mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 74
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 09:07 
Cytuj  
Armagin----> wpisz w oknie chatu "/join polacy" albo wpisz sobie "polacy" w oknie konfiguracyjnym chata - na 100% ktoś sie odezwie.

Na 10 levelu trudno spotkać kogoś gadającego po polsku dlatego że większość aktywnych graczy ma już dużo większe poziomy i szwęda sie po zupełnie innych zonach!


_________________
http://www.phdcomics.com/comics.php


Posty: 11
Dołączył(a): 7.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 15:33 
Cytuj  
Hansus/DarkElf/Inqusitor/Freeport/Splitpaw

*

Posty: 175
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 13:58 
Cytuj  
Czy jest jakiś nowy polski kanał? Bo na "polacy" nikogo nie widać.

P.S. Wiem że to pytanie nie jest do tego tematu ale nie będe pisał drugiego posta. A mianowicie czy jest jakiś wymagany lvl potrzebny do przyjęcia przez Royal Legion?

*

Posty: 110
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 14:50 
Cytuj  
cze zaden lv nie jest wymagany na kanale polacy nikt nie mowi bo jest kanal gildiowy :) skontaktuj sie z kim zeby ci inv do gildi.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 14:52 
Cytuj  
Na polacy mozna poprosic o invite ;)
zwykle dziala ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 21:15 
Cytuj  
hehehe nie ma kanalu polacy bo prawie wszyscy siedza w polskiej gildi :)

*

Posty: 172
Dołączył(a): 23.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2005, 10:52 
Cytuj  
Witam! :)

Moze taki maly OT, ale wlasnie wracam do EQ2. Wczesniej gralem na Lucan D'Lere i ze wzgledu na wyludnianie sie serwera w czasie kiedy Europa gra musialem sie przeniesc zostawiajac sporo wlozonego wysilku i czasu.
Aktualnie jestem na:

Yannick\Human\Ranger\Qeynos\Runnyeye

Ale zamierzam zaczac nowa postac i milo by bylo spotkac jakiegos rodaka (chociaz gram razem z kumplem), bo mnie angielszczyzna juz meczy. Zwlaszcza jakby byl jakis TS.
Jednak mam niedobre doswiadczenia z graniem na amerykanskich serwerach w zwiazku z tym, ze amerykanie zaczynaja grac dopiero ok. 24 naszego czasu (wczesniej to tylko jakas dzieciarnia).
Wiec: jak jest z europejskimi graczami na Oggok? I jak jest z zaludnieniem wieczorami (18-24) naszego czasu?
Z gory dzieki za odpowiedz :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2005, 11:11 
Cytuj  
My gramy we 4 wiec chetnie by sie 2 do druzyny przydalo :>
Mamy sklad aktualnie dirge guardian defiler inquisitor wiec chetnie bysmy przywitali dwoch dmg dealerow :>
Gramy na splitpawie i mamy 42-45 lvle atm :>

juz.

A z zaludnieniem na oggok jest tak jak na forum RLa - poczytaj :>
Czyli nie maja z kim rajdowac :>

*

Posty: 172
Dołączył(a): 23.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2005, 11:21 
Cytuj  
Thx za odzew. :)

Musze to jeszcze z kumplem obgadac, bo na Runnyeye mamy troche sprzetu i kasy, urzadzone mieszkanko, itd, itp. i szkoda to zostawiac.
Poza tym nowa postac zaczalbym pewnie jako Priest, wiec dmg raczej sredni, chociaz jak zauwazyle, to tez potrafi przywalic. Natomiast kumpel jest facetem od miecza, wiec mozna go zawsze do zbierania ciosow wystawiac :P

*

Posty: 110
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2005, 12:48 
Cytuj  
lol na oggok nie jest tak zle jak chcesz grac z polakamito tylko tam. Mamy ts i jest niezle nuda dopiero zaczyna sie na 60 lv moze yto sie wkrotce zmieni ale low lv ludzi jest sporo wiec na takich lv nie ma problemy ze zrobieniem grupy. mysle ze szybciej znajdziesz grupe niz na servezre krzyka gdzie jest ich cale 4 LOL

*

Posty: 100
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2005, 13:04 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
A z zaludnieniem na oggok jest tak jak na forum RLa - poczytaj :>
Czyli nie maja z kim rajdowac :>


Jezu, no juz przestan z tym nahalnym marketingiem. Przyznaje sie, moj dziadek byl w Wermahcie, przez mnie wzrosna ceny na pluszowe misie.

Forum RL jest martwe od dluzszego czasu, ludzkosc generalnie umawia sie w grze i na TSie.
Rajdujemy rzadko, bo rzadko zbiera sie ekipa. Ale, pomimo tego rzeczy t5 robimy bez zadnego problemu, czasem t6, to akurat bez wiekszego sukcesu, ale probujemy. Kazdy chetny moze liczyc na skonczenie pryzmatykow.
W tej chwili pracujemy nad jakimis bardziej stalymi rajdami z Brittanic Lore, gildia jak w morde strzelil europejska i - o dziwo - najliczniejsza na serwerze.

Nigdy nie ma problemu z grupa na instancje, na jakies questy, na writy czy po protu na expienie.
Z kasa w zasadzie tez nie ma problemu, jestesmy najbogatsza gildia na serwerze, takze mlodzi moga liczyc na pomoc. Jesli chodzi o craft - mamy komplet profesji na 60 czyli "nasi" moga liczyc na sprzet po kosztach/ze sporymi znizkami. W godzinach szczytu jest ok 30-40 osob online.

