mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 224  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 20:05 
Cytuj  
Pamiętajcie że za pół roku TR nowy, moim zdaniem warto zainwestować w pada chociażby dla tego tytułu. Ewentualnie! dla nowego AC którego jestem fanem olewając cały combat i inne mankamenty gry, kocham tą serię.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 20:08 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):

I tak na serio teraz przy tych wszystkich akrobacjach, jakie trzeba robić walcząc z co niektórymi przeciwnikami, to choćby twórcy gry się posrali nie byli by wstanie zrobić dobrego sterowania pod mysz i klawe. To jest po prostu niewykonalne.


No to bardzo ciekawe, że mi się udało zrobić dobre sterowanie pod mysz i klawę, kwestia odpowiedniego rozłożenia przycisków. Nie tłumacz nieudacznictwa twórców niewykonalnością.

Jakoś pierdyliard różnych portów ma ładnie przeniesione sterowanie z pada na klawę i myszkę ale w mitycznym DS się nie da, bo ta gra jest tak genialna i skomplikowana, że ho ho ja pierdolę. Jak From Software nie umie/nie chce im się, to znaczy że się nie da. :)

Pad jest dla mnie przestarzałym i niewygodnym kontrolerem i grać na nim nie mam zamiaru. Wielokrotnie próbowałem, wielokrotnie odbijałem się od tej ograniczonej konstrukcji.

I co żeś się uczepił tak tego sterowania, jak są inne powody do narzekania?

Gra chujowo wygląda bez fixa, na fixie źle działa na kartach ati, ma spierdolony autotargeting który lata pomiędzy wrogami jak szalony, klawiszologię można ustawić odpowiednio z użyciem zewnętrznych programów.

To są rzeczy, które powinny być dojebane na tip top w grze, za którą śpiewają sobie na steamie 40 dolarów. Proste i elementarne ficzery, które zostały tutaj zjebane czego NIC nie usprawiedliwia.

I moim zdaniem wspieranie finansowe czegoś takiego mija się z celem, bo to pokazywanie, że graczowi na PC można wcisnąć każde gówno i gwarant, że konwersja trzeciej części, jeżeli w ogóle łaskawie powstanie, będzie prezentowała podobny poziom.

Z mojej strony EoT, powiedziałem już co chciałem, czekam na ewentualne fixy. Pieniądze z chęcią dam, ale raczej modderom którzy poprawią tą grę via paypal niż dla namco/from które zajebało tutaj cash grab gorszego kalibru niż EA/Blizzard ostatnimi czasy.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 20:12 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Ja wiele o DS nie wiem. Ale zaskoczylo mnie jak szkieletorek z tarcza wzial mni na 1 hita ;]


skelety to nieciekawa droga na poczatek, idz schodkami na dol od firelink shrine~

Spoiler:


_________________
you are already dead

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 20:39 
Cytuj  
@Gokulo

To znaczy, że niby na PC jest jeszcze trudniejsza? ;p

Bo co druga zmiana to nerf jakiejś broni, armora czy czegoś podobnego.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 20:45 
Cytuj  
redruM napisał(a):
Highlander napisał(a):
Ja wiele o DS nie wiem. Ale zaskoczylo mnie jak szkieletorek z tarcza wzial mni na 1 hita ;]


skelety to nieciekawa droga na poczatek, idz schodkami na dol od firelink shrine~

Spoiler:

eee tam...
Spoiler:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 21:09 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Pamiętajcie że za pół roku TR nowy, moim zdaniem warto zainwestować w pada chociażby dla tego tytułu. Ewentualnie! dla nowego AC którego jestem fanem olewając cały combat i inne mankamenty gry, kocham tą serię.

TR?


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 21:14 
Cytuj  
tabula rasa? :<

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 21:18 
Cytuj  
Ja tam pamiętam, że ciupałem w Tomb Raidera na klawie i grało się fajnie.


Nie zamierzam w tego nowego grać na padzie i oczekuje, że sterowanie klawą czy klawą + myszą będzie zrobione perfekcyjnie.

