mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 224  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 09:11 
Cytuj  
NITO niszczy banie, tyle ode mnie ;P jadę po pada, brb ;P z przyjemnością spędzę dzisiaj w tej grze cały dzień :) i pierwszy raz przyznaje racje Mendolowi który się tak podniecał DS na konsolę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 09:13 
Cytuj  
Gdyby w skyrimie byl taki combat...

Sob- a Ty nie miales PS3 czy X kloca by w to pograc?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 09:17 
Cytuj  
Nie miałem, aczkolwiek to jedyny tytuł dla którego wtedy byłem w stanie to zrobić :)

Ej, gdzie jest folder z tą grą pod win7, no nigdzie go nie ma LOL nie mam jak fixa załadować.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 09:18 
Cytuj  
To tak jak ja, ale dla jednej gry nie bylo sensu...

E:\GRY\NAMCO BANDAI Games\DarkSouls - przynajmniej u mnie ;)

btw. blur chyba jest juz fixniety i mozna wlaczyc.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 10:21 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Ja co prawda gralem chwile na PS3 i przez to gra zdaje sie totalnie zjebana, ale combat to najwiekszy miod dla mnie.
Gra bez fixa wyglada jak totalna kupa. http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=488240 tutaj fix w wersji 0.3
by fix dzialal trzeba wylaczyc AA i blur
Bez pada gra sie masakrycznie (chyba skocze po speedlink xeox)
Dark Souls Prepare To Die Edition CRACK ONLY-FLT - crack na sejwy ;d

Czy do tej gry beda patche, updaty?

z tego co czytalem to NAMCO za bardzo nie bedzie nic robic - zapowiadali,ze bedzie port i zrobili port - nawet na steamie jak ktos ma gre kupiona to ma w aktualnosciach link do tego fixa na grafe,wiec sie chyba nie spodziewaja oficjalnego patcha zadnego ;d


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 10:36 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
NITO niszczy banie, tyle ode mnie ;P


art direction~ w DkS to generalnie jest mistrzostwo, dark medieval setting to jest straszna kosa w tym przypadku, tutaj patrzac po armorze przeciwnika szybko nabiera sie do niego szacunku, moj ulubiony typek to Black Knight, pamietam dobrze moje 1wsze spotkanie z tym typkiem, bylem tak oszolomiony jego fajnoscia ze mnie poskladal na 2hity :roll:
najwiekszy atut DkSa to to ze jest zrobiona po staremu jak staroszkolne gierki gdzie wszystko musialo byc trafione per pixel, zero wybaczania bledow, 3 zycia game over i od nowa...ten sam styl #nofucksgiven, niezla odtrutka na currentgenowe samograje

zdecydowanie najlepsza seria z konsol hands down, nawet nie ma co sie wyglupiac z dodatkowym polecaniem tego, bo nawet brute force porcik nie zmienia faktu ze gra dalej jest wybitna, sam chetnie do niej wroce (do wpierdolixu)

Sobtainer napisał(a):
jadę po pada, brb ;P


wez taki co wytrzymuje rzuty o sciane, powaznie mowie


_________________
you are already dead

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 10:40 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Jest już wersja 0.3 graficznego fixa.

Ponoć Radeony kiepsko radzą sobie z tą grą, prawda li to?


Na radeonie HD4770 z tym fixem graficznym raczej nie da się grać, wydajność spada często do kilkunastu klatek na sekundę.

Bez fixa wszystko jest tak jak być powinno.

Highlander napisał(a):
Gdyby w skyrimie byl taki combat...



Skyrim jest grą z FPP combatem, tam pasowałby ten z Dark Messiah of M&M.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 10:57 
Cytuj  
Na ktorym padzie bedzie sie lepiej gralo? od Xa czy od PS3? Pytam bo nie wiem ktorego brac od znajomego...
I ni chodzi mi tu o sticte osobiste preferencje tylko czy np duzo sie uzywa krzyzaka (wtedy biore PS3) albo tych dolnych spustow (wtedy biore od Xa). Wiem ze pewnie sie uzywa i tego i tego jak w jedynce ale moze ktos ma na ten temat cos madrego do powiedzenia. :)

PS. Zapowiada sie najbedziej noliferski weekend od czasow jak dostaem w swoje lapy Diablo 2 ;) Na przemian bede napieral w GW2 i DS'a. : )


