mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2003, 19:18 
Cytuj  
Nie :

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2003, 03:07 
Cytuj  
Mimesis Online ...


_________________
you are already dead

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2003, 05:37 
Cytuj  
Ale za to sie placi :

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2003, 10:23 
Cytuj  
mmogspot robi chyba jakas swoja gierke


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2003, 13:06 
Cytuj  
Robi.

To moze i wy zrobicie? :smile:))

A do listy darmowcow , chcac nie chcac dorzucam Ragnarok Online - sa juz bowiem w pelni dzialajace serwery pirackie ( jak ktos sie brzydzio tego slowa, niech zastapi je "darmowe").


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2003, 15:27 
Cytuj  
tak, dokonczymy Darkfalla jak razowax da dupska.. poczatek juz mamy niezly w topiku o niszczeniu domkow :|.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2003, 14:33 
Cytuj  
Endless Ages i JumpGate :o

A ja przy okazji chcialbym poinformowac, ze Realms of Torment jest w fazie beta i triala tej gry na pewno dlugo jeszcze nie bedzie.

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2003, 14:41 
Cytuj  
HMM Konrador
Aces .. napisalem tak poniewaz maja taka literowke kliknij na linku to zobaczysz a jezeli o jumpgate to juz byla literowka
Ale na temat nie rozumien twojej reakcji :eek:
ta minka wyrazajaca zaskoczenie jest ironiczna ????
Prosze wyjasnij...

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2003, 14:50 
Cytuj  
Zadnej literowki na tej stronie nie widze : G jak G. A buzka wyraza ''zaskoczenie'', bo w dwoch tytulach na dwa zrobiles blad i tyle...

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2003, 14:59 
Cytuj  
Wiesz raczej ciezko nie popelnic w momencie gdy szefostwo krazy w ta i z powrotem szukajac ofiar (cos sa dzis nerwowi)
POzdrawiam i do zobaczyska

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 paź 2003, 19:05 
Cytuj  
Wracam do tematu darmowców...

Jest nowa wersja Priston tale - 2.2.4 .

Blad ktory nie pozwolil tak wielkiej liczbie gracyz - w tym mnie - grac, zostal juz wyeliminowany. Dzis pogralem pierwsza godzine w te gre.
Polecam ja - jak na darmowke naprawde ładna grafika. Jesli ktos nie trawi w najmniejszym stopniu skosnych mmorpg - nie wciagnie go.

Gra wygla na typowe PvM, wszysyc stoja kolo spawn pointów i czekaja az odrodzi sie kroliczek.

Jak juz wspomnialem - grafika jest dobra, interfejs bardzo przemyslany i wygodny, wiec jesli tylko bedzie dobre community to da sie w to naprawde pograć. Jak na razie wszysyc tylko stoja i tluka monsterki, nikt nawet nie raczył pomoc mi, gdy szukalem teleportu...

*

Posty: 108
Dołączył(a): 14.03.2003
Offline
PostNapisane: 14 paź 2003, 17:02 
Cytuj  
Graficznie nawet jak ktos nie lubi takich klimatow to mu sie spodoba patrzac na inne pozycje z tych free mmorpg.

A mam pytanko gra w to ktos;]? i czy wiecie juz moze czy PvP jest dostepne wogole?

Pozatym mozna polecic ze wzgledu na szybkosc gry ;] na sdi pogralem sobie 3-4 godzinki i nie nie trafil sie ani jeden lag, wszystko szybko plynnie(nawet jak na ekranie w jednym miejscu 20-30 osob rozwalalo mniejwiecej drugie tyle potworkow). Pozatym o tym ze gra duzo ludzi moze swiadczyc fakt;] ze w popludniowych godzinach servery sa pelne(to tak powiedzialem bo zazwyczaj to skersla wiele darmowych gierek jak to mowicie mala spolecznosc).


