mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 356 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 16:44 
Cytuj  
afaik adv packs to sa sredniej wielkosci dodatki (jak legacy of yakesha) z obszarem testowym.. t.j. 2 zony za darmo - 8 po wykupie..

Ten news z wp raczej sie nie pokrywa z tym oficjalnym, heh.. nic zobaczymy jak to bedzie wygladac w praniu..


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 13:51 
Cytuj  
Czy nikt z was nie ma uczucia deja vu? Mnie powoli sie zaczyna wydawac, ze eq2 nie ma do zaoferowania nic ponad to co bylo w eq1. Zmodyfikowali troche swiat, nowa grafika i tyle. Sa co prawda masy questow ale wiekszosci ie ma po co wykonwywac. Bo jesli mam 20+ i za qesta dostaje 0,5% i 3sp, to raczej mi sie nie chce. Zrobilem wszystkie AQ, ale to byl koniec zabawy. Ostatnie trzy levele to nudne tluczenie mobow i niestety zapowiada sie,ze tak bedzie juz do konca. Spodziewalem sie o wiele wiecej po tej grze. Mam nadzieje ze cos sie zmieni, bo zaczyna mi sie to nudzic. Imo swiat z eq1 bardziej mi sie podobal.

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 16:32 
Cytuj  
ja mam dokladnie to co chcialem
tlucze mobki, rozwijam postac i robie sie coraz lepszy ,
zwiedzam ciekawie zrobione tereny, dobrze sie bawie wraz z grupa Polaków.
czego wy od gry oczekujecie ?? tak wyglada kazda gra mmorpg i jeszcze dlugo bedzie wygladac..
... i polecam wchodzic na strony takie jak
http://eq2.allakhazam.com/
http://eq2.ogaming.com/
i wyszukiwac sobie questy ktore beda cos dawaly

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 16:41 
Cytuj  
Alez ja bardzo dobrze znam te strony. Przeszukaj je Jack i zobacz ile sensownych questow znajdziesz na twoj level. Moze tobie wystarczy tluczenie mobkow i rozwijanie postaci ale takie cos to moge miec w diablo. Oczekiwalem sensownej fabuly, questow, ktore chce sie wykonywac, a nie kampowania przez 4 h na gigantach, zeby zrobic x expa. Dzis mi sciagna za nastepny miesiac, jak dalej bedzie tak samo, to juz moj ostatni. Mnie jak narazie gra rozczarowuje.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 18:00 
Cytuj  
ja liczę trochę że zacznie się raidowanie niedługo i będzie można poszaleć : )


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 23:14 
Cytuj  
no wlasnie ja wole rozwijac postac i grac razem z ludzmi tutaj niz w diablo,.
generalnie fabule do takich gier jest cholernie trudno wpraowadzic, wystarczy ze bedzie zmieniala cos globalnie i co? zrobi to tylko jeden gracz i reszta juz nie moze czy wszyscy beda do nieskonczonosci to zmieniac?

rozczarowanych takich jak ty bedzie duzo --> nie nalezy na poczatku od gry wymagac za wiele -> masiwy maja to do siebie ze sie rozwijaja i gra po roku/dwoch jest czesto calkiem inna

juz to kiedys pisalem - jak sie ktos nudzi to proponuje zagrac przez chwile w gre robiona na singla .. ostatnio bardzo dobry tytul z rpg --> vampir maskarada
i wiecznie zywy Fallout
:wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 04:36 
Cytuj  
Z tym diablo to byla taka przenosnia.
Wlasnie, ze nalezy wymagac od gier wiele, szczegolnie jak bazuja na uznanym tytule. Kupowanie tego samego w nowym opakowaniu mnie nie bawi. Skoro ty chcesz czekac jak sie rozwinie za pol roku lub rok to ok, ja raczej sobie zrobie roczna przerwe. Oczekiwalem od tej gry duzo, a nie dostalem narazie prawie nic. Jesli ktos lubi czyste levelowanie plus czat, bedzie sie swietnie tu bawil. Mysle ze miesiac czasu to dlugi okres zeby sie przekonac do czegos, zobaczymy jak wyjdzie.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 11:21 
Cytuj  
Jestes na mid 20's rozumiem..

Accessy do EL ZEK Nektropos CL?

Nie wiem dla mnie wiekszosc questow jest sensowna i wszystkie robilem z random grupami :D

Poodkrywaj nightfallsy, varsoon jest swietny (jest tam kilka questow tez)jesli grupe zbierzesz na zewnatrz..

