mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 224  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 20:35 
Cytuj  
2 razy instalowalem gre i dwa razy napewno wybralem język ang a mimo to gra zawsze uruchamia mi się z polskim tłumaczeniem, ktoś wie co zrobić żeby było 100% English?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 20:37 
Cytuj  
selfquote:
RufeN napisał(a):
aby zmienic jezyk na angielski->panel sterowania->zegar,jezyk i region->zmien format daty,godziny... ->ustawiamy format angielski i uruchamiamy gre

wrzucam tego tipa,bo widze z rozmow,ze wiekszosc go nie zna ;P

po angielsku bedzie latwiej (szczegolnie noobom) o tyle,ze w necie sa tysiace stron dyskusji nt itemow, porad itp z nazwami wszystkiego po angielsku, a nie po polsku :P

format musi byc tylko ustawiony na angielski w momencie odpalania gry - potem mozna znow dac polski. gfwl z "formatu" wybiera w jakim jezyku gre odpalic - metoda ta bedzie dzialac w innych grach,gdzie nam sie usilnie polski odpala


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 20:46 
Cytuj  
dzięki:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 20:59 
Cytuj  
nowy fix pozwala na zmiane jezyka z pliku ini chyba.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 21:32 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Jak przejdę tą grę, to kupuję oryginał. Na drugie przejście


ja juz druga kopie biore 8) na ps3 mialem ograne 50% contentu a teraz z e-kolegami rozmontowujemy reszte ale bez online jest sucho takze zamowioned z muve.pl za 59zl (jakis rabat 40% za rejestrowane gry mialem)

Razoth napisał(a):
ONI KURWA MUSZĄ ZROBIĆ TRZECIĄ CZĘŚĆ NA PC.


jak juz sie przelamali ze sportuja to teraz juz pewniak, szczegolnie ze schodzi jak hot cakes


_________________
you are already dead

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 22:17 
Cytuj  
Nie rozumiem strzelania z dupy na drake sworda. Ten miecz przez cała grę jest po prostu taki sam. Gdyby nie miecz z pajęczycy to pewnie skończyłbym nim grę. A to że jest imba i tak nic nie zmienia patrząc po ilości osób z forum które ukończyły tytuł względem całej reszty. Skill > reszta co najlepiej odwzorowuje ten poniższy filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=tJWOfWK2jFQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 22:21 
Cytuj  
phenom x2 + radeon 5770 dadzą radę czy brać wersję na ps3? ;>


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 22:25 
Cytuj  
Zalogowałem się do zajebistego GFWL ale gra dalej twierdzi, że nie i gram offline. Zajebiście. Drake sword jest fajny na początku. Potem jest masa lepszych rzeczy, ale trzeba zupgradować. Bronie z black knightów np. Ja biegam z claymore, pójdzie na divine pewnie. Potem zweihander na lighting. Lubie duże bronie.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 22:53 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
phenom x2 + radeon 5770 dadzą radę czy brać wersję na ps3? ;>


Powinno pójść bez problemów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 23:41 
Cytuj  
http://forums.steampowered.com/forums/s ... ?t=2900321 fixy


_________________
.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 31 sie 2012, 00:04 
Cytuj  
gdzie bede mogl kupic jakieś czary? i tak mniej wiecej kiedy?


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2012, 00:07 
Cytuj  
Podstawowe cuda w firelink shrine, podstawowe czary maga po uwolnieniu Griggsa (i niezajebaniu go przy okazji) z domu w dolnym Undead Burg, a podstawowe "piromancje" po uratowaniu piromanty w Depths.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 31 sie 2012, 00:12 
Cytuj  
Daleko do Depths z Firelink? Macie może jakiś tips jak zabić tego wielkiego chuja w wieży w Undead Burg (w wieży na której szczycie idzie się na mur żeby bić Tauren Demona). Pamięta ktoś czy daleko do ogniska od miejsca zabicia Tauren Demona? Bo męczy mnie bieganie takich odległości i ponowne rozwalanie tych samych mobków jak gdzieś dalej dam ciała i zginę... :/


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2012, 00:38 
Cytuj  
Od Firelink do Depths są dwa bossy (Taurus i Capra Demon, po Taurusie możesz iść spuścić sobie drabinę pod mostem do swojego bonfire w mieście, uważaj na smoka i nie zapomnij pogadać jeszcze z rycerzem Solari który podziwia widoki. Capra Demon jest w niższych partiach miasta i możesz do niego zejść jak pokonasz Taurusa - drzwi przed mostem). Wielkiego chuja zabija się unikając jego ciosów.

Właśnie pokonałem Bolka i Lolka, kurwa. Pierwszy na prawdę trudny (choć użyłbym tu słowa przegięty) bossfight, bo bez jaj, żeby dwóch wielkich w pizdę koksów na jednego biednego nieumarłego się rzucało. Po otrzymaniu w pizdę kilkanaście razy, trzeba było skorzystać z pomocy dzielnego rycerza Solari.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 31 sie 2012, 00:50 
Cytuj  
Czy jest sens biegania z tarczą grając pyrkiem? Mam wrażenie że jest ona bezużyteczna, riposty są na pve przereklamowane, lepiej zrobić unik, a dmg robi się znacznie większy biegając z toporem w dwóch rękach.
Czy warto zbierać dusze czy lepiej levelować postać?
Dzięki za info, ja próbowałem koło tego smoka przebiec, wyniku można się domyśleć.


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2012, 01:01 
Cytuj  
Tarcza bezużyteczna? :D

Granie po raz pierwszy w tą grę bez używania tarczy to samobójstwo imo.

Można blokować bronią, ale jest to znacznie mniej efektywne.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2012, 01:08 
Cytuj  
Czy mi się tylko zdaje, czy ta gra wyjebała d3 z trampków kompletnie? ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2012, 01:12 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Czy mi się tylko zdaje, czy ta gra wyjebała d3 z trampków kompletnie? ;)


Nie wydaje ci się. Ta gra zabiła Diablo bardziej niż Jay Wilson.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 31 sie 2012, 01:36 
Cytuj  
no nie wiem, wydaje mi sie ze lepiej mi sie gra bez tarczy. wystarczy umiec wyczuc moment i jestes w stanie zabijac zombie z tarczami bez zostania trafionym, grajac z tarcza jestes zmuszony do ripostowania ich ciosow badz ewentualnie poczekac na ich combo, zajsc od tylu i klepnac, co jest znacznie bardziej wymagajace i czasochlonne.


_________________
steam: Deathel

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2012, 06:46 
Cytuj  
Jak jesteś elo pro to graj bez tarczy.... ;) Każdy gra jak lubi. Chociaż sądzę, że w niektórych miejscach bez tarczy się nie da.
Ja gry bez tarczy sobie nie wyobrażam - nawet havla spizgałem na zasadzie blok/cios/regen staminy.
Jedyny problem ze "zbieraniem" dusz jest taki że jak zginiesz dropujesz dusze. I one leżą w miejscu w którym zginąłeś. Jak ich nie podniesiesz (bo np zginiesz dobiegając;) ) to ich nie odzyskasz. Kilka razy mi się zdarzyło tracić 70k+ souli.

No te dwa miśki w Andor są fajne:) zawsze chciałem najpierw grubasa zabić żeby speara mieć i nie wiem czemu zawsze padał najpierw chudzielec:/

A co do samej gry - to dla niej kupiłem PS3 i w zasadzie w nic dłużej na niej nie grałem oprócz DS.

Edit Mendol - im ready ;p


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 224  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.