Posty: 1
Dołączył(a): 14.10.2003
Offline
PostNapisane: 14 paź 2003, 22:48 
Cytuj  
No jasne ze ktoś w to gra. Spotkałem nawet kilku polaków na realmie. Początki były trudne ale jakoś sobie poradziłem. Poszperałem troche w necie, poczytałem, pogadałem i wszystko stało sie jasne.Gra się naprawde przyjemnie. Grafika mi odpowiada, napewno jeszcze będzie dopracowana ale już teraz jest super. Największym minusem gry są szczątkowe speache oraz okrojona muza lub jej brak:) Grafika jest ładna, odgłosy środowiskowe są nawet dobre. Brak jeszcze dużej ilości rzeczy, poprostu widać że gra jest betą ale horyzont rysuje sie cudownie. Jako dawny fan diablo 2 niesamowicie wpadłem w klimat tego MMORPGa:) Jeżeli zostaną ukończone plany związane z nią wszystko ułoży sie super. System PvP do tego gildie (klany), poszerzone questy, ulepszony friend list itd... bedzie zajebozka. Ważne jest to że cały czas ktoś pracuje nad projektem i stara się jak może. W diablo przegrała komercja i kolejne projekty blizza, tu jest zupełnie inaczej. Twórcy słuchaja gracza i to gra się zmienia a nie gracz dostosowywuje :smile:

*

Posty: 108
Dołączył(a): 14.03.2003
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 20:15 
Cytuj  
Jak mozesz daj jakis kontakt do siebie, gg albo napisz jaki masz nick w grze;], to moze sie spotkamy i pokazesz mi co i jak;]. Zreszta innych grajacych tez bym prosil zawsze mozna razem skoczyc na jakies potworki ;] . A przy okazji z tego co widze tutaj cala walka opiera sie na druzynach lub pozniej klanach bo exp wiekszy i jeszcze jakies tam bonusy podobno;].
Sry ze tak off topic.



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ugh dnia 2003-10-15 21:15 ]</font>


Posty: 17
Dołączył(a): 20.10.2003
Offline
PostNapisane: 20 paź 2003, 16:18 
Cytuj  
z gory najmocniej przepraszam za OT, ale zainteresowalem sie Priston Tale (bo tak tu wychwalaja :smile: ) no i mam pytanie do grajacych? jak wyglada silnik? jak z klimatem? narazie mi sie klijent sciaga (8 godzin jeszcze) a jestem strasznie zdegustowany po PE. dziekuje

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 paź 2003, 02:46 
Cytuj  
Silnik PT jest bardzo ładny wydajny i ergonomiczny.

Troche biedny jest za top swiat i interakcja z nim - ja kna razie jest tylko PvM, zadnrgo craftingu ani PvP. To ma byc pozniej.
A ludzi cala masa... az ciezko czasem znalezc potworki do bicia ...
Chociaz ostanio przetsałem grac w PT kosztem podbnego, ale lepszego Mu Online.


Posty: 5
Dołączył(a): 31.10.2003
Offline
PostNapisane: 31 paź 2003, 21:46 
Cytuj  
Witam! Jestem tu nowy, a więc sorrki za off-topic, ale czy są jakieś polskie serwery (albo inne coś :grin: ) do podanych przez Was gier? Najlepiej w dużej ilości.. Kurcze, jak to źle nie znać języków (ale już się uczę!)...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: pandi dnia 2003-10-31 21:50 ]</font>

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 paź 2003, 23:19 
Cytuj  
Sa polskie emulatorki Ultimy Online (nielegalne) i chyba Helbreatha (tu sie nie orientuje)... Najlepiej jednak na normalnych serwerach grac z Polakami. Wtedy znajomosc angielskiego nie jest az tak potrzebna, ale od czasu do czasu trzeba sie bedzie do kogos innego odezwac, albo cos przeczytac...

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 lis 2003, 10:04 
Cytuj  
tia helbreath jest ma Polski server, maja stronke na mmogspocie.


Posty: 5
Dołączył(a): 31.10.2003
Offline
PostNapisane: 1 lis 2003, 18:42 
Cytuj  
I czy Dragon Raja nadal jest darmowa? Bo z tego co czytałem na ich stronie (http://www.dragonraja.com.my/), to już chyba nie :sad:. Kurcze, nadal mam nadzieję, że się mylę... Tam pisze: "You are required to sign up and create a user ID before you PAY and play Dragon Raja"

Pozdrawiam
pandi

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: pandi dnia 2003-11-01 18:44 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.