AFAIK do tej pory nikt nie rozpracowal Lavastorm.. wszystko co o nim wiem to ze jest brama w polnocnej czesci Nek przy ktorej stoi fire elemental i mowi ze nie jestem worthy :P


Konkludujac, questy sa na wyciagniecie reki po prostu trzeba sie zakrecic ;) ...nie mow ze tylko ja mam zylke odkrywcy i corpse runnera :D


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 12:23 
Cytuj  
Jestem w trakcie tych accesow, a co one dadza? Nowe miejsca do kampowania? Zobaczymy. Nektropos chyba za wysokie progi dla mnie , mam prawie 26 na ta chwile. Tux ale wieklszaosc questow daje ci 0,5% exp i pare silver, dla mnie raczej malo sensowne. Moze w EL i Zek bedzie lepiej.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 09:03 
Cytuj  
Ja mam dużą przyjemność w samym bieganiu i zwiedzaniu wszystkiego jak narazie ; ) Thundering Steppes bardzo mi się podoba : ) Takiego siedzenia i lvlowania to uświadczyłem narazie tylko raz, z grupą polaków siedzieliśmy w kryjówce highwaymanów, ale też było fajnie bo cały czas robiliśmy sobie HO's w różnych konfiguracjach, chyba udało nam sięzrobić wszystkie ;p

Reasumując: robie mnóstwo questów, zwiedzam śliczny świat, gadam z kim się da, od czasu do czasu wpadnę do piwnicy i porobię nowe przedmioty i bynajmniej się nie nudzę :) może wynika to z faktu że w sumie nie gram bardzo dużo, bo niestety czasu nie staje :har:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr


Posty: 27
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 14:03 
Cytuj  
poiwedzcie czy jak wpisałem numer game card a potem wziołem cancel subs.... (nie wiem jak się pisze). to anulowałem substrykcje. i potem mogę znowu ją aktywować?

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 14:11 
Cytuj  
polena napisał(a):
poiwedzcie czy jak wpisałem numer game card a potem wziołem cancel subs.... (nie wiem jak się pisze). to anulowałem substrykcje. i potem mogę znowu ją aktywować?


anulowanie subskrypcji przy płaceniu kartą kredytową następuje od zakończenia cyklu rozliczeniowego. To znaczy że miesięc za który już zapłaciłeś już ci nie zwrócą kasy.

Myśle że podobnie jest z game card. Ale pewności nie mam.


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 05:59 
Cytuj  
Co myslicie o dodaniu do listy kontaktowej waszej klasy tradeskillerskiej? ;) wtedy bedzie wiadomo jaki trader jest a jakiego potrzeba.. z drugiej strony newby moga wam zyc nie dac o itemki... tak wiec?


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 06:49 
Cytuj  
Hm...nietypowa sprawa.ktora w jedynce "typowo" bym rozwiazal,a tu nawet nie wiem jak he he. A wiec,czy sa duele w dwojce? bo cholera,troche przestaje mi sie podobac community lvlkow 30+ , wczoraj na ten przyklad puscil taki traina w ench land z 10-15 syren i ledwo przezylem,a na skromna uwage z mojej strony ,ze tak sie nie robi ,a jezeli juz doszlo do traina, to nalezy ostrzec wszystkich na ogolnym,to sie smial i mowil ,ze bedzie trainowal tyle razy ile zechce cholera.
A wiec sa duele czy devsi znowu "zrypali"? he he

*

Posty: 86
Dołączył(a): 14.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 11:45 
Cytuj  
Jak scout może używać łuku lub noży do żucznia ?
Czy na isle of Refuge jest to możliwe ?


_________________
Yazir-templr-royal legion-Blackburrow
Natan-Warlock-Royal Legion-Nagafen(pvp)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 03:53 
Cytuj  
Mam pytanie do graczy na 50 lvl, jesli tacy sa, jak na ta chwile wyglada systucja na tym levelu, czy jest cos dla nich do roboty? I czy zmiany , ktore soe wprowadzilo w czasie ostatnich miesiecy byly tylko kosmetyczne czy moze cos zminiono znaczaco, np. czy solowac sie w koncu da. Pytam bo zastanawiam sie nad powrotem i chcialbym wiedziec czy gra sie rozwija.

*

Posty: 104
Dołączył(a): 26.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2005, 18:49 
Cytuj  
Mam 17 lat i nie wiem czym moge zaplacic juz chyba miesiac nie moge grac , slyszalem ze mozna placic przez inteligo tylko ze rozmawialem z nimi to oni nie maja pojecia nic o tym,

a i jeszcze na czym polegap lacenie ja podaje dane karty i oni sami wchodza i pobieraja pieniadze z konta?

*

Posty: 59
Dołączył(a): 8.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 13:06 
Cytuj  
Wszystko sie dzieje automatycznie , sami biora kase z twojego konta.
Tu masz link do strony z eKarta , jesli nie masz tam konta to zaloz i od razu zamow eKarte. WSZYSTKO jest za friko. Na sama karte czekalem 4 dni , ale z zalozeniem konta moze wszystko potrwac ok. 2 tyg.
http://www.mbank.com.pl/oferta/karty/ekarta.html

*

Posty: 104
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 09:18 
Cytuj  
Wracając do tematu questów.
Dopiero zacząłem grać. Mam 11lvl, robie questy jak lecąi myślałem, że to przez mój niski level nagrody za questy są tak niskie. Teraz slysze, ze ludzie na 27lvl też dostają za questa 2-3sp. To skąd się biorą te góry platyny potrzebne do nabycia mounta, fajnego domu itp?

*

Posty: 59
Dołączył(a): 8.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 03:03 
Cytuj  
Mam podobne zboczenie i robie questy jak leca. Zgadza sie , za questy jest dobry xp , ale kasa mala, wrecz symboliczna. Góry platyny biora sie z handlu (czyt. craft + harvest). Przynajmniej ja i bogaty qmpel wlasnie tak sie dorobilismy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 356 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.