Razoth trochę racji ma, choć akurat osobiście DS-a kraść nie będę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 21:22 
Cytuj  
Przecież TR to straszna kupa. Nie dorasta Uncharted do pięt.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 21:27 
Cytuj  
Terran Republic ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 21:29 
Cytuj  
:o

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 21:31 
Cytuj  
w chuju mam TR ;d

dla DS kupic pada ok, ale dla TR?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 21:52 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
w chuju mam TR ;d

dla DS kupic pada ok, ale dla TR?


Są różne fetysze/fantazje nic nie poradzisz.

Poza tym to temat o Dark Souls, a nie o tym kto lubi bardziej Uncharted od TR, więc łaskawie tczewiak <ulubione słowo Asmaxa>

Poczytałem sobie trochę o jakiś tweakach, zacząłem się bawić w modyfikację ustawień w CCC i udało mi się jakoś uzyskać znośną wydajność, pograłem trochę nawet ale ostatecznie poległem w sytuacji gdzie miałem jednego hollowa za plecami, jednego przed sobą, obaj mnie napierdalali a auto targeting skakał z jednego do drugiego z prędkością karabinu maszynowego. Komicznie to wyglądało, ofc nie mogłem nic zrobić i zostałem zajebany bardzo szybko.

Niepojęte dla mnie, dlaczego taka skillowa niby gra sama za mnie decyduje, którego wroga mam bić, skoro zlockowałem konkretnego i tylko na nim chcę się atm skupić.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 22:30 
Cytuj  
Dobra kurwa bo zaraz jebne - czemu ten pierdolony gfwl mowi mi w grze, ze konto nie istnieje(bledne id lub haslo) jak kurwa istnieje i moge sie zalogowac na stronie. Ja pierdole za jakie grzechy to gowno tu wrzucili :(

halp co zle robie? jedno konto mam w zlym regionie (kiedys byl dobry ale nvm) a to zle id lub haslo...

edit: dobra zrobilem nowe i bangla


Ostatnio edytowano 25 sie 2012, 22:39 przez Morgul, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 22:37 
Cytuj  
Sprawdź czy datę i godzinę w systemie masz ok.


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 23:12 
Cytuj  
Jednak gierka nie ogarnia mojego starego pada (na analogach zle przyciski) - jakby ktos mial jeszcze problemy z padami, to emulator xboxowego - http://code.google.com/p/x360ce/wiki/MainPage

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 23:18 
Cytuj  
http://allegro.pl/oryginalny-przewodowy ... 35276.html uzywane pady xboxowe od jakiejs firmy. skad mieli tyle sztuk lol.

"Wszystko jak najbardziej OK. Wiadomo, zakupiłem pady używane, ale są sprawne, mają małe ślady użytkowania, nie potrzeba sterowniów, współpracują z FIFA 12, SKYRIM, AC:REVELATIONS, polecam każdemu, kto zastanawia się nad zakupem :)..Przesyłka 1 dzień!"


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 23:37 
Cytuj  
ja pierdole. ten boss na moscie jest po prostu zbugowany. chyba z piate podejscie i w ciagu tego jedengo, zeskoczylem mu z drabiny conajmniej 10 razy na leb - tylko raz zaliczylo jako dmg. juz mnie chuj strzela

no udalo sie. walka trwala dobre 15 minut, nawet raz mnie nie trafil, ale zeskok z drabiny dzialal tak mniej wiecej co piaty raz - co daje kolo 20 zeskokow :) inaczej go bic za bardzo nie probowalem


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 00:01 
Cytuj  
W tej lokacji poczatkowej - prologu - po lewej na zburzonych schodach lezy trup z jakism itemzorem - mozna go jakis wziasc zanim sie wyjdzie z prologu?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 00:20 
Cytuj  
wlasnie stracilem 12k dusz przy tym smoku. jest jakis trainer/cheat zeby sobie wstukac okreslona ilosc soulow?


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 224  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.