mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 946 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 48  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2004, 17:45 
Cytuj  
oxidize napisał(a):
Nie aktualizujesz gry, sciagasz http://67.15.38.61:8080/ul2patch.rar i zawartosc archiwum kopiujesz do folderu system w katalogu z gra.
*maly ping
*duzo osob (znalazlem kilku polakow)
/nie znam polozenia serwera.

ps.moja postac w grze; dark elf, fighter, name: oxide


Dzięki za szybką i konkretną odpowiedź !!! :D
Poszukam cię jak się zaloguje... Może pogramy razem, bo konkretnych ludzi w mmorpg to ostatnio ze świeczką w ręku szukać...

Pozdrawiam...

*

Posty: 169
Dołączył(a): 13.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 lis 2004, 21:17 
Cytuj  
Ja tez mam zamiar pograc
Gralem troche w retail ale znudzilo mi sie... teraz mam ochote znowu pobiegac po tym swiecie
Jak tylko sciagne klienta to wejde na serwer
Zlapcie mnie na gg: 76662 to pogramy razem.
Sprobuje tez tych polskich serwerow...

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 17:21 
Cytuj  
oxidize napisał(a):
Nie aktualizujesz gry, sciagasz http://67.15.38.61:8080/ul2patch.rar i zawartosc archiwum kopiujesz do folderu system w katalogu z gra.


Zainstalowałem gre, potem skopiowałem ul2patch.rar do folderu System i teraz włącza mi się update i ściąga i ściąga i ściąga... Tak ma być? Odpalam gre z pliku LineageII.exe w głównym katalogu gry.
Wszystko jest OK, czy jeszcze coś zrobić żeby grać na tym free serku?

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 18:17 
Cytuj  
NIE aktualizuj! Wypakuj pliki patcha do folderu system i to powinno wystarczyc. <kopiujesz pliki engine.dll, l2.ini, network.dll, nwindow.dll, windrv.dll i wklejasz je do folderu system w katalogu z gra>.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 06:34 
Cytuj  
Chciałem sobie zagrać.. Zainstalowałem grę.. Przegrywam te pliki do katalogu system w grze... Uruchamiam grę i włącza się UPDATE.. i przy RTP7 pisze że "SERVER DOWN".... Wiecie może co robić??

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 09:59 
Cytuj  
After you installed Lineage II, you need to run L2.exe and let it patch up with all the new updates.

AFter it does this, close the game. Overwrite the files provided in this patch (the stuff in the system folder)

And then restart L2.exe, login with the correct user/pass you registered with from http://66.98.212.72/index.asp

AND PLAY !!!! SEe you online.
napisane jest troche inaczej
1.sciagnac i zainstalowac l2
2.uruchomic gre i poczekac aby sie zaktualizowala. Zamnknac gre
3. zajerestrowac nika na tym forum, sciagnac pacha i wywalic w odpowiednie miejsce.
4. grac i sie cieszyc na nowym serv.
ps. wlasnie jestem w punkcie 2. Autoupdate


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 11:37 
Cytuj  
malek69 napisał(a):
napisane jest troche inaczej
1.sciagnac i zainstalowac l2
2.uruchomic gre i poczekac aby sie zaktualizowala. Zamnknac gre
3. zajerestrowac nika na tym forum, sciagnac pacha i wywalic w odpowiednie miejsce.
4. grac i sie cieszyc na nowym serv.
ps. wlasnie jestem w punkcie 2. Autoupdate


Jednak nasz kolega wyżej miał racje, nie rób update... Zrobiłem tak jak napisał:
1. ściągasz i instalujesz
2. NIE AKTUALIZUJ!
3. sciagasz patcha i zamieniasz odpowiednie pliki w katalogu SYSTEM
4. zakładasz konto
5. Odpalasz gre z pliku L2.exe w katalogu SYSTEM a nie z LineageII.exe w głównym folderze zainstalowanej gry...
Ja zrobiłem jeden błąd - po patchu odpalałem z LineageII.exe a nie z L2.exe dlatego mi sie update robił. Teraz jest wszystko OK i na 100% nie robiłem update'a... 8)

Ale i tak nie omijają mnie problemy; po wejściu do gry w różnych odstępach czasu pojawia mi się błąd krytyczny i zamyka aplikacje. Czy wam też się tak dzieje? Ale co ważniejsze, powiedzcie mi czy jest w tej grze takie cudo jak USTAWIENIA GRAFY i ewentualnie gdzie one są ??? Czy da się zmienić ustrawienia grafiki, czy trzeba grać na tych które są standardowo?

Pozdrawiam...

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 12:00 
Cytuj  
Insufficient Memory.
Please check the Virtual Memory Option and avilable hard drive space.
You can check them by going to : Control Panel->System->Advanced->Performance->Settings->Advanced->Virtual memory.

