mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 57
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 13:13 
Cytuj  
Witam serdecznie

Jako, ze moja przygode z WoW'em skonczylem w wakacje, mysle intensywnie od paru dni o jakims MMO.
AoC i WHO to dallleka perspektywa, wiec czekac mi sie chyba nie chce.
Zastanawialem sie nad Lineage 2, ale wydaje mi sie, ze przy EQ2 wypada blado.

Wiec chcialem spytac - jak sie ma sytuacja z iloscia graczy na serwerach, szczegolnie na serwerach PvP bo to mnie glownie interesuje?
Czy jest jeszcze z kim polevelowac?
Ogolnie - czy gra juz zdycha, czy jeszcze przez jakis czas spokojnie bedzie istniala na rynku?


Jezeli sciagnalem triala, to czy moge go przedluzyc np. takim kluczem http://wirtualnewrota.pl/product_info.p ... ucts_id=56

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 13:22 
Cytuj  
PvP jest najbardziej oblegane, ale gra tam mniej liczna społeczność polska, przynajmniej taka zorganizowana (dla jasności server load PVP jest cały czas ze wskaźnikiem na high). A gra imho będzie istniała jeszcze lata, podobnie jak EQ1, ponieważ ciągle się dynamicznie rozwija i wysiłki developera w kierunku jej uatrakcyjnienia wydają się raczej większe obecnie, niż dawnej (dodanie karcianki, ostatni zdecydowanie najfajniejszy dodatek, który ukazał się na jesieni, czy update dodające zony pokroju Unrest).

Żeby przedłużyć traila musisz kupić grę, np w wersji download All-in-one Rise of Kunark (koszt przy obecnie niskim kursie dolara to kolo stu kilkunastu złotych) w której masz wszystko co dotychczas się ukazało - pudełkowej wersji w Polsce się nie dostanie, chyba że zamówisz gdzieś w zagranicznym sklepie internetowym i ci wyślą. O wszelkich innych super okazjach na starsze dodatki (np. na Allegro) można zapomnieć, nie dają ci pełnej możliwości lvlowania postaci, a poza tym nie zawierają wszystkich innych dodatków.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 13:39 
Cytuj  
Oczywiscie mam swiadomosc, ze kupujac starsza podstawke, nie bede mial zaimplementowanych wszystkich dodatkow.
Czyli hipotetycznie z tego linka co podalem, nie ma co kupowac?
Bo w tym sklepie wlasnie tez jest mozliwosc kupienia tylko cd-key'a.
Wielkie dzieki za odpowiedz

Osobiscie przedkladam mozliwosc gry PvP, nad gra z Polakami, co prawda wolalbym oba polaczy, ale jezeli musialbym grac na serwerze PvE, zeby grac z Polakami, to raczej taka opcja odpada.

Edit:
Moglbys podac, o ile posiadasz, linka do wlasnie takie sklepu, w ktorym mozna zakupic cd-keya? Czy wraz z ta "podstawka" dostaje jakis czas grania gratis? Bo wiem, ze w L2 jest takie dziwactwo, ze dopiero po doladowaniu prepaidem, okres dodatkowy plynacy z podstawki sie uaktywnia.

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 13:53 
Cytuj  
https://store.station.sony.com/

Oficjalny sklep SOE, jak nie masz karty kredytowej to możesz zapłacić przez Paypal. All-in-One zawiera 30 dni gry, ale owszem tak jak wszędzie, żeby uaktywnić konto możesz być zmuszony do podania albo keya z karty pre-paid albo numeru karty kredytowej. Z tym, że jako kartę można podać fikcyjny numer i dane z generatora (starczy w googla wpisać credit crad number generator i trochę poszukać) i się odczepią, a opłaty za grę zawsze bardziej opłaca się robić pay palem, niż płacić w takich sklepach jak podałeś w których marża na wszystko wynosi kolo 50%. W końcu tak czy tak robisz przelew na konto.

A na serwerze PvP Nagafen z tego co wiem ciągle jest polska gildia po złej stronie.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 14:14 
Cytuj  
Polska Gildia i to po zlej stronie? Taki usmiech pojawil sie na mej twarzy --> :D

Tylko zeby moc poslugiwac sie paypalem i tak musze miec karte obslugujaca transakcje internetowe, a takiej na chwile obecna nie mam :(
Bo mojej zasranej Maestro nic nie przyjmuje, a e-karta Visa z ING stracila w pazdzierniku waznosc, a ze nie gralem w zadne mmo od tego czasu to po prostu nie przedluzalem. Dlatego wlasnie mierzylem w ten polski sklep, poniewaz moglbym przelew zrobic byle jaka karta.