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 11:11 
Cytuj  
redruM napisał(a):
najwiekszy atut DkSa to to ze jest zrobiona po staremu jak staroszkolne gierki gdzie wszystko musialo byc trafione per pixel, zero wybaczania bledow, 3 zycia game over i od nowa...ten sam styl #nofucksgiven, niezla odtrutka na currentgenowe samograje

zdecydowanie najlepsza seria z konsol hands down, nawet nie ma co sie wyglupiac z dodatkowym polecaniem tego, bo nawet brute force porcik nie zmienia faktu ze gra dalej jest wybitna, sam chetnie do niej wroce (do wpierdolixu)

Jedyny powód dla, którego DS-a kupię za jakieś ~2 tyg jak złoże pieca, który to pociągnie.
I to będąc jednocześnie na siebie zły, że daje szmaciarzom zarobić mimo tak chujowego porta.
No, ale jednak grę zrobili wybitną i jest na PC stosunkowo tania - to niech im skapnie te parę zł i niech następną część robiona od początku też na PC będzie miała lepszego porta :/

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 11:19 
Cytuj  
Kabraxis wez od X'a - gra dziala jakby ktos wzial plytke dvd z xboxa i wsadzil ja do pc - wszystkie tipy itp dostajesz na keye z pada Xbowego - "push A to..." itd.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 79
Dołączył(a): 2.05.2012
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 12:04 
Cytuj  
Próbował ktoś grać w DS na padzie speedlink xeox? Zastanawiam się nad zakupem i chciałem się dowiedzieć czy wszystko działa jak należy. Niestety swoje xboxa sprzedałem jeszcze przed premierą Dark Souls (gdy gra się ukazała żałowałem jak cholera).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 12:04 
Cytuj  
No ja mam praktycznie grę skonfigurowaną pod grę na klawie i myszce, wszystko wygląda tak jak powinno, nawet obracanie nie jest jakieś tragiczne, bo je spowolniłem w opcjach, kontrola jest normalna, jedyne co nie jest to wydajność po wgraniu fixa.

Kilkanaście klatek na sekundę, niestety - ATI. :(

Poczekam na rozwój wydarzeń, jak uda się poprawić wydajność kolesiowi od rozdziałki lub komukolwiek innemu, to praktycznie wszystkie faile związane z nieudacznictwem devsów zostaną zlikwidowane.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 12:09 
Cytuj  
razoth jak ogarnales myszke by dzialala normalnie? ja nie widze opcji w ogole by cos z myszka pozmieniac.

http://www.abload.de/img/data2012-08-2423-43-5qis5h.png O.o


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 12:19 
Cytuj  
Jeżeli chodzi o obracanie kamerą, to rozpoczynając i już w samej grze, można zmienić "szybkość kamery".

Najlepiej zjechać z tą opcją na 1 albo 2 w skali.

Dalej nie ma płynności ale prędkość jest już akceptowalna i ogólnie da radę grać komfortowo.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 12:21 
Cytuj  
a jak tam pvp?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 12:24 
Cytuj  
Dobra, zaczynamy zabawę, jak na razie jestem mega zakochany, kupiłem F710 Logitecha i jest bajer, pełna konfiguracja, wszystko działa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 12:32 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Jeżeli chodzi o obracanie kamerą, to rozpoczynając i już w samej grze, można zmienić "szybkość kamery".

gdzie niby? wtf?!

ja sprawdzilem tylko jak w windowsie obnizylem, bo bylo ok. Wydajnosc taka sobie.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 12:36 
Cytuj  
ankuman napisał(a):
Próbował ktoś grać w DS na padzie speedlink xeox? Zastanawiam się nad zakupem i chciałem się dowiedzieć czy wszystko działa jak należy. Niestety swoje xboxa sprzedałem jeszcze przed premierą Dark Souls (gdy gra się ukazała żałowałem jak cholera).

Pozniej (GW2!) poszukam go w szafie i zobacze jak sie na nim gra, ale podejrzewam ze bez emula do xboxowego pada nawet go nie wykryje. ;] Sam pad biorac pod uwage cene nowki, jest ok, tylko ze imo lepiej poszukac jakis uzywek oryginalnego pada 360 albo jakiegos Chillstreama ktore da rade upolowac nawet za te 50-60zl.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 12:36 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
gdzie niby? wtf?!


No w opcjach.

Podczas gry można wejść w opcje, opcje PC gdzie ustawia się grafikę oraz w opcje klawiszy.

To trzeba wejść w te pierwsze i sobie zmienić.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 12:37 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a jak tam pvp?

poki co nie ma pvp chyba za bardzo - trainery z unlimited health ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 224  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.