mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 356 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2004, 14:38 
Cytuj  
Dla wiekszosci: od wyjscia AI :D, a poza tym nastepny wymóg: gdy jestes w orgu co ma tyle osob ze nie nudzisz sie nawet przez chwile (i nie pije do samobojcow bo to bylo fajnie byc w polskiej gildii ale bylo nas za malo i kurna potem sie rozeszli ludziska - no coz taie zycie :))


_________________
Sathorn#2230

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2004, 14:54 
Cytuj  
questów w EQ nie opłaca się robić. Praktycznie robiłem do tej pory same questy - dopóki nie zauważyłem że exp za nie taki jak za zabicie 1 góra 3 mobów, a nalatać naszukać nakombinować się trzeba nieziemsko.
Może jak będą w necie mapki i opisy to będzie można expować poprzez questy - na razie to niemozliwe. I nieomieszkam niedopowiedzieć - w odwrotności do WoW, gdzie ani razu nie huntowałem mobów a 90% expa który zdobyłem to exp z questów, 10% to exp z mobków zabijanych po drodze (walka jest tak rozwiązana, ze daje dużo funu więc czasami się po drodze kogoś ubiło).
Nie licząc fajnych itemków z questów. No ale biorąc quest nie ma informacji jaka będzie nagroda - więc pierniczę godzinę latać po mieście i okolicach za 20cp.

Brak mapy jest dobijający... Nie rozumiem gdzie jest sens takiego zagrania? Zmuszanie ludzi do notowania na kartce papieru lokalizacji czy co? Czy może devsi lubią jak gracze nawałują się po całej mapie i znaleźć się nie mogą :D
Szczególnie jak człowiek został killnięty w jakieś odległości od namiotu gdzie wcześniej się odradzał i zdziwiony rozgląda się na boki "którędy do domu"?? :D

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 17:32 
Cytuj  
*Post z listy kontaktowej - dop. Tux*
Wyłany: 22 Wrz 2004 16:47 by Zodi4c.

Powiem Ci.. nie mecz sie i tak za 7 dni dopadnie cie "teoria" 3 punktow.

1. bedziesz wkurzony na zonowanie,
2. przeciwnikow z niskim "IQ",
3. a potem tak jak reszta zespolu zrobisz cancel pre-ordera i przejdziesz do dzialu WoW..

nawet ci podam linka zebys sie musial szukac..
http://www.mmorpg.pl/viewforum.php?f=45




:)

(joke)


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 18:08 
Cytuj  
a tam bez sensu takie nagabywanie na WoW , to takie straszne że niektórym ludziom sie podoba EQ2 ? . Ja z chęcią zrobie trade 7 dni WoW
(z nvidia contest) na 7 dni EQ2 , bo bardzo chciałbym zagrać w tą gre
zobaczyć na własne oczy , bo najważniejszym recenzentem jestem ja sam w koncowym rozrachunku . Peace love & ectasy panowie i panie , obie pozycje mają potencjał , i w obie warto zagrać

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 18:38 
Cytuj  
wow simply sux....


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 18:42 
Cytuj  
co zrobic stary , trza się czymś zająć do DFO :(

WoW wcale tak nie suxi , kamieniem milowym też nie będzie ale dobre na otarcie łez :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 18:49 
Cytuj  
Nic mi nie mow o DFO tak pop@!#@ commuinty i devsow majacych wszystko w dupie dawno nie widzalem :/ moze wish


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 19:13 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
wow simply sux....


taaa nie ma to jak okreslac gry przed retailem, ze sux :/
kiedys tu tak zachwalano SB....


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2004, 08:16 
Cytuj  
moim zdaniem WoW wniesie do mmorpgów nowy sposób expowania - questy. Może nie jest to kamień milowy, ale w końcu ktoś wymyślił coś lepszego niż hunting/misje z generatora. Zawsze to krok do przodu. Trzeba też pamiętać, że WoW nigdy nie miał ambicji stać się mmorpgiem nowej generacji :)

ma ktoś może do sprzedania (z testerów) jakąś broń dla crusadera? Albo podpowiedź jaki quest trzeba zrobić by dostać coś bardziej sensownego niż ten freeport sword, który jest bardzo kiepski na 13lvl.

btw. zrobiłem już 63questy w EQ2 :)

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2004, 22:37 
Cytuj  
Sluchajcie byl jakis patch od 2-óch dni? :/ tylko nie 9999MB :(


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 paź 2004, 09:18 
Cytuj  
79 questów done :)
Dzisiaj byłem w Wailing Caverns (dopiero) i muszę przyznać, że w środku mi się podobało :) Nieźle całkiem to wygląda - sale tronowe, labolatoria itp. Tylko krótkie to cholernie, zatłoczone jak psia dupa i zalogowane, ale exp tam leci jak rakieta.

Tuxedo coś tam było, ale pewnie juz wiesz. Nieduże - mi się ściągnęło w ciągu 6h więc reszcie pewnie w 30minut.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2004, 09:27 
Cytuj  
Tak? Chcesz sie policytowac kto ma gorszy sprzet? Neo+ 128 here, die btw :P

A tak w ogole to pisz mi tux albo tuxik chyba ze wolisz zostac przy oficjalnej formie to: Pan Tuxedox Mastah Pwns J00 And Teh World 'n' Is Teh WIN!


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 paź 2004, 18:32 
Cytuj  
No to Tux będziesz miał ponad 100h sciągania według moich obliczeń.

No mam 15lvl i 87 questów completed :)
Przy okazji fajny bug na duplikowanie itemków - jak kończyłem questa, to serwer poszedł down. W związku z tym nagrodę za quest dostałem dwa razy :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 paź 2004, 19:24 
Cytuj  
A ja chwilowo wycofuje sie z bety EQ2 w zwiazku z rozpoczeciem bety SWG:JTL, na ktorym to mi zalezy o wiele bardziej ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2004, 06:45 
Cytuj  
Taa a ja jestem mlodym (10lvl) drow cleryczkiem ;)

Ludzie WCHODZCIE na ten nasz chat to moze pobiegamy razem :/ chcialbym netulos zwiedzic a nie mam z kim :/

aaa btw jak by ktos widzial minor healing -> appIII lub adept-ktorykolwiek u vendora albo z dropu to chetnie lykne itemik albo informacje ;) poki co jestem biedny to bede rozdawal talony na rez'y :D (jk)

Anyways mi sie gierka podoba ;) ciekawe co trzeba zrobic zeby zamieszkac u Lorda FP w tym latajacym zamku..


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2004, 08:01 
Cytuj  
Tux .... popierdzieliło Cię ??? we Freeport grasz ?? eee chłopie ... :evil:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2004, 08:10 
Cytuj  
Spoczko Kordzik ja bede jak Drizzt :D tylko musze w to troszke pracy wlozyc ;)

Tylko jak znajde *pieprzone* wejscie do (...) Nektulos (...) (...) (...). Poki co to znalazlem spora wioske orkow z tuzinem namedow.. kto sie przejdzie? ;)


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 paź 2004, 08:20 
Cytuj  
nektulos to jest ten las za commonlands?

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2004, 09:00 
Cytuj  
No co ty Tux w Nektulos mieszka zły necro, który Cię dorwie po zmroku :lol:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2004, 09:58 
Cytuj  
Ta mark. Wejscie jest pomiedzy Wailing Caves a Fallen Gate.
"Za" to duzo powiedziane :P przedzej zona obok :P


juz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 356 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.