mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 09:21 
Cytuj  
Lapiduchu dla tych co chcą grać 25 godzina na dobę devsi wymyślili Vitality jako kłodę pod nogi :D

Faktycznie crafting wciąga strasznie. trzeba się poważnie zastanowić czy nie stworzyć małych manufakturek i zebraćsięgrupą ludzi którzy będą robili wzajemnie dla siebie komponenty :)


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 10:21 
Cytuj  
Hm...chyba padnie taki pomysl:). Dwa powody :
1/ To musi byc zgrana grupa osob, jak jeden wypadnie z takiego koleczka to inni na tym beda cierpiec he he.
2/ Ludzie co graja w EQ2 ( przynajmniej ci , ktorych pamietam z jedynki) to indywidualisci he he, nie lubia za bardzo jak im sie cosik "narzuca" he he
Aha .kijowo jest rozwiazany broker,cholera,,w kazdym society jest ( w srodku) a to=mniejszy rynek zbytu poprzez brokera heh

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 11:42 
Cytuj  
Lapiduch napisał(a):
2/ Ludzie co graja w EQ2 ( przynajmniej ci , ktorych pamietam z jedynki) to indywidualisci he he, nie lubia za bardzo jak im sie cosik "narzuca" he he


i to baaardzo widać, ja gram dopiero 3 dni, ale na 5 osób spotkanych na Isle of Refuge 4 na prośbę o pomoc brało nogi za pas, nie wysilając się nawet na stwierdzenie że nie mogą nie mają czasu czy cokolwiek.

Dokładnie odwrotnie niż w SW:G , w które gram od pół roku - tam spotkałem się z ludźmi którzy nowicjuszom dają zbroje, kasę, buff packi warte tyle że ten nowicjusz musiałby z 3 miesiace grać żeby uzbierać tyle funduszy....
No ale dzisiaj odpływam z wyspy, może będzie lepiej :lol:


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 12:32 
Cytuj  
Hm..."..to baaardzo widać, ja gram dopiero 3 dni, ale na 5 osób spotkanych na Isle of Refuge 4 na prośbę o pomoc brało nogi za pas...",
Na Isle jest tak ,ze jak ktos zaczyna ,to nie ma ustawionych opcji chat'u jeszcze etc... wez to tez pod uwage ,ze Twoja prosba "poleciala" cholera wie gdzie he he,mogles tez trafic na gracza ,ktory ,mial taki sam zasob wiadomosci.Indywidualnosc to nie jest egoizm he he.
Ktosik powiedzial ..."...umiesz liczyc? ,to licz na siebie ..." he he.
Pozdrawiam

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 14:07 
Cytuj  
Lapiduch napisał(a):
Indywidualnosc to nie jest egoizm he he.
Ktosik powiedzial ..."...umiesz liczyc? ,to licz na siebie ..." he he.
Pozdrawiam


No tak, ale EQ2 to gra w której premiuje się drużynowe podejście do tematów :lol:


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2005, 09:25 
Cytuj  
Heh nie uwazam zeby dawanie wszystkiego nowicjuszom bylo fair. W koncu wiekszosc z nas (mam taka nadzieje) uciulala swoje itemki wlasnym sumptem nie czekajac az ktos cos da. Owszem pomoc nowym graczom jest jak najbardziej wskazana ale nie koniecznie oddawanie wszystkiego. Sam jestem jeszcze nowym graczem (przynajmniej w EQ2) i nie oczekuje, ze zaraz znajdzie sie tysiac osob, ktore beda mi chcialy cos dac za free.

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 10:00 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
Heh nie uwazam zeby dawanie wszystkiego nowicjuszom bylo fair. W koncu wiekszosc z nas (mam taka nadzieje) uciulala swoje itemki wlasnym sumptem nie czekajac az ktos cos da. Owszem pomoc nowym graczom jest jak najbardziej wskazana ale nie koniecznie oddawanie wszystkiego. Sam jestem jeszcze nowym graczem (przynajmniej w EQ2) i nie oczekuje, ze zaraz znajdzie sie tysiac osob, ktore beda mi chcialy cos dac za free.


W SW:G panują inne zwyczaje: ludzie uruchamiają specjalnych vendorów i sprzedają podstawowe przedmioty 10 razy taniej - lepszych graczy to nie rusza, a nowicjuszom pozwala się wyekwipować w bardzo przeciętne przedmioty, ale przynajmniej nie muszą biegać na bosaka i bez broni :lol:


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 12:36 
Cytuj  
Hm..."..na bosaka i bez broni..." ja tam zrobilem subclass quest na bersekera z itemkami na 12 lvlu (na lepsze nie mialem kasy), padlem 4 razy he he. Ale ,mam satysfakcje ,ze zrobilem sam ,bez pomocy etc..
Teraz biore sie za crafting he he.
A co do "zwyczajow" w EQ@ ..Panowie uwazajcie ,zanim cosik kupicie u brokera he he. Dam przyklad , plecak 8 slotowy u brokera ponad 1 gold ...a u vendora ...37 silverkow tylko...samo zycie:)

*

Posty: 59
Dołączył(a): 8.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 13:17 
Cytuj  
Kto to jest vendor ?

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 14:08 
Cytuj  
Hm..." ..kto to jest vendor..." to jest NPC sprzedawca

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.