Dokładnie taki komunikat mi wywala... Sprawdziłem pamięć wirtualną tak jak napisano, przeskanowałem kostki RAMu i ustawiłem zgodność z Win98/ME (używam WinXP)... Komunikat pojawia się po wybraniu postaci i próbie wejścia do świata Lin2. Pokazuje się ekran przy którym (jak sądzę) ładuje się grafa i pliki gry, no i dostaje ten BŁĄD... :har: Miał ktoś takie objawy u siebie?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 12:06 
Cytuj  
A ja zrobilem update'a, potem patch'a i wszystko smiga :D

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 15:09 
Cytuj  
Heh, to OK - ale mnie bez update też działa...

Błąd pojawiał się chyba przez to że włączył mi się update i go nie dokończyłem. Przeinstalowałem klienta i bez update'u wpieprzyłem patcha i śmiga dobrze - "0" błedów :D
Więc stwierdziłem że szkoda czasu na update :-) A ustawienia jak wszedłem do gry to też nalazłem 8) tyle że moim skromnym zdaniem są umieszczone jakoś nieżyciowo. Mogłyby być gdzieś przy starcie samej aplikacji - ale w końcu używa się tego raczej tylko raz :D

Pozdrawiam...

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 15:11 
Cytuj  
Musisz ustawic pamiec wirtualna <virtual memory> na 2gb --> panel sterowania/system/zaawansowane/wydajnosc/ustawienia/zaawansowane/pamiec wirtualna --> zmien poczatkowy i koncowy na 2gb ustaw i gotowe.
/opcje grafy ustawiasz w glownym menu --> options
/nie updejtujcie gry -->to troszke trwa a po zupdejtowaniu sa klopoty z free serwami


Ostatnio edytowano 5 lis 2004, 15:15 przez oxidize, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 15:14 
Cytuj  
Wielkie dzięki.. Już w szkole się domyśliłem że chodzi o lineage2.exe w katalogu system a nie w katalogu głównym:)) Dzięki.. Własnie instaluje L2

EDIT:
Kurcze pieczone Teraz gdy klikam na l2.exe pojawia mi sie napis "Nie znaleziono punktu wyjścia procedury ?GL2UsingJoystick@@3HA w bibliotece Core.dll" wie ktoś może co to oznacza.....?? Dodam że pobrałem plik Core.dll ze strony dll-files...


Ostatnio edytowano 5 lis 2004, 15:59 przez OPRAVCA, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 15:58 
Cytuj  
Skoro juz kazdy wbil sie na serwa to moze zrobimy jakies male party?
jakby cos to gram mrocznym elfem (jak narazie mam 8lvl <-- nie mialem czasu grac), name: oxide /pozdr.all

/moze przywrocenie poprzedniej biblioteki cos pomoze

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 16:08 
Cytuj  
prosze przeczytać mój ostatni post bo go edytowałem!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 17:36 
Cytuj  
faktycznie jak po instalce daje sie odrazu patcha z serv i nierobi aktualizacji to dziala, a jak sie przypatkiem kliknie ten plik z autoupdate to sie wywala z virtualna pamiecia. Kurcze odinstall i install pomoglo :D nik w grze malek69- krasnoludek inaczej nazwany na 10 poziomie
edit:ps ktos sie pytal gdzie serv?
Results for 66.98.212.72

Country: UNITED STATES
City: HOUSTON
Region: TEXAS
ISP: EVERYONES INTERNET INC
ps. do OPRAVCA moze reinstalka dx cos pomoze


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/


Ostatnio edytowano 5 lis 2004, 19:33 przez malek69, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 18:28 
Cytuj  
pomocy proszę z moim problemem parę postów wyżej

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 00:12 
Cytuj  
Wszystko wskazuje na to ze blad powoduje Core.dll <patrz raport bledow>. <cwaniak 8) >
<nie wiem skad pochodzi ta dllka>
Sproboj zainstalowac od nowa stery od karty albo walnij nowego directa a moze to wina ogl?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 16:31 
Cytuj  
wczoraj zaczalem grac :)

D3jviD - krasnolud, lvl 10

jak cos to zawsze mozna sie na jakies party wybrac czy cus...

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 22:11 
Cytuj  
Przeinstalowalem wszystko i dalej to samo... Mam windows XP.... hmmm zagralbym z checia ale kurcze sie nie da:((.. Wgralem nowy plik Core.dll to wyskakuje ze znowu w innym pliku dll cos jest nie tak....pobieram i znowu i tak ciagle....

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 22:14 
Cytuj  
skad pochodza te pliki dll? <to sa biblioteki systemowe czy moze pliki gry?>
/napisz dokladnie jesli wiesz

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 946 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 48  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.