarżenie mię przez Jetix polskiego właściciela praw
autorskich o naruto!

Prace nad grą nie zostaną już nigdy prowadzone!


Lecz nie martwcie się już od dzisiaj rana rozpoczełem prace
nad mapami do nowej gry Fantazy War


Gra będzie posiadała 3 wpałe, grywane rasy Elfów , Ludzi oraz
Nieumarłych. Każda rasa będzie posiadała swoją stolice oraz terneny! Gra napewno
będze lebsza od NO!



Fantazy War





Chciałbym podziękować jeszcze wszystkim za wspólną współprace
, wytrwałość i wiarę w moje umiejętności


Pozdrawiam Boro Casso





Boro Casso dnia kwiecień 05 2007 19:57:16 Czytaj więcej · 6 Komentarzy · 47 Czytań ·



nie wiem czy mam sie smiac czy plakac (ze smiechu)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 12:38 
Cytuj  
Hehe tez wlasnie chcialem to wkleic ^^
Bylo nie bylo napisanie czegos z takimi ortografami na glownej stronie to siara o wieksza niz nierowne napisy w menu

P.S Proponuje takze przeczytanie komentarzy do tego newsa. Nie ma to jak wspaniali fani


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 13:15 
Cytuj  
"Już pisze maila DO TYCH KURW!!!!!!!!!!! [Mad] [Mad] [Mad]
Pojechało ich?????????!!!!!!!!!!!
Wszędzie na forah będę w podpisach obsmarowywać tycj pojechańców!!!!!!!
I pytanie na jakiej stronie będzie wszystko o nowej grze???"

Hahha <rotfl>
Nie no extra gra będzie ;P


Posty: 23
Dołączył(a): 13.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 21:35 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Cytuj:
Zła wiadomość!


Prace nad grą Naruto Online zostały wstrzymane bez odwołania

Powodem tego jest zaskarżenie mię przez Jetix polskiego właściciela praw
autorskich o naruto!

Prace nad grą nie zostaną już nigdy prowadzone!


Lecz nie martwcie się już od dzisiaj rana rozpoczełem prace
nad mapami do nowej gry Fantazy War


Gra będzie posiadała 3 wpałe, grywane rasy Elfów , Ludzi oraz
Nieumarłych. Każda rasa będzie posiadała swoją stolice oraz terneny! Gra napewno
będze lebsza od NO!



Fantazy War





Chciałbym podziękować jeszcze wszystkim za wspólną współprace
, wytrwałość i wiarę w moje umiejętności


Pozdrawiam Boro Casso





Boro Casso dnia kwiecień 05 2007 19:57:16 Czytaj więcej · 6 Komentarzy · 47 Czytań ·



nie wiem czy mam sie smiac czy plakac (ze smiechu)


Obydwa. HAHAHA. Mię<- to jest najlepsze. Ave coś tam, a ty myślisz że jesteś fajny bo siedziałeś godzinę nad postem z mamą która Ci pomagała? Myślisz że jak masz 5x postów to jesteś zajebisty mafiozo na tym forum?
Co do nicka,to nie określaj książki po okładce :). Sam masz nick gorszy niż moja babcia. Avager chuj Ci w dupę? :).Mój pies rucha Cię w oczy.Sam jesteś zbulwersowanym małolatem,który myśli że jest fajny,jak wpadnie na forum,i sie wymądrza ze słownikiem w ręku.Powiem szczerze. Nawet jeśli dostane bana to chuj. CHUJ CI W DUPĘ! Spójrz na swój pedalski nick.


_________________
Obrazek
Hackneli mi stare konto dodge52 :(.

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 21:50 
Cytuj  

Obydwa. HAHAHA. Mię<- to jest najlepsze. Ave coś tam, a ty myślisz że jesteś fajny bo siedziałeś godzinę nad postem z mamą która Ci pomagała? Myślisz że jak masz 5x postów to jesteś zajebisty mafiozo na tym forum?
Co do nicka,to nie określaj książki po okładce . Sam masz nick gorszy niż moja babcia. Avager chuj Ci w dupę? .Mój pies rucha Cię w oczy.Sam jesteś zbulwersowanym małolatem,który myśli że jest fajny,jak wpadnie na forum,i sie wymądrza ze słownikiem w ręku.Powiem szczerze. Nawet jeśli dostane bana to chuj. CHUJ CI W DUPĘ! Spójrz na swój pedalski nick.


twoj stary




No i tu mamy dowód Polskiego, młodego, zakompleksionego dzieciaczka...
Nie śliń się tak, jeśli chcesz bronić grę, to może wymieniaj jej zalety (których nie ma, gdyż:
*Eclipse ...


twoj stary.

Co do samej gry: coz, ja tam popieram dzieciaka, ktory zaczyna sie bawic w robienie czegos zamiast siedzenia na forum i obsmarowywania lajnem innych . Chociaz na jego miejscu efektami pracy raczej bym sie nie chwalil ;)

*

Posty: 56
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 12:02 
Cytuj  
@UP dobre Eshim :D:D.........

tak wogule to jest beznadziejna gra dlamnie....

**

Posty: 281
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 15:03 
Cytuj  
nie no podziwiam ta gra dluzej sie trzyma niz myslalem


_________________
Obrazek

**

Posty: 224
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 10:00 
Cytuj  
http://www.world-naruto.yoyo.p

A jednak Chlopaki sie nie poddali Lol
Leci Dalej ta gra ...
tylko ze kolegi tak mowia na tej innej stronie
takze N/C

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.