A was jest czterech. Czyli akurat na rajd x4, nie?


Od.


Ostatnio edytowano 23 gru 2005, 13:19 przez GandalfX, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2005, 13:17 
Cytuj  
Czytaj ze zrozumieniem, 4 polakow grajacych stale ze soba.
Wpisy na RL forum dotyczace rajdow sa z calkiem niedawna :>
Pozatym czy ja cos gdzies marketinguje? Czlowiekowi proponuje cos, mi to rybka czy on bedzie gral tu czy tam.

Jesli chodzi o granie Z POLAKAMI to tez polecam OGOKK bo tam jest polakow najwiecej. Jesli chodzi o granie w europejskim czasie polecam splitpaw poniewaz ten serwer ma najwiecej graczy w godzinach 18-2w nocy.

juz.

*

Posty: 100
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2005, 13:32 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
Czytaj ze zrozumieniem, 4 polakow grajacych stale ze soba.

A my to od czasu do czasu? Generalnie w kazdym zakresie levelow sa grupy grajace ze soba. Pelne grupy, z dpsami, healerami, whatever.
Zlozone tylko z ludzi z RL.
krzyk napisał(a):
Wpisy na RL forum dotyczace rajdow sa z calkiem niedawna :>

#define niedawna?
Z tego co widze ostatni na ten temat to z 22 sierpnia.
krzyk napisał(a):
Pozatym czy ja cos gdzies marketinguje? Czlowiekowi proponuje cos, mi to rybka czy on bedzie gral tu czy tam.


No IMHO w kolko :) Ale na zdrowie.

Wracajac do merituma: Czlowiek w sumie chcial grac z Polakami, zeby byl TS. Obawial sie o zaludnienie na oggoku w godzinach "naszego szczytu":

No to jest tak:
W kazdym zakresie levelow powiedzmy powyzej 20go jest w stanie znalez pelna grupe Polakow, powiedzmy w godzinach 15-24. Poza tym gra tam calkiem sporo innych europejczykow - patrz Britannic Lore. Paru Polakow tam tez gra.
TSa mamy.

Czyli w skrocie - zapraszam na oggok.


Od.

*

Posty: 172
Dołączył(a): 23.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2005, 13:52 
Cytuj  
Oho, widze ze wsadzilem kij w mrowisko.

Zloze w takim razie wizyte na Oggok i obadam sytuacje. :P
Tak z ciekawosci: sa jacys nowi ludzie nie-amerykanie na tym serwerze? Da sie to zaobserwowac po ilosci noobow na low lvlach. ;) Bo skoro jest amerykanski, to nowi raczej tylko z USA dolaczaja.

Ta gildia 'RL' jest polska, czy mieszana?

P.S. Sorki, jesli zachowuje sie jak klient w hipermarkecie, ale juz mam dosc przenoszenia sie z serwera na serwer. Mam 5 postaci i kazda na innym... :/

*

Posty: 100
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2005, 13:59 
Cytuj  
PsyborgMJ napisał(a):
Oho, widze ze wsadzilem kij w mrowisko.

Zloze w takim razie wizyte na Oggok i obadam sytuacje. :P
Tak z ciekawosci: sa jacys nowi ludzie nie-amerykanie na tym serwerze? Da sie to zaobserwowac po ilosci noobow na low lvlach. ;) Bo skoro jest amerykanski, to nowi raczej tylko z USA dolaczaja.

Ta gildia 'RL' jest polska, czy mieszana?

P.S. Sorki, jesli zachowuje sie jak klient w hipermarkecie, ale juz mam dosc przenoszenia sie z serwera na serwer. Mam 5 postaci i kazda na innym... :/


Zdarzają się. Nawet polacy. W ostatnim tygodniu do RL dolaczylo okolo 5ciu nowych lowlevelowych graczy. Polakow.
RL = Royal Legion, calkowicie polska gildia.

Hmmm, a tak z innej beczki. Psyborg? Ten Psyborg? #rpg-pl z czasow internetu lupanego?

GandalfX aka Od.

*

Posty: 172
Dołączył(a): 23.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2005, 14:07 
Cytuj  
Hehe, pamietam tamte czasy, ale to nie ja. Z tamtym Psyborgiem pobilem sie z 10 lat temu o nicka na IRCu (niestety on wygral :P ) i od tamtej pory sie nie lubimy ;)

Mozna mnie bylo spotkac w UO, AO, EVE, AC2, L2, DAoC, SWG....uhhh...i wielu innych, chociaz zadko uzywam nicka 'Psyborg' - glownie w FPSach ;)

P.S. Zgodnosc inicjalow imienia i nazwiska jest przypadkowa :P

*

Posty: 100
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2005, 14:18 
Cytuj  
PsyborgMJ napisał(a):
P.S. Zgodnosc inicjalow imienia i nazwiska jest przypadkowa :P


No wlasnie to mnie zmylilo ;)


GX

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2005, 17:08 
Cytuj  
Mam zwichrowana opinie o RL po tym jak trafilem na zle czasy widocznie :>

Faktem jest ze jesli macie wystarczajaca ilosc luda zeby robic wiekszosc rajdow to nic wiecej do szczescia nie potrzeba, no moze procz tej ilosci zeby robic endgame rajdziki, ale do tego pewnie tez kiedys dojdzie :>

juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2006, 17:46 
Cytuj  
Jak by cos przybywam:) Giwera@Oggok


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 03:29 
Cytuj  
Nie ten serwer Giw - Splitpaw, Splitpaw ;)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.