Ma sie rozumiec, ze to jest wlasciwa wersja gry do kupienia http://everquest2.station.sony.com/buyNow.vm

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 14:40 
Cytuj  
Tak. Na oficjalnej stronie innej niż Rise of Kunark nie można już kupić, ponieważ zawiera on wszystko - łącznie z bonusami, które były kiedyś dodawane tylko do wersji pudełkowych dodatków. Obecnie wersja pudełkowa i download tego dodatku też niczym się już nie różnią jeżeli chodzi o jakiekolwiek możliwości w grze.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 16:21 
Cytuj  
Nie potrafie zrozumiec, dlaczego w trialu wybor ograniczyli do tej rasy wrozek, ktora mnie sie w ogole nie podoba...
Ale jak narazie, musze powiedziec, ze wersja testowa mi sie podoba, pogram jeszcze troche i mysle, ze sie zdecyduje :)

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 17:11 
Cytuj  
W trialu jeszcze w sierpniu były wszystkie rasy poza nowymi z dodatków.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 20:08 
Cytuj  
To ja jeszcze chcialem spytac - czy system pvp jest w miare zbalansowany?
Jak ogolnie wyglada PvP w EQ2 - istnieje tylko WorldPvP, czy jakies BG itp? Czy istnieje mozliwosc lootowania pokonanych przeciwnikow?
Ogolnie, sa jakies stronki, na ktorych mozna znalezc jakies poradniki dla noobkow w temacie EQ2?

*

Posty: 57
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 00:41 
Cytuj  
Notabene, czy jest jakis serwer PvP, ktory wsrod Polakow jest popularny, milo by bylo jednak ze swoimi troche pograc?

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 00:58 
Cytuj  
Meta napisał(a):
A na serwerze PvP Nagafen z tego co wiem ciągle jest polska gildia po złej stronie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 02:03 
Cytuj  
Na Runnyeye (europejski serwer) istnieje polska gildia z niedobitkami z Blackburrow (veterani) z RL ktorzy przeniesli postacie z amerykanskiego serwera + nowi ludzie z multigaming gildi Twierdza, gildia duza okolo 90 postaci 45 kont, lv 35 gildi, zawsze jest kilkaniascie osob online, nawet w wigilie mielismy 9 osob online heh :P

A co do pvp serwera to trzeba dodac ze jest on amerykanski, bo eu nie ma pvp serverow tylko normlane, gdzie mozna sie dualowac albbo na arenach walczyc :)

nick na runnyeye Khebeln :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 02:59 
Cytuj  
Zgadza się, ale nie ma problemu, żeby grać na PvP US będąc w Europie, starczy zmienić region tylko przy odpalaniu launchera.

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 05:15 
Cytuj  
W sprawie grania z polakami na pvp, to załóż postać po stronie złych na serwerze Nagafen i odezwij się do którejś z tych osób - Zertus, Bercia, Ostupam, Monik. Najlepiej do tego pierwszego.

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 14:47 
Cytuj  
qLA napisał(a):
Nie potrafie zrozumiec, dlaczego w trialu wybor ograniczyli do tej rasy wrozek, ktora mnie sie w ogole nie podoba...
Ale jak narazie, musze powiedziec, ze wersja testowa mi sie podoba, pogram jeszcze troche i mysle, ze sie zdecyduje :)


Tez testuje wlasnie trial EQ2 i wyczytalem na oficjalnym forum ze zeby zgrac nie-wrozka trzeba najpierw zrobic wrozke, wylogowac sie, po czym stworzyc nowa postac i juz mozna wybrac prawie wszystkich.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 00:08 
Cytuj  
Lol, nie spodziewalem sie, ze trial ograniczony jest do jednej, malutkiej zone :D
Obilo mi sie o uszy, ze kupujac full i uzywajac go na trialowym koncie, ten darmowy czas sie niweluje - prawda czy byzydura?

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 01:11 
Cytuj  
Kiedyś na starym trial tak nie było, ale znam jedna osobe, która twierdziła ze tak miała na tym nowym trial, wiec lepiej nie ryzykować.


Posty: 2
Dołączył(a): 30.12.2007
Offline
PostNapisane: 30 gru 2007, 08:05 
Cytuj  
Meta napisał(a):
W sprawie grania z polakami na pvp, to załóż postać po stronie złych na serwerze Nagafen i odezwij się do którejś z tych osób - Zertus, Bercia, Ostupam, Monik. Najlepiej do tego pierwszego.


Wszystkich zainteresowanych grą wśród rodaków na serwerze pvp serdecznie zapraszamy :) kontakt z wyżej wymienionymi osobami.
Pozdr

*

Posty: 57
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 20:23 
Cytuj  
Czy moglby sie wypowiedziec ktos, kto juz mial triala co do tego, czy przedluzenie triala powoduje utrate darmowych 30 dni?
Bo troche zal byloby mi utracic 30 dni darmowego grania...

*

Posty: 107
Dołączył(a): 18.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 21:51 
Cytuj  
Chciałem na nowo rozpocząć przygodę z EQ 2 i wiadomo żeby to zrobić z pełna przyjemnością chciałbym zakupić EverQuest 2 Rise of Kunark .Prosiłbym kogoś kto już zamawiał z jakiegoś zagranicznego sklepu o link do niego. Ponieważ ta strona SOE mi nie działa :/.


_________________
http://tondruk